Kasa High School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kasa High School jest naszą średnią szkołą wyższą założoną w 1961 roku. Przyjmujemy zagranicznych uczniów w wieku od 16 do 20 lat, którzy ukończyli 10. klasę lub szkołę średnią w swoim kraju. Z KHS Leaving Certificate, będą one łatwo przyjmowane na każdym uniwersytecie lub w College'u na całym świecie.

Kasa High School to jedyna prywatna instytucja edukacyjna na Cyprze z licencją na szkolnictwo średnie. Uczniowie otrzymują świadectwo ukończenia szkoły identyczne z certyfikatem każdej innej szkoły średniej w Europie.

Szczegóły kontaktu

CASA COLLEGE

Pan Nasir Hussain

Międzynarodowy specjalista ds. Rekrutacji

3 Jean Moreas Street 1075 - NICOSIA. CYPR

  • Tel: 357 22 681882
  • WhatsApp: 0035799852749
  • Viber, imo: 0035799852749
  • Strona internetowa: www.casacollege.com
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Zarządzanie hotelem i nadzór nad cateringiem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Cypr Nicosia

Kasa High School jest naszą średnią szkołą wyższą założoną w 1961 roku. Przyjmujemy zagranicznych uczniów w wieku od 16 do 20 lat, którzy ukończyli 10. klasę, liceum (matric) w swoim kraju. Posiadając certyfikat KHS Leaving Certificate, będą mogli łatwo zostać przyjęci na uniwersytet lub college na całym świecie. [+]

Hotelarstwo i nadzór gastronomiczny

(dla uczniów)

Zagraniczni uczniowie w wieku od 17 do pół do 21 roku życia zostaną przyjęci w trakcie Hotelarstwa i Nadzoru Gastronomicznego. Jest to doskonała okazja dla osób, które chcą kontynuować naukę w branży hotelarskiej, a następnie rozwijać karierę w branży hotelarskiej.

Kasa High School to prywatna instytucja edukacyjna na Cyprze z licencją na szkolnictwo średnie.

Osoby kończące naukę otrzymują świadectwo ukończenia szkoły i mogą rejestrować się w dowolnym college'u lub na uniwersytecie w celu uzyskania dalszych studiów.

Wstęp jest otwarty w styczniu, czerwcu i październiku.... [-]