Przeczytaj oficjalny opis

Kasa High School jest naszą szkołą średnią wyższą ustanowioną w 1961 r. Przyjmujemy uczniów zagranicznych w wieku od 16 do 20 lat, którzy ukończyli 10 klasę lub szkołę średnią w swoim kraju. Dzięki świadectwu ukończenia KHS, będą oni łatwo przyjmowani na dowolnym uniwersytecie lub uczelni na całym świecie.

Kasa High School to jedyna prywatna instytucja edukacyjna na Cyprze z licencją na szkolnictwo średnie. Uczniowie otrzymują świadectwo ukończenia szkoły identyczne z certyfikatem każdej innej szkoły średniej w Europie.

Szczegóły kontaktu

CASA College

Pan Nasir Hussain

Międzynarodowy specjalista ds. Rekrutacji

3 Jean Moreas Street 1075 - Nikozja. Cypr

  • Telefon: 357 22 681882
  • WhatsApp: 0035799852749
  • Viber, imo: 0035799852749
  • Strona internetowa: www.casacollege.com
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Kasa High School

Kasa High School jest naszą średnią szkołą wyższą założoną w 1961 roku. Przyjmujemy zagranicznych uczniów w wieku od 16 do 20 lat, którzy ukończyli 10. klasę, liceum (mat ... [+]

Hotelarstwo i nadzór gastronomiczny

(dla uczniów)

Zagraniczni uczniowie w wieku od 17 do pół do 21 roku życia zostaną przyjęci w trakcie Hotelarstwa i Nadzoru Gastronomicznego. Jest to doskonała okazja dla osób, które chcą kontynuować naukę w branży hotelarskiej, a następnie rozwijać karierę w branży hotelarskiej.

Kasa High School to prywatna instytucja edukacyjna na Cyprze z licencją na szkolnictwo średnie.

Osoby kończące naukę otrzymują świadectwo ukończenia szkoły i mogą rejestrować się w dowolnym college'u lub na uniwersytecie w celu uzyskania dalszych studiów.

Wstęp jest otwarty w styczniu, czerwcu i październiku.... [-]

Cypr Nicosia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku