Przeczytaj oficjalny opis

CA Aviation Management Services

CA Aviation Management Services Ltd jest uznaną firmą lotniczą, która oferuje: a) szerokie usługi doradcze B2B oraz b) wykwalifikowane kursy szkoleniowe dla osób i firm za pośrednictwem CA Crew Academy .

Jako zespół dysponujemy różnorodną wiedzą na temat wszystkich aspektów branży lotniczej i jesteśmy gotowi, aby się z nią podzielić. Możemy zaoferować dostosowane do indywidualnych potrzeb kursy w naszych lokalach lub wszędzie tam, gdzie klienci tego pragną i mogą spełnić wymagania każdej linii lotniczej.

CA Aviation Management Services oferuje opłacalne rozwiązania szkoleniowe dla linii lotniczych i osób prywatnych w zakresie szkolenia w zakresie bezpieczeństwa personelu pokładowego, pilotów i personelu naziemnego. Usługi rekrutacyjne są również dostępne dla doświadczonych i nie-doświadczonych stewardes.

CA Crew Academy jest zatwierdzoną organizacją szkoleniową (ATO 007) przez Cypryjski Departament Lotnictwa Cywilnego zgodnie z regulacjami EASA. CA Crew Academy oferuje certyfikowane kursy szkoleniowe, które są rozpoznawane na całym świecie.

Crew Academy przechodzi do kolejnej fazy rozwoju, wprowadzając szkolenie pilotów Flight Simulator do swoich działań w ciągu roku.

Zespół zarządzający

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów lotniczych, których wspólnym celem jest dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem. Uwielbiamy pomagać ludziom w osiągnięciu wysokich standardów osobistych i firmom podnoszącym ich kompetencje. Nasz zespół połączył siły, aby osiągnąć wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki wysokiej jakości szkoleniom i usługom. Wierzymy w tworzenie synergii z naszymi klientami, aby osiągnąć doskonałość!

href = "https://www.cacrewacademy.com

tel: 0035724323288

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Crew Academy

Załogi kabinowe, które nie posiadają waluty z powodu nieobecności w wykonywaniu obowiązków pasażerskich przez okres dłuższy niż 5 lat, a załogi kabinowe, które posiadają ... [+]

Załogi kabinowe, które nie mają waluty z powodu nieobecności w wykonywaniu obowiązków pasażerskich przez okres dłuższy niż 5 lat, oraz załogi kabinowe, które posiadają kwalifikacje poza personelem pokładowym, mogą teraz łatwo przekształcić się w ZAINTERESOWANIE ZAINSTALOWANEJ KABINY EASA.

Weź udział w pięciodniowym intensywnym kursie na miejscu po krótkim okresie przygotowań i samokształcenia.

Kurs obejmuje wszystkie szkolenia teoretyczne i praktyczne zgodnie z EU 290/2012, Załącznik V i Dodatek 1 do Części CC.

Ogólna wiedza teoretyczna z zakresu lotnictwa i przepisów lotniczych obejmuje wszystkie elementy istotne dla obowiązków i obowiązków wymaganych od personelu pokładowego i obejmuje:... [-]

Cypr Larnaca
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Crew Academy

Kurs obejmuje wszystkie szkolenia teoretyczne i praktyczne zgodnie z EU 290/2012, Załącznik V i Dodatek 1 do Części CC. ... [+]

Kurs obejmuje wszystkie szkolenia teoretyczne i praktyczne zgodnie z EU 290/2012, Załącznik V i Dodatek 1 do Części CC.

Ogólna wiedza teoretyczna z zakresu lotnictwa i przepisów lotniczych obejmuje wszystkie elementy istotne dla obowiązków i obowiązków wymaganych od personelu pokładowego.

Komunikacja z załogą lotniczą, w tym techniki komunikacji, wspólny język i terminologia. Podczas szkolenia należy położyć nacisk na znaczenie skutecznej komunikacji między personelem pokładowym.

Wstępny kurs dotyczący czynników ludzkich (HF) w zarządzaniu zasobami lotniczymi i załogą (CRM)

Obsługa pasażerów i nadzór kabiny

Aero-medyczne aspekty i pierwsza pomoc:... [-]

Cypr Larnaca
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
15 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
19A Iacovou Patatsou, Aradippou, 7101 LARNACA, CYPRUS
7101 Larnaca, Larnaca, Cypr
Witryna
Telefon
0035724323288