Crew Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CA Aviation Management Services

CA Aviation Management Services Ltd jest uznaną firmą lotniczą, która oferuje: a) szerokie usługi doradcze B2B oraz b) wykwalifikowane kursy szkoleniowe dla osób i firm za pośrednictwem CA Crew Academy .

Jako zespół dysponujemy różnorodną wiedzą na temat wszystkich aspektów branży lotniczej i jesteśmy gotowi, aby się z nią podzielić. Możemy zaoferować dostosowane do indywidualnych potrzeb kursy w naszych lokalach lub wszędzie tam, gdzie klienci tego pragną i mogą spełnić wymagania każdej linii lotniczej.

CA Aviation Management Services oferuje opłacalne rozwiązania szkoleniowe dla linii lotniczych i osób prywatnych w zakresie szkolenia w zakresie bezpieczeństwa personelu pokładowego, pilotów i personelu naziemnego. Usługi rekrutacyjne są również dostępne dla doświadczonych i nie-doświadczonych stewardes.

CA Crew Academy jest zatwierdzoną organizacją szkoleniową (ATO 007) przez Cypryjski Departament Lotnictwa Cywilnego zgodnie z regulacjami EASA. CA Crew Academy oferuje certyfikowane kursy szkoleniowe, które są rozpoznawane na całym świecie.

Crew Academy przechodzi do kolejnej fazy rozwoju, wprowadzając szkolenie pilotów Flight Simulator do swoich działań w ciągu roku.

Zespół zarządzający

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów lotniczych, których wspólnym celem jest dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem. Uwielbiamy pomagać ludziom w osiągnięciu wysokich standardów osobistych i firmom podnoszącym ich kompetencje. Nasz zespół połączył siły, aby osiągnąć wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki wysokiej jakości szkoleniom i usługom. Wierzymy w tworzenie synergii z naszymi klientami, aby osiągnąć doskonałość!

href = "https://www.cacrewacademy.com

tel: 0035724323288

Lokalizacje

Larnaca

Address
19A Iacovou Patatsou, Aradippou, 7101
LARNACA,
CYPRUS

7101 Larnaca, Larnaca, Cypr
Telefon
0035724323288