Airtravel Aviation Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AIR TRAVEL Aviation Academy powstała z myślą, aby zapewnić zarówno finansowo, jak i praktycznie wszyscy z możliwością otrzymać dyplom uznawany na całym świecie. Naszym celem jest profesjonalnie szkolić naszych uczniów z najwyższymi standardami i wyposażyć je w wiedzę, szkolenia i umiejętności niezbędne, aby zapewnić swoim studentom udane wejście w ich karierze.

Centrum szkoleniowe na Cyprze Zarówno przyznano profesjonalnie i uznanych przez IATA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego), mamy potencjał, aby szkolić setki specjalistów lotniczych i przedsiębiorstw rocznie, z zobowiązaniem do rozwoju zawodowego dla pracowników, który utrzymuje nasz przemysł bezpieczne i podtrzymywalny.

Zrozumienie praktyk edukacyjnych na międzynarodowych norm i przepisów branżowych, zapewnienia kursów i spotkać stwierdzonych problemów w miejscu pracy.

Air Travel Aviation Academy oferuje elastyczne rozwiązania szkoleniowe - w zajęciach, odległości, lub firmy - obejmujące wszystkie budżety i potrzeb. Czy jesteś niedoświadczony lub eksperta, jedyny zatwierdzony międzynarodowej akademii, gwarantuje sukces swojej kariery zawodowej w lotnictwie i branży turystycznej.

W 2011 IATA & HARVARD połączyli siły, aby zaoferować zarządzanie w dziedzinie lotnictwa i Turystyki. Nasz Training Academy ma zaszczyt zaoferować dyplom z Uniwersytetu Harvarda.

Zyskaj przewagę wyborze programu z kursów IATA IATA-HARVARD PRZYWÓDZTWO & Dyplom z Zarządzania, aby wyprzedzić na rynku pracy, uznając, że masz zdecydowaną przewagę nad większością konkurentów. Air Travel Aviation Academy jako swój główny cel, aby kształcić i przygotowania następnej generacji specjalistów w branży lotniczej i turystycznej.

Specjaliści już pracuje, ale chciałby możliwość doskonalenia swojej wiedzy? Oferujemy specjalne programy intensywne dzięki pieczęci IATA / Harvarda.

Z tych programów szkoleniowych, AIR TRAVEL Aviation Academy w połączeniu z IATA & HARVARD są przyczyniając się do następnej generacji personelu lotniczego i podróży na całym świecie.

AirTravelProfile

Lokalizacje

Strovolos

Address
41 Stavrou Avenue
2035 Strovolos, Nikozja, Cypr