Culinary Institute Kul IN

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Opis uczelni

Gastronomia oferuje szeroki wachlarz zawodów, a wszyscy studenci, którzy chcą skierować swoje badania w kierunku sztuki kulinarnej, czy chcą budować na ich istniejącej wiedzy obok wyjątkowych mentorów z bogatym doświadczeniem zawodowym i wiedzy teoretycznej są mile widziane w Kul IN.

Kul NA zamierza dać studentom szeroki wachlarz wiedzy kulinarnej, w przemyśle spożywczym i gastronomii. Aby upewnić się, że nasi uczniowie udoskonalili wszystkie niezbędne umiejętności do pracy w jakości restauracji, zaczynamy pokrywając ważne fundamenty, że wszyscy uczniowie, niezależnie od ich wykształcenia, muszą przejść.

W ramach tego programu, uczniowie uczą się o termicznej i mechanicznej obróbki żywności, uznając, jakości składników, hak przyprawy z składników, tworzenie menu Jakość restauracji, organizowanie i serwowania dań, profesjonalne standardy gotowania, przechowywania żywności, porcje jedzenia i historii gastronomii.

Wizja

Celem KUL IN jest stworzenie centrum edukacyjnego z naciskiem na kreatywność, badania i promocję nowoczesnej kuchni i technologii kulinarnych. Poprzez edukację zawodowych kucharzy, cukierników i specjalistów w innych dziedzinach gastronomii. Budujemy Institute, który jest wyjątkowym miejscem dla szefów kuchni, właścicieli restauracji, menedżerów i kulinarnych mediów w celu szkolenia i odświeżyć swoją wiedzę, a także dowiedzieć się, co nowego w świecie żywności, napojów i deserów.

Certyfikaty międzynarodowe

W celu zapewnienia naszym studentom pełne doświadczenie podczas studiów włoskiej gastronomii i kuchni, stworzyliśmy wspólne programy ze światem znanym szkoły kulinarne ALMA, La Scuola Internazionale di Cucina Italiana.

Kulinarny Instytut Kul IN i Scuola Internazionale ALMA La Cucina Italiana di powodzeniem opracowała dwa wspólne programy: "Profesjonalny kucharz włoskiej kuchni" i ". Profesjonalny cukiernik włoskich deserów" Dzięki intensywnej i dynamicznych badań, które odbywają się częściowo w Sisak i częściowo w Colorno, Włochy, studenci mają możliwość zdobycia bezcennych doświadczeń międzynarodowej i stać się naprawdę zanurzony w kulturze, które ukształtowało ten światowej sławy kuchni. Oprócz godzin szkolenia praktyczne, wycieczki i practicums, uczniowie będą również przypisać kilka miesięcy długi staż, gdzie będą zdobycia doświadczenia pracy w elitarnych restauracji i cukierni. Możliwości sieciowe są nieograniczone i otwierają drzwi do potencjalnych miejsc pracy, jak uczniowie sprawdzą się jako zdolnych kucharzy w realnym świecie gastronomii najwyższej klasy.

Aby przynieść Ci w pełni korzystać z nauki w Culinary Institute Kul IN zapraszamy do odwiedzenia naszej wirtualnej wycieczki.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Włoski

Widzieć Certyfikaty » Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Certyfikat w Professional Cook of Italian Cuisine

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy March 2019 Chorwacja Sisak

Culinary Institute Kul IN i szkoła partnerska ALMA la Scuola Internazionale di Cucina Italiana oferują międzynarodowy wspólny program dla studentów zainteresowanych profesjonalną specjalizacją w kuchni włoskiej. Ten 10-miesięczny program ma na celu stworzenie w pełni wyszkolonych profesjonalnych kucharzy, którzy specjalizują się w sztuce włoskiej kuchni. Uczniowie zaczynają od intensywnego dwumiesięcznego ogólnego kursu kulinarnego w Kul IN , a następnie kontynuują specjalizację w kuchni włoskiej w ALMA. Następnie studenci odbywają praktyki w elitarnej włoskiej restauracji lub hotelu przez 5 miesięcy. Internowanie za granicą daje uczniom nieocenioną okazję do nawiązania międzynarodowej współpracy z najlepszymi szefami kuchni we Włoszech i na świecie. [+]

Culinary Institute Kul IN i szkoła partnerska ALMA la Scuola Internazionale di Cucina Italiana oferują nowy międzynarodowy wspólny program dla studentów zainteresowanych profesjonalną specjalizacją w kuchni włoskiej. Ten 10-miesięczny program ma na celu stworzenie w pełni wyszkolonych profesjonalnych kucharzy, którzy specjalizują się w sztuce włoskiej kuchni. Unikalny program daje uczniom możliwość przećwiczenia nowo nabytych umiejętności, które zdobyli dzięki intensywnym kursom w Kul IN i ALMA , poprzez udział w elitarnych włoskich restauracjach i hotelach. Internowanie za granicą daje uczniom nieocenioną okazję do nawiązania międzynarodowej współpracy z najlepszymi szefami kuchni we Włoszech i na świecie. SZCZEGÓŁY PROGRAMU DLA PROFESJONALNEGO KUCHNI KUCHNI DO WŁOSÓW... [-]


Sztuka kulinarna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 miesięcy January 2019 Chorwacja Sisak

Kurs Culinary Arts jest naszym flagowym programem i jest idealny dla osób planujących karierę zawodową w branży kulinarnej lub rozważających zmianę kariery. Podczas tego dwumiesięcznego kursu studenci uzyskują wszechstronne zrozumienie metod i technik gotowania stosowanych w kuchni francuskiej i włoskiej oraz głębsze zrozumienie branży i standardów HoReCa, higieny żywności i zarządzania restauracją. Kurs jest bardzo praktyczny, a uczniowie spędzają 80% czasu lekcyjnego w kuchni, zdobywając doświadczenie w zakresie wędlin, skorupiaków, makaronów, ciastek i innych. Ponadto uczniowie biorą udział w zajęciach z enologii i parowania wina. Pod koniec kursu studenci mogą wybrać staż w elitarnej restauracji lub hotelu w Chorwacji. [+]

Kurs: sztuki kulinarne

Podczas tego dwumiesięcznego programu uczestnicy otrzymają szeroką i intensywną edukację w zakresie profesjonalnego gotowania i pieczenia ciast. Dynamiczny program zajęć jest przeznaczony dla osób pragnących poprawić swoje umiejętności kulinarne lub kierujących się w kierunku kariery zawodowej w gastronomii. Program opiera się na praktycznym podejściu do techniki gotowania, z codziennymi lekcjami gotowania uzupełniającymi lekcje, a także kilkoma wycieczkami do lokalnych centrów produkcji żywności oraz wykładami gości od gości chorwackich i międzynarodowych szefów kuchni. Studenci otrzymają podstawową wiedzę niezbędną do rozpoczęcia pracy w zawodzie kulinarnym. Studenci poznają termiczne i mechaniczne przetwarzanie żywności, identyfikują jakość składników, przyprawy sprzęgania, pracę z nożami, tworzą wysokiej jakości menu restauracyjne, aranżują i serwują dania, profesjonalne standardy gotowania, porcje żywności, konserwację żywności i historię gastronomii. Wraz z umiejętnościami zawodowymi, które uczniowie uczą się podczas tego programu, będą mieli także okazję poznać szefów kuchni pracujących z powodzeniem we współczesnej gastronomii i stworzyć sieć z profesjonalistami z branży. Odkryj swoją pasję do gastronomii dzięki sieci studenckiej Kul IN . ... [-]


Profesjonalne ciasto i słodycze

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 miesięcy January 2019 Chorwacja Sisak

Ten intensywny dwumiesięczny kurs nowoczesnego cukiernictwa i słodyczy ma na celu zapewnienie uczniom solidnych podstaw i zaawansowanych technik dla początkujących cukierników. Małe klasy pozwalają naszym doświadczonym profesorom-szefom kuchni dać uczniom wiele uwagi i indywidualne opinie. Studenci spędzają 80% czasu w klasie, uzyskując praktyczne doświadczenie w kuchni. Kurs obejmuje produkty piekarnicze i cukiernicze, słodkie i słone wypieki, a także podstawowe włoskie i francuskie wypieki. Ponadto studenci są wprowadzani do parowania wina i zarządzania przedsiębiorstwem, i mogą wybrać praktykę w elitarnej restauracji, hotelu lub cukierni.

[+]

Szeroka gama produktów cukierniczych, które trafiły na rynek, stworzyła potrzebę badania słodyczy i deserów jako własnej jednostki w sztuce kulinarnej. Biorąc pod uwagę, że klasyczne techniki cukiernicze ewoluowały wraz z nowoczesną technologią, która obecnie kształtuje świat gastronomii, ta słodka gałąź kulinarna oferuje obszerny materiał do nauki. Ze względu na rosnącą popularność i zapotrzebowanie na wyszkolonych specjalistów w tej dziedzinie, Culinary Institute Kul IN stworzył profesjonalny program cukierniczy do nowoczesnych słodyczy.

Odkryj swoją pasję do gastronomii dzięki sieci studenckiej Kul IN .

Inne informacje o kursie:Harmonogram lekcji: 5 godzin dziennie, od poniedziałku do piątkuJęzyk: chorwacki i / lub angielskiMateriały do ​​nauki i czytania (cyfrowe): dostarczone przez Kul INMundury: dostarczone przez Kul IN... [-]

Program Wine

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 50 godziny December 2018 Chorwacja Sisak

Czy wiesz, że winogrono Zinfandel pochodzi z Chorwacji? Historycznie, Chorwacja ma długą i bliską relację z winem, a winnice pełne są rodzimych odmian winogron, wzbogacając regionalną kulturę win. Ten dwutygodniowy program to kompletny pakiet, który zanurzy Cię w świecie wina, obejmującego wina ze Starego Świata i Nowego Świata, tradycyjne chorwackie wina, uprawy winorośli, enologię, techniki degustacji, marketing wina i zrozumienie etykiet na wino. Znajdziecie swojego wewnętrznego sommeliera, gdy nauczycie się odróżniać subtelne smaki i aromaty, a odwiedzicie lokalne winnice i winiarnie, aby poznać produkcję wina. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem wina, krytykiem wina, czy sommelierem, ten kurs oferuje ci coś nowego i ekscytującego. [+]

Współczesna kultura jedzenia jest nie do pomyślenia bez wina i innych napojów alkoholowych, które stały się nieodzowną częścią gastronomii i codziennego życia. Właściwa obsługa i przechowywanie, znajomość kultury winiarskiej i jej historii, a także umiejętność prezentacji i umiejętności komunikacyjnych są niezbędne do profesjonalnej pracy z winem. Wraz z poznawaniem standardów wina bon, sommelierowie muszą podążać za nowymi trendami w branży, ponieważ wino jest żywym produktem i wymaga ciągłej degustacji, rozważań i badań.

Kul IN Wine łączy w sobie szkolenie teoretyczne i praktyczne, dzięki czemu uczniowie mogą uzyskać pełny wgląd w świat wina. Program przeznaczony jest dla osób zatrudnionych w turystyce, branży gastronomicznej, restauracjach i hotelach, winiarzach, przedstawicielach handlowych, krytykach wina i miłośnikach wina. Po ukończeniu uczniowie będą mogli niezależnie określić jakość wina, wybrać wina, sparować wino z jedzeniem i skomponować kartę win.... [-]


Certyfikat w zakresie zarządzania kulinarnego

Stacjonarne 3 miesięcy January 2019 Chorwacja Sisak

Ten wspólny program Culinary Institute Kul IN i ZSEM Business Academy oferuje uczniom równowagę pomiędzy kreatywnymi sztukami kulinarnymi a realizmem finansowym potrzebnym do odniesienia sukcesu. Zarządzanie Kulinarne jest przeznaczone dla studentów, którzy planują pracować w gastronomii jako menedżerowie restauracji lub cukierni, lub którzy chcą otworzyć własną firmę restauracyjną. [+]

Studenci, którzy planują pracować w gastronomii jako kierownicy restauracji lub cukierni, lub którzy chcą otworzyć własny biznes restauracyjny, dzięki wszechstronnemu programowi zyskają wszechstronne zrozumienie branży spożywczej. W Kul IN uczniowie wzmacniają swoje umiejętności gotowania poprzez intensywne praktyki kulinarne. W ZSEM Business Academy uczą się nowoczesnego biznesu i zarządzania poprzez zajęcia z marketingu cyfrowego, finansów, środowiska biznesowego, innowacji i innych dziedzin ekonomii, które są ważne dla zrozumienia w branży restauracyjnej i spożywczej.

Pasja nie jest jedyną rzeczą niezbędną do otwarcia udanego biznesu, szczególnie w branży HoReCa. Ten wspólny program Culinary Institute Kul IN i ZSEM Business Academy oferuje uczniom równowagę pomiędzy kreatywnymi sztukami kulinarnymi a realizmem finansowym potrzebnym do odniesienia sukcesu. Zarządzanie Kulinarne jest przeznaczone dla studentów, którzy planują pracować w gastronomii jako menedżerowie restauracji lub cukierni, lub którzy chcą otworzyć własną firmę restauracyjną. Uczniowie najpierw wzmacniają swoje umiejętności kulinarne w Kul IN przez dwa miesiące. Następnie poznają współczesny biznes i zarządzanie poprzez zajęcia z marketingu cyfrowego, finansów, środowiska biznesowego, innowacji i innych dziedzin ekonomii, które są ważne dla zrozumienia w branży restauracyjnej i spożywczej.... [-]


Kul IN Language Academy Studium i doświadczenie: angielski

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 miesięcy January 2019 Chorwacja Sisak

Ten dwumiesięczny kurs jest kompletnym pakietem łączącym intensywne lekcje języka angielskiego, spersonalizowane zajęcia indywidualne i różnorodne wycieczki terenowe oraz zajęcia, które zapoznają studentów z kulturą chorwacką i europejską. Studenci mają możliwość dodania kursu przygotowującego do egzaminu z języka angielskiego do pakietu studiów.

[+]

Kul IN Language AcademyStudia i doświadczenie: angielski

Ten dwumiesięczny kurs jest kompletnym pakietem łączącym intensywne lekcje języka angielskiego, indywidualną opiekę jeden-na-jeden oraz różnorodne wycieczki i zajęcia, które wprowadzą studentów w kulturę chorwacką i europejską. Studenci mają możliwość dodania kursu przygotowującego do egzaminu z języka angielskiego do pakietu studiów. Czesne obejmuje zakwaterowanie, lunch w dni powszednie i wszystkie wycieczki i zajęcia zorganizowane przez szkołę. Kierownik kursu pochodzi z Kalifornii, a od czasów college'u uczy języka angielskiego i korepetycji.

opis programu

Ten kurs jest kompletnym pakietem łączącym intensywne lekcje języka angielskiego, indywidualną opiekę jeden-na-jeden i różnorodne wycieczki terenowe i zajęcia, które wprowadzą studentów w kulturę chorwacką i europejską. Studenci spędzają poranek, ucząc się gramatyki angielskiej i słownictwa w środowisku grupowym. Zajęcia z lekcji kursu, ćwiczenia mówienia i ćwiczenia słuchowe stanowią rdzeń tych zajęć. Uczniowie budują solidne podstawy językowe i ćwiczą słownictwo związane z popołudniowymi zajęciami i wycieczkami. Oprócz intensywnych lekcji angielskiego, każdy uczeń otrzymuje indywidualne korepetycje raz w tygodniu, podczas którego skupiamy się na indywidualnych wyzwaniach. Zajęcia obejmują zabawne lekcje gotowania w profesjonalnej kuchni Kul IN , wieczory filmowe, jazdę konną, kajakarstwo i wizyty w muzeum. Uczestnicy mogą ćwiczyć język angielski podczas interakcji z mieszkańcami i poznawania kultury i historii Chorwacji dzięki tym zabawnym zajęciom i krótkiej wycieczce. Jako klasa, będziemy brać całodniowe wycieczki do ważnych chorwackich miast i zabytków, w tym Zagrzebia, Parku Narodowego Jezior Plitwickich i wybrzeża Adriatyku. Progam duration: 2 miesiące Godziny na tydzień: 16 (z opcjonalnym przygotowaniem do egzaminu: 22) Opcjonalny kurs przygotowujący do egzaminu z języka angielskiego oferuje skoncentrowane studia... [-]


Kontakt

Adres KULIN Capraska ulica 12
44010 Sisak, Sisak-Moslavina County, Chorwacja
Strona internetowa http://www.kulinst.hr/en
Telefon false