Blue Mountains International Hotel Management School China

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The Blue Mountains International Hotel Management School w Suzhou jest Joint Venture z Instytutem Turystyki i Finansów Suzhou oferującym dwuletnie Associate Degree of Business (International Hotel

Miasto i lokalizacja

Suzhou jest znanym miastem turystycznym słynącym z kultury, a także z obszarem rozwoju gospodarczego o 2500-letniej historii. Graniczy z Szanghajem na wschodzie, prowincją Zhejiang na południu, jeziorem Taihu na zachodzie i rzeką Jangcy na północy, Suzhou cieszy się łagodnym i umiarkowanym klimatem. Suzhou jest tylko 25 minut pociągiem od kosmopolitycznego Szanghaju.

Jest takie stare chińskie powiedzenie, które tłumaczy się jako "Raj w Niebie, Suzhou i Hangzhou na Ziemi". Dzieje się tak ze względu na długą historię, którą miasto pozostawiło wraz ze swoimi fascynującymi legendami, eleganckimi ogrodami klasycznymi, tradycyjnymi mostami wiszącymi przepełnionymi rzekami, pięknymi jeziorami z zielonymi wzgórzami, wieloma atrakcyjnymi malowniczymi miejscami, zabytkami i wykwintną sztuką. i rzemiosło.

Oprócz klasycznych ogrodów, Suzhou słynie również z Kunqu Opera i Pingtana (śpiewanie ballad w dialekcie Suzhou). Aby wymienić niektóre specjały znalezione w Suzhou, można znaleźć jedwab, rękodzieło, takie jak haft, fani, tradycyjne chińskie instrumenty muzyczne, latarnie, meble, rzeźby jadeitowe, jedwabne gobeliny, tradycyjne obrazy, drewniane nadruki, itp., Nie wspominając o kraby z jeziora Yangcheng.

Suzhou jest idealnym miejscem do życia i nauki. Kampus znajduje się w International Education Park South, Wuzhong District, Suzhou, 30 minut od tętniącego życiem centrum miasta i idealnym miejscem dla studentów do nauki i życia.

Lokalizacje

Suzhou

Address
Admission Office
Helen Li
Marketing & Recruitment Manager
Suzhou Tourism and Finance Institute
Education Park South
Wuzhong Avenue
Wuzhong District

215104 Suzhou, Jiangsu, Chiny