Przeczytaj oficjalny opis

Zhejiang International Studies University (zisu) jest uczelnią publiczną na podstawie upoważnienia prowincji Zhejiang, gdzie języki obce i literatura są uprzywilejowane dyscyplin, literatury, ekonomia, zarządzanie, pedagogika, nauki, sztuki i innych dziedzin rozwoju skoordynowany. Zisu sięgają do Zhejiang College Edukacji założone w 1955 roku i zaczął zwyczajne wykształcenie licencjackie w 1994 roku. Zaczęło przyjąć obecną nazwę w 2010 roku.

Uczelnia jest podstawą do uprawy stosowanych na całym świecie talentów. Obecnie 8200 pełnoetatowych studenci studiują w ponad 30 kierunków na licencjat lub stowarzyszonej stopnia oferowane w 12 szkołach.

Uczelnia aktywnie promuje międzynarodową wymianę edukacji i współpracy. Zisu jest przedstawicielem uniwersytet rząd chiński wybitny międzynarodowy program wymiany licencjackich prowincji Zhejiang wybitne i licencjackich programu wymiany międzynarodowej. Poprzez międzynarodowych wspólnych projektów rozwojowych, takich jak wzajemnym uznawaniu punktów i stopni, uczelnia wysyła za granicę 250 studentów rocznie. Korporacyjnych relacje zostały ustalone z Rosji, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Australii, Japonii, Korei Południowej, Chile, Meksyku i innych krajów i regionów, w około 30 krajach i ponad 60 szkół wyższych i uniwersytetów. Zisu rekrutuje także z Ameryki Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie Wschodniej i Zachodniej Europie i innych obszarach zagranicznych studentów studiujących w zisu do krótkich terminów. Uczelnia zorganizowała również Instytucji Konfucjusza z Narodowego Uniwersytetu Gwinei Równikowej do aktywnego udziału w międzynarodowej promocji chińskim.

Uczelnia znajduje się w Hangzhou, stolicy prowincji Zhejiang. Zisu posiada dwa kampusy, kampus Wensanlu i Xiaoheshan kampus, łączne zajmujące 430000 m2. Wensanlu kampus znajduje się w centrum miasta Hangzhou z wygodnym ruchu. Południowej stronie Wensanlu kampusu jest West Lake i wschodniej stronie jest starożytny kanał. Xiaoheshan kampus znajduje się w strefie szkolnictwa wyższego Hangzhou świeże powietrze i piękne krajobrazy, które jest idealnym miejscem do studiowania.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Chiński

Ta szkoła oferuje również:

Przygotowawczy rok

Zhejiang International Studies University

Program jest w języku chińskim, zawiera prawie 20 chińskich lekcji tygodniowo. To ma na celu rozwój wiedzy uczniów na temat chińskiej kultury, przygotowującym uczniów z w ... [+]

Program jest w języku chińskim, zawiera prawie 20 chińskich lekcji tygodniowo. To ma na celu rozwój uczniów zrozumienie kultury chińskiej, przygotowującym uczniów z wszystkich aspektów języka chińskiego, w tym słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie, zwłaszcza dla poprawy poziomu chińskich studentów od początkujących do HSK4. Po roku intensywnego treningu, uczniowie będą pojąć co najmniej 1200 Podstawy chińskich słów i testów biorąc umiejętności, będą mieli szansę ubiegania Chiński uniwersyteckich kierunków studiów licencjackich.

Kursy Kompleksowa Chińska (1) Słuchanie i mówienie (1) Czytanie i Pisanie (1) One to One Język Wiertarka (... [-]
Chiny Hangzhou
Wrzesień 2019
Chiński
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku