Przeczytaj oficjalny opis

O Wanderlust Exchange

Wanderlust Exchange została założona w 2014 roku dzięki możliwościom integracji podróży edukacyjnych, wolontariatu, nauki mandaryńskiej, opieki nad dziećmi i korepetycji z angielskiego dla młodych ludzi z zagranicy. To świetny sposób na poznanie Chin z autentycznym akcentem dzięki pobytowi w chińskich rodzinach.

Angielskie słowo "wanderlust" pochodzi z czasów średniowiecza. Wanderlust odzwierciedla intensywną potrzebę samorozwoju, doświadczania nieznanego, stawiania czoła nieprzewidzianym wyzwaniom, poznawania nieznanych kultur, sposobów życia i zachowań.

Zapewniamy studentom wysokiej jakości autentyczne doświadczenia kulturalne, mające na celu zlikwidowanie podziału kulturowego, aby pomóc uczestnikom rozwinąć samoświadomość i kompetencje międzykulturowe, aby być aktywnymi uczestnikami na świecie.

Wierzymy, że poznawanie innej kultury, w której pchana strefa komfortu sprawia, że ​​jesteśmy obywatelami świata z szeroką wizją, leniency, elastycznością i lepszym zrozumieniem siebie.

Nasza misja

W książce

1. Cywilizacja typu I: cała moc planetarna jest w ich zasięgu.

2. Cywilizacja typu II: te, które mogą wykorzystać całą moc słońca.

3. Cywilizacja typu III: te, które mogą wykorzystać moc całej galaktyki. Wolno wędrują po kosmicznych pasach galaktyki.

Powiedział, że nasza własna cywilizacja kwalifikuje się do cywilizacji typu 0. Wykorzystujemy tylko niewielki ułamek energii słonecznej, która spada na naszą planetę. Ale już widzimy początek cywilizacji typu I pojawiającej się na Ziemi: Internet łączy całą planetę; powstanie Unii Europejskiej; Angielski jest drugim językiem numer jeden na Ziemi; Lokalne kultury i zwyczaje będą się nadal rozwijać w tysiącach odmian na Ziemi, ale na mozaice ludzi dominować będzie kultura planetarna.

Najbardziej niebezpieczne przejście może być pomiędzy cywilizacją typu 0 i 1. Cywilizacja typu 0 wciąż jest nękana sekciarstwem, fundamentalizmem i rasizmem, które symbolizowały jej powstanie.

Poprzez to międzykulturowe doświadczenie, mamy nadzieję, że prawdziwie zdobędziecie lepsze zrozumienie zarówno świata, jak i was, z większą łagodnością, zrozumieniem i uznaniem, z poszerzonym umysłem, widokiem i sercem.

 • Naszym celem jest pomoc uczestnikom w rozwijaniu samoświadomości i międzykulturowych kompetencji, aby być aktywnymi uczestnikami na świecie
 • Naszym celem jest pomoc uczestnikom w zdobyciu umiejętności posługiwania się językiem mandaryńskim poprzez naukę języka i doświadczenie w zakresie immersji.
 • Naszym celem jest pomoc młodszemu pokoleniu (dzieciom-gospodarzom) w poszerzeniu horyzontu poprzez tę międzykulturową wymianę, zarówno językową, jak i kulturową.
 • Naszym celem jest umożliwienie rodzicom-gospodarzom poznania kultury obcej, aby podtrzymać trwałą przyjaźń z uczestnikami.
 • Chcemy zlikwidować podział kulturowy poprzez ten autentyczny program wymiany kulturowej, tworząc lepsze zrozumienie, które jest kluczowe dla uczynienia świata lepszym miejscem do życia.

Nasze wartości

 • Integralność
 • Kreatywność
 • Wdzięczność
 • Ciekawość
 • Zabawa

Dlaczego Wanderlust Exchange?

 • Dbamy o Twoje wspaniałe wrażenia podczas pobytu w Chinach, dlatego dyskretnie pokazujemy rodziny goszczące
 • Zapewniamy podręczny kurs orientacyjny po przyjeździe
 • Prowadzimy różne działania kulturalne, abyś mógł dalej eksplorować chińską kulturę
 • Chcielibyśmy, abyście przeżyli takie doświadczenie
 • Chcielibyśmy być przewodnikiem podczas waszej życiowej przygody w Chinach
 • Jesteśmy tutaj, aby "pielęgnować waszą troskę"
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Wanderlust Exchange China

Program wolontariatu Wanderlust daje możliwość zrobienia zmian tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, podczas gdy Ty masz możliwość poznania jednego z modernistycznych ... [+]

Program wolontariatu Wanderlust

Program wolontariatu Wanderlust daje możliwość zrobienia zmian tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, podczas gdy Ty masz możliwość poznania jednego z modernistycznych i najbardziej ruchliwych miast w Chinach - Szanghaju. Zostaniesz w domu dziecka w szpitalu dziecięcym, gdzie ciężko ranne sieroty zostaną wysłane, aby uzyskać lepsze leczenie. Te dzieci przybywają z innych sierocińców na obszarach wiejskich w Chinach iz twoją miłością i troską możesz im pomóc poprzez ich powrót do zdrowia.

Omówienie programu:

Ten projekt daje możliwość dokonania zmian tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, podczas zwiedzania jednego z najbardziej udanych i nowoczesnych miast w Chinach - Szanghaju. Jako wolontariusz będziesz przebywał w domu dziecka w szpitalu dla dzieci, gdzie ranne i chore sieroty są wysyłane w celu uzyskania lepszej opieki medycznej. Te dzieci przybywają z innych sierocińców na obszarach wiejskich w Chinach iz twoją miłością i troską możesz im pomóc poprzez ich powrót do zdrowia.... [-]

Chiny Shanghai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 24 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wanderlust Exchange China

Ten projekt daje ci możliwość zabawy, pomagając chińskim dzieciom w nauce tenisa, podczas zwiedzania jednego z najbardziej udanych i nowoczesnych miast w Chinach - Szangh ... [+]

Trening z trenerem tenisowymOmówienie programu

Ten projekt daje ci możliwość zabawy, pomagając chińskim dzieciom w nauce tenisa, podczas zwiedzania jednego z najbardziej udanych i nowoczesnych miast w Chinach - Szanghaju. Jako asystent trenera tenisa będziesz uczył tenisa dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Lokalizacja: Szanghaj, ChinyCzas rozpoczęcia: 1 lipcaDługość pobytu: 2-3 miesiąceLotnisko przylotu: lotnisko Shanghai PudongWymagania dla kandydatów:18-35 lat300 godzin doświadczenia w grze w tenisaMasz doświadczenie w opiece nad dzieckiem lub związane z nim szkoleniaDyplom szkoły średniej i wyższeDobry w zdrowiuWyczyść rejestr karnyObowiązki:Pomoc w trenowaniu ... [-]
Chiny Shanghai
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wanderlust Exchange China

Wanderlust Exchange zapewnia uczniom możliwości integracji podróży edukacyjnych, nauki mandaryńskiej, opieki nad dziećmi i korepetycji z języka angielskiego. Jest to wiel ... [+]

Wanderlust Au Pair China Program

Wanderlust Exchange zapewnia uczniom możliwości integracji podróży edukacyjnych, nauki mandaryńskiej, opieki nad dziećmi i korepetycji z języka angielskiego. Jest to wielka szansa dla młodych ludzi z zagranicy, aby doświadczyć Chin z autentycznym akcentem, pozostając z chińskimi rodzinami.

Au Pair Chiny Przegląd programu

Lokalizacje rodzin goszczących: Głównie w Szanghaju (mamy rodziny goszczące w innych dużych miastach, w tym w Pekinie, Chongqing, Hangzhou, Tian Jin i in.)

Czas trwania programu: 3 miesiące-12 miesięcyDajesz: 30 godzin opieki nad dziećmi i lekcje angielskiego tygodniowoOtrzymasz: 1500 RMB kieszonkowe / miesiącOtrzymasz: 3000-12000 RMB jako stypendium lotnicze (w zależności od długości pobytu w programie 3-12 miesięcy)Studiujesz: 3 godziny mandaryńskich lekcji / tydzieńOtrzymujesz: 1,5 dnia wolnego każdego tygodniaOtrzymasz: Międzynarodowe ubezpieczenie medyczneOtrzymasz: Wniosek wizowyPłatność: 0 $ opłaty za wniosek 100 $ przedpłaty (przedpłata zostanie całkowicie zwrócona au pair po zakończeniu programu)Możesz złożyć wniosek, jeśli:Ma 18-28 latUkończyłeś szkołę średniąBiegle posługują się językiem angielskimNie rejestruj kryminałówSą otwarci na różnice kulturowePotrafi uczyć angielskiego... [-]
Chiny Shanghai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
2nd Floor, No.588, East Yan'an Road
200002 Shanghai, Shanghai, Chiny