Przeczytaj oficjalny opis

O Wanderlust Exchange

Wanderlust Exchange została założona w 2014 r., Oferując możliwości integracji podróży edukacyjnych, wolontariatu, nauki języka mandaryńskiego, opieki nad dziećmi i korepetycji z języka angielskiego dla młodzieży z zagranicy. Jest to świetny sposób na poznanie Chin z autentycznym akcentem poprzez pobyt u chińskich rodzin goszczących.

Angielskie słowo "wanderlust" pochodzi z czasów średniowiecza. Wanderlust odzwierciedla intensywną potrzebę samorozwoju, doświadczania nieznanego, stawiania czoła nieprzewidzianym wyzwaniom, poznawania nieznanych kultur, sposobów życia i zachowań.

Zapewniamy studentom wysokiej jakości autentyczne doświadczenia kulturalne, mające na celu zlikwidowanie podziału kulturowego, aby pomóc uczestnikom rozwinąć samoświadomość i kompetencje międzykulturowe, aby być aktywnymi uczestnikami na świecie.

Wierzymy, że poznawanie innej kultury, w której pchana strefa komfortu sprawia, że ​​jesteśmy obywatelami świata z szeroką wizją, leniency, elastycznością i lepszym zrozumieniem siebie.

118755_PekingOperaPic1Goabroad.jpg

Nasza misja

Wanderlust Exchange zachęca do eksploracji samoświadomości i rozwoju osobistego poprzez zapewnienie uczestnikom możliwości:

1. Doświadcz nieznanego

2. Staw czoła nieprzewidzianym wyzwaniom

3. Zapoznaj się z nowymi kulturami, sposobami życia i zachowaniami

Wanderlust Exchange specjalizuje się w tworzeniu autentycznych doświadczeń kulturowych poprzez kilka programów wymiany, których celem jest łączenie podziałów kulturowych i pomaganie uczestnikom w rozwijaniu międzykulturowego zrozumienia, które umożliwi im bycie globalnymi obywatelami świata.

Wyróżnione Progarmy

118756_3.PNG

Przeczytaj więcej o naszych programach tutaj .

Nasze wartości

 • Integralność
 • Kreatywność
 • Wdzięczność
 • Ciekawość
 • Zabawa

Dlaczego Wanderlust Exchange?

 • Dbamy o Twoje wspaniałe wrażenia podczas pobytu w Chinach, dlatego dyskretnie pokazujemy rodziny goszczące
 • Zapewniamy podręczny kurs orientacyjny po przyjeździe
 • Prowadzimy różne działania kulturalne, abyś mógł dalej eksplorować chińską kulturę
 • Chcielibyśmy, abyście przeżyli takie doświadczenie
 • Chcielibyśmy być przewodnikiem podczas waszej życiowej przygody w Chinach
 • Jesteśmy tutaj, aby "pielęgnować waszą troskę"

118758_35.PNG

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Wanderlust Exchange China

Program wolontariatu Wanderlust daje możliwość zrobienia zmian tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, podczas gdy Ty masz możliwość poznania jednego z modernistycznych ... [+]

Program wolontariatu Wanderlust

Program wolontariatu Wanderlust daje możliwość zrobienia zmian tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, podczas gdy Ty masz możliwość poznania jednego z modernistycznych i najbardziej ruchliwych miast w Chinach - Szanghaju. Zostaniesz w domu dziecka w szpitalu dziecięcym, gdzie ciężko ranne sieroty zostaną wysłane, aby uzyskać lepsze leczenie. Te dzieci przybywają z innych sierocińców na obszarach wiejskich w Chinach iz twoją miłością i troską możesz im pomóc poprzez ich powrót do zdrowia.

Omówienie programu:

Ten projekt daje możliwość dokonania zmian tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, podczas zwiedzania jednego z najbardziej udanych i nowoczesnych miast w Chinach - Szanghaju. Jako wolontariusz będziesz przebywał w domu dziecka w szpitalu dla dzieci, gdzie ranne i chore sieroty są wysyłane w celu uzyskania lepszej opieki medycznej. Te dzieci przybywają z innych sierocińców na obszarach wiejskich w Chinach iz twoją miłością i troską możesz im pomóc poprzez ich powrót do zdrowia.... [-]

Chiny Shanghai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 24 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wanderlust Exchange China

Ten projekt daje ci możliwość zabawy, pomagając chińskim dzieciom w nauce tenisa, podczas zwiedzania jednego z najbardziej udanych i nowoczesnych miast w Chinach - Szangh ... [+]

Trening z trenerem tenisowymOmówienie programu

Ten projekt daje ci możliwość zabawy, pomagając chińskim dzieciom w nauce tenisa, podczas zwiedzania jednego z najbardziej udanych i nowoczesnych miast w Chinach - Szanghaju. Jako asystent trenera tenisa będziesz uczył tenisa dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Lokalizacja: Szanghaj, ChinyCzas rozpoczęcia: 1 lipcaDługość pobytu: 2-3 miesiąceLotnisko przylotu: lotnisko Shanghai PudongWymagania dla kandydatów:18-35 lat300 godzin doświadczenia w grze w tenisaMasz doświadczenie w opiece nad dzieckiem lub związane z nim szkoleniaDyplom szkoły średniej i wyższeDobry w zdrowiuWyczyść rejestr karnyObowiązki:Pomoc w trenowaniu ... [-]
Chiny Shanghai
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wanderlust Exchange China

Wanderlust Exchange zapewnia uczniom możliwości integracji podróży edukacyjnych, nauki mandaryńskiej, opieki nad dziećmi i korepetycji z języka angielskiego. Jest to wiel ... [+]

Wanderlust Au Pair China Program

Wanderlust Exchange zapewnia uczniom możliwości integracji podróży edukacyjnych, nauki mandaryńskiej, opieki nad dziećmi i korepetycji z języka angielskiego. Jest to wielka szansa dla młodych ludzi z zagranicy, aby doświadczyć Chin z autentycznym akcentem, pozostając z chińskimi rodzinami.

Au Pair Chiny Przegląd programu

Lokalizacje rodzin goszczących: Głównie w Szanghaju (mamy rodziny goszczące w innych dużych miastach, w tym w Pekinie, Chongqing, Hangzhou, Tian Jin i in.)

Czas trwania programu: 3 miesiące-12 miesięcyDajesz: 30 godzin opieki nad dziećmi i lekcje angielskiego tygodniowoOtrzymasz: 1500 RMB kieszonkowe / miesiącO... [-]
Chiny Shanghai
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
2nd Floor, No.588, East Yan'an Road
200002 Shanghai, Shanghai, Chiny