Przeczytaj oficjalny opis

Tianjin International Chinese College (TICC) jest chińską instytucją językową akredytowaną przez Tianjin Municipal Education Commission. Szkoła oferuje programy języka chińskiego i wydaje wizy studyjne (X1 / X2) studentom na całym świecie.

Nasza uczelnia ma obecnie odpowiednio dwa kampusy o łącznej powierzchni ponad dziesięciu tysięcy metrów kwadratowych z doskonałymi udogodnieniami, takimi jak chińska sala wystaw kulturalnych, wielofunkcyjna sala lekcyjna, klasa sztuki i tak dalej. Oprócz kursów akademickich, TICC zaprasza artystów do nauczania chińskich klas kultury, takich jak chińska muzyka, Kongfu, Beijing Opera, chińskiej kaligrafii, cięcia papieru i Guqin. Studenci mogą jednocześnie uczyć się języka chińskiego i kultury tradycyjnej.

TICC dokłada wszelkich starań, aby stworzyć zespół pracowników dydaktycznych. Nasi nauczyciele muszą być certyfikowani przez Hanban. Większość naszych nauczycieli ma tytuł magistra lub wyższy. 80% naszych nauczycieli miało doświadczenie w nauczaniu za granicą, a 87% pisało wspólnie podręczniki, takie jak "New Mandarin Series Textbook".

W ciągu ostatnich pięciu lat nauczyliśmy prawie 10 000 studentów z ponad 30 krajów, takich jak Ameryka, Rosja, Kanada, Włochy, Wielka Brytania, Korea, Tajlandia, Wietnam, Kambodża i wielu innych.

Adres: ulica 116 Ya'an, dzielnica Nankai, Tianjin
Tel. (86) 22-27623035
Email: admissions@ticc.net.cn

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Chiński

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Tianjin International Chinese College

Program języka chińskiego jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą uczyć się chińskiego. Kiedy uczniowie po raz pierwszy dołączą do programu, zostaną umieszczeni w ró ... [+]

Program języka chińskiego jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą uczyć się chińskiego. Kiedy uczniowie po raz pierwszy dołączą do programu, zostaną umieszczeni w różnych klasach na podstawie wyniku testu kwalifikacyjnego. Po ukończeniu programu uczniowie znacznie poprawią swoją chińską biegłość, wykorzystają język chiński w codziennej komunikacji i będą stanowić doskonałą podstawę do testów biegłości, takich jak Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) i Hanyu Kouyu Shuiping Ceshi (HKC).

Nasi absolwenci mogą również ubiegać się o chińskie uniwersytety w celu dalszej nauki. W ostatnich latach nasi absolwenci są przyjmowani na prestiżowe chińskie uniwersytety i szkoły zawodowe ze względu na ich płynną znajomość języka chińskiego oraz doskonałe oceny HSK i HKC.... [-]

Chiny Nankai
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Chiński
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
116 Ya’an Street Nankai District
300000 Nankai, Tianjin, Chiny
Witryna
Telefon
+86 22-27623035