Przeczytaj oficjalny opis

Podobnie jak dzisiejsi studenci, byli to wielcy poszukiwacze przygód i okazali wielką odwagę, pokorę i szacunek dla tego, co znaleźli tutaj. Ricci znalazł szczególnie ścisłą przyjaźń z Xu Guanqi (徐光启), który nauczył go chińskiego stylu życia. Z kolei Ricci dzielił się swoją wiedzą z Zachodu.

Osiągamy naszą misję z profesjonalnym i oddanym personelem TBC.

Więc niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy starą ręką Chin, doświadczenia TBC zapewnią, że zmienią i zaszkodzą Twojemu myśleniu o Chinach, a tym samym zmienią twoje życie.

Programs taught in:
Język angielski
Chiński

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

The Beijing Center for Chinese Studies

Jeśli szukasz prawdziwego zanurzenia w Chinach, celem jest Centrum Pekin (TBC)! Wyróżnij się z tłumu, gdy prowadzimy przez dwutygodniową wycieczkę po południowej prowincj ... [+]

Jeśli szukasz TRUE zanurzenie w Chinach, Centrum w Pekinie (TBC) Jest celem!

Wyróżnij się z tłumu, gdy prowadzimy przez dwutygodniową wycieczkę po południowej prowincji Yunnan lub na szlaku handlowym Silk Road w zachodnich Chinach. Zadzwoń do Pekinu, gdzie mieszkają studenci z całego świata, na terenie kampusu uniwersyteckiego i biznesowego, gdzie znajduje się nasze centrum. Możesz mieszkać z chińskim współlokatorem i może uzyskać dostęp do swojego nauczyciela języka, gdy chcesz zwiększyć swoje umiejętności mówienia.

Nasz wydział pochodzi z najwyższych instytutów w Pekinie, a wielu z nich jest uczonymi i uznanymi na całym świecie naukowcami. Weź notatki i zapoznaj się z nimi w naszej prywatnej bibliotece, która mieści jeden z największych zbiorów książek o Chinach, w Chinach (w języku angielskim oczywiście!).... [-]

Chiny Beijing
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Day in the Life of a TBCer

What it is like to live in Beijing

Silk Road Excursion

Yunnan Excursion

Internship Spotlight

Address
4th Floor Ningyuan Bldg of UIBE No. 10 Huixin East Street Chaoyang District Beijing,
100029 Beijing, Beijing, Chiny
Witryna
Telefon
0086 10 8415 8816