Przeczytaj oficjalny opis

Podobnie jak dzisiejsi studenci, byli to wielcy poszukiwacze przygód i okazali wielką odwagę, pokorę i szacunek dla tego, co znaleźli tutaj. Ricci znalazł szczególnie ścisłą przyjaźń z Xu Guanqi (徐光启), który nauczył go chińskiego stylu życia. Z kolei Ricci dzielił się swoją wiedzą z Zachodu.

Osiągamy naszą misję z profesjonalnym i oddanym personelem TBC.

Więc niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy starą ręką Chin, doświadczenia TBC zapewnią, że zmienią i zaszkodzą Twojemu myśleniu o Chinach, a tym samym zmienią twoje życie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Chiński

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

The Beijing Center for Chinese Studies

Jeśli szukasz prawdziwego zanurzenia w Chinach, celem jest Centrum Pekin (TBC)! Wyróżnij się z tłumu, gdy prowadzimy przez dwutygodniową wycieczkę po południowej prowincj ... [+]

Jeśli szukasz TRUE zanurzenie w Chinach, Centrum w Pekinie (TBC) Jest celem!

Wyróżnij się z tłumu, gdy prowadzimy przez dwutygodniową wycieczkę po południowej prowincji Yunnan lub na szlaku handlowym Silk Road w zachodnich Chinach. Zadzwoń do Pekinu, gdzie mieszkają studenci z całego świata, na terenie kampusu uniwersyteckiego i biznesowego, gdzie znajduje się nasze centrum. Możesz mieszkać z chińskim współlokatorem i może uzyskać dostęp do swojego nauczyciela języka, gdy chcesz zwiększyć swoje umiejętności mówienia.

Nasz wydział pochodzi z najwyższych instytutów w Pekinie, a wielu z nich jest uczonymi i uznanymi na całym świecie naukowcami. Weź notatki i zapoznaj się z nimi w naszej prywatnej bibliotece, która mieści jeden z największych zbiorów książek o Chinach, w Chinach (w języku angielskim oczywiście!).... [-]

Chiny Pekin
Styczeń 2020
Język angielski,Chiński
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku