Przeczytaj oficjalny opis

Kanadyjska edukacja w Chinach

Suzhou Centennial College jest pierwszą kanadyjską uczelnią, która została zatwierdzona do działania w Chinach przez chińskie Ministerstwo Edukacji oraz Ministerstwo Edukacji Rządu Prowincji Jiangsu.

Wysokiej jakości kanadyjskie programy edukacyjne dostarczane w Suzhou Centennial College spełniają surowe standardy edukacyjne określone przez Ministerstwo Edukacji Zaawansowanej i Rozwoju Umiejętności Ontario. Wysokie standardy akademickie Kanady i rygorystyczne kontrole jakości zapewniają wysokiej jakości edukację, która jest uznawana na całym świecie i przyniesie korzyści Twojej karierze w dłuższej perspektywie.

Oprócz swojego programu akademickiego w języku angielskim, Suzhou Centennial College oferuje studentom opcjonalny wstępny język mandaryński i lekcje kultury.

Rozpocznij swoją Pathway do Kanady w Chinach!

 • Centennial College (Toronto, Kanada) oferuje Pathways kredytowe i wsparcie wizowe
 • Zdobądź uznawany w Ministerstwie Dyplom Ontario lub Certyfikat Absolwenta w Chinach
 • University Degree Pathways in Canada (BBA, BSc, BCom)

Chcesz globalnej kariery? Zacznij tutaj.

 • Suzhou Industrial Park (SIP) jest najbardziej konkurencyjną strefą rozwoju przemysłowego w Chinach
 • W najnowocześniejszej naukowo-edukacyjnej dzielnicy innowacji Suzhou mieszka 100 000 studentów!

SCC oferuje kanadyjskie listy uwierzytelniające w Chinach, staże w Suzhou Industrial Park oraz opcjonalne kursy języka i kultury mandaryńskiej. Skontaktuj się z suzhou@centennialcollege.ca, aby złożyć wniosek!

Zdobądź uznawany w Ministerstwie Dyplom Ontario lub Certyfikat Absolwenta w Chinach:

 • Międzynarodowy biznes, finanse, rachunkowość
 • Gościnność - zarządzanie hotelami
 • Architektura, inżynieria oprogramowania
 • Międzynarodowe zarządzanie przedsiębiorstwem
 • Programy językowe (angielski, mandaryński)

Zalety programów Centennial College w Chinach:

 • Weź udział w programie Fundacji Biznesu lub Szpitalnictwa (osiem miesięcy) w Chinach, aby przygotować i zakwalifikować się do programów w Centennial College w Toronto w Kanadzie.
 • Zdobądź Ontario College Diploma od Centennial College w Chinach. Ukończ swój program w Chinach i przenieś do ostatniego roku 3-letniego zaawansowanego dyplomu w Centennial College w Toronto. Albo ukończyć swój program w Chinach i złożyć wniosek o dalsze studia w Kanadzie. *
 • Idealny dla absolwentów poszukujących międzynarodowej kariery! Nasz kampus znajduje się w Suzhou Industrial Park (SIP), kwitnącym środowisku high-tech i pro-biznesie z międzynarodową przewagą konkurencyjną. SIP jest domem dla 93 z 500 najlepszych firm na świecie!
 • Zdobądź międzynarodowe doświadczenie w Chinach, jednej z najszybciej rozwijających się gospodarek i jednym z największych na świecie międzynarodowych partnerów handlowych.
 • Wszystkie programy są dostarczane w języku angielskim.

* Pathways podlegają wymogom przyjęć stulecia i instytucji partnerskich z wymaganymi stopniami, po ukończeniu programów Stulecia.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Suzhou Centennial College

Program Technik Inżynierii Oprogramowania przygotuje uczniów do pracy jako twórcy oprogramowania. Niezależnie od tego, czy ktoś chce zrównoważyć książki, edytować zdjęcia ... [+]

Poświadczeń: Dyplom Długość programu: 2 lata / 4 semestry

Program Technik Inżynierii Oprogramowania przygotuje uczniów do pracy jako twórcy oprogramowania. Niezależnie od tego, czy ktoś chce zrównoważyć książki, edytować zdjęcia czy produkować filmy, nie byłoby możliwe bez programów. Grads będzie liderem w projektowaniu, rozwijaniu i utrzymaniu najnowszego oprogramowania.

Podczas kursów Technik Inżynierii Oprogramowania uczniowie zdobędą solidną wiedzę z zakresu: - metodologii inżynierii oprogramowania - języków programowania - koncepcji projektowania i algorytmów - narzędzi do zarządzania danymi W trakcie kursu zostaną podkreślone metody projektowania oprogramowania zorientowane obiektowo, interfejs użytkownika , C #, Java, Oracle, MS-SQL Server, Unix / Linux, Microsoft's .NET, HTML5 / JavaScript / XML, testowanie oprogramowania i gwarancja jakości i więcej.... [-]

Chiny Suzhou
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suzhou Centennial College

Program ten zapewnia podstawową wiedzę biznesową oraz specjalistyczne międzynarodowe szkolenie biznesowe. Dwa pierwsze semestry międzynarodowych kursów biznesowych obejmu ... [+]

Poświadczeń: Dyplom Długość programu: 2 lata / 4 semestry

Po zaledwie dwóch latach w programie Centennial College International Business będziesz gotowy na globalne miejsce pracy.

Program ten zapewnia podstawową wiedzę biznesową oraz specjalistyczne międzynarodowe szkolenie biznesowe. Dwa pierwsze semestry międzynarodowych kursów biznesowych obejmują kluczowe koncepcje niezbędne do budowania udanej kariery biznesowej. Dwa ostatnie semestry mają specjalne międzynarodowe kursy biznesowe, zapewniające spełnienie wymagań branżowych.

Te intensywne kursy biznesowe obejmują takie tematy, jak: opracowywanie dokumentacji zgodności z przepisami celnymi, pomoc w transporcie towarów do iz lokalizacji na całym świecie, a także wspieranie marketingu i sprzedaży kanadyjskich towarów na globalnym rynku.... [-]

Chiny Suzhou
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suzhou Centennial College

Program Biznes-Księgowość Centennial College przeznaczony jest dla studentów poszukujących doskonalych szkoleń związanych z księgowością w krótkim czasie. W ciągu zaledwi ... [+]

Poświadczeń: Dyplom Długość programu: 2 lata / 4 semestry

Program Biznes-Księgowość Centennial College przeznaczony jest dla studentów poszukujących doskonalych szkoleń związanych z księgowością w krótkim czasie.

W ciągu zaledwie dwóch lat uczniowie poznają podstawy rachunkowości dzięki rygorystycznemu programowi nauczania, koncentrując się na rozwijaniu umiejętności zatrudnienia.

Chociaż ten program rachunkowości biznesowej zawiera cechy jakościowe wszystkich programów rachunkowych Centennial College, koncentruje się na budowaniu biegłości w rachunkowości finansowej i zarządczej oraz na pogłębianiu wiedzy na temat oprogramowania księgowego. Komunikacja i analityczne umiejętności będą również podkreślić, gdyż są one niezbędne do osiągnięcia sukcesu zawodowego.... [-]

Chiny Suzhou
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suzhou Centennial College

Program Hospitality - Hotel Operations Management oferuje umiejętności biznesowe i chęć pracy w wielu dziedzinach w tym wielopłaszczyznowym przemyśle. Wśród nich są: zarz ... [+]

Poświadczeń: Dyplom Długość programu: 2 lata / 4 semestry

Program Hospitality - Hotel Operations Management oferuje umiejętności biznesowe i chęć pracy w wielu dziedzinach w tym wielopłaszczyznowym przemyśle.

Wśród nich są: zarządzanie frontem recepcji, obsługa sprzątania, zarządzanie żywnością i napojami oraz planowanie zasobów ludzkich.

Specjaliści z branży prowadzą kursy zarządzania działalnością hotelową w hotelowych apartamentach, a także w centrum wydarzeń i restauracji. Poza kursami praktycznymi uczestniczysz także w 14-tygodniowym miejscu w branży, który pozwala na uzyskanie rzeczywistego doświadczenia na świecie. Ta funkcja programu gwarantuje, że po ukończeniu studiów szukasz pracy.... [-]

Chiny Suzhou
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suzhou Centennial College

W ciągu zaledwie dwóch lat program Financial Services pomoże studentom rozwijać umiejętności komunikacyjne, marketingowe, analityczne i sprzedażowe potrzebne dla świata f ... [+]

Poświadczeń: Dyplom Długość programu: 2 lata / 4 semestry

W ciągu zaledwie dwóch lat program Financial Services pomoże studentom rozwijać umiejętności komunikacyjne, marketingowe, analityczne i sprzedażowe potrzebne dla świata finansów, w którym będą oddziaływać i utrzymywać klientów. Ujęte w tej ofercie szkoleniowej będą tematy finansowe, a także ogólna wiedza biznesowa.

Po ukończeniu tego czteroletniego Programu Finansowego studenci będą przygotowani do zbadania dalszych profesjonalnych wskazań w różnych międzynarodowych miejscach.

Na przykład w Kanadzie: - Egzamin Funduszy Inwestycyjnych, który pozwoli im sprzedawać fundusze inwestycyjne - egzaminy kwalifikujące się do egzaminu kwalifikacyjnego w Kanadzie Canadian Course (CSCTM) - egzamin kwalifikacyjny na życie (LLQP), który po przejściu kwalifikuje absolwentów do napisania Ontario Egzamin z ubezpieczycielem na życie Ukończone kursy uznane w przemyśle mają kluczowe znaczenie dla kariery w sektorze usług finansowych. Kursy te nie mają żadnych substytutów. Rejestracja w tych kursach będzie ponosić dodatkowe koszty poza regularnym programem Usług Finansowych.... [-]

Chiny Suzhou
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Suzhou Centennial College

Program uczenia się języka angielskiego (ELL) dostarczany w Suzhou Centennial College to intensywny, trzypoziomowy program studiów stacjonarnych przeznaczony dla studentó ... [+]

Poświadczeń: Certyfikat CentennialDługość programu: 1-3 semestry (czas trwania studiów zależy od testu miejscowego)

Program uczenia się języka angielskiego (ELL) dostarczany w Suzhou Centennial College to intensywny, trzypoziomowy program studiów stacjonarnych przeznaczony dla studentów międzynarodowych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności w języku angielskim. Ten program może pomóc w rozwijaniu umiejętności języka angielskiego w celu osiągnięcia sukcesu w college'u, uniwersytecie lub karierze zawodowej.

Trzy poziomy programu nauczania języka angielskiego Centennial College (ELL) oferowane są w Suzhou Centennial College: Poziom 2 (podstawowy), Poziom 3 (przedpodpośredni) i Poziom 4 (średniozaawansowany). Każdy z tych trzech poziomów działa w każdym semestrze i został umieszczony na poziomie opartym na testach diagnostycznych. Na każdym poziomie jest pięć różnych modułów, a każdy moduł działa przez trzy tygodnie.... [-]

Chiny Suzhou
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Podstawowy rok

Suzhou Centennial College

Program Fundacji Biznesowych jest alternatywną ofertą skierowaną do studentów, którzy złożyli wniosek o podjęcie zobowiązania w Szkole Biznesu, ale obecnie nie spełniają ... [+]

Poświadczeń: Certyfikat Długość programu: 1 rok / 2 semestry

Program Fundacji Biznesowych jest alternatywną ofertą skierowaną do studentów, którzy złożyli wniosek o podjęcie zobowiązania w Szkole Biznesu, ale obecnie nie spełniają wymagań stawianych angielskim wymogom dotyczącym wstępów. Studenci, którzy są bardzo zmotywowani do rozwijania swoich umiejętności językowych w Anglii oraz do zrozumienia kanadyjskiej kultury i praktyk biznesowych, skorzystają z zachęcającego środowiska nauczania i wsparcia naukowego w programie Foundations.

Studenci będą ukończyć kursy w zakresie: - komunikacji - matematyki - oprogramowania biznesowego stosowanego - kanadyjskich i międzynarodowych praktyk biznesowych - strategii na rzecz sukcesu w biznesie Po pomyślnym zakończeniu programu w ciągu dwóch semestrów studenci będą mogli przenieść, z zaliczeniami, dyplom lub zaawansowany Program dyplomowy w Centennial College.... [-]

Chiny Suzhou
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suzhou Centennial College

Ten program Founding Hospitality został specjalnie zaprojektowany jako droga do nenable międzynarodowych studentów, aby wejść do Szkoły Hospitality, Turystyki i Sztuki Ku ... [+]

Poświadczeń: Certyfikat Długość programu: 1 rok / 2 semestry

Ten program Founding Hospitality został specjalnie zaprojektowany jako droga do nenable międzynarodowych studentów, aby wejść do Szkoły Hospitality, Turystyki i Sztuki Kulinarnej, a następnie przejść do jednego z naszych programów dyplomowych.

W kursach Fundacji Hospitality dowiesz się zarówno podstawowych umiejętności wymaganych do pracy w dynamicznej branży hotelarskiej, jak i umiejętności językowych, aby komunikować się po angielsku z kolegami, pracodawcami i klientami.

Wymagania akademickie Dyplom ukończenia szkoły średniej w Ontario (OSSD) lub równoważnej dokumentacji / trans... [-]
Chiny Suzhou
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Świadectwo studiów magisterskich

Suzhou Centennial College

Program International Business Management firmy Centennial College zapewnia kluczową wiedzę branżową, na którą musisz skutecznie prowadzić działalność w skali globalnej w ... [+]

Poświadczeń: Dyplom ukończenia studiów Długość programu: 1 rok / 3 semestry

Program International Business Management firmy Centennial College zapewnia kluczową wiedzę branżową, na którą musisz skutecznie prowadzić działalność w skali globalnej w dowolnym międzynarodowym środowisku korporacyjnym.

Globalna perspektywa biznesu jest unikalna w tym, że specjaliści muszą posiadać wiedzę na temat specjalistycznych dziedzin zarządzania międzynarodowego, takich jak: - międzynarodowe prawo handlowe - międzynarodowe finanse i bankowość - marketing międzynarodowy - międzynarodowa przedsiębiorczość i innowacje - globalne badania i analizy biznesowe - międzynarodowe planowanie biznesowe - Odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw i rozwój międzynarodowy - współpraca z siecią W tym programie Business School tematy te są prowadzone obok podstawowych kursów biznesowych, takich jak zarządzanie projektami i komunikacja biznesowa.... [-]

Chiny Suzhou
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

"See SCC" Videos Explore Canadian Education in China

Pathways & Partnerships: Start your Pathway to Canada

SCC Professors: Canadian Academic Experience in China

Location address
Suzhou Centennial College
No.1 Ren’ ai Rd., Kejiaochuangxinqu, Dushu Lake District,
Industrial Park, Suzhou, China 215123

Suzhou, Jiangsu, 215123 CN