SN Mandarin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

SN Mandarin Chinese Szkoła lub Południowej i Północnej Mandarin jest nazwany kierunków na kompasie. Nasz cel jest przypomnienie wszystkich studentów nauka chińskiego, aby osiągnąć swoje cele w jasny, skuteczny i szybki sposób.

SN Mandarin istnieje, aby zapewnić najlepsze, najbardziej efektywne chińskie usługi nauczania języków i doświadczeń edukacyjnych. Cały personel w SN mandaryńskim są zobowiązani do tworzenia i utrzymywania zaufaniu i opiekuńcze środowisko, w którym nauczanie i uczenie się są ekscytujące.

Od 2007 roku ponad 4000 studentów z ponad 40 krajów zostały zrealizowane ich chiński sen z podporami z SN mandaryńskim.

SN Mandarin jest jakość Mandarin szkoły, przez IATCSOL Test Center Dziennik HSK w Szanghaju (papier i-Pen), Partnera Strategicznego z Instytutu Konfucjusza Online.

Uczyć chińskiego w Chinach z SN Mandarin Chinese School w Szanghaju. Istnieją różne opcje, aby nauczyć się chińskiego. SN Mandarin Chinese Szkoła, jako dynamiczny Chińskiej Akademii ramach Uniwersytetu, łączy się z Urzędem, certyfikacji, Visa obsługuje, przystępne ceny University i elastyczność, wydajność, niewielkie rozmiary klasy prywatnej szkoły Chiński Shanghai, aby zapewnić Ci najlepsze możliwości do nauki chińskiego w Chinach i uczyć się chińskiego w Szanghaju.

Jeśli chodzi o pytanie "Dlaczego SN Mandarin"?

Mogą być dwa porozumienia:

 1. Dlaczego SN Mandarin jest właściwym wyborem, jak chińskie szkoły nauczyć się chińskiego?
 2. Dlaczego chiński szkoła jest nazwany jako SN Mandarin (South & North mandaryński), jak w angielskim mówimy zamiast Północnej i Południowej?

Zobaczmy dlaczego SN Mandarin nr 1

udowodnionej skuteczności

 1. osiągnięcia 10 lat ponad 4000 studentów osiągnięcia swoich indywidualnych celów
 2. 80% studentów przekazać HSK 3 w ciągu 3 miesięcy; 100% rozpocząć czytanie w 1 tydzień

Osoby opiekujące & Wykwalifikowani nauczyciele

 1. Rygorystyczne standardy zatrudniania, z 2% nauczycieli poziomu akceptacji
 2. Dedykowane, nauczyciele pełnym wymiarze godzin ze stopni nauczania
 3. Co najmniej 3 lata wcześniejszych doświadczeń
 4. Indywidualne podejście i indywidualną śledzenia postępu

Unikalne Metodyka nauczania

 1. Zabawa, ciekawe i skuteczne: uczenie się przez działanie
 2. Wiele narzędzi i rodzaje multimediów

Misja i wartości

SN Mandarin wierzy nauka chińskiego powinna być zabawa i ciekawa podróż. SN Mandarin ma skutecznych metod nauczania, które pomogą Ci osiągnąć swój ostateczny cel, w nauce chińskiego, łatwiej i szybciej, a uniemożliwić gubię po drodze.

Kierując się wyżej misji, SN mandaryńskim, został stworzony przez zespół wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych i troskliwi nauczyciele, którzy chcą dzielić się swoją miłością i dogłębnej znajomości języka chińskiego i udostępniać następujące wartości:

 • Cenimy starożytną i solidne chiński język i kulturę
 • Cenimy autentyczne interesy i intencje wszystkich poznać i zrozumieć Mandarin Chinese
 • Cenimy czas i inwestycji finansowych dokonywanych przez naszych uczniów
 • Cenimy sobie zaufanie zarabiamy z naszych studentów, aby uczyć się od najlepszych, w najbardziej efektywny sposób
 • Cenimy sobie pasję do nauczania, doświadczenie i poczucie odpowiedzialności wszystkich naszych nauczycieli
 • Cenimy wszystkie informacje zwrotne od uczniów i nauczycieli w odniesieniu do wszystkich doświadczeń osobistych i szkolnych
 • Cenimy ciągłe doskonalenie i postęp w przydatnych, praktycznych i konstruktywnych metod nauczania

Cenimy naszą misję i wizję, a poświęcić się im żyć na co dzień! Dołącz do nas na studia chińskiego w Chinach i SN Mandarin pomoże Ci zrealizować swoje chiński sen!

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Chiński

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Intensywny kurs + chiński uczeń wizy + Home Stay / mieszkanie

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 52 tygodnie Otwarta rekrutacja Chiny Shanghai Beijing Suzhou Wuxi + 4 więcej

Przygotowujemy wszystkie: plan programu, wizy studenckiej, działania kultura, pomoc dla Twojego zakwaterowania w najniższej cost.Click aby dowiedzieć się więcej. [+]

W Chinach staje się światowym mocarstwem, a jej gospodarka nadal wyprzedza resztę świata, a teraz jest czas, aby nauczyć się chińskiego. Mamy zwyczaj rozwinięta chińską studiów za granicą programów do własnych potrzeb. Wszystkie programy obejmują nasze podpis, jakości kursy języka chińskiego. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać kurs, który Cię interesuje, a my zajmiemy się resztą - wizy, działania itp

Twój tekst tutaj... Co odróżnia SN Mandari®n z innych programów studiów za granicą? Dowiedz się praktyczne Chiński użyteczne w życiu codziennym w porównaniu formalne Chiński zastosowanie tylko w środowisku akademickim Dowiedz się szybciej i efektywniej, z naszych unikalnych i kreatywnych metod nauczania porównaniu do innych instytucji, które tylko za standardowe przepisanych lekcji podręcznikowych Osoby opiekujące się i doświadczeni nauczyciele, wszystkie wysoko wykwalifikowanych i referencjami Proste, bez kłopotów i przyjęć Proces rejestracji Silna społeczność uczniów i nauczycieli, którzy współdziałają poprzez regularne, kulturalnych, społecznych i wydarzeń biznesowych i działań śledzenie 1-on-1 postęp i follow-up Lista programów Kompleksowa 30 + Visa Kompleksowa 20 + Visa Elastyczna 12 + Visa Niestandardowy program + Visa Prywatne Studium 1on1 + Visa Short Term Homestay W odróżnieniu od innych szkół, SN Mandarin jest w stanie zapewnić 2-12-miesięczne wizy studenckiej wspierane i wizy wielokrotnego wjazdu na dłużej niż 5 miesięcy nauki I SN Mandarin jest zapewnienie Online Chiński Study systemu + APP dla wszystkich naszych uczniów do nauki w dowolnym miejscu z gotowych kursów on-line oraz zarezerwować klasę żywo z rodzimymi nauczycieli w potrzebie. Nigdy nie wahaj się skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się więcej i mieć... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Jing'an HQ Campus, SN Mandarin Chinese Language School and Chinese Courses

F10, Room 1006, No.309, Yuyuan Road (corering Wulu Muqi Road), Jing'an District

Shanghai, Shanghai, CN
Adres lokalizacji
SN Mandarin Hongkou, No.600 East Jiangwan Rd (Cornering Dalian West Road)
Shanghai, Shanghai, CN
Adres lokalizacji
No. 2271, West Zhongshan Road, Xuhui District
Shanghai, Shanghai, CN
Adres lokalizacji
SN Mandarin, Interchina Commercial Building No.33 Dengshikou Street, Dongcheng District
Beijing, Beijing, CN
Adres lokalizacji
Bank of China Tower, 8 West Suzhou Avenue, SIP
Suzhou, Jiangsu, CN
Adres lokalizacji
Sang Da Yuan, Xishan District
Wuxi, Jiangsu, CN