Przeczytaj oficjalny opis

Studenci z 24 krajów dołączyć 2016 Antai globalnego programu Lato

Osiemdziesiąt studenci dołączyli 2016 Antai globalny program letni, który został pomyślnie otwarty na Xuhui kampusu na 4 lipca. Uczniowie pochodzą z 24 różnych krajów i regionów, w tym Turky, Szwajcarii, Hiszpanii, Australii, Włoch, Maroko, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Korea Południowa, Kanada, Czechy, Słowacja, Stany Zjednoczone, Singapur, Indii, Malezji i Chin. Wiele pochodziło z najlepszych uniwersytetów takich jak Oxford, University of Leeds, Uniwersytet w Genewie, Międzynarodowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze, Uniwersytet Sydney, University of Melbourne, University of New South Wales, KAIST z Korei Południowej i Zurich University of Applied Sciences. W torze mistrza, więcej niż 50% uczestników to studenci zagraniczni MBA, ze średnią wieku 29 lat.

Podczas ceremonii otwarcia, profesor Wan Guohua, Prodziekan Kolegium z Antai Ekonomii i Zarządzania (ACEM), powitał przybycie uczniów i dostarczane ciepłe uwagi. Po tym, Urząd ACEM Współpraca międzynarodowa i wymiana wprowadził kursy i dostarczyły cennych informacji dotyczących życia w Szanghaju. Podczas sesji sieciowej, uczniowie przedstawili się i socjalizowane ze sobą. Później po południu, grupa rozpoczęła się na wycieczkę do Szanghaju zabytków w tym Lujiazui SWFC i Hongkong Plaza, o smaku lokalnej kultury biznesowej i ekscytujący początek zabawy i satysfakcjonującym doświadczeniem obiecanego przez następnych tygodniach.

Po studiach przez trzy tygodnie w programie, studenci otrzymają trzy punkty akademickie wydane przez Uniwersytet Jiao Tong. Posiada umiejętności uczenia biznesu i kultury w Chinach ", The Antai Globalny Program Lato koncentruje się na chińskich ekonomii i kursy zarządzania, wizyty w firmach, języka chińskiego i warsztaty historii i kultury chińskiej. Tego lata, uczniowie wezmą udział w warsztatach i wizytach firmy Shanghai Circuit, GE, BBDO, Coca-Cola, IBM i 3M. Oprócz kursów językowych akademickich i Chin, działalności kulturalnej, takie jak ceramika, podejmowania herbaty, gotowania i kaligrafii będzie również pomóc im poczuć urok Chin.

Antai Globalny Program Lato jest pierwszym angielsko-nauczył Program letni organizowany przez ACEM dla międzynarodowych studentów. Pomaga kolegium, aby przyciągnąć szeroką ciało studenta, podniesienia międzynarodowej widoczności i promowania internacjonalizacji.

1.Accommodation

W okresie objętym programem, studenci są umieszczone w trzygwiazdkowym hotelu Residence na Xuhui kampusu, który znajduje się w odległości 15-minutowego spaceru od Antai-college'u. Dwóch studentów tej samej płci będą dzielić jeden pokój typu standard. Pokój wyposażony jest w telewizor, klimatyzację, bezpłatny dostęp do internetu, kabiną prysznicową, suszarkę do włosów itp

2.Campus

Xuhui Campus jest jednym z pięciu pięknych kampusów Uniwersytet Jiao Tong. To jest, gdy uniwersytet został założony w 1896 roku jako Nan Yang szkoły publicznej, dając świadectwo swojego historycznego rozwoju w ciągu ostatnich 115 lat.

Oferujący różnorodne style architektoniczne budynków, Xuhui kampus znajduje się na liście dziedzictwa "architektura" przez rząd w Szanghaju Miejskiego Ludowego. Te symboliczne budynki należą do biblioteki, stadion, centrum wydziału, Muzeum Historii University, itp, z których wszystkie są budowane, aby ułatwić i wzbogacić naukę i życie uczniów na terenie kampusu.

Znajduje się na Huashan Road, Xuhui kampus znajduje się w odległości spaceru od Xujiahui Central Business District, który jest jednym z najbardziej dynamicznych obszarów gospodarczych w Szanghaju. Poszczególne centra handlowe, miejsca stołówka, teatry i inne obiekty są w zasięgu ręki, aby zapewnić studentom z wygodnym życiu.

3.Shanghai

Szanghaj jest sercem rozwoju gospodarczego Chin i głównym centrum biznesu w świecie. Jej siedziba przez wielką liczbę najlepszych światowych korporacji i przyciąga wielu zagranicznych inwestycji instytucji finansowych, wszystkie obejmując żywe i rygorystyczne warunki prowadzenia działalności gospodarczej w tym kosmopolitycznym mieście.

Szanghaj jest również popularnym miejscem turystycznym słynie z bogatej kolekcji architektonicznie charakterystycznych budynków i zabytków, takich jak Bund. Obszerny i rośnie Panoramę Lujiazui obszar w dzielnicy Pudong jest opisany jako eksponat na boom gospodarczy miasta i kraju. Inne atrakcje miasta to obfitość miejsc i wydarzeń kulturalnych oraz różnego rodzaju lokalnych przysmaków.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

W 2013 Antai Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania, Uniwersytet Jiao Tong, ustanowił Antai globalnego programu Lato (AGSP), aby zaspokoić rosnące potrzeby pomagać studenci ... [+]

W 2013, Antai Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania, Uniwersytet Jiao Tong, ustanowiono antai Globalny Program Lato (AGSP) aby zaspokoić rosnące potrzeby pomagać studenci rozumieją Chin z perspektywy biznesu. AGSP to trzy tygodnie długi, kredyty nadające angielsko-nauczył letni program koncentruje się na nauce biznesu i kultury w Chinach. Około 100 studentów z ponad 20 krajów dołączył każdą kohortę. Program posiada dwa oddzielne sesje w maju i lipcu każdego roku, w celu dopasowania kalendarzy letni wypad w różnych szkołach.

Uczestnicy zdobędą dogłębne zrozumienie chińskiej gospodarki i kultury z zajęć w klasie, wizyty w firmach, imprez towarzyskich i wycieczek. Oprócz posiadania wykładowców, którzy uczą w najlepszych szkół biznesu na całym świecie, program letni wyposażony sesje prowadzone przez głośniki wykonawczych, w tym starszego eksperta wiedzy MNC najwyższej marki, kierownictwo udanych chińskich przedsiębiorstw, twórców firm typu start-up i tak dalej.... [-]

Chiny Shanghai
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Antai Global Summer Program Shanghai Jiao Tong University
Address
No. 1954 Hua Shan Road
200030 Shanghai Shanghai, Shanghai, Chiny
Witryna
Telefon
+86 21 5230 1050