MY Chinese Study

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

MYChineseStudy jest jedną z najlepszych prywatnych instytutów języka chińskiego w Pekinie, Republiki Ludowej, obecnie świadczących programów edukacyjnych mandarynki i działalności kulturalnej do naukowców na całym świecie. Niezależnie od tego czy celem jest nauczyć się i opanować system języka chińskiego, zwiedzanie Chin z kursu letniego, odkryć wskazówki o chińskich umiejętności rozumienia, lub zanurzyć się w wielkim społeczeństwie, MY Chiński Study przywita i spotkamy się przynajmniej do połowy, aby przekroczyć rozwój osobisty pragnienia i żądania.

Od 2013 roku, MY chiński mandaryński Studiów i ChinaMate Klub zawarły globalnego partnerstwa strategicznego. Przedstawiamy ChinaMate Mandarin materiału ustnej obok swojego najnowszego patentu podejścia "Hypnotic i Przebudzenie" chińskiej nauczania. Szkolenie nauczycieli i multimedialnych, model edukacji DUAL klasach ", dokładnie przewyższa tradycyjne formaty nauczania i pomaga non-native Chiński Chiński językoznawcy płynnie mówić w najszybszym terminie 3 miesięcy.

Aby jak najlepiej dopasować do stylu uczenia się, zarówno prywatne lekcje grupowe i sesje studyjne są dostępne. Kursy specjalistyczne w przeżywalności chiński, HSK i biznesowych chińskim dostarczyć dogłębną wiedzę na temat chińskiej mądrości, zwyczajów, kultury, historii i współczesnych praktyk biznesowych. Dołączenie naszych częstych działań kulturalnych, wydarzeń społecznych i wycieczki w Pekin i poza nią będzie rozwijać swoje zmysły, kontakty i horyzonty w Chinach.

Można i MY Chiński Study rozpocząć naszą podróż chińskiego oświecenia w chwili, gdy postawił stopę w stolicy kraju.

Pierwsza szkoła języka chińskiego MYChineseStudy jest centralnie położony w Sanlitun SOHO, teren słynie z tętniącej życiem międzynarodowej atmosferze obok Sanlitun bar ulicy, DeYun ona Yashow Odzież Market i dzielnicy ambasad. To jest miejsce, aby doświadczyć nowoczesnego chińskiego stylu życia, i wygodnie równowagi szkolenia i czas wolny z podniecenia! Teraz MY Studium uczy chińskiego w Pekinie CBD, Anzhen Bridge i Shangdi Information Technology Industry bazy. Chińscy uczniowie mogą wybrać lokalizację klasy odpowiedni do ich sytuacji.

MÓJ Chiński Study oferuje pełen zakres, początkującego do eksperta, usługi edukacyjne, które zawierają chińskie kursy, online, chiński badania, programy kulturalne, wizyty studyjne i kursy letnie. Możemy również ułatwienie czas w Chinach, zapewniając przedłużenie wizy, usługi mieszkaniowe, staże staże, zakwaterowanie, transport z lotniska, i więcej, aby zwiększyć swoje studia i życie w Chinach. MÓJ Chiński Study, gotowa rozszerzyć wskazówki, towarzystwa i pomocy, zaprasza do rodziny nadal rośnie.

Zmniejszyć stres, szok kulturowy i nieporozumień w Chinach teraz. Chodźmy szybko zacząć i odnieść sukces w podróż edukacyjną do budowania prawdziwej chińskiej charyzmę, charakter oraz połączeń z poprawnych komunikatów. "Języki Open Your World," urzekająco stworzyć więcej możliwości w Chińskiej Republice Ludowej z MYChineseStudy, 麦芽 汉语.

Lokalizacje

Pekin

Address
Rm.3-323, 3/F, Retail Building No.3,
Sanlitun SOHO, 8 Gongtibeilu,
Chaoyang District

100027 Pekin, Pekin, Chiny