Przeczytaj oficjalny opis

Nasza filozofia Czytaj więcej o naszej filozofii i naszego zaangażowania na rzecz studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów na całym świecie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Chiński

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Hutong School

W Hutong Szkoły, każdy uczeń ma ocenę jeden na jednym poziomie i plan studiów. Nasi nauczyciele są nie tylko wyróżnia ich osiągnięć naukowych ... [+]

W Hutong Szkoły, każdy uczeń ma ocenę jeden na jednym poziomie i plan studiów. Nasi nauczyciele są nie tylko wyróżnia ich osiągnięć naukowych, ale również ich umiejętności interpersonalnych i oddania do nauczania Mandarin Chinese.

Ponieważ indywidualne nauczanie jest kluczem do szybkich i skutecznych rezultatów, wierzymy w małych grupach w badaniu chińskim mandaryńskim, średnio 4 lub 5 uczniów w klasie. lekcje prywatne są również dostępne.

Ponadto, nasze innowacyjne metody nauczania, specjalnie przystosowane do zachodnich uczniów, oddziela mówiony mandarynki i rozpoznawania znaków, które zostały sprawdzone, aby przyspieszyć tempo twojej nauki języka.... [-]

Chiny Pekin Szanghaj
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 36 tyg.
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Hutong School

Z 10-letnim doświadczeniem wprowadzania młodych talentów do profesjonalnych firm opartych na Chiny, nasz wielojęzyczny personel jest poświęcony oferując najlepsze międzyn ... [+]

Twój Program Praktyk w Chinach - Pekinie, Szanghaju i Chengdu

Z 10-letnim doświadczeniem wprowadzania młodych talentów do profesjonalnych firm opartych na Chiny, nasz wielojęzyczny personel jest poświęcony oferując najlepsze międzynarodowych staży w Pekinie, Szanghaju i Chengdu.

Stażysta w Pekinie, Szanghaju i Chengdu

Wziąć udział w naszym Programie Praktyk w Chinach w każdym Pekinie, Szanghaju i Chengdu, wybór należy do Ciebie! Wszystkie wnioski przez cały rok, programy rozpocząć na początku każdego miesiąca.

Najlepiej oceniane staże w szerokiej sieci międzynarodowych firm w różnych sektorach

Dbamy o Twoje umiejscowienie staż odpowiada Twoim potrzebom i życzeniom.... [-]

Chiny Pekin Szanghaj
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
1 - 6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Chinese is Easy - Episode 1: Tones

Chinese is Easy - Episode 2: Grammar

A China Adventure of a Lifetime by Hutong School