EasyMandarin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O szkole chińskiej EasyMandarin

Jak zaczęliśmy & tajemnica naszego sukcesu

Ciągle pamiętamy pierwszą lekcję podaną przez EasyMandarin latem 2006 roku. To było dla małej grupy początkujących, którzy zebrali się w maleńkim salonie apartamentu szkoły współzałożyciel Y oznacza Weintraub Szanghaju.

W tym czasie nasz plan był prosty - stworzysz rodzaj chińskiej szkoły językowej, którą chcielibyśmy wziąć udział i byłoby wspaniale, że inni chętnie do nas dołączy. Jak trudne to może być?

Nasi pierwsi studenci zawarte niemiecki inżynier, absolwent Mauritiusie i brazylijską tancerkę który twierdził, że jest bratem gwiazdy piłki nożnej Ronaldinho (w tym czasie Brazylia i najbardziej znanym graczem Barcelony). To później okazało się nieprawdziwe, ale to była wielka historia powiedzieć naszym znajomym!

Prawdziwe emocje z tych pierwszych lekcji zarówno dla naszej nowej szkole i naszych najmłodszych uczniów jest coś, czego nigdy nie zapomnieli i wciąż napędza nasz sposób uruchomić EasyMandarin dzisiaj.

Od 2006 roku staliśmy kampusie czternastu nowoczesnych sal w zupełnie fantastycznej lokalizacji (zapominać Świątynia Jing'an z piętnastym piętrze, a na niektórych festiwalowych dni, możemy pomachać „cześć” do mnichów w dzwonnicy) i stały się jednym z największych i najbardziej udanych chińskich szkołach językowych Szanghaju.

Nie wiedzieliśmy, że w 2006 roku będzie EasyMandarin tak szybko rośnie. Ale dzielenie przyjemności i korzyści wynikające z nauki języka chińskiego z tysiącami studentów mamy poznałem w ciągu ostatnich kilku lat było niesamowite i jest coś, czego nigdy nie zmęczysz.

Wewnątrz i na zewnątrz sali, kochamy wszystkich naszych studentów (nawet jeśli wysyłają nam wiadomości tekstowych o 3 nad ranem z prośbą o pomoc!) I będzie wierzyć w sobie wiele trudu, aby upewnić się, że są szczęśliwi.

Przyczyną naszego sukcesu jest prosta - dbamy o umożliwienie studentom możliwie najlepsze doświadczenia z życia i uczenia się języka chińskiego w Chinach.

EasyMandarin Timeline

2006 - kwiecień:

Liann działa firma, która dostarcza zdarzenia wymiany kulturalnej i usług Urzędu do Spraw Cudzoziemców w Szanghaju. Y oznacza przybywa w Szanghaju po wyjściu z pracy w MTV w Nowym Jorku.

2006 - czerwiec:

Liann i Y oznacza spotykają się przypadkowo w budynku, w którym Y oznacza mieszka i Liann działa. Pomysł na EasyMandarin zaczyna stawać się rzeczywistością.

2006 - lipiec:

EasyMandarin oficjalnie otwiera zajęć prowadzonych na pierwszym piętrze apartament dwupoziomowy Y oznacza Szanghaju. Studenci szybko rozpocząć rejestrację.

2007:

EM przenosi się do nowej lokalizacji na 1851 Xinzha Road z 3 klasami na 7. piętrze; Nawiązanie partnerskiej współpracy z szwedzką organizacją pomocy studentów CSN

2008:

EM rozszerza się 8 sal dodając jeszcze 5 sal na 8. piętrze w tym samym budynku.

2010:

EM przewyższa 1000 rejestracje studenckich.

2011:

porusza się szkoły do ​​nowej lokalizacji z widokiem Jing'an Temple - rozszerza się do 14 nowoczesnych sal.

2012:

Nawiązaliśmy współpracę z American Chamber of Commerce, Niemieckiej Izby Handlowej, Danish Chamber of Commerce

2013:

Nawiązaliśmy współpracę z B-chiński School w Japonii i chińskiej szkoły Nederland w Holandii; Partnerzy ze smokiem Adventures.

2014:

EM przekracza 2500 studentów. Partnerzy z szwajcarską izbą handlową

2015:

EM rozwija chiński na żądanie źródło WeChat - ponad tysiąc zwolenników do końca roku. Nawiązanie partnerstwa z witryną społeczności non-profit, ShanghaiMamas. Użyto w japoński Global News Channel, NHK World.

Lokalizacje

Szanghaj

Address
Jing’an Centre (Main Campus)
United World Plaza, 172 Yuyuan Rd, Bldg A, 15th Floor, Room 1501

200000 Szanghaj, Szanghaj, Chiny

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: