Przeczytaj oficjalny opis

O szkole chińskiej EasyMandarin

Jak zaczęliśmy & tajemnica naszego sukcesu

Ciągle pamiętamy pierwszą lekcję podaną przez EasyMandarin latem 2006 roku. To było dla małej grupy początkujących, którzy zebrali się w maleńkim salonie apartamentu szkoły współzałożyciel Y oznacza Weintraub Szanghaju.

W tym czasie nasz plan był prosty - stworzysz rodzaj chińskiej szkoły językowej, którą chcielibyśmy wziąć udział i byłoby wspaniale, że inni chętnie do nas dołączy. Jak trudne to może być?

Nasi pierwsi studenci zawarte niemiecki inżynier, absolwent Mauritiusie i brazylijską tancerkę który twierdził, że jest bratem gwiazdy piłki nożnej Ronaldinho (w tym czasie Brazylia i najbardziej znanym graczem Barcelony). To później okazało się nieprawdziwe, ale to była wielka historia powiedzieć naszym znajomym!

Prawdziwe emocje z tych pierwszych lekcji zarówno dla naszej nowej szkole i naszych najmłodszych uczniów jest coś, czego nigdy nie zapomnieli i wciąż napędza nasz sposób uruchomić EasyMandarin dzisiaj.

Od 2006 roku staliśmy kampusie czternastu nowoczesnych sal w zupełnie fantastycznej lokalizacji (zapominać Świątynia Jing'an z piętnastym piętrze, a na niektórych festiwalowych dni, możemy pomachać „cześć” do mnichów w dzwonnicy) i stały się jednym z największych i najbardziej udanych chińskich szkołach językowych Szanghaju.

Nie wiedzieliśmy, że w 2006 roku będzie EasyMandarin tak szybko rośnie. Ale dzielenie przyjemności i korzyści wynikające z nauki języka chińskiego z tysiącami studentów mamy poznałem w ciągu ostatnich kilku lat było niesamowite i jest coś, czego nigdy nie zmęczysz.

Wewnątrz i na zewnątrz sali, kochamy wszystkich naszych studentów (nawet jeśli wysyłają nam wiadomości tekstowych o 3 nad ranem z prośbą o pomoc!) I będzie wierzyć w sobie wiele trudu, aby upewnić się, że są szczęśliwi.

Przyczyną naszego sukcesu jest prosta - dbamy o umożliwienie studentom możliwie najlepsze doświadczenia z życia i uczenia się języka chińskiego w Chinach.

EasyMandarin Timeline

2006 - kwiecień:

Liann działa firma, która dostarcza zdarzenia wymiany kulturalnej i usług Urzędu do Spraw Cudzoziemców w Szanghaju. Y oznacza przybywa w Szanghaju po wyjściu z pracy w MTV w Nowym Jorku.

2006 - czerwiec:

Liann i Y oznacza spotykają się przypadkowo w budynku, w którym Y oznacza mieszka i Liann działa. Pomysł na EasyMandarin zaczyna stawać się rzeczywistością.

2006 - lipiec:

EasyMandarin oficjalnie otwiera zajęć prowadzonych na pierwszym piętrze apartament dwupoziomowy Y oznacza Szanghaju. Studenci szybko rozpocząć rejestrację.

2007:

EM przenosi się do nowej lokalizacji na 1851 Xinzha Road z 3 klasami na 7. piętrze; Nawiązanie partnerskiej współpracy z szwedzką organizacją pomocy studentów CSN

2008:

EM rozszerza się 8 sal dodając jeszcze 5 sal na 8. piętrze w tym samym budynku.

2010:

EM przewyższa 1000 rejestracje studenckich.

2011:

porusza się szkoły do ​​nowej lokalizacji z widokiem Jing'an Temple - rozszerza się do 14 nowoczesnych sal.

2012:

Nawiązaliśmy współpracę z American Chamber of Commerce, Niemieckiej Izby Handlowej, Danish Chamber of Commerce

2013:

Nawiązaliśmy współpracę z B-chiński School w Japonii i chińskiej szkoły Nederland w Holandii; Partnerzy ze smokiem Adventures.

2014:

EM przekracza 2500 studentów. Partnerzy z szwajcarską izbą handlową

2015:

EM rozwija chiński na żądanie źródło WeChat - ponad tysiąc zwolenników do końca roku. Nawiązanie partnerstwa z witryną społeczności non-profit, ShanghaiMamas. Użyto w japoński Global News Channel, NHK World.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: