China Study Abroad

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ucz się w Chinach z CSA

China Study Abroad to kompleksowa, przystępna cenowo i zorientowana na usługi firma oferująca programy językowe na chińskich uniwersytetach w całych Chinach. Jesteśmy dumni z tego, że utrzymujemy koszty w celu umożliwienia studiowania za granicą w Chinach jak największej liczbie osób. Jednocześnie zapewnia wszelkie niezbędne wsparcie potrzebne do nauki za granicą w Chinach.

China Study Abroad oferuje łatwy dostęp do programów językowych, szkolnictwa wyższego i możliwości w Chinach poprzez:

  1. Bezpłatne porady i informacje na temat dowolnego programu uniwersyteckiego w Chinach
  2. Pomóż ci dotrzeć do Chin, w tym ogólnych porad i pomocy w zakresie wiz
  3. Pomóż ci się osiedlić po przyjeździe
  4. Pomagaj zmaksymalizować swój czas w Chinach, abyś mógł w pełni korzystać z tego doświadczenia

Jak to robimy?

Bezpłatne porady - Zapytaj nas o miasta, uniwersytety, dostępne kursy, życie w Chinach. Damy Ci wszystkie potrzebne informacje. Za darmo.

Dojazd do Chin - Jeśli potrzebujesz pomocy w dokumentacji, aby uzyskać odpowiedni program, pomożemy. Obejmuje to wypełnienie wniosku, zbieranie niezbędnych dokumentów wstępu / dokumentów wizowych z uniwersytetu, przekazanie ich kurierem i pomoc w uzyskaniu wizy (w wybranych krajach). Zrobimy to za 150 USD, co obejmuje opłatę za wniosek do uniwersytetu i pocztę za dokumenty!

Postaraj się - Zdecydowanie wierzymy, że im szybciej się osiedlisz, tym więcej zdobędziesz dzięki swoim doświadczeniom w Chinach. W przeciwieństwie do niektórych krajów, Chiny muszą się trochę przyzwyczaić, a my jesteśmy tutaj, aby im w tym pomóc. Samotna przygoda z Chinami to z pewnością przygoda, ale może to potrwać nawet miesiące. Pomożemy przyspieszyć ten proces, dzięki czemu zyskasz więcej z doświadczenia. Dzięki naszemu programowalnemu programowi planowania wszystko jest bardzo proste. Zapisujesz się do tego, czego chcesz, nic więcej, nic więcej, nie mniej. Może to być tylko odbiór z lotniska lub zakwaterowanie lub prywatny nauczyciel języka lub nasz pakiet pomocy CSA 24/7 .

Zmaksymalizuj swój czas w Chinach - Robimy to, oferując kilka dodatkowych rzeczy po stronie, które naprawdę dodadzą Ci doświadczenia. Wolontariat, interwencja, podróże lub nauczanie, mamy do wyboru wiele opcji. Nie tylko będą one zabawne i wymagające, ale także znacząco wzbogacą twoje CV. Tego typu dodatkowe możliwości są trudne do zorganizowania, a gdy jesteś zajęty, weekendy będą latać. Nie możemy wystarczająco podkreślić, jak ważne są te dodatkowe opcje dla Twojego czasu w Chinach.

Gotowy na rozpoczęcie przygody w Chinach? Zadzwoń do nas, Skype ( info-chinastudyabroad ) lub wyślij nam e-mail na adres info@chinastudyabroad.org i wspólnie zaplanujemy Twoją idealną podróż do Chin!

Dziesięć najważniejszych powodów, dla których warto studiować w Chinach:

1. Oczywiście, język!

Nie ma nic tak skutecznego, jak nauka języka w kraju, z którego pochodzi - zwłaszcza jeśli w tym kraju mieszka ponad miliard ludzi! Pojechałbyś do Francji, aby uczyć się francuskiego, włoskiego, aby uczyć się języka włoskiego, Japonii, aby uczyć się japońskiego ... więc nauka chińskiego w Chinach jest naturalnym wyborem. Studiując w Chinach możesz od razu wykorzystać to, czego uczysz się na swoich zajęciach i indywidualne lekcje; zamówić jedzenie w restauracji, targować się na lokalnym targu, rozmawiać z kierowcami taksówek, a nawet nawiązywać nowe znajomości. W końcu, gdy więcej niż jedna piąta ludności świata mówi w jakiejś formie chińskiej, prędzej czy później spotkasz jednego z nich!

2. Historia.

Kraj tak liczny jak Chiny nie stał się tak duży z dnia na dzień - zajęło to dużo, dużo czasu. Najwcześniejsze przykłady spisanej historii Chin pochodzą z 1600 roku pne, choć historie odnoszą się do wydarzeń mających miejsce nawet 4200 lat temu! Od tego czasu Chiny przeszły epizody ekspansji i kurczenia się, wojny i pokoju, ubóstwa i dobrobytu, inwazji i buntu, zjednoczenia i walki domowej, imperium i wojujących państw. Nawet imperialne dynastie obcych najeźdźców, takich jak Mongołowie i Manchus, szanowali długą historię podbitej ziemi - obaj przyswoili się do chińskiej kultury, zamiast narzucać swoje na ludzi. Podczas nauki języka mandaryńskiego w Chinach możesz także zanurzyć się w tej bogatej i fascynującej historii, która nigdy nie zniechęci odwiedzających.

3. Jedzenie.

Zanim rozpoczniesz naukę w Chinach, prawdopodobnie spróbujesz chińskiej żywności w swoim rodzinnym kraju, ale chińska kuchnia oferuje znacznie więcej niż słodko-kwaśne kulki wieprzowe i kurczak generała Tso! W rzeczywistości jest tak szeroki wybór smaków i smaków w Chinach, że trudno jest zdefiniować pojedynczy styl "chińskiego" jedzenia. Od słodkiego i pikantnego kantońskiego jedzenia w Guangdong po odrętwienie i pikantność kuchni syczuańskiej, od wielu rodzajów klusek w bambusowych parowarkach po elegancję klasycznej pekińskiej kaczki, z pewnością odkryjesz coś, co rozkoszuje się smakiem!

4. Kultura.

Jak możesz sobie wyobrazić, cywilizacja licząca ponad 4000 lat rozwinęła kulturę zbyt bogatą, by opisać ją w kilku słowach ... ale spróbujmy: konfucjanizm, taoizm i buddyzm. Mandaryński i kantoński. Kung fu i tai chi. Mnisi Shaolin i świątynie buddyjskie. Jet Li i Jackie Chan. Gong Li i Zhang Ziyi. Chen Kaige i Zhang Yimou. Przyczajony tygrys ukryty smok. Żegnaj, moja konkubino. The Art of War, autorstwa Sun Tzu. Feng shui. Yin i Yang. Kalendarz księżycowy. Chiński Nowy Rok i Festiwal Wiosny. Festiwal Smoczej Łodzi. Mid-Autumn Festival i mooncakes. Chiński zodiak. Smok i feniks. Porcelana i kaligrafia. Wazy Ming, ozdoby jadeitowe i jedwabne szaty. Wojownicy z terakoty i posągi buddyjskie. Chińska opera. Cytry, skrzypce, bębny i gongi ... żeby wymienić tylko kilka.

5. Ludzie.

Jeśli spotkałeś wcześniej Chińczyków, jest szansa, że ​​spotkałeś kogoś z chińskiej grupy etnicznej Han. Ponad 1,2 miliarda ludzi w Chinach, na Tajwanie iw Hong Kongu oraz diaspora ponad 40 milionów więcej na całym świecie, Chińczycy Han są największą na świecie grupą etniczną. Ale ludność Chin obejmuje także 55 innych odrębnych mniejszości etnicznych, od Mandżurów z dynastii Qing do ludu Hui na Jedwabnym Szlaku, od Ujgurów z Azji Środkowej po mongolskich potomków Czyngis Chana, z których każdy ma swoją własną historię i kulturę . Ucz się chińskiego w Chinach, a będziesz miał okazję spotkać wiele z nich dla siebie.

6. Ziemia.

Jako trzeci co do wielkości kraj na świecie, nie brakuje miejsc i rzeczy do zobaczenia, podczas gdy mieszkasz i studiujesz w Chinach. Od pustynnych wydm i łąk na północy po subtropikalny klimat południa, kraj ten oczaruje cię. Sprawdź pozornie niekończące się góry i widoki prowincji Yunnan, poznaj surrealistyczne formacje wapienne Guilin i Yangshuo lub wyobraź sobie, że jesteś wojownikiem w armii Czyngis-chana podczas jazdy konnej po stepach Mongolii Wewnętrznej. Podążaj za siłą napędową handlu rzekami w dół rzeki Chang Jiang (Jangcy), dzieląc Chiny na północ i południe przez ponad 6000 kilometrów. Wszystko to jest możliwe, a my nawet nie wspomnieliśmy jeszcze o pandach!

7. Miasta.

Większość ludzi może wymienić tylko Pekin lub Szanghaj, jeśli chodzi o chińskie miasta, ale w rzeczywistości istnieje ponad 160 miast w Chinach o populacji powyżej 1 miliona. Z regionalnymi różnicami w klimacie, środowisku fizycznym, kuchni, a nawet dialektem mówionym, nic dziwnego, że nawet Chińczycy mają kłopot z opanowaniem rzeczy. Kiedy uczysz się chińskiego możesz wybrać zobaczyć Pekin w całej jego imperialnej wspaniałości lub mieszkać blisko pocztówkowej scenerii Lijiang, czerpać energię z szanghajskiego zgiełku lub chill out na plaży w Qingdao. Alternatywnie, jeśli rzeczywiste dreszcze są bardziej w twoim stylu, odwiedź Harbin w styczniu na festiwalu rzeźb lodowych, gdzie zobaczysz całe budynki wykute w lodzie! Studiując w Chinach, będziesz miał szansę wyjść poza główne miasta i doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania kraj.

8. Gospodarka.

Czy naprawdę trzeba powiedzieć coś więcej na temat chińskiej gospodarki? Jest to druga co do wielkości na świecie, po USA, wzrosła w tempie około 10% rocznie w ciągu ostatnich 30 lat. Jednak przy rocznym PKB na osobę mniejszym niż 4000 USD, wciąż jest wiele do zrobienia. A jaki inny kraj może pochwalić się byciem graczem w tak wielu obszarach, jak Chiny? Poza tradycyjnymi gałęziami rolnictwa i produkcji, kraj ten stał się światowym liderem w dziedzinach takich jak górnictwo, kolektory słoneczne, szybkie pociągi i telekomunikacja. Chiny stały się największym na świecie rynkiem samochodów, wyprzedzając USA po raz pierwszy w 2009 roku.

9. Szkoły.

Niezależnie od tego, czy szukasz krótkoterminowego kursu języka chińskiego, czy ubiegasz się o program studiów, w Chinach jest instytucja, która odpowiada Twoim potrzebom. Dostosuj zajęcia językowe do własnego harmonogramu w Pekińskiej Akademii Mandaryńskiej. Spędź letnie uczenie się mandaryńskiego przy plaży na Ocean University w Qingdao. Weź udział w zajęciach na Beijing Language and Culture University, najlepszej szkole w kraju dla chińskich nauczycieli. Rzuć sobie wyzwanie w instytucji takiej jak Uniwersytet Pekiński czy Uniwersytet Tsinghua, które znajdują się w czołowej czołówce na świecie według rankingów QS World University i The World Higher Education World University Rankings. Cokolwiek szukasz, możesz go znaleźć tutaj.

10. Przyszłość.

W naszym połączonym i zglobalizowanym świecie Chiny są i pozostaną częścią naszego życia, czy nam się to podoba, czy nie, więc dlaczego by się nie zaangażować? Możliwości tutaj są nieskończone, możliwości nieograniczone. Przyjazd do Chin to nie tylko najlepszy sposób na naukę chińskiego, to także wspaniała okazja do poznania nowych przyjaciół i nawiązania nowych kontaktów. Nawet jeśli nie planujesz zostać tu na dłużej, doświadczenie nauki w Chinach będzie warte przynajmniej CV lub CV. Podczas gdy reszta świata marnieje w ekonomicznym i społecznym zastoju, Królestwo Środka posuwa się naprzód, budując przyszłość: ucz się chińskiego w Chinach i buduj swoją przyszłość

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej o jednym z naszych programów studiów za granicą w Chinach? Profesjonalny i doświadczony personel międzynarodowy CSA dokłada wszelkich starań, aby zapewnić rzetelne i skuteczne informacje i porady.

Pamiętaj, że możesz dotrzeć do każdego biura pocztą elektroniczną na adres info@chinastudyabroad.org

Lub na Skype w biurze-chinastudyabroad

Lokalizacje

Pekin

Beijing

Londyn

London

Buenavista

Mexico City

Szanghaj

Shanghai

Sydnej

Sydney

Wenecja

Venice

Madryt

Madrid

San Francisco

San Francisco

Toronto

Toronto