National Academy for Theatre and Film Arts - NATFA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

START „Studia W BUŁGARII podbić świat!”

II Wydanie Narodowe, National Academy kampania prewencyjna przeciwko migracji intelektualnego młodych Bułgarów! Dla nauczycieli i studentów drugiego roku Narodowej Akademii „Krastyo Sarafov” poświęcić swój autorytet i swoją pracę w Akademii wspierać prestiż bułgarskiego szkolnictwa wyższego. Projekt rozpoczął już z trasy krajowej w Kyustendil (28, 29, 30 i 31 marca) i kontynuuje 12-piętrze miast w kraju:

  • PUPPET świecenia: Pazardżik (25 kwietnia), Stara Zagora (25 i 26 kwietnia), Płowdiw (27 kwietnia)
  • Południowej wiązkę: Stara Zagora (26 i 27 kwietnia) Chaskowo (27 i 28 kwietnia) Obwód (2 i 3 maj) Jamboł (3 i 4 maja) Sliwen (4 i 5 maja)
  • NORTH RAY: Varna (24 i 25 kwietnia), Silistra (25 i 26 kwietnia) Wielkie Tyrnowo (26 i 27 kwietnia), Gabrowo (27 i 28 kwietnia), Pleven (28 i 29 kwietnia)

Młodzi mieszkańcy miast, ich rodzin i nauczyciele będą mogli ocenić wyniki czterech lat nauki w Akademii Narodowej, widząc występy absolwentów Prof .. Plamen Markow, prof. Dr Ivaylo Christov, prof. Bonyo Lungov i doc. Yasen Valchanov i filmy dyplomowe absolwentów Wydziału Sztuki „screen” z Akademii Teatralnej.

W Warnie, Silistra, Wielkie Tyrnowo, Gabrovo i Plevena klasie prof. Plamen Markow zaprezentuje spektakle: "Bai Balcho pamięci" w Balcho Neykov, dyrektor prof. Plamen Markow; „TRI” Walter Uayks, wystawiając Elitsa Yovcheva (absolwent „Reżyserii Teatru” profesora. Plamen Markow) i "oni - jam session".

Absolwenci prof. Dr Ivaylo Hristov odwiedzi St. Zagora, Chaskowo, Obwód, Jamboł i Sliwen do przedstawienia „komedia błędów” przez Uilyam Shekspir, skierowane Martin Kisselov. W Pazardżik, Stara. Zagora i Płowdiw młodych lalkarzy z klasy prof. Bonyo Lungov zaprezentuje pokaz „Sea of ​​Fantasy”, a uczniowie doc. Yasen Valchanov zademonstrują swoje osiągnięcia w „Teatru Ruchu - teatru tańca” do młodej widowni w Plovdiv.

Oprócz pokazów i filmów dyplomowych dla studentów Akademii Narodowej, młodzi mieszkańcy miast mogą odwiedzić spotkania z czołowych profesorów Akademii, które zapoznają ich z specjalności warunkach europejskiej mobilności, przygotowania i procedury do stosowania w trakcie roku akademickiego 2017/2018.

Spotkania konsultacyjne odbędzie się „Wstęp wolny” w kinach miast goszczących „Ucz się w Bułgarii na całym świecie”.

Dla wszystkich uczestników spotkania są bezpłatne materiały przyjęć Prep przewodników i kupony na 10% zniżki przy studiując wejście grupowe konsultacje w Sofii (od czerwca do sierpnia).

Dla pełnej kampanii National Academy opiera się na wsparciu i współpracy wszystkich tak bezinteresownej radę dotrzeć i skorzystać możliwie najszerszy zakres młodych Bułgarów. Możemy razem może zaoferować swoim dzieciom godnej alternatywy do pozostania i rozwijania jako kompletne profesjonalistów i osobowości we własnym kraju? „Studiował w Bułgarii, podbić świat!” Realizowany jest przez krajowego partnerstwa medialnego BNT i BNR i partnerstwa medialnego Darik.

Lokalizacje

Sofia

Address
Sofia 1000
108A, G. S. Rakovski St.
PO Box 100

Sofia, Obwód miejski Sofia, Bułgaria