Przeczytaj oficjalny opis

START „Studia W BUŁGARII podbić świat!”

II Wydanie Narodowe, National Academy kampania prewencyjna przeciwko migracji intelektualnego młodych Bułgarów! Dla nauczycieli i studentów drugiego roku Narodowej Akademii „Krastyo Sarafov” poświęcić swój autorytet i swoją pracę w Akademii wspierać prestiż bułgarskiego szkolnictwa wyższego. Projekt rozpoczął już z trasy krajowej w Kyustendil (28, 29, 30 i 31 marca) i kontynuuje 12-piętrze miast w kraju:

  • PUPPET świecenia: Pazardżik (25 kwietnia), Stara Zagora (25 i 26 kwietnia), Płowdiw (27 kwietnia)
  • Południowej wiązkę: Stara Zagora (26 i 27 kwietnia) Chaskowo (27 i 28 kwietnia) Obwód (2 i 3 maj) Jamboł (3 i 4 maja) Sliwen (4 i 5 maja)
  • NORTH RAY: Varna (24 i 25 kwietnia), Silistra (25 i 26 kwietnia) Wielkie Tyrnowo (26 i 27 kwietnia), Gabrowo (27 i 28 kwietnia), Pleven (28 i 29 kwietnia)

Młodzi mieszkańcy miast, ich rodzin i nauczyciele będą mogli ocenić wyniki czterech lat nauki w Akademii Narodowej, widząc występy absolwentów Prof .. Plamen Markow, prof. Dr Ivaylo Christov, prof. Bonyo Lungov i doc. Yasen Valchanov i filmy dyplomowe absolwentów Wydziału Sztuki „screen” z Akademii Teatralnej.

W Warnie, Silistra, Wielkie Tyrnowo, Gabrovo i Plevena klasie prof. Plamen Markow zaprezentuje spektakle: "Bai Balcho pamięci" w Balcho Neykov, dyrektor prof. Plamen Markow; „TRI” Walter Uayks, wystawiając Elitsa Yovcheva (absolwent „Reżyserii Teatru” profesora. Plamen Markow) i "oni - jam session".

Absolwenci prof. Dr Ivaylo Hristov odwiedzi St. Zagora, Chaskowo, Obwód, Jamboł i Sliwen do przedstawienia „komedia błędów” przez Uilyam Shekspir, skierowane Martin Kisselov. W Pazardżik, Stara. Zagora i Płowdiw młodych lalkarzy z klasy prof. Bonyo Lungov zaprezentuje pokaz „Sea of ​​Fantasy”, a uczniowie doc. Yasen Valchanov zademonstrują swoje osiągnięcia w „Teatru Ruchu - teatru tańca” do młodej widowni w Plovdiv.

Oprócz pokazów i filmów dyplomowych dla studentów Akademii Narodowej, młodzi mieszkańcy miast mogą odwiedzić spotkania z czołowych profesorów Akademii, które zapoznają ich z specjalności warunkach europejskiej mobilności, przygotowania i procedury do stosowania w trakcie roku akademickiego 2017/2018.

Spotkania konsultacyjne odbędzie się „Wstęp wolny” w kinach miast goszczących „Ucz się w Bułgarii na całym świecie”.

Dla wszystkich uczestników spotkania są bezpłatne materiały przyjęć Prep przewodników i kupony na 10% zniżki przy studiując wejście grupowe konsultacje w Sofii (od czerwca do sierpnia).

Dla pełnej kampanii National Academy opiera się na wsparciu i współpracy wszystkich tak bezinteresownej radę dotrzeć i skorzystać możliwie najszerszy zakres młodych Bułgarów. Możemy razem może zaoferować swoim dzieciom godnej alternatywy do pozostania i rozwijania jako kompletne profesjonalistów i osobowości we własnym kraju? „Studiował w Bułgarii, podbić świat!” Realizowany jest przez krajowego partnerstwa medialnego BNT i BNR i partnerstwa medialnego Darik.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Bułgarski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

National Academy for Theatre and Film Arts - NATFA

MIĘDZYNARODOWA AKADEMIA LETNIA "ROCK THE BOAT! Przedsiębiorczość i przywództwo w sztukach artystycznych i przemysle kreatywnym: międzynarodowe trendy i specyfika lokalna ... [+]

MIĘDZYNARODOWA AKADEMIA LETNIA "ROCK THE BOAT! Przedsiębiorczość i przywództwo w sztukach artystycznych i przemysle kreatywnym: międzynarodowe trendy i specyfika lokalna "AKADEMIA KRAJOWA NA TEATRĘ I FILMU NATFA, Sofia, Bułgaria: 12 - 16 czerwca 2017 r. Rejestracja jest już otwarta!

NATFA z przyjemnością ogłasza pierwszą edycję Międzynarodowa Akademia Letnia "ROCK THE BOAT! Przedsiębiorczość i przywództwo w sztukach artystycznych i przemyśleniach twórczych: międzynarodowe trendy i specyfika lokalna ", odbywających się w Sofii w Bułgarii w dniach 12-16 czerwca 2017 r.

Cele akademii letniej Zwiększenie świadomości uczestników o znaczeniu innowacji i przedsiębiorczości w sektorze kultury Zwiększenie zdolności uczestników do liderów projektów i organizacji kulturalnych w kontekście strategicznym i międzynarodowym Zwiększenie zdolności uczestników do stosowania modeli biznesowych, stworzenie klimatu wewnątrzprzymarniewskiego w organizacji kulturalnej oraz poznanie różnorodnych metod finansowania i pozyskiwania funduszy Łączyć teoretyczne dyskursy z bułgarskimi i międzynarodowymi praktykami kulturowymi Tematy Dzień 1: Innowacja w sztuce Dzień 2: Przywództwo Kulturalne: Trendy i Potrzeby. Nauczanie zarządzania kulturą i przywództwa w XXI wieku Dzień 3: Przedsiębiorcy kultury: od pomysłu twórczego do modelu biznesowego Dzień 4: Europejska współpraca kulturalna, tworzenie sieci i polityka Dzień 5: Ekonomia, marketing, finansowanie i pozyskiwanie funduszy na pomysł twórczy Dzień 6-7: Opcjonalnie: wybór wycieczek poza Sofię Metodologia Letnia Akademia składa się z interaktywnych prezentacji przez wysoko uznanych specjalistów w tej dziedzinie, a następnie dyskusji i interaktywnej pracy w mniejszych grupach, a także wizyty studyjne w instytucjach kulturalnych w mieście Sofia, gdzie NATFA Posiada wieloletnie współpracę. Każda sesja jest kombinacją teorii i ćwiczeń praktycznych, takich jak: analiza przypadku, ćwiczenia "bowl ryb", granie w... [-]
Bułgaria Sofia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku