Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w HRC Culinary Academy

School01

Premier szkoła kulinarna w Bułgarii!

HRC Akademia oferuje 2-letni program, w Sztuki Kulinarnej i programu 3 semestry w F & B Zarządzanie, opracowany przez liderów edukacyjnych i przemysłu. Program jest całkowicie w języku angielskim przez międzynarodowych instruktorów Chef. Nasz zakład jest wyposażony w state-of-the-art sprzętu w naszych laboratoriach kuchni, teatru demo, winiarnia i restauracja Talentów nauczania.

School02

Podczas programu studiów, studenci mają szansę doświadczyć Bułgaria, Europy Zachodniej i USA, wszystkie na raz !! Nasz płatne staże na całym świecie odbywają się jedne z najlepszych hoteli i restauracji, aby przygotować studentów do prawdziwie międzynarodową karierę jako kucharz.

Edukacja w HRC Culinary Academy jest uznawany przez American Culinary Federation akredytacji Komisji jako spełniające międzynarodowe standardy dla dwuletniej edukacji kulinarnej.

School04

Nasz program stypendialny zapewnia stypendialny do 1.000 euro rocznie i pomaga wspierać swoje studia.

Zgłoszenia przyjmowane są przez cały rok i uczniów ze wszystkich zakątków świata mogą ubiegać. Kolejne akademickich daty rozpoczęcia są marca i września 2016. Czekamy zapraszamy do naszej szkoły kulinarnej w Sofii, Bułgaria, więc można doświadczyć, jak "edukacja z godnością i doskonałości".

School03
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

HRC Academy

HRC Culinary Academy oferuje zintegrowany 2-letniego programu kulinarne stopni w konstrukcji modułowej, stworzony przez najlepszych szefów kuchni i międzynarodowych najle ... [+]

HRC Culinary Academy oferuje zintegrowany 2-letniego programu kulinarnego stopni w konstrukcji modułowej, stworzony przez najlepszych szefów kuchni i międzynarodowych najlepszych pedagogów.

Nasze całkowite zanurzenie praktyczne instrukcje przekształcić uczniów do profesjonalnego poziomu umiejętności w krótkim czasie. Będzie rozwijać polecenia zarówno klasycznych i współczesnych metod i technik kulinarnych, stworzony przez HRC w wyjątkowej serii rąk na zajęciach. Będziesz przygotować i zrozumieć wielu światowych kuchni, które napędzają dzisiejszym przemyśle.

Ale gotowanie nie jest wszystko, co potrzeba, aby stać się wielkim Chef: Będziesz poszerzyć swoje horyzonty, ucząc się nowych umiejętności biznesowych w trakcie zajęć, takich jak zarządzanie i przywództwo, kontroli kosztów, fotografii żywności, żywienia i bezpieczeństwa żywności.... [-]

Bułgaria Sofia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
HRC Academy

Zostań kreatywnym i przedsiębiorczym menadżerem w świecie Jedzenie i napoje. Przygotuj się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności menedżerskich w gościnność. Nasz progr ... [+]

Zostań kreatywnym i przedsiębiorczym menadżerem w świecie Jedzenie i napoje. Przygotuj się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności menedżerskich w gościnność. Nasz program zarządzania F & B obejmuje 2 semestry w naszym kampusie Sofia i ostateczną płatnego stażu w USA.

Innovate trendy w Jedzenie i napoje ... W Akademii HRC, oferujemy studentom zrozumienie dogłębnej International Business w F & B, Zarządzanie restauracją, wiedzy kulinarnej, umiejętności i kreatywności, dzięki czemu są w stanie wykazać swoje innowacyjne pomysły w sposób Ustawienie biznesu.

Program F & B Management jest częścią innowacyjnych dynamiki pedagogicznych, które sprzyja kreatywności menedżerskiej. Każdego roku, uczył (real!) Projekty branżowe umożliwić rozwój metodologii zarządzania projektami, dynamika grupy, przywództwa i kreatywności. Ta metoda nauczania zachęca uczniów do pracy w zespole, a także wykazać się umiejętnością szybkiego myślenia w kontekście wykonalności operacyjnej i zarządczej, a także realizm finansowego.... [-]

Bułgaria Sofia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku