HRC Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w HRC Culinary Academy

School01

Premier szkoła kulinarna w Bułgarii!

HRC Akademia oferuje 2-letni program, w Sztuki Kulinarnej i programu 3 semestry w F & B Zarządzanie, opracowany przez liderów edukacyjnych i przemysłu. Program jest całkowicie w języku angielskim przez międzynarodowych instruktorów Chef. Nasz zakład jest wyposażony w state-of-the-art sprzętu w naszych laboratoriach kuchni, teatru demo, winiarnia i restauracja Talentów nauczania.

School02

Podczas programu studiów, studenci mają szansę doświadczyć Bułgaria, Europy Zachodniej i USA, wszystkie na raz !! Nasz płatne staże na całym świecie odbywają się jedne z najlepszych hoteli i restauracji, aby przygotować studentów do prawdziwie międzynarodową karierę jako kucharz.

Edukacja w HRC Culinary Academy jest uznawany przez American Culinary Federation akredytacji Komisji jako spełniające międzynarodowe standardy dla dwuletniej edukacji kulinarnej.

School04

Nasz program stypendialny zapewnia stypendialny do 1.000 euro rocznie i pomaga wspierać swoje studia.

Zgłoszenia przyjmowane są przez cały rok i uczniów ze wszystkich zakątków świata mogą ubiegać. Kolejne akademickich daty rozpoczęcia są marca i września 2016. Czekamy zapraszamy do naszej szkoły kulinarnej w Sofii, Bułgaria, więc można doświadczyć, jak "edukacja z godnością i doskonałości".

School03

Lokalizacje

Sofia

Address
9 Petar Beron Street (near NDK),
Sofia 1142,
Bulgaria

1142 Sofia, Obwód miejski Sofia, Bułgaria