Balkan Heritage Field School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

HIPA

Test Balkan Dziedzictwa boisku szkolnymBalkan Dziedzictwa boisku szkolnym (BHFS, rozpoczęła się w 2003 roku) to program BHeritage Foundation Alkan (Bułgarski publicznego, non-profit, organizacje pozarządowe) do praktycznego kształcenia w dziedzinie archeologii, historii i historii sztuki w Europie Południowo-Wschodniej, a także dokumentacji, konserwacji i renowacji historycznych artefaktów i zabytków, uczy się w AngielskiObecnie w trzech krajach bałkańskich: Bułgaria, Czarnogóra i Republika Macedonii. Program ten obejmował szereg instytucji akademickich i naukowych, muzeów i zabytkowych specjalistów z Bułgarii, Republiki Macedonii, Czarnogóry, USA, Kanadzie, Niemczech i Japonii.

Trzy uniwersytety przyznają kredyty akademickie dla studentów, którzy uczestniczą w BHFS projektowanie: New Bulgarian UniversityBułgaria; Queen University, Kanada i University of California, Los Angeles (UCLA) RozszerzeniePrzez Instytut dziedzinie badań, USA. Uczestnicy, którzy nie są zainteresowani kredytów akademickich nie oczekuje ani płacić czesne, ani brać udziału w jakichkolwiek działań związanych z programem nauczania akademickiego (egzaminów akademickich, raporty etc.).

Od 2003 do BHFS wdrożył 85 projekty szkolne Pole / Kursy (O czasie trwania od 1 do 8 tygodni) z udziałem ponad 1500 studentów od 55 kraje.

Nasza misja

BHFS to nie tylko szkoły, ale również platformą do solidarności społecznej w dobra dziedzictwa kulturowego. Na tej podstawie nasi studenci, specjaliści dziedzictwo, instytucji i społeczności lokalne interakcje i pomagać sobie nawzajem, aby osiągnąć pozytywne rezultaty dla wszystkich zainteresowanych oraz dla dziedzictwa kulturowego Europy Południowo-Wschodniej.

Jakie są korzyści dla wszystkich?

  • BHFS studentów - Edukacja i Doświadczenie i możliwość współpracy ze specjalistami w prawdziwym trwającego projektu dziedzictwa kulturowego i nowych przyjaciół i kontaktów.
  • Specjaliści dziedzictwa (archeolodzy, konserwatorzy itp) i instytucji (muzea, instytuty) związany z BHFS - dodatkowe środki finansowe i wsparcie dla ich pracy do nauki i zachowania obiektów dziedzictwa / zabytki / artefaktów kulturowych.
  • społeczności lokalne, w których projekty BHFS / kursy odbywające - Nowe dochodów i Nowa Praca i nową perspektywę i widok na lokalnego dziedzictwa & Podniesienie promocji lokalnego potencjału turystycznego i doświadczeń międzykulturowych dla mieszkańców.

Biorąc to pod uwagę, jesteśmy zawsze chętnie udzieli każdemu uczestnikowi w każdym z naszych projektów łączących BHFS on / ona staje się nie tylko studentów, ale również:

  • wolontariusz w obu badań naukowych lub projektu konserwacji-restauracji;
  • Sponsorem lokalnego rozwoju gospodarczego;
  • dobroczyńcą do lokalnego dziedzictwa kulturowego.

Lokalizacje

Sofia

Balkan Heritage Foundation & Field School

Address
ul. "Tulovo" 7
1504 Sofia, Obwód miejski Sofia, Bułgaria
Telefon
+359 87 772 5052