Via Mundo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Via Mundo main

O nas

Via Mundo jest brazylijską organizacją specjalizującą się w edukacyjnych wyjazdach i programach edukacyjnych. Ma siedzibę w São Luís, w Maranhao, w Brazylii i została założona w 1999 roku z konieczności intensyfikacji działalności wymiany międzykulturowej, a także promowania Brazylii i jej regionu północno-wschodniego jako celów edukacyjnych i turystycznych.

Nasza organizacja zbudowała swoją reputację jako jedna z pionierskich agencji w północnych i północno-wschodnich regionach kraju za jej bezpośrednie kontakty z organizacjami międzynarodowymi, ze względu na swoją kreatywność i profesjonalizm w pracy z międzynarodową edukacją oraz na dobrą jakość swoich programów i usług.

Od początku, oprócz współpracy z organizacjami międzynarodowymi, Via Mundo rozwinęła lokalne partnerstwo z szkołami podstawowymi i średnimi, szkołami językowymi, a także prywatnymi i publicznymi kolegiami i uniwersytetami.

W 2001 r. Via Mundo rozpoczęła swój przyjazdowy program "High School Program in Brazil" (Programa de Intercâmbio Cultural No Brasil), przekształcając Maranhão i brazylijski region północno-wschodni w miejsca kulturowe dla zagranicznych uczniów szkół średnich.

Od 2006 r. Umieściliśmy również studentów szkół wyższych w brazylijskich szkołach prywatnych i uniwersytetach, z zamiarem promowania wymiany edukacyjnej na wyższym poziomie.

Wszystkie te programy promujące kulturę brazylijską i język portugalski promują na arenie międzynarodowej i przedstawiają światu brazylijskie możliwości edukacyjne i turystyczne.

Innym osiągnięciem było rozwijanie partnerstwa z organizacjami innych państw brazylijskich oraz fakt, że poza studentami i profesjonalistami z naszego kraju, coraz więcej osób podróżujących z innych miejsc w Brazylii iz zagranicy wybrało Via Mundo jako swoje Organizacja wymiany międzykulturowej.

Via Mundo Intercâmbio e Turismo szczyci się lokalną i zarazem globalną organizacją, przyczyniając się do poszerzania horyzontów studentów i profesjonalistów dzięki wysokiej jakości programom edukacji kulturalnej za granicą iw Brazylii.

Nasza misja

Poprawa jakości życia studentów i profesjonalistów dzięki edukacji kulturalnej oraz wyjazdom i programom pracy, które mogą oferować bogate doświadczenia w zakresie rozwoju.

Nasza wizja

Będąc innowatorem i aktualną organizacją, specjalizującą się w edukacyjnych wyjazdach i programach kulturalnych oraz programach za granicą iw Brazylii, a także referencji na temat doskonałości w obsłudze i jakości.

Via Mundo zbudowała swoją reputację jako jedna z pionierów aglomeracji w regionach północno-wschodnich, zapewniająca bezpośredni kontakt z organizacjami międzynarodowymi, ze względu na kreatywność i profesjonalizm.

Lokalizacje

São Luís

Address
São Luís (headquarters)
Rua do Ipês, Qd.50, Casa 07
Renascença I - São Luís, Maranhão - Brasil
CEP: 65075-200

São Luís, Stan Maranhão, Brazylia