Przeczytaj oficjalny opis

Via Mundo main

O nas

Via Mundo jest brazylijską organizacją specjalizującą się w edukacyjnych wyjazdach i programach edukacyjnych. Ma siedzibę w São Luís, w Maranhao, w Brazylii i została założona w 1999 roku z konieczności intensyfikacji działalności wymiany międzykulturowej, a także promowania Brazylii i jej regionu północno-wschodniego jako celów edukacyjnych i turystycznych.

Nasza organizacja zbudowała swoją reputację jako jedna z pionierskich agencji w północnych i północno-wschodnich regionach kraju za jej bezpośrednie kontakty z organizacjami międzynarodowymi, ze względu na swoją kreatywność i profesjonalizm w pracy z międzynarodową edukacją oraz na dobrą jakość swoich programów i usług.

Od początku, oprócz współpracy z organizacjami międzynarodowymi, Via Mundo rozwinęła lokalne partnerstwo z szkołami podstawowymi i średnimi, szkołami językowymi, a także prywatnymi i publicznymi kolegiami i uniwersytetami.

W 2001 r. Via Mundo rozpoczęła swój przyjazdowy program "High School Program in Brazil" (Programa de Intercâmbio Cultural No Brasil), przekształcając Maranhão i brazylijski region północno-wschodni w miejsca kulturowe dla zagranicznych uczniów szkół średnich.

Od 2006 r. Umieściliśmy również studentów szkół wyższych w brazylijskich szkołach prywatnych i uniwersytetach, z zamiarem promowania wymiany edukacyjnej na wyższym poziomie.

Wszystkie te programy promujące kulturę brazylijską i język portugalski promują na arenie międzynarodowej i przedstawiają światu brazylijskie możliwości edukacyjne i turystyczne.

Innym osiągnięciem było rozwijanie partnerstwa z organizacjami innych państw brazylijskich oraz fakt, że poza studentami i profesjonalistami z naszego kraju, coraz więcej osób podróżujących z innych miejsc w Brazylii iz zagranicy wybrało Via Mundo jako swoje Organizacja wymiany międzykulturowej.

Via Mundo Intercâmbio e Turismo szczyci się lokalną i zarazem globalną organizacją, przyczyniając się do poszerzania horyzontów studentów i profesjonalistów dzięki wysokiej jakości programom edukacji kulturalnej za granicą iw Brazylii.

Nasza misja

Poprawa jakości życia studentów i profesjonalistów dzięki edukacji kulturalnej oraz wyjazdom i programom pracy, które mogą oferować bogate doświadczenia w zakresie rozwoju.

Nasza wizja

Będąc innowatorem i aktualną organizacją, specjalizującą się w edukacyjnych wyjazdach i programach kulturalnych oraz programach za granicą iw Brazylii, a także referencji na temat doskonałości w obsłudze i jakości.

Via Mundo zbudowała swoją reputację jako jedna z pionierów aglomeracji w regionach północno-wschodnich, zapewniająca bezpośredni kontakt z organizacjami międzynarodowymi, ze względu na kreatywność i profesjonalizm.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Via Mundo

Studiuj i uczyć się języka portugalskiego, gdzie najlepiej jest mówić w Brazylii: São Luís do Maranhão. ... [+]

Co?

Studiuj i uczyć się języka portugalskiego, gdzie najlepiej jest mówić w Brazylii: São Luís do Maranhão.

Daty Czasu i Programu

Nasze kursy koncentrują się na Twoich potrzebach. Możesz wybrać, jak długo chcesz studiować od minimum 2 do 48 tygodni.

Dlaczego?

Według szacunków UNESCO, portugalski jest jednym z najszybciej rozwijających się języków.

W Ameryce Łacińskiej Brazylia jest głównym partnerem handlowym w większości krajów. Wielu z naszych studentów odkryło możliwości pracy i możliwości kariery dzięki znajomości języka portugalskiego.

Kto?

Aby wziąć udział w programie języka portugalskiego, musisz mieć co najmniej 16 lat. Znajomość języka portugalskiego nie jest wymagana.... [-]

Brazylia São Luís
Skontaktuj się ze szkołą
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 48 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Via Mundo

Program licealny w Brazylii (Program de Ensino Médio no Brasil), uruchomiony w 2001 roku, oferuje młodym studentom z całego świata możliwość przeżycia wyjątkowego doświad ... [+]

Co?

Program licealny w Brazylii (Program de Ensino Médio no Brasil), uruchomiony w 2001 roku, oferuje młodym studentom z całego świata możliwość przeżycia wyjątkowego doświadczenia wymiany kulturalnej w Brazylii.

Czas trwania i początek programu

Możesz wybrać studia w Brazylii na jedną semestr (3 miesiące), jeden semestr (5 miesięcy) lub jeden pełny rok akademicki (10 miesięcy). Możesz rozpocząć program w połowie / pod koniec stycznia lub pod koniec lipca. Brazylijski rok akademicki rozpoczyna się w połowie stycznia i kończy pod koniec listopada / na początku grudnia, z wakacjami w lipcu i grudniu / styczniu.

Czemu?

Będziesz uczyć się w przyjaznej atmosferze w szkole, mieszkać z lokalną rodziną goszczącą, uczyć się portugalskiego, nawiązywać znajomości na całe życie i szanować i szanować inną kulturę. Będziesz cieszyć się prostym brazylijskim stylem życia i dowiedzieć się, jak łatwo jest nawiązać przyjaźnie, gdy dorośniesz i nauczysz się nowych perspektyw na temat świata.... [-]

Brazylia São Luís
Skontaktuj się ze szkołą
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Via Mundo

Program University Experience oferuje możliwość doświadczenia Uniwersytetu w Brazylii przez jeden semestr lub cały rok akademicki. ... [+]

Co?

Program University Experience oferuje możliwość doświadczenia Uniwersytetu w Brazylii przez jeden semestr lub cały rok akademicki.

Zostajesz studentem-gościem, a poza studiowaniem programu wybranego kursu, otrzymasz propozycję nauki języka portugalskiego podczas pierwszego semestru programu.

Czas trwania i początek programu

Możesz wybrać studia w Brazylii na jeden semestr (5 miesięcy) lub jeden pełny rok akademicki (10 miesięcy). Możesz rozpocząć program w połowie / pod koniec stycznia lub pod koniec lipca (zarówno dla programu semestralnego, jak i rocznego).

Brazylijski rok akademicki rozpoczyna się w połowie / pod koniec stycznia i kończy się pod koniec listopada / na początku grudnia, z wakacjami w lipcu i grudniu / styczniu. Kursy zazwyczaj otwierają nowe grupy co każdy nowy semestr.... [-]

Brazylia São Luís
Skontaktuj się ze szkołą
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 - 10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

The world meets in Brazil. Come celebrate life.