Unisul

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Unisul jest Uniwersytet Wspólnota z misją promowania edukacji na wszystkich poziomach i zasad, aby w pełni formy i przez całe życie, właściwe obywateli, zobowiązały się do rozwoju nauki, technologii i innowacji, przyczyniając się do poprawy życia w społeczeństwie.

  • 3 kampusach Uniwersytetu 7 i 77 Jednostki Learning Centers Online - Przez ponad 50 lat, Unisul przeszkolono ponad 150.000 specjalistów, z ponad 50.000 projektów i udział w rozwoju Santa Catarina; - 30.000 studentów obecnie naukę; - 100 doktorantów w różnych dziedzinach; - 42 podyplomowe kursy (lato sensu) i MBA; - 6 Absolwent kursów (sensu stricto): 4 Masters i 2 doktorów - badania i innowacje: 4000 beneficjentów, 230 realizowanych projektów i 95 grup badawczych i linie - Rozszerzenie: pokazuje aktywną rolę społeczną w społecznościach, w których jest ona ustalona. Istnieje około 180.000 usługi wspólnotowego, w kilku obszarach, w dziesiątkach projektów i programów.
  • 89 umów międzynarodowych; 23 krajów na wszystkich kontynentach

UNISUL GLOBAL

UNISUL`s Stosunki Międzynarodowe Biuro gromadzi wszystkich międzynarodowych programów dostępnych na uniwersytecie, w uzupełnieniu do bycia przedsiębiorczym sojuszy i partnerstwa, globalnej sieci oraz umiędzynarodowienie studiów licencjackich i magisterskich studentów. Jest Center International, punktem odniesienia w programach oferowanych zagranicznych studentów i formalnej nauki języka portugalskiego i kantor wymiany walut, które działa na rzecz stworzenia możliwości dla programów wymiany akademickiej.

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM

Jego celem jest promowanie interakcji między brazylijskich nauczycieli i uczniów z cudzoziemcami na kampusie University, aby stymulować wielokulturowości, dzięki możliwości integracji społeczności akademickiej pomiędzy brazylijskich i zagranicznych.

Portugalski brazylijski Język i Kultury dla Cudzoziemców - Intensywne i rozległe pola, skierowanych do cudzoziemców, którzy chcą nauczyć się języka portugalskiego i poznać kulturę brazylijską. Istnieje możliwość tematyce Blended Program który łączy w sobie wirtualne nauczanie portugalskim poprzez Unisul wirtualną platformę PLUS nauczania w klasie. Dlatego studenci mieli szansę doświadczyć języka, kultury i biznesu w Brazylii.

Programy Dostosowane - programy zaprojektowane specjalnie dla uniwersytetów zagranicznych, koncentrując się na różnych obszarach nauki, zgodnie z projektem wybranym przez każdą z instytucji, w tym języka portugalskiego i brazylijskich Kulturoznawstwa, atrakcji turystycznych i wypraw terenowych.

Kursy w języku angielskim - Przedmioty nauczane w języku angielskim, z naciskiem na działania, globalnej gospodarki, dóbr konsumpcyjnych, turystyki, ochrony środowiska, marketingu, ukierunkowane na zagranicznych studentów, a także licencjackich, studentów i wszystkich społeczności Unisul.

Lokalizacje

Florianópolis

Unisul - Universidade do Sul de Santa Catarina

Address
Florianópolis, Stan Santa Catarina, Brazylia
Telefon
+55 800 970 7000

Tubarão

Unisul - Universidade do Sul de Santa Catarina

Address
Tubarão, Stan Santa Catarina, Brazylia
Telefon
+55 800 970 7000