Przeczytaj oficjalny opis

Unisul jest Uniwersytet Wspólnota z misją promowania edukacji na wszystkich poziomach i zasad, aby w pełni formy i przez całe życie, właściwe obywateli, zobowiązały się do rozwoju nauki, technologii i innowacji, przyczyniając się do poprawy życia w społeczeństwie.

  • 3 kampusach Uniwersytetu 7 i 77 Jednostki Learning Centers Online - Przez ponad 50 lat, Unisul przeszkolono ponad 150.000 specjalistów, z ponad 50.000 projektów i udział w rozwoju Santa Catarina; - 30.000 studentów obecnie naukę; - 100 doktorantów w różnych dziedzinach; - 42 podyplomowe kursy (lato sensu) i MBA; - 6 Absolwent kursów (sensu stricto): 4 Masters i 2 doktorów - badania i innowacje: 4000 beneficjentów, 230 realizowanych projektów i 95 grup badawczych i linie - Rozszerzenie: pokazuje aktywną rolę społeczną w społecznościach, w których jest ona ustalona. Istnieje około 180.000 usługi wspólnotowego, w kilku obszarach, w dziesiątkach projektów i programów.
  • 89 umów międzynarodowych; 23 krajów na wszystkich kontynentach

UNISUL GLOBAL

UNISUL`s Stosunki Międzynarodowe Biuro gromadzi wszystkich międzynarodowych programów dostępnych na uniwersytecie, w uzupełnieniu do bycia przedsiębiorczym sojuszy i partnerstwa, globalnej sieci oraz umiędzynarodowienie studiów licencjackich i magisterskich studentów. Jest Center International, punktem odniesienia w programach oferowanych zagranicznych studentów i formalnej nauki języka portugalskiego i kantor wymiany walut, które działa na rzecz stworzenia możliwości dla programów wymiany akademickiej.

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM

Jego celem jest promowanie interakcji między brazylijskich nauczycieli i uczniów z cudzoziemcami na kampusie University, aby stymulować wielokulturowości, dzięki możliwości integracji społeczności akademickiej pomiędzy brazylijskich i zagranicznych.

Portugalski brazylijski Język i Kultury dla Cudzoziemców - Intensywne i rozległe pola, skierowanych do cudzoziemców, którzy chcą nauczyć się języka portugalskiego i poznać kulturę brazylijską. Istnieje możliwość tematyce Blended Program który łączy w sobie wirtualne nauczanie portugalskim poprzez Unisul wirtualną platformę PLUS nauczania w klasie. Dlatego studenci mieli szansę doświadczyć języka, kultury i biznesu w Brazylii.

Programy Dostosowane - programy zaprojektowane specjalnie dla uniwersytetów zagranicznych, koncentrując się na różnych obszarach nauki, zgodnie z projektem wybranym przez każdą z instytucji, w tym języka portugalskiego i brazylijskich Kulturoznawstwa, atrakcji turystycznych i wypraw terenowych.

Kursy w języku angielskim - Przedmioty nauczane w języku angielskim, z naciskiem na działania, globalnej gospodarki, dóbr konsumpcyjnych, turystyki, ochrony środowiska, marketingu, ukierunkowane na zagranicznych studentów, a także licencjackich, studentów i wszystkich społeczności Unisul.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Unisul

Badani uczynić częścią przedłużenia Kursu Językowego, Kultury i brazylijskiej Kontekst socjoekonomiczny. tematy fotografowanej osoby waha się od brazylijskich dzisiejszyc ... [+]

Kursy prowadzone w języku angielskim dla studentów, nauczycieli undergraduation i dyplomowych oraz Wspólnoty jako całości

Badani uczynić częścią przedłużenia Kursu Językowego, Kultury i brazylijskiej Kontekst socjoekonomiczny.

Oczywiście nie musi być w pełni zrealizowane. Studenci mogą podjąć inne przedmioty osobno. Badani są dla wszystkich studentów na całym świecie i są prowadzone w języku angielskim przez wykwalifikowanych nauczycieli.

tematy fotografowanej osoby waha się od brazylijskich dzisiejszych czasach i do spraw uniwersalnych. Jawne scenariusze globalizacji gospodarczej są kwestie dyskutowane; również trwałość w scenariuszach turystycznych; Człowiek i jego biologicznym, społecznym i kulturalnym; wielokulturowości i tożsamości kulturowej; konsumpcji i konsumentów. Studenci, jako warunek, musi być biegły w języku angielskim w celu podjęcia tych kursów (słuchu, czytanie i pisanie).... [-]

Brazylia Florianópolis
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Unisul

Kurs Języka i Kultury Portugalskiej Brazylijska dla Cudzoziemców (CLPCB) od Unisul wita uczniów zainteresowanych nauką Portugalczyków jako drugiego języka, a także dowied ... [+]

Język i kultura brazylijska do świata

Kurs Języka i Kultury Portugalskiej Brazylijska dla Cudzoziemców (CLPCB) od Unisul wita uczniów zainteresowanych nauką Portugalczyków jako drugiego języka, a także dowiedzieć się więcej o kulturze Brazylii, zwłaszcza w Santa Catarina i jego naturalne piękno różnorodności i regionalnych.

CLPCB nie ogranicza się do klasy. W trakcie kursu studenci uczestniczą w różnych działaniach badawczych, takich jak wycieczki, skierowanej badań, szkoleń, imprez, wśród innych działań, które dotyczą wiedzy i kultury i języka Brazylii.

Studenci uczestniczą w zajęciach z przeszkolonych nauczycieli, zarówno w celu uzyskania biegłości w języku portugalskim, a także zdobyć wiedzę w technice portugalski, używany w różnych dziedzinach wiedzy.... [-]

Brazylia Florianópolis
Marzec 2020
Język angielski,Portuguese (Brazil)
Zaoczne
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Unisul

Programy specjalnie zaprojektowane dla uniwersytetów zagranicznych, koncentrując się na różnych obszarach nauki, zgodnie z projektem wybranym przez każdą z instytucji, w ... [+]

Programy specjalnie zaprojektowane dla uniwersytetów zagranicznych, koncentrując się na różnych obszarach nauki, zgodnie z projektem wybranym przez każdą z instytucji, w tym języka portugalskiego i brazylijskich Kulturoznawstwa, atrakcji turystycznych i wypraw terenowych.

Międzynarodowe Centrum Unisul oferuje również możliwość dla międzynarodowych firm i uniwersytetów do tworzenia własnych programów, jak chcą, gdzie Międzynarodowe Centrum będzie kształtować program specjalnie dla nadchodzącej grupy.

Dostosowujemy program może więc obejmować kursy dla języka portugalskiego i uczenie się kultury brazylijskiej, specjalne kursy w języku obcym, imprez kulturalnych i wizyt technicznych, oprócz organizowania zakwaterowania, transferu i logistyki wewnętrznej w mieście.... [-]

Brazylia Florianópolis
Marzec 2020
Język angielski,Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku