Olinda School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

Utworzenie Szkoły Olinda w 2010 roku był wynikiem współpracy dwóch Brazylijczyków i australijski. Były nauczyciel i relacja uczeń stał się biznes w połączeniu zbudować jedyną szkołą utworzoną specjalnie dla obcokrajowców w Brazylii. Jesteśmy dumni mogąc przedstawić Państwu Recife Portugalski Szkoła Językowa.

Oferujemy naszym studentom, precyzję w nauczaniu języka portugalskiego. Również dając każdemu z nich, doświadczenie, które przekraczają ich oczekiwania.

Nasza dbałość o indywidualne potrzeby uczniów są naszą główną troską.

Co odróżnia nas od innych szkół jest troska dajemy naszym uczniom. Twoje dobre samopoczucie i pozytywne opinie, co nas motywuje.

Szkoła właściciele mieszkają na miejscu, nasi studenci uzyskać odpowiedź chcą i kiedy jest wymagana.

Miasto Olinda to zabytkowy kolonialne miasto z stromych brukowanych dróg i kolorowe domy, które jest popularne wśród artystycznej, muzycznej i twórczej społeczności.

UNESCO oświadczył jej historycznym miejscu w 1982 roku. W skrócie, jest to piękne miejsce.

Dla tych, którzy wolą puls wielkiego miasta, Recife, z pięknymi plażami to tylko autobusem lub taksówką, i / lub 10 minut metrem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)

Zobacz kursy » Widzieć Health Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Nauka języka portugalskiego dla obcokrajowców

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Brazylia Olinda

Oferujemy regularne kursy języka portugalskiego w instrukcji dla cudzoziemców w obu grupach oraz prywatne lekcje dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Aby uzyskać najlepsze doświadczenie edukacyjne, kursy grupowe są ograniczone do maksymalnie 6 osób w grupie, a każda klasa spotyka się od poniedziałku do piątku. [+]

Nauka języka portugalskiego dla Cudzoziemców

Oferujemy regularne kursy języka portugalskiego w instrukcji dla cudzoziemców w obu grupach oraz prywatne lekcje dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Aby uzyskać najlepsze doświadczenie edukacyjne, kursy grupowe są ograniczone do maksymalnie 6 osób w grupie, a każda klasa spotyka się od poniedziałku do piątku.

Prywatne lekcje są dostępne dla nowych lub zaawansowanych i profesjonalnych studentów, którzy mają szczególny nacisk, czy w konkretnych sprawach i komunikacji słownej lub pisemnej, albo w prywatnych lekcji słowniki są idealne dla osób, które mają mało czasu na naukę języków. Zajęcia te są również w dni powszednie.... [-]


Filmy

Olinda School Student review: Tom from London, UK

Olinda School Student review: Candyce from USA

Olinda School Student review: Brian from Oklahoma City, USA

Olinda School Student review: Anja from Germany