Miami Ad School - São Paulo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Miami Ad Szkoła / ESPM: najlepsza szkoła reklamy tworzenia Kraj

Szkoła Miami Ad / ESPM szkoła tworzenia równej jego uczniów: inny.

Inna, ponieważ jesteśmy szkołą pomysłów.

W 2002 roku, w ramach partnerstwa z ESPM, Miami Ad szkoły przybył w Brazylii. W tym czasie niektóre technologie minął, inni przybyli. Tylko jedna rzecz nie przechodzą: dobre pomysły.

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, muszą być we wszystkich środków. Wydruk może okazać post. Słupek może włączyć film. Film można włączyć tweet. A wszystko to może zmienić klasę.

W Miami Ad szkoły / klasy ESPM są następujące: wszystko zintegrowane z prawdziwego życia faceta.

Utworzenie obszaru mają kursy Copywriting, scenografia i projektowaniem graficznym, wszystkie z okresu 2 lat. Komunikat Planowanie Bootcamp Oczywiście - pierwszy tego typu w Stanach Zjednoczonych i Brazylii - trudno jednego kwartału. Mamy też dwa kolejne: Agencje Bootcamp obsługa i Bootcamp Sieci społeczne i zaangażowanie konsumenta. Profesjonalistów, którzy chcą zrozumieć więcej niż jednego przedmiotu, Miami / ESPM Miami Pro oferuje kursy krótsze szkolenia w dziedzinie tworzenia, projektowania, media, obsługa klienta i planowania.

Szkoła Miami Ad / ESPM jest szkoła bez nauczycieli. Mamy rynku profesjonalnego: najlepszy, tak przy okazji. Myślenie umysły, którzy uczą się w praktyce proces twórczy z głównych agencji. Po przejściu przez tutaj, student opuszcza gotowe, a najlepsze: respektowane. Naucz specjalistów agencji Oto jak: F / Nazca, AlmapBBDO, Ogilvy, DM9DDB, Neogama / BBH, A10, Oz Projekt, Santa Clara, Talent, Publicis, Afryka i inne.

Copywriterów, dyrektorów artystycznych i projektanci się uczyć. Copywriterów, dyrektorów artystycznych i projektanci wychodzą gotowe do pracy.

Szkoła Miami Ad / ESPM jest miejsce dla ciekawskich, dla niezadowolonych, niestrudzonym. Dla tych, którzy chcą więcej.

Witamy Misfits świat potrzebuje pomysłów. Dziwne angielski? Nie powinno. Szkoła Miami Ad / ESPM jest kompleksowe szkoły, w których uczniowie mogą uruchomić ich świat i uczyć się od najlepszych agencji w takich miejscach jak Nowy Jork, Londyn, Hamburg i wiele innych. I wbrew temu, co wielu myśli, aby mieć dobry pomysł, nie trzeba nauczyć, trzeba oduczyć.

Jesteśmy pierwszą na świecie szkołę, w której główną metodą jest oduczyć.

Podczas gdy inni uczą zgodnie z zasadami, uczymy je łamać zasady. Podczas gdy inni uczą szukać kątem, uczyliśmy zwrócić uwagę wszystkich.

Nie ma formuły, są wzory averse. I tak są najcenniejszym stworzenie szkoły. Już wygrał CLIO, Cannes, jeden SHOW, D & AD, Young Guns, etc.,

Szkoła Miami Ad / ESPM szkoła tworzenia, która daje krew dla tych, którzy mają krew w ich oczach. Tu jest miejsce, aby być niespokojny, niezadowolony, nowoczesny.

Tylko wtedy można rozwijać i być tak samo dobre pomysły: unikalne.

Lokalizacje

San Paulo

R. Madre Cabrini, 495

Address
Rua Madre Cabrini, 495 - Vila Mariana
04020-001 San Paulo, São Paulo, Brazylia
Telefon
+55 11 5085-4600