Przeczytaj oficjalny opis

Szkolenie obywateli przedsiębiorczych, kompetentnego zarządzania i zobowiązała się do zrównoważonego rozwoju społeczeństwa.

Przygotuj się do podjęcia

Zainspirowany przez austriackiego modelu i dostosowane do brazylijskiej rzeczywistości, Szkoła Management Training - EFG priorytet doskonałości i jakości kształcenia, przygotowanie studentów do prowadzenia działalności gospodarczej na rynku.

Oprócz szkoły średniej, jej metodologia zapewnia solidne szkolenie koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem.

EFG BH jest jedyną szkołą w Belo Horizonte z wykorzystaniem metodologii, która łączy w sobie podstawowe dyscypliny liceum do szkoleń technicznych w administracji.

W ciągu 20 lat szkoła wyszkoliła ponad osiem tysięcy młodych przedsiębiorców, a 71,9% już na rynku pracy, a 53,8% na stanowiskach kierowniczych w firmach, w których pracują są.

Szkoła, która rozpoczęła z napędem w Belo Horizonte, jest obecny w 14 innych miastach górniczych i liczy teraz z nowego zakładu w Sao Luis, Maranhão.

Jest to w praktyce, czego uczymy się

Oprócz kursów w Szkole Zarządzania, student ma możliwość poznania codziennego życia organizacji poprzez rozwój projektów, które są częścią programu kursu: Praktyka Firma Projekt i biznes plan.

Szkoła Szkoła

Oprócz przedmiotów szkolnych, Management Training School oferuje studentom możliwość poznania główne obszary zarządzania na poziomie operacyjnym i strategicznym, kierowniczym, przygotowując ją dalej do rynku pracy.

Oczywiście technicznej w administracji

Kurs techniczny w Business Administration z naciskiem na Business Management jest przeznaczony dla osób, które chcą rozwijać przedsiębiorczość i profesjonalistów poszukujących stałej poprawy i kwalifikacje działać sprawnie w różnych sektorach biznesu.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

To jest szkoła medium + kształcenia technicznego w zakresie zarządzania, koncentrując się na przedsiębiorczości i zarządzania, który przygotowuje studentów do podjęcia sw ... [+]

To jest szkoła medium + kształcenia technicznego w zakresie zarządzania, koncentrując się na przedsiębiorczości i zarządzania, który przygotowuje studentów do podjęcia swojej przyszłości. Proces selekcji jest roczna z dopuszczeniem dla studentów rozpoczynających 1 roku liceum.

Projekty strukturalne

Projekt mentoring (1 rok): To zapewnia pierwszy kontakt ze światem biznesu, pozwalając uczniowi przyswoić podstawowe pojęcia zarządzania i przedsiębiorczości. To doświadczenie jest możliwe poprzez spotkania z przedsiębiorcami, wizyt i działań interdyscyplinarnych technicznych.

Symulowane firma (2 rok): Edukacja Technologia narzędzie, znane na całym świecie, jak w praktyce Firmy lub Virtual Enterprise, który umożliwia powiązanie teorii zarządzania w celu prowadzenia działalności gospodarczej w symulowanym wirtualnym rynku, związane z siecią 7500 symulowane przedsiębiorstw obecnych na pięciu kontynentach. ... [-]

Brazylia Belo Horizonte
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Processo Seletivo 2016