Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkolenie obywateli przedsiębiorczych, kompetentnego zarządzania i zobowiązała się do zrównoważonego rozwoju społeczeństwa.

Przygotuj się do podjęcia

Zainspirowany przez austriackiego modelu i dostosowane do brazylijskiej rzeczywistości, Szkoła Management Training - EFG priorytet doskonałości i jakości kształcenia, przygotowanie studentów do prowadzenia działalności gospodarczej na rynku.

Oprócz szkoły średniej, jej metodologia zapewnia solidne szkolenie koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem.

EFG BH jest jedyną szkołą w Belo Horizonte z wykorzystaniem metodologii, która łączy w sobie podstawowe dyscypliny liceum do szkoleń technicznych w administracji.

W ciągu 20 lat szkoła wyszkoliła ponad osiem tysięcy młodych przedsiębiorców, a 71,9% już na rynku pracy, a 53,8% na stanowiskach kierowniczych w firmach, w których pracują są.

Szkoła, która rozpoczęła z napędem w Belo Horizonte, jest obecny w 14 innych miastach górniczych i liczy teraz z nowego zakładu w Sao Luis, Maranhão.

Jest to w praktyce, czego uczymy się

Oprócz kursów w Szkole Zarządzania, student ma możliwość poznania codziennego życia organizacji poprzez rozwój projektów, które są częścią programu kursu: Praktyka Firma Projekt i biznes plan.

Szkoła Szkoła

Oprócz przedmiotów szkolnych, Management Training School oferuje studentom możliwość poznania główne obszary zarządzania na poziomie operacyjnym i strategicznym, kierowniczym, przygotowując ją dalej do rynku pracy.

Oczywiście technicznej w administracji

Kurs techniczny w Business Administration z naciskiem na Business Management jest przeznaczony dla osób, które chcą rozwijać przedsiębiorczość i profesjonalistów poszukujących stałej poprawy i kwalifikacje działać sprawnie w różnych sektorach biznesu.

Lokalizacje

Belo Horizonte

Address
Av. Barão Homem de Melo, 329 - Nova Granada

30460-090 Belo Horizonte, State of Minas Gerais, Brazylia