Przeczytaj oficjalny opis

Bermudy College jest community college poświęcony oferując najwyższe standardy doskonałości naukowej i zawodowej, opiera się nie tyle na czyjejś tle wejściem - ale na tym, co udało się osiągnąć po ukończeniu studiów. Jest to jedna z niewielu uczelni wspólnocie jego wielkości w zachodniej półkuli, które szczyci wirtualny kampus z zasięgiem bezprzewodowego dostępne campus-wide!

Uczelnia została utworzona przez parlament Bermudy przez przejście ustawy Bermudy College w 1974 roku z fuzji trzech kwitnących instytucji: Instytutu Technicznego Bermudy ustanowiony w 1956 roku Bermuda Hotel and Catering College (1965) oraz Akademicki Sixth Form Centrum (1967).

Wizja

Bermudy College będą uznawane lokalnie i międzynarodowo jako centrum doskonałości edukacyjnej, ponieważ jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby społeczności poprzez innowacyjne, wysokiej jakości nauczania i badań, które umożliwia studentom, aby wzbogacić swoje życie intelektualnie, ekonomicznie, społecznie i kulturowo.

Misja

Bermudy College, jedyną instytucją szkół wyższych na Bermudach, zobowiązała się uczniów Bermuda jest na drogach do sukcesu poprzez zapewnienie wszechstronnej edukacji naukowej i technicznej, a także szkolenia zawodowego, usług osobistych i wsparcia akademickiego, udogodnienia jakości i interaktywnych partnerstwa z podmioty lokalne i międzynarodowe.

Podstawowe wartości

Zaangażowanie na rzecz studentów

Przewidywanie potrzeb uczniów
Utrzymanie realne programy, które przenoszą na uniwersytecie i / lub przekazanie studentom odnieść sukces w pracy
Dążyć do satysfakcji studentów i zatrzymanie
Wartość i wczuć się w naszych studentów; i zdawać sobie sprawę z tego, co zajęło im dostać się do tego punktu
Zaangażowanie absolwentów

jakość nauczania

stymulowanie uczniów
Tworzenie pięknego włącznie, środowisko edukacyjne
Dołącz kreatywności w klasie
Opracowanie strategii radzenia sobie z różnych stylów uczenia się
Wartość dodaną do każdego ucznia, który przychodzi do naszego Kolegium
Wykazać terminowości w ewidencji

Zaangażowanie na rzecz pracowników

Zapewnienie odpowiednich zasobów
Cenią pracę każdego pracownika jako znaczący część całości
Zapewnienie bezpieczeństwa pracy
Promowanie równowagi między pracą i rodzinnych zobowiązań
Opracowanie zdrowie, dobre samopoczucie i działalności społecznej

Szacunek, Uznanie i wycenianej

Zaangażowanie wszystkich zainteresowanych stron w podejmowaniu decyzji, które wpływają na ich powierzchni
Umożliwiają pracownikom zdecydować przebieg działań w zakresie ich kompetencji
Uznanie dla pracowników postępuje słusznie, i nagradzać je odpowiednio
Wspierać współpracowników i promować siebie uczniów i społeczeństwa

Zaangażowanie na rzecz wysokich standardów

Zobowiązać się do znakomitej pracy i jakości wyników
Wykonywania pracy, które mogą stanowić wartość dodaną i spełnia określone cele
Pokaż dumę z pracy
Upewnić się, że wszystkie obszary funkcjonować skutecznie i wydajnie
Programy monitora, obsługa i struktura biznesowa aby były one aktualne
Stosowania norm konsekwentnie

Stabilność, bezpieczeństwo i ochrona

Użyj public relations jako narzędzie do obrotu instytucji
Stworzenia trwałej organizacji
Tworzenie bezpiecznego środowiska kampusu
Tworzenie stopniowe dynamiczne środowisko pracy
Ustalić jasne pisemne procedury i opisy stanowisk
Zapewnienie szkolenia dla pracowników na standardowych procedur operacyjnych
Szacunek i pozostawić wolność słowa
Opracowanie dobrze zdefiniowanych planów sukcesji dla każdego działu

Odpowiedzialność i odpowiedzialność

Wykazać zaangażowanie interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych
Zobowiązanie się do sprawiedliwości i słuszności
Być zobowiązani do prowadzenia naszej pracy
Trzymając siebie odpowiedzialność za utrzymanie naszych podstawowych wartości
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Bermuda College

OSHA 10 godzinny trening Konstrukcja składa się z dwóch (2) dni kurs zaprojektowany, aby zapewnić wykonawców budowlanych, ich opiekunów i pracowników, z autorytatywnej wi ... [+]

OSHA 10 godzinny trening Konstrukcja składa się z dwóch (2) dni kurs zaprojektowany, aby zapewnić wykonawców budowlanych, ich opiekunów i pracowników, z autorytatywnej wiedzy na temat zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy w budownictwie. Oferuje on przegląd edukacyjnych z dziesięciu najczęstszych dziedzinach bezpieczeństwa.

OSHA 10-godzinny trening nie jest uważane za wyczerpującą traktowania wszystkich zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy związanych z przemysłem budowlanym. Dodatkowe szkolenia mogą być dostarczane do konkretnych zagadnień związanych z pracą.

Poniższe tematy zostaną pokryte;

Wprowadzenie do OSHA Ochrona przed upadkiem Bezpieczeństwo elektryczne Ochrona przeciwpożarowa Sprzęt ochrony osobistej Dźwigi i olinowania Zagrożenia dla zdrowia MSDS Rusztowania Schody i drabiny Wykopaliska Ocena i ocena ... [-]
Bermudy Hamilton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bermuda College

Kurs ten przeznaczony jest do ścisłego przestrzegania wszystkich norm prawnych i jest dostosowany do specyficznych potrzeb swoich operacji (np koncentruje reagowania kryz ... [+]

OSHA HAZWOPER SZKOLENIA

Kurs ten przeznaczony jest do ścisłego przestrzegania wszystkich norm prawnych i jest dostosowany do specyficznych potrzeb swoich operacji (np koncentruje reagowania kryzysowego). HAZWOPER dostarcza wiedzy i umiejętności niezbędnych do pomocy przy operacjach naprawczych otaczających incydent materiałów niebezpiecznych i wykorzystuje kombinację prezentacji w klasie i "hands-on" blatu ćwiczeń.

Szkolenie jest zazwyczaj na poziomie technika i zazwyczaj obejmuje takie tematy jak oceny zagrożenia, zarządzania, kontroli sceny wycieku i skażenia, podstaw chemii i toksykologii, środków ochrony osobistej (PPE) doboru i użytkowania, ochrony dróg oddechowych, odkażania i monitorowania sceny. Przewodnik Badanie zostało opracowane w celu uzupełnienia kursu.... [-]

Bermudy Hamilton
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bermuda College

Bermudy College zakłada teraz dodatkowy czynnik. Nasze badanie wskazuje perspektywę międzykulturowego jako Innym ważnym czynnikiem do rozważenia przy zarządzaniu zmiana ... [+]

Jak nasz program różni ...

Historycznie rzecz biorąc, programy Różnorodność w miejscu pracy koncentrowały się na budowaniu świadomości i uznanie ze względu na różnice rasy, pochodzenia etnicznego, płci i preferencji religijnych. Poza świadomością i uznania jest zapotrzebowanie na umiejętności budowania stosunków międzykulturowych.

Nasze badania określa perspektywę międzykulturową być może, najważniejszym czynnikiem do rozważenia przy zarządzaniu relacjami w dzisiejszym globalnym środowisku pracy.

Nasze badania opiera się na fundamentach położonych przez CQ Pioneers Earley, Ang, podpalany (2006), Bucher (2008), i Livermore (2011). Do tych badań, Ridley-Smith (2015), opisał dynamiczny, iteracyjny model wymiany, który powinien istnieć między przybyszów i ich członków kultury gospodarzy. Taka wymiana międzykulturowa jest tak potężny, że jeśli jest stosowany, to wszystko, ale gwarantuje wzajemnie korzystne i satysfakcjonujące efekty wymiany CQ i organizacyjnych. Jednak, gdy którykolwiek z tych elementów brakuje iteracyjnych, oba podmioty będą doświadczać wynik niskiej CQ i niskiej efektywności organizacyjnej. Jako taki, ten kurs promuje symbiotycznej (MGS-Q ™) podejście do stosunków międzykulturowych. Inwentaryzację MGS-B ™ ocenia, które spośród pięciu pól ostrości są najsilniejsze i najsłabsze. Nasze programy szkoleniowe, doradcze i Coaching pomoże Ci wytyczyć kurs, który zwiększy swoje CQ organizacyjną. Członkowie organizacji zakończy "CQ jest dla nas!" Istniejące dane pochodzące z wyżej wymienionych badaczy wskazuje, że pięć typów barier międzykulturowych prezentujemy najistotniejsze problemy w miejscu pracy różnorodności. Ponieważ zobaczyć strategii edukacyjnych, aby być najbardziej skutecznymi środkami w usuwaniu barier międzykulturowych, proponujemy następujące strategie, które pomogą Ci skoncentrować swoje wysiłki w tych dziedzinach:... [-]

Bermudy Hamilton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 dni
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku