Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Benin

African School of Economics

Certyfikat Benin Cotonou Stany Zjednoczone Princeton

Droga do innowacyjnego przywództwa Afrykańska Szkoła Ekonomiczna ma siedzibę w Abomey-Calavi, (Kotonu, Benin). Aktualnie oferujemy cztery programy magisterskie na poziomie magisterskim: magister matematyki, ekonomii i statystyki (MMES), magister zarządzania (MBA), magister studiów nad rozwojem (MDS) oraz magister administracji publicznej (MPA). Posiadamy również program nauczania dla kadry kierowniczej i doktorat. program w ekonomii. Sprawdź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej … [+] o naszych obecnych i przyszłych programach. ASE to rozszerzenie Instytutu Badań Empirycznych w Gospodarce Politycznej (IERPE), założonego w 2004 r., W pełnoprawnym uniwersytecie w Afryce. W roku akademickim 2015-2016 studiuje się w ASE (program 71 MMES, 24 MBA) pochodzących z 15 różnych krajów. Członkowie Wydziału (19) pochodzą z najlepszych uniwersytetów z USA, Kanady i Europy. Cele Afrykańska Szkoła Ekonomiczna łączy afrykańskie korzenie z globalnym spojrzeniem i staramy się wypełniać nasze zobowiązania, dążąc do doskonałości w następujących aspektach: Zapewnienie naszym studentom wykształcenia w wybranych dziedzinach nauki; Dobrze wykształcone wychowanie, które pielęgnuje ich kreatywność, krytyczne myślenie, globalne spojrzenie na świat i świadomość kulturową; Oraz życie w kampusie, które przygotowuje ich do bycia liderami społeczności i uczącymi się przez całe życie. Być wiodącą instytucją badań i studiów podyplomowych, dążąc do wiedzy zarówno w obszarach rdzeniowych, jak i stosowanych, a także ściśle współpracując z agencjami rządowymi, przedsiębiorstwami i przemysłem w celu promowania innowacji technologicznych i rozwoju gospodarczego. Zapewnienie otwartego środowiska sprzyjającego wymianom wiedzy, poglądów i innowacyjnych pomysłów wśród studentów, wykładowców, pracowników i odwiedzających uczonych z całego świata, o zróżnicowanych środowiskach i wybitnych osiągnięciach dydaktycznych i badawczych. [-]