Przeczytaj oficjalny opis

Z ludźmi jest globalną organizacją edukacji, która ma na celu przybliżenie świata razem przez służby i muzyki. Unikalna kombinacja międzynarodowej podróży, nauki obsługi, rozwoju przywództwa i sztuk performatywnych oferuje studentom niezrównane doświadczenie i drogę, aby coś zmienić w świecie, jedną społeczność na raz.

Od 1965 roku, Z ludźmi dostarczył młodym ludziom z całego świata unikalne międzynarodowe doświadczenie edukacja nieporównywalny z jakimkolwiek innym programie. Ponad 22.000 młodych liderów z 131 krajów podróżował za granicę z ludźmi i są teraz częścią naszej globalnej sieci absolwentów.

Zarejestrowana jako 501 (c) (3) organizacja o charakterze niezarobkowym, muzyki i sztuki zawsze były integralną częścią naszego doświadczenia studentów. Jak świat się zmienił, tak też jest nasz program. Po przede wszystkim wpływ społeczności poprzez nasze muzyczne produkcje, prąd z ludźmi programu dotyczy również bardzo realne potrzeby młodych ludzi z całego świata, aby stać się obywatelami świata, aby rozwijać świadomość różnorodności i kultur, a także dowiedzieć się wartości wolontariatu jako sposób, aby mieć pozytywny wpływ na świat.

Obecnie nasza wyraźna Program jeden lub dwa semestr trwa prawie 20 uczestników społeczności na co najmniej dwóch różnych kontynentach. W każdej społeczności, studenci spędzą 4 - 7 dni mieszka u rodzin, wolontariat z lokalnymi organizacjami non-profit lub obywatelskich, uczestniczy w warsztatach edukacyjnych, poznawania regionu, a wykonanie 2-godzinny profesjonalnej scenie pokaz dla członków społeczności ,

W każdej społeczności zwiedzamy, ściśle współpracujemy z naszymi sponsorami i wybranych beneficjentów, aby trwały pozytywny wpływ przez setki godzin wolontariuszy wykonanych przez naszych uczniów. Nasz pobyt jest krótki, ale nasz wpływ jest długotrwały. Dokładamy wszelkich starań, aby podnieść świadomość na lokalnych organizacji non-profit i obywatelskich i inspirować członków społeczności do angażowania się w ich społecznościach i "znaleźć swój głos", aby mieć pozytywny wpływ, lokalnie i globalnie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Podstawowy rok

Up With People

Patrząc na program Gap Year? Chcesz spędzić 6 lub 12 miesięcy podróżując po świecie? Z ludźmi została oferując jeden z najbardziej unikalnych doświadczeń Gap Year dla mło ... [+]

Patrząc na program Gap Year? Chcesz spędzić 6 lub 12 miesięcy podróżując po świecie? Z ludźmi została oferując jeden z najbardziej unikalnych doświadczeń Gap Year dla młodych ludzi z całego świata od ponad pięciu dekad. Różnorodność dostępnych doświadczeń ze z ludźmi jest idealny dla osoby, która chce, aby zmaksymalizować ich Gap Year okazję!

Przerwa letnia jest często definiowana jako czas, kiedy studenci zrobić sobie przerwę od edukacji formalnej, aby zrobić coś, co zapewnia rozwój osobisty poprzez podróży, pracy społecznej i / lub staży.

"Nie chciałbym być osobą, którą jestem dzisiaj bez mojego Gap Year spędzony ze z ludźmi między liceum i na studiach. Jestem tak wdzięczny, że cała moja roku w wieku 18 lat spędził podróżując po świecie. " - UWP Absolwentka Juli z Minnesota, USA Dla wielu, Gap Year zostanie podjęta między liceum / gimnazjum i uniwersytet. Inni wybierają wziąć ich Gap Year podczas uczelni lub nawet po zakończeniu ich stopnia i przed rozpoczęciem kariery. Z ludźmi uczniowie są w wieku od 17 - 29, dzięki czemu możemy zaoferować Ci tę szansę w każdej chwili, że pasuje do Twoich planów osobistych i edukacyjnych!... [-]

Belgia Brussels Stany Zjednoczone Denver
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku