Przeczytaj oficjalny opis

Cześć, jestem Jennifer

Przedsiębiorca, cheerleader, networker i smakosz, którzy pomagają młodym ludziom stać się osobami, którymi naprawdę chcą być. Założyłem moją firmę Go For it Brussels , aby stworzyć możliwości dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, aby rozwijać się profesjonalnie i cieszyć się raz na całe życie.

W Go For it Brussels pracujemy razem w małym, ale zróżnicowanym zespole, który razem ma prawie trzydzieści lat doświadczenia w pracy ze studentami. Wierzymy, że podróżowanie, poznawanie nowych kultur, poznawanie nowych ludzi, są kluczowymi doświadczeniami, które mogą kształtować to, kim jesteś jako osoba i natychmiastowo pomnażają twoje opcje.

Dla mnie sześć miesięcy spędzonych na studiach za granicą we Francji to jedne z najlepszych chwil w moim życiu. Pracowałem tak ciężko i nie dość sypiam - i zmieniłem wszystkie moje ubrania na zielone, ponieważ nie odłączyłem prania. Moja matka nie była zadowolona! Ale znajomi, których nauczyłem się, umiejętności, których się nauczyłem, i pewność, którą zdobyłem w wyniku wymyślania wielu różnych rzeczy, pozostają naprawdę ze mną nawet teraz, lata później, kiedy moja technika oddzielania prania jest (praktycznie) doskonała . Wierzymy również w jakość i dostarczanie wartości, których nie można uzyskać nigdzie indziej. Właśnie dlatego kładziemy nacisk na rozwój zawodowy w naszych programach.

Chcemy, aby każdy student miał zagwarantowane dogłębne doświadczenie, niezależnie od tego, czy wyruszają na cały semestr za granicę, czy też podróżują przez tydzień, więc włączyliśmy do wszystkich naszych programów budowniczego portfela: jasny, wartościowy element do pokazania przyszłego pracodawcy.

Dzieje się tak dlatego, że w dobie darmowych sieci Wi-Fi i aplikacji do podróży wierzymy, że podróżowanie jest o wiele bardziej owocne niż tylko zabawa.

Z czego jesteśmy zrobione

Nasz zespół gościł setki uczniów w ciągu ostatnich piętnastu lat, trenował i prowadził ponad 130, aby pomóc im w rozwoju superbohaterów. Oto rodzaj korzyści, jakie raportują z ich doświadczeń:

  • Miałem niezapomniane wrażenia, chciałbym zrobić to jeszcze raz
  • Kiedy złożyłem podanie o ukończenie szkoły wyższej / pracę / staż, moje doświadczenie na stażu naprawdę pomogło w podpisaniu umowy
  • Nauczyłem się wiele o sobie i zyskałem wgląd w moje możliwe ścieżki kariery
  • Uczyłem się praktycznych umiejętności życiowych i o sobie.


Brak małych planów

Mamy udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu najlepszych staży i przyjmowaniu najlepszych studentów. Uczymy naszych studentów, jak stać się najlepszymi, jakimi mogą być, i negocjujemy dla nich świetne stanowiska w biurach przyjmujących. Win-win! Zapewniamy stałą opiekę mentora i studentów coachingu, aby stworzyć wizję swojej kariery.


Zrozumienie

Rozumiemy to, czasami ciężko jest oderwać się od rodziny i przyjaciół przez długi czas, a pomiędzy pracą a nauką życie może być trudne. Byliśmy tam i rozwinęliśmy wrażliwość i współczucie, aby trzymać rękę ucznia w godzinie potrzeby i pomóc im pokonać trudności


Lokalne know-how

Mamy solidne podstawy w Europie, gdzie działamy i działamy od lat. Możemy ustanowić świetne staże i wizyty w witrynie, ponieważ mamy kontakty, aby to zrobić dobrze. Z nami wymiana kulturalna rozpoczyna się, gdy tylko rozpoczniemy rozmowę, a ty będziesz zachęcany do refleksji nad sobą i swoją kulturą oraz zdobywania bezcennych wglądów w komunikację międzykulturową na każdym kroku.

Dlaczego Bruksela

Instytucje UE

Bruksela jest sercem procesu kształtowania polityki UE i mieści trzy główne organy polityki UE

Sprawy rządowe

Z setkami grup, firm i stowarzyszeń zajmujących się rzecznictwem i sprawami europejskimi, Bruksela jest domem dla większej liczby lobbystów niż Waszyngton.

Międzynarodowy biznes

Przedsiębiorstwa duże i małe gromadzą się wokół siedziby UE

Wygodna podróż

Dziesiątki tanich lotów dziennie w całej Europie, a także pociągi, autobusy, wszystkie opcje podróży, których możesz potrzebować.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Go For it Brussels

To Twoja szansa, aby uzyskać nieuchwytną linię na swoim CV: doświadczenie! Program obejmuje wstęp do Vesalius College na krótki program akademicki, który obejmuje staż w ... [+]

Pomagamy Ci uzyskać dostęp do profesjonalnego świata - gdy jesteś jeszcze studentem.

Czy potajemnie podejrzewasz, że jesteś przeznaczony dla większych rzeczy, ale nie potrafisz zrozumieć następnego kroku? Czy urodziłeś się latać, ale także naprawdę chcesz mieć stopy na ziemi?

Staż, z którego nie będziesz chciał wrócić do domu

Znajdziemy dla Ciebie wspaniały staż w Brukseli, korzystając z Twojego profilu oraz naszej sieci i reputacji. Ty, mój przyjacielu, zamiast walić głową o ścianę, zastanawiając się, dlaczego słyszysz świerszcze po złożeniu wniosku do dwustu organizacji, będziesz prasował swoją koszulę i pakował torbę. Nie popełnij błędu: będziesz musiał ciężko pracować i zdobyć szacunek swojego biura - nie możemy tego zrobić dla ciebie. Ale będziesz miał trenera i mentora, który Cię poprowadzi, zachęci Cię i przygotuje strategię na każdym kroku.... [-]

Belgia Brussels
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Letnie kursy

Go For it Brussels

Nic nie mówi o profesjonalistach z całego świata, takich jak CV, które może pochwalić się doświadczeniem w kilku krajach, ale jak to połączyć, jeśli jesteś świeżo po szko ... [+]

Czy nie masz dość przeglądania ofert pracy, które wymagają doświadczenia? A w jaki sposób i tak masz zdobyć doświadczenie?

Możemy pomóc

Jeśli jesteś studentem, absolwentem lub niedawnym absolwentem uniwersytetu lub college'u, jest to program dla ciebie! Pomożemy ci przejść od świata akademickiego do profesjonalnego.

Co dostałeś:

staż w Twojej okolicy, gwarantowany w 100%!Wypolerowane cv i list motywacyjny, bezproblemowelokalna orientacja i porady, dzięki czemu szybko poczujesz się jak w domu w nowym środowiskuOpcja Backpacker: nasz najtańszy program!Opłata za program obejmuje staż, polerowanie CV i coaching kariery, a także kredyty akademickie: 2250 € opłaty ryczałtowej... [-]
Belgia Brussels
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Go For It Brussels helped me change my life and redirect my career

Financial Policy internship