Go For it Brussels

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cześć, jestem Jennifer

Przedsiębiorca, cheerleader, networker i smakosz, którzy pomagają młodym ludziom stać się osobami, którymi naprawdę chcą być. Założyłem moją firmę Go For it Brussels , aby stworzyć możliwości dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, aby rozwijać się profesjonalnie i cieszyć się raz na całe życie.

W Go For it Brussels pracujemy razem w małym, ale zróżnicowanym zespole, który razem ma prawie trzydzieści lat doświadczenia w pracy ze studentami. Wierzymy, że podróżowanie, poznawanie nowych kultur, poznawanie nowych ludzi, są kluczowymi doświadczeniami, które mogą kształtować to, kim jesteś jako osoba i natychmiastowo pomnażają twoje opcje.

Dla mnie sześć miesięcy spędzonych na studiach za granicą we Francji to jedne z najlepszych chwil w moim życiu. Pracowałem tak ciężko i nie dość sypiam - i zmieniłem wszystkie moje ubrania na zielone, ponieważ nie odłączyłem prania. Moja matka nie była zadowolona! Ale znajomi, których nauczyłem się, umiejętności, których się nauczyłem, i pewność, którą zdobyłem w wyniku wymyślania wielu różnych rzeczy, pozostają naprawdę ze mną nawet teraz, lata później, kiedy moja technika oddzielania prania jest (praktycznie) doskonała . Wierzymy również w jakość i dostarczanie wartości, których nie można uzyskać nigdzie indziej. Właśnie dlatego kładziemy nacisk na rozwój zawodowy w naszych programach.

Chcemy, aby każdy student miał zagwarantowane dogłębne doświadczenie, niezależnie od tego, czy wyruszają na cały semestr za granicę, czy też podróżują przez tydzień, więc włączyliśmy do wszystkich naszych programów budowniczego portfela: jasny, wartościowy element do pokazania przyszłego pracodawcy.

Dzieje się tak dlatego, że w dobie darmowych sieci Wi-Fi i aplikacji do podróży wierzymy, że podróżowanie jest o wiele bardziej owocne niż tylko zabawa.

Z czego jesteśmy zrobione

Nasz zespół gościł setki uczniów w ciągu ostatnich piętnastu lat, trenował i prowadził ponad 130, aby pomóc im w rozwoju superbohaterów. Oto rodzaj korzyści, jakie raportują z ich doświadczeń:

  • Miałem niezapomniane wrażenia, chciałbym zrobić to jeszcze raz
  • Kiedy złożyłem podanie o ukończenie szkoły wyższej / pracę / staż, moje doświadczenie na stażu naprawdę pomogło w podpisaniu umowy
  • Nauczyłem się wiele o sobie i zyskałem wgląd w moje możliwe ścieżki kariery
  • Uczyłem się praktycznych umiejętności życiowych i o sobie.


Brak małych planów

Mamy udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu najlepszych staży i przyjmowaniu najlepszych studentów. Uczymy naszych studentów, jak stać się najlepszymi, jakimi mogą być, i negocjujemy dla nich świetne stanowiska w biurach przyjmujących. Win-win! Zapewniamy stałą opiekę mentora i studentów coachingu, aby stworzyć wizję swojej kariery.


Zrozumienie

Rozumiemy to, czasami ciężko jest oderwać się od rodziny i przyjaciół przez długi czas, a pomiędzy pracą a nauką życie może być trudne. Byliśmy tam i rozwinęliśmy wrażliwość i współczucie, aby trzymać rękę ucznia w godzinie potrzeby i pomóc im pokonać trudności


Lokalne know-how

Mamy solidne podstawy w Europie, gdzie działamy i działamy od lat. Możemy ustanowić świetne staże i wizyty w witrynie, ponieważ mamy kontakty, aby to zrobić dobrze. Z nami wymiana kulturalna rozpoczyna się, gdy tylko rozpoczniemy rozmowę, a ty będziesz zachęcany do refleksji nad sobą i swoją kulturą oraz zdobywania bezcennych wglądów w komunikację międzykulturową na każdym kroku.

Dlaczego Bruksela

Instytucje UE

Bruksela jest sercem procesu kształtowania polityki UE i mieści trzy główne organy polityki UE

Sprawy rządowe

Z setkami grup, firm i stowarzyszeń zajmujących się rzecznictwem i sprawami europejskimi, Bruksela jest domem dla większej liczby lobbystów niż Waszyngton.

Międzynarodowy biznes

Przedsiębiorstwa duże i małe gromadzą się wokół siedziby UE

Wygodna podróż

Dziesiątki tanich lotów dziennie w całej Europie, a także pociągi, autobusy, wszystkie opcje podróży, których możesz potrzebować.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Summer courses » Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Semestr praktyk i programów studiów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 semestry January 2019 Belgia Brussels

25 godzin w tygodniu, pracując w wybranej przez ciebie dziedzinie kariery w Brukseli w Belgii. Gwiazdka na życiorysie, dzięki której zdobędziesz punkty za ukończenie szkoły, sprawi, że wyróżnisz się w swoich przyszłych aplikacjach o pracę, dasz ci wyrafinowaną przewagę, której pragniesz w swojej sieci. W tym samym czasie, weź udział w zajęciach i zarabiaj na swoim wykształceniu. Cztery miesiące, które zmienią twój światopogląd i poprawią twoją perspektywę, cokolwiek wybierzesz. [+]

Studiuj za granicą - praktykant - baw się dobrze - poznaj świat i odkryj siebie

Czy potajemnie podejrzewasz, że jesteś przeznaczony dla większych rzeczy, ale nie potrafisz zrozumieć następnego kroku? Czy urodziłeś się latać, ale także naprawdę chcesz mieć stopy na ziemi?

Nie bój się. Zarówno emocje, jak i planowanie są możliwe - w tym samym czasie. Przygoda może być połączona z bezpieczeństwem - i powinno!

Dołącz do nas, aby odkryć, jak możesz błyszczeć i rozwijać się.

Staż, z którego nie będziesz chciał wrócić do domu

25 godzin w tygodniu, pracując w wybranej przez ciebie dziedzinie kariery w Brukseli w Belgii. Gwiazdka na życiorysie, dzięki której zdobędziesz punkty za ukończenie szkoły, sprawi, że wyróżnisz się w swoich przyszłych aplikacjach o pracę, dasz ci wyrafinowaną przewagę, której pragniesz w swojej sieci.... [-]


Letnie kursy

Program praktyk letnich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 - 10 tygodnie September 2019 Belgia Brussels

Dlaczego nie wykorzystasz swojego lata, aby rozwinąć swoje CV i uzyskać prawdziwe doświadczenie w domenie, którą jesteś zainteresowany? Bruksela jest kosmopolitycznym tyglem Europy, doskonałym miejscem do rozpoczęcia budowania międzynarodowej kariery. [+]

Staż, z którego nie będziesz chciał wrócić do domu

Wciągająca, staż w pełnym wymiarze czasu w wybranej przez siebie dziedzinie. Elastyczny czas rozpoczęcia i czas trwania: zalecamy co najmniej 8-tygodniowy pobyt.

Trenuj swoje supermoce

Podnieś swoje CV z doświadczeniem zawodowym w wielokulturowej stolicy Europy. Niezależnie od tego, czy koncentrujesz się na konkretnym obszarze, czy nie wiesz od czego zacząć, możemy Ci pomóc.

Indywidualny Plan Sukcesu: poświęcamy czas, aby Cię poznać i pomożemy Ci zbudować Twój plan na udaną karierę.Praktyki: Prosimy o Ciebie, nie musisz się martwić o proces aplikacyjny.Coaching: w grupie lub w sesji jeden na jeden, nauczysz się, jak połączyć się z siecią, korzystając z profesjonalnych połączeń. Zyskasz cenne wskazówki do negocjowania zadań, czasu i relacji w biurze.Portfolio: zabierz do domu kompletny zestaw narzędzi do swojej następnej aplikacji. Nigdy więcej nie czuj się zagubiony!... [-]

Filmy

Go For It Brussels helped me change my life and redirect my career

Financial Policy internship