Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Salzburgu inlingua

Naucz się mówić po niemiecku w jednym z najpiękniejszych miast na świecie, w jednej z największych i najbardziej doświadczonych szkół językowych na całym świecie. Odkryj piękno Salzburga, kulturowo pobudzającą atmosferę i urok okolicy, a jednocześnie korzystaj z okazji, aby nauczyć się języka obcego lub polepszyć swoją wiedzę o tym, który już znasz w kulturowej atmosferze.

Inlingua

Salzburg - Różnorodność i Flair

Położony w samym sercu Europy i łatwo dostępny przy wszystkich środkach transportu, Salzburg oferuje różnorodność równą kilku nielicznych miast na świecie.

Znany na całym świecie jako centrum sztuki i kultury, rodzime miasto Wolfgang Amadeus Mozart ma wiele więcej do zaoferowania niż tylko festiwale latem i Wielkanocą, spektakle teatralne i wystawy muzealne.

Niezależnie od tego, czy jesteś koneserem sztuki, czy smakoszy, kochanek muzyczny czy święto-maker szukający relaksu, daydreamer czy nocnej sowy, po prostu pokochasz Salzburga i różnorodność, jaką oferuje odwiedzający.

Przejdźmy do spokojnego spaceru po wąskich ulicach i alejach tego barokowego miasta. Niezliczone sklepy zapraszają na zakupy, a na tarasach słynnych kawiarni można podziwiać piękną architekturę w dobrze zachowanym, zabytkowym centrum miasta i odpocząć od zwiedzania pysznym ciastem.

Miasto i okolice

Dlaczego warto odwiedzić twierdzę w Salzburgu, największą, całkowicie zachowaną fortecę w Europie Środkowej lub Pałac Hellbrunn z słynnymi fontannami? A może romantyczne Ogrody Mirabell z ich wspaniałym widokiem lub narodzinami Mozarta w Getreidegasse ...? Salzburg ma też wiele do zaoferowania miłośnikom przyrody, a także szukających okazji na relaks i uprawianie sportu.

Tuż za bramami miasta rozciąga się jedno z najpiękniejszych krajobrazów Europy Środkowej. Alpy oddalone są zaledwie o kilka kilometrów od Salzburga; Tam są idealne warunki do uprawiania turystyki pieszej i na nartach. Liczne jeziora (wiele z nich ma jakość wody pitnej), jak Wolfgangsee i Fuschlsee, są doskonałymi miejscami do ochłodzenia się w okresie letnim.

Raj sportowy

Sporty są naprawdę ważne w Salzburgu. Czy golf, jazda konna, tenis, paralotniarstwo, pływanie, żeglarstwo lub windsurfing, wspinaczka górska, jazda na nartach, jazda na snowboardzie lub kolarstwo górskie - Salzburg i okolice oferują coś dla każdego.

Mieszkanie

Homestay z lokalnymi hostfamily

Konsolidacja nauki i korzystanie z austriackiej kultury i życia domowego. W inlingua Salzburg rodziny homestay traktują Cię jako pełnoprawnego członka gospodarstwa domowego.

Będziesz jeść razem i dzielić wspólne obszary życia. Alternatywnie, Salzburg oferuje szeroką gamę hoteli i pensjonatów o różnym standardzie. Cieszymy się, że pomożemy w wyborze i rezerwacji zakwaterowania. Preferencje na zakwaterowanie a

Usługa transferu

Z / na dworzec lub lotnisko Salzburg lub Monachium należy z wyprzedzeniem.

Niemiecki

Dodatkowe usługi

Inlingua z przyjemnością oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu wszystkim studentom za darmo. Wszystko, czego potrzebujesz, to laptop, tablet, i-pad lub smartphone.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

inlingua Salzburg

To jedna z najpopularniejszych kursów grupowych! Naucz się języka niemieckiego w bardzo małych grupach (3-6 uczniów, w czerwcu, lipcu, w dniach 3-8 sierpnia), bądź szybki ... [+]

To jedna z najpopularniejszych kursów grupowych! Naucz się języka niemieckiego w bardzo małych grupach (3-6 uczniów, w czerwcu, lipcu, w dniach 3-8 sierpnia), bądź szybki, sprawny! Nie ma czasu na marnowanie, aktywne mówienie jest kluczowe! Z własnego materiału (książki, płyty CD, iOL - inlingua Online Learning, ...) zawsze wiesz, gdzie jesteś, co możesz i jak szybko postępujesz. Nasze książki i ćwiczenia są rozwijane zgodnie z systemem poziomu CEFL, więc po zakończeniu np. Książka 1.1. Wiesz, że osiągniesz poziom A1!

[-]
Austria Salzburg
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
inlingua Salzburg

Dodatkowy czas na rozmowę! Oprócz standardowego kursu SD masz dodatkowe godziny lekcyjne dziennie, aby poprawić, powtarzać i pogłębiać swoje niemieckie umiejętności. Podo ... [+]

Dodatkowy czas na rozmowę! Oprócz standardowego kursu SD masz dodatkowe godziny lekcyjne dziennie, aby poprawić, powtarzać i pogłębiać swoje niemieckie umiejętności. Podobnie jak w przypadku wszystkich kursów grupowych - nasza metoda jest wyjątkowa. Nasi nauczyciele są przeszkoleni, aby motywować do mówienia - mówienie jest nauką! Z własnego materiału (książki, płyty CD, iOL - inlingua Online Learning, ...) zawsze wiesz, gdzie jesteś, co możesz i jak szybko postępujesz. Nasze książki i ćwiczenia są opracowywane zgodnie z systemem poziomu CEFL, więc po zakończeniu np. Książka 1.2. Wiesz, że osiągniesz poziom A2!

[-]
Austria Salzburg
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
inlingua Salzburg

Połącz standardowy kurs z grupą SD z luksusem indywidualnego treningu. Masz nową pracę? Potrzebujesz przenieść się do Austrii? ... [+]

Połącz standardowy kurs z grupą SD z luksusem indywidualnego treningu. Masz nową pracę? Potrzebujesz przenieść się do Austrii? Chcesz zaczerpnąć profesjonalnego niemieckiego lub po prostu mieć bardzo szczególny interes i chcesz poprawić swój niemiecki? Następnie SD PLUS jest idealny dla Ciebie! Możesz uczestniczyć w ogólnym kursie języka niemieckiego, a następnie spotkać się z nauczycielem, w którym możesz skoncentrować się na wybranych tematach.

[-]
Austria Salzburg
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku