University of Applied Sciences Technikum Wien

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wolf-Dieter Grabner

Austriacka politechnika nauk stosowanych

Około 9000 absolwentów i około 4000 studentów, University of Applied Sciences Technikum Wien jest największą czysto techniczną uczelnią techniczną w Austrii. Oferta edukacyjna składa się z 12 programów studiów licencjackich i 18 magisterskich, które oferowane są w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych i / lub studiów na odległość. Studia magisterskie są prowadzone w języku angielskim, pozostałe programy prowadzone są wyłącznie w języku niemieckim . Oferta edukacyjna opiera się na solidnych podstawach naukowych i jest również zorientowana na praktykę. W UAS Technikum Wien nacisk kładziony jest nie tylko na zapewnienie wysokiej jakości kształcenia technicznego, ale także na przedmiotach z naciskiem na rozwój biznesowy i osobisty. Bliskie więzi i współpraca z biznesem i przemysłem dają studentom i absolwentom doskonałe możliwości kariery. Połączenie teorii i praktycznego zastosowania ma kluczowe znaczenie zarówno w badaniach, jak i instrukcjach. Działalność badawczo-rozwojowa w UAS Technikum Wien znacznie się rozwinęła w ostatnich latach i koncentruje się obecnie na naszych badaniach:

  • Systemy wbudowane
  • Odnawialne miejskie systemy energetyczne,
  • Bezpieczne usługi, e-zdrowie
  • Inżynieria tkankowa
  • Automatyzacja

Firma UAS Technikum Wien została założona w 1994 r., Aw 2000 r. Stała się pierwszą instytucją w Wiedniu, która uzyskała status uniwersytetu nauk stosowanych. Stało się członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów (EUA) w 2012 roku i jest również partnerem sieci FEEI - Stowarzyszenia Przemysłu Elektrycznego i Elektronicznego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć Przygotowawczy rok »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Przygotowawczy rok

Przedłużony kurs programu przedszkolnego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2019 Austria Vienna

Obecny program przedszkolny został opracowany jako kurs przygotowawczy trwający cztery semestry dla studentów zagranicznych, którzy zamierzają przystąpić do testu wstępnego do UAS Technikum Wien lub rozpocząć studia w Austrii. Rozszerzony PCP jest przeznaczony specjalnie dla studentów, którzy mają niewielkie lub żadne umiejętności w języku niemieckim.

[+]

Obecny program przedszkolny został opracowany jako kurs przygotowawczy trwający cztery semestry dla studentów zagranicznych, którzy zamierzają przystąpić do testu wstępnego do UAS Technikum Wien lub rozpocząć studia w Austrii. PCP ex został zaprojektowany specjalnie dla studentów, którzy mają niewielkie lub żadne umiejętności w języku niemieckim .

Przyszli zagraniczni studenci uczęszczają na intensywne kursyNiemieckijęzyk angielskiMatematykaFizykaInformatykaInżynieria elektrycznaBiologia

Po pomyślnym ukończeniu kursu przygotowawczego absolwenci osiągną minimalny wymóg "Niemiecki B2" zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego i zdadzą wszelkie dodatkowe egzaminy wymagane do ubiegania się o kurs w UAS Technikum Wien. Oznacza to, że po ukończeniu programu przedszkolnego możliwe jest natychmiastowe przystąpienie do standardowego procesu aplikacyjnego na studia licencjackie lub magisterskie. Wypełnienie PCP nie gwarantuje przyjęcia do programów studiów UAS Technikum Wien. Poza intensywnym językiem i specjalistyczną edukacją, uczniowie wspólnie spędzają wolny czas i poznają Wiedeń jako potencjalne miejsce nauki. Podobnie wsparcie udzielane jest w fazie "faza aklimatyzacyjna" w Wiedniu i przy wypełnianiu wszystkich niezbędnych formalności.... [-]


Filmy

Technikum Wien Academy

UAS Technikum Wien

Kontakt
Adres lokalizacji
Fachhochschule Technikum Wien, Höchstädtplatz 6, 1200 Wien
Vienna, Vienna, AT
Media społecznościowe