Przeczytaj oficjalny opis

Bezpośredni, szybki sposób na swoją wymarzoną pracę - Turystyka College w Austrii

Edukacja Turystyka w Austrii ma międzynarodowy bardzo wysoki priorytet. Szkoły Turystyki Bad Gleichenberg wśród najlepszych szkoleń na świecie ośrodki turystyki. 4-semestr Turystyka College jest również czysto polskie.

Kolegium Turystyka i odpoczynek Studiów kształci absolwentów i młodych zaangażowanych ludzi, którzy byli w czterech semestrów kwalifikują ekspertom turystycznych.

Zwłaszcza wyniki Turystyki uczelni lub czysto Kolegium anglojęzycznego Turystyki i Wypoczynku Przemysłu w kompaktowej formie szkolenia praktycznego (w praktyce jest 1,5 roku), która jest dostosowana do rynku międzynarodowego.

W treści kształcenia, jakie są stosowane hotelu, imprezy i zarządzania projektami, znajomość języków obcych, marketingu, recepcja, biuro podróży, rachunkowości, biznes, zarządzanie zdrowiem, przywództwa, zarządzania zasobami ludzkimi, zrównoważonej turystyki, e-marketing, hotelarstwo i turystyka zarządzanie są jednymi z intensywne szkolenie praktyczne w kuchni, bar, obsługa i jedzenie z harmonogramem.

Szczególnie wiele dodatkowych szkoleń jako kierownik bankietowej, barmana, wina i piwa-Young sommelier, kawa i herbata koneserów lub szkolenia portierni w wyłącznej współpracy z Les Clefs d'Or, a także kierownik energii Turystyki oferują prawdziwe korzyści w rozpoczęciu kariery ,

Poza oświaty duży nacisk kładzie się na praktyczne szkolenia. In-house i wydarzeń zewnętrznych, takich jak Mistrzostwa Świata narciarskie w Schladming i Soczi, Night Race Schladming, albo Vienna Opera Ball, cenne doświadczenie są gromadzone. Oprócz studentów szkolenia w miesiącach letnich od kilku tygodni w placówkach turystycznych.

Można wybrać następujące odwierty: Tourism Management Języki

Kolorowy współistnienie na kampusie Obecnie mieszka i naukę 300 uczniów z 25 krajów razem na terenie kampusu. Studenci turystyki Colleges może otworzyć dom studencki prowadzony pokoje jedno- i dwuosobowe do wynajęcia. Wspólne obszary przyczyniają się do interakcji między uczniami i wielokulturowego współistnienia. Pełne wyżywienie oznacza bufetu jest wliczone w czesne, wygoda krótkiej ścieżki nauczania lub wiele darmowych rzeczy do zrobienia na kampusie, takich jak sale gimnastyczne, biblioteka, rowery, rolki, hala sportowa itp sprawiają, że życie w kampusie szczególnie atrakcyjne.

Ścieżki po ukończeniu studiów:

wejście w Najważniejsze zawody turystycznych i kariery w różnych zawodachPo ukończeniu upusty są w sposób globalna kariera otwarte. Niezależnie od tego, w międzynarodowej branży hotelarskiej, gastronomii, z linii lotniczych lub linii rejsowych, touroperatorów, w ośrodkach i klubach, zarządzanie zdarzeniami, ale także w sektorze usług - absolwenci turystyki grup są pożądanych pracowników na całym świecie.

Dalsze badania: Współpraca z międzynarodowymi uczelniach zrobić to już teraz można uzyskać licencjat z 2 semestry i Mistrza z 5 semestrów. Również dla Rozpoczęcie własnej działalności lub Przejęcie firmy rodzinnej jeden jest gotowy, aby przejść przez egzaminu kwalifikacyjnego gastronomii i badania przedsiębiorczości.

Turystyki College jest częścią turystyki Szkół Bad Gleichenberg. Ponieważ te są prowadzone w szkołach prywatnych, wnioski można składać w dowolnym momencie. Semestr Start jest na 11 Września.

Zapewnia szkolenia:

Compact Training szkolenia zarządzanie zadaniami Gwarancja dźwięku o wysokiej praktyczne znaczenie dla międzynarodowego uznane stopni alternatywą dla długoterminowych badań optymalne połączenie teorii i praktyki wejściu do sieci międzynarodowej kariery międzynarodowej Absolwentów zezwolenia na prowadzenie działalności, badania przedsiębiorców i czterech zawodów włącznie

Stopień z wartością dodaną:

Dyplomy: Recepcjonista / zaliczania przedsiębiorczy turystyczny Kaufmann Turystyczno Gastgewerbliche formalne staży 4: kierownik restauracji, kucharz, asystent Hotelarstwo, wejście biuro podróży asystent uniwersytecki, uznawanie okresów studiów

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Tourism School Bad Gleichenberg

Cztery semestr College został ustanowiony przez Steirischer Hotelfachschulverein dla studentów, którzy ukończyli pomyślnie szkół ponadgimnazjalnych (maturalne / matura) o ... [+]

Czterech semestrów Szkoła została założona przez Steirischer Hotelfachschulverein dla studentów, którzy ukończyli pomyślnie szkół ponadgimnazjalnych (A-level) i kandydatów zdał egzamin College wejściem którzy chcą skupić się na kształcenie zawodowe w dziedzinie turystyki. W zakresie organizacji i zakwaterowania Kolegium związane jest z hotelu i Wyższej Szkole Instytutu Turystyki.

Nauka trwa cztery semestry. Rok szkolny rozpoczyna się we wrześniu, a kończy się w pierwszą sobotę w czerwcu. (Wejście egzamin Kolegium mogą być podejmowane na Szkół Turystyki.) Wyższa Szkoła Turystyki i Rekreacji nadaje kształcenie ogólne i specyficzne studia handlowe, szkolenia w zakresie turystyki i gastronomii, specjalistycznych studiów w co najmniej dwóch języków obcych, wiedzy i umiejętności w pole działalności usługowej gości, żywności i napojów oraz w zakresie obsługi administracyjnej i klientów.... [-]

Austria Bad Gleichenberg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku