ITM College and University Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ITM College" src="//img.emg-services.net/educations/education621830/fotomitterer-8699_2.jpg" alt="ITM College" />

Dyplom w szpitalnictwie

Dyplom w szpitalnictwie


Nabycie języka obcego
Umiejętnośći zarządzania
Szkolenie praktyczne


Przez czas trwania dyplomu w szpitalnictwie

Studiuj gościnność i turystykę w Austrii

College of International Tourism Management ( ITM ) oferuje unikalny program studiów, który został stworzony specjalnie dla studentów, którzy planują międzynarodową karierę w dziedzinie zarządzania hotelami i turystyką.

ITM było pierwszą uczelnią w Austrii, która wprowadziła język angielski jako język nauczania. Szkoła jest akredytowana i zatwierdzona przez austriackie Ministerstwo Edukacji. Absolwenci otrzymują dyplom potwierdzony przez rząd austriacki. Program jest prowadzony w języku angielskim, a uczniowie mają możliwość nauczenia się dwóch dodatkowych języków, które pomogą im uzyskać większą pewność siebie podczas pracy na całym świecie.

ITM działa z ambitnymi osobami. Ich docelowy student jest zmotywowany i oddany specjalizacji w branży hotelarskiej i usługowej. Oferując zastosowany program studiów, studenci będą mieli szeroką wiedzę nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną. Praktyczne szkolenie jest istotną częścią rozwoju w stale rosnącym przemyśle. Dlatego właśnie wybrali hotel operacyjny jako kampus - gdzie studenci mają szansę stać się wygodnymi i zaznajomieni z przyszłym środowiskiem pracy.

Dwuletni program studiów jest dostępny dla ograniczonej i starannie dobranej liczby studentów, aby zagwarantować wysoką jakość i indywidualne szkolenie podczas praktycznych i teoretycznych lekcji. Gwarantuje to, że wykładowcy mogą dostosowywać i dostosowywać lekcje zgodnie z indywidualnymi preferencjami ucznia. ITM zadowoleniem przyjmuje przyszłych menedżerów i dąży do zapewnienia im szkoleń i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia pożądanych celów.

Lokalizacje

Bad Vöslau

Address
Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Bad Vöslau, Dolna Austria, Austria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium