ITM College and University Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w ITM College

Drodzy Potencjalni Studenci!

Jako dyrektor ITM College zapraszam Cię do udziału w wyjątkowym programie badawczym International Tourism Management (ITM): specjalnie dedykowanym studentom zagranicznym, którzy aspirują do międzynarodowej kariery w luksusowym hotelu i branży turystycznej i preferują piękną Austrię jako środowisko do nauki.

ITM jest jedyną prywatną szkołą hotelarstwa i turystyki w Austrii, akredytowaną i zatwierdzoną przez austriackie Ministerstwo Edukacji. Otrzymasz dyplom certyfikowany przez rząd austriacki, nauczany w języku angielskim, z wyborem europejskich języków, które umożliwią Ci pracę w dowolnym miejscu na świecie.

Wolimy pracować z wybraną grupą talentów, dlatego naszym docelowym uczniem byłby ktoś bardzo ambitny, pracowity i zainteresowany rozpoczęciem kariery zawodowej w branży hotelarskiej i usługowej. Wierzymy, że nauka z nami daje naszym uczniom motywację i umiejętności, aby stać się hardkorowymi, odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami, ponieważ nasze szkolenia są oparte na doświadczeniu i doświadczeniu austriackiej branży hotelarskiej, znanej na całym świecie.

Ponieważ oferujemy nasz dwuletni program szkoleniowy dla ograniczonej i wybranej liczby studentów przedsiębiorczych i innowacyjnych, zawsze szukamy wyjątkowych talentów, aby zapewnić im ekskluzywne i indywidualne wykształcenie.

Czekam na Ciebie, jako jedna z naszych rodzin ITM!

Mag. Hans Lichtenwagner (CEO ITM)

10 powodów do studiowania w ITM College:

 • 30-letni sukces z ponad 1600 absolwentami z 96 różnych narodów
 • Ekskluzywny i wygodny kampus w bardzo atrakcyjnym i bezpiecznym regionie
 • Nauka skupia się na klasach, bibliotece i zasobach dla indywidualnych i grupowych badań
 • Profesjonalny wykładowca z doświadczeniem akademickim i branżowym
 • Sieć absolwentów z obsługą mentorów i praktyk zawodowych
 • Małe grupy edukacyjne z indywidualnym ukierunkowaniem
 • Most do dalszych międzynarodowych możliwości studiowania
 • Zakwaterowanie w pokojach hotelowych z opcją pełnego wyżywienia
 • Praktyka w hotelu stacjonarnym zintegrowana z programem nauczania
 • Wiedeński kulturalny hotspot w niewielkiej odległości

Życie studenckie

ITM College to mały kampus, który oferuje rodzinną atmosferę i znajduje się zaledwie 20 km na południe od Wiednia w Bad Vöslau. Od pierwszego dnia w ITM College będziesz częścią różnorodnej międzynarodowej społeczności studenckiej. Nasi studenci pochodzą z całego świata. Dziś mamy studentów z Austrii, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Ukrainy, Rosji i innych krajów europejskich, a także z Wietnamu, Chin, Singapuru, Indonezji, Chin, Tajlandii, Japonii, Korei, Indii i wielu innych. Od momentu opuszczenia ITM będziesz mieć przyjaciół na całym świecie. Aby uczcić naszą różnorodność kulturową, w każdym semestrze organizujemy międzynarodową kolację, podczas której uczniowie mogą zabrać swoich kolegów w podróż gastronomiczną do swoich krajów. Jest to jedno z wybitnych wydarzeń semestru i jest wielkim świętem różnych środowisk i kultur, z których pochodzą nasi studenci.

Hotel College Garden w kampusie zapewnia nowoczesne pokoje studenckie. Pokoje zostały zaprojektowane z myślą o studentach.

Studiuj w Austrii

Austria jest członkiem Unii Europejskiej i Układu z Schengen i graniczy z Niemcami, Czechami, Słowacją, Węgrami, Słowenią, Włochami, Szwajcarią i Lichtensteinem. Więcej informacji na stronie www.austria.info

Wiedeń

Wiedeń jest ekscytującym i tętniącym życiem miastem, które oferuje wszystkie twoje serca, a zatem jest najlepszym europejskim miastem do życia i pracy. Wiedeń jest na szczycie rankingu jakości życia, które popchnęło zeszłoroczne miasto, Zurych, na drugie miejsce.

Bad Vöslau

Drewno, woda i wino to trzy główne czynniki, które ukształtowały Bad Vöslau. to popularne centrum winiarskie i uzdrowisko znajduje się wzdłuż słynnej linii gorących źródeł w południowej części Wiednia. Jest 25 km od stolicy i jest łatwo dojechać pociągiem lub samochodem.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Niemiecki
 • Francuski
 • Język hiszpański

Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Międzynarodowy hotel

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 3 lat November 2018 Austria Bad Vöslau

Program ITM pozostał wierny swoim dotychczasowym praktykom sukcesu, skupiając się na silnej praktycznej ekspozycji i doświadczeniu w połączeniu z wiedzą teoretyczną. To sprawia, że ​​nasi uczniowie są gotowi do pracy od pierwszego dnia. Nasi absolwenci przysięgają, że praktyczne podejście wspierało ich wejście i dalszy rozwój w ich zawodach. [+]

Program studiów

Twój Stepping Stone

Program ITM pozostał wierny swoim dotychczasowym praktykom sukcesu, skupiając się na silnej praktycznej ekspozycji i doświadczeniu w połączeniu z wiedzą teoretyczną. To sprawia, że ​​nasi uczniowie są gotowi do pracy od pierwszego dnia. Nasi absolwenci przysięgają, że praktyczne podejście wspierało ich wejście i dalszy rozwój w ich zawodach.

Krótkie wprowadzenie dla HLW / HLT / HLF dla profesjonalistów

Posiadasz certyfikat szkoły hotelarskiej / turystycznej z UE. Masz A2 lub B1 w języku niemieckim, francuskim lub hiszpańskim.

Możemy zaoferować ci lżejszą strukturę studiów z zaawansowanym studium językowym, dzięki czemu będziesz uczyć się z uczniami z drugiego roku i czerpać korzyści z postępów wykraczających poza twój obecny status.... [-]


Filmy

ITM Introduction

Kontakt

Adres Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Bad Vöslau, Lower Austria, Austria