Przeczytaj oficjalny opis

ITM College" src="//img.emg-services.net/educations/education621830/fotomitterer-8699_2.jpg" alt="ITM College" />

Dyplom w szpitalnictwie

Dyplom w szpitalnictwie


Nabycie języka obcego
Umiejętnośći zarządzania
Szkolenie praktyczne


Przez czas trwania dyplomu w szpitalnictwie

Studiuj gościnność i turystykę w Austrii

College of International Tourism Management ( ITM ) oferuje unikalny program studiów, który został stworzony specjalnie dla studentów, którzy planują międzynarodową karierę w dziedzinie zarządzania hotelami i turystyką.

ITM było pierwszą uczelnią w Austrii, która wprowadziła język angielski jako język nauczania. Szkoła jest akredytowana i zatwierdzona przez austriackie Ministerstwo Edukacji. Absolwenci otrzymują dyplom potwierdzony przez rząd austriacki. Program jest prowadzony w języku angielskim, a uczniowie mają możliwość nauczenia się dwóch dodatkowych języków, które pomogą im uzyskać większą pewność siebie podczas pracy na całym świecie.

ITM działa z ambitnymi osobami. Ich docelowy student jest zmotywowany i oddany specjalizacji w branży hotelarskiej i usługowej. Oferując zastosowany program studiów, studenci będą mieli szeroką wiedzę nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną. Praktyczne szkolenie jest istotną częścią rozwoju w stale rosnącym przemyśle. Dlatego właśnie wybrali hotel operacyjny jako kampus - gdzie studenci mają szansę stać się wygodnymi i zaznajomieni z przyszłym środowiskiem pracy.

Dwuletni program studiów jest dostępny dla ograniczonej i starannie dobranej liczby studentów, aby zagwarantować wysoką jakość i indywidualne szkolenie podczas praktycznych i teoretycznych lekcji. Gwarantuje to, że wykładowcy mogą dostosowywać i dostosowywać lekcje zgodnie z indywidualnymi preferencjami ucznia. ITM zadowoleniem przyjmuje przyszłych menedżerów i dąży do zapewnienia im szkoleń i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia pożądanych celów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki
  • Francuski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

ITM College and University Studies

Program ITM pozostał wierny swoim dotychczasowym praktykom sukcesu, skupiając się na silnej praktycznej ekspozycji i doświadczeniu w połączeniu z wiedzą teoretyczną. To s ... [+]

Program studiów

Twój Stepping Stone

Program ITM pozostał wierny swoim dotychczasowym praktykom sukcesu, skupiając się na silnej praktycznej ekspozycji i doświadczeniu w połączeniu z wiedzą teoretyczną. To sprawia, że ​​nasi uczniowie są gotowi do pracy od pierwszego dnia. Nasi absolwenci przysięgają, że praktyczne podejście wspierało ich wejście i dalszy rozwój w ich zawodach.

Krótkie wprowadzenie dla HLW / HLT / HLF dla profesjonalistów

Posiadasz certyfikat szkoły hotelarskiej / turystycznej z UE. Masz A2 lub B1 w języku niemieckim, francuskim lub hiszpańskim.

Możemy zaoferować ci lżejszą strukturę studiów z zaawansowanym studium językowym, dzięki czemu będziesz uczyć się z uczniami z drugiego roku i czerpać korzyści z postępów wykraczających poza twój obecny status.... [-]

Austria Bad Vöslau
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Niemiecki,Francuski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Bad Vöslau, Dolna Austria, Austria