Deutschinstitut.at

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Chcesz poprawić swój niemiecki? Oferujemy kursy niemieckiego w atrakcyjnych cenach w przyjaznym, międzynarodowym środowisku, prowadzone przez zmotywowanych i doświadczonych nauczycieli.

Nasza szkoła języka niemieckiego jest dogodnie usytuowana w pobliżu centrum Wiednia, przez lata jest jednym z najbardziej przyjaznych miast na świecie według kilku różnych rankingów miast.

Nowe kursy rozpoczynają się co miesiąc, obejmując wszystkie poziomy od A1 do C1. Kursy są opracowywane na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i są nauczane z wykorzystaniem najnowszego materiału dydaktycznego od Hueber Verlag. W naszej szkole wszystkie materiały kursowe, w tym książka kursu, są wliczone w cenę.

Chcesz poznać wspaniałe miasto i nauczyć się niemieckiego, kiedy już tu jesteś? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami - nasz personel chętnie udzieli Ci pomocy w języku niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, norweskim lub japońskim. Wspólnie możemy ocenić Twój aktualny poziom języka niemieckiego i znaleźć dla Ciebie idealny kurs!

Lokalizacje

Wiedeń

Deutschinstitut Wien

Address
Mollardgasse 8/12

1060 Wiedeń, Wiedeń, Austria
Telefon
+43 1 8904144

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium