ActiLingua Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 1988 roku, ActiLingua zyskała światową renomę udanej gamy kursów, jego idealne środowisko uczenia się i nowoczesnego sprzętu dydaktycznego. Satysfakcja Student jest w centrum wszystkich naszych przedsięwzięciach. Wysoki poziom nauczania, komfortowe zakwaterowanie i bogatym programem kulturalnym i rozrywkowym odzwierciedlają nasze standardy w ActiLingua Academy. Nasz elastyczny program kurs oferuje najbardziej odpowiedni kurs języka niemieckiego dla własnych potrzeb. Uczysz standardowego niemieckiego w małych międzynarodowych grupach badawczych i zysku z pełnym zanurzeniu kulturowym.

Nasze metody

Podstawowy program zapewnia intensywny trening w gramatyki, struktury zdania i słownictwo. Czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, jak i pisemne ćwiczenia są ważnymi składnikami naszych kursach. Jednym z naszych podstawowych zasad jest zapewnienie maksimum komunikacji ustnej. Zachęcamy do praktykowania Mówimy po niemiecku z nauczycielem i kolegami.

Nasi nauczyciele

Nasi nauczyciele uważają się za swoimi przyjaciółmi i partnerami. Są rodzimymi norma niemiecka i podjąć prawdziwą przyjemność pracować z wami. Są to wysoko wykwalifikowani i regularnie uczestniczą w kursach szkoleniowych posiadane przez ActiLingua Academy. Każda grupa jest prowadzone przez dwóch (Intensive) lub trzy (kurs intensywny) nauczycieli dziennie w celu zapewnienia nauczania bardziej zróżnicowany i stymulujący. Uczestnicy korzystać z różnych stylów, osobowości nauczyciela nauczania i zmian w wymowie nowoczesnym niemieckim.

ActiLingua w pigułce

  • 3 szkoły w miejscach premii
  • kursy niemieckiego dla dorosłych 16+ cały rok
  • Kursy wakacyjne dla młodzieży wieki 12-17 i 16-19
  • Noclegi w ActiLingua Residence, u rodziny, mieszkanie, Student House
  • Oficjalnym centrum egzaminacyjnym egzaminów wstępnych uczelni
  • Idealna mieszanka narodowości: studenci z ponad 40 krajów.

Wiedeń - miasto ...

  • ...Muzyka: koncerty, opery, musicale, Filharmonia Wiedeń, Wiedeński Chór Chłopięcy
  • ...Nowoczesność: Hundertwasser, Museumsquartier, UNO-City, Start-up Miasto
  • ...Kultura & Kuchnia: Pałac Schönbrunn, Pałac Cesarski, tradycyjne kawiarnie, winiarnie, Wiener Schnitzel

Odkryj najbardziej Powierzchnia od miasta na świecie!

Lokalizacje

Wiedeń

Address
ActiLingua Academy
Wattmanngasse 15

1130 Wiedeń, Wiedeń, Austria