Unity College Australia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wizja
Unity College Australia jest zarejestrowaną uczelnią zawodową, która stara się wpływać na życie poprzez szkolenie ludzi w chrześcijańskim środowisku pracy, zainteresowania lub posługi.

Misja

Naszą misją jest zapewnienie szkoleń, które:
  • jest istotne i wysokiej jakości
  • pomaga studentom osiągnąć doskonałość w miejscu pracy
  • rozwija świadomość potrzeb i umiejętności innych osób, aby odpowiednio reagować
  • promuje zrozumienie wkładu wiary chrześcijańskiej w siebie i społeczeństwo
  • wspiera osobistą dojrzałość i rozwój osobowości, co prowadzi do umiejętności skutecznego przyczyniania się do rozwoju społeczeństwa jako całości

Oświadczenie o wierzeniach

Doktryna, Unity College Australia jest w głównym nurcie Kościoła chrześcijańskiego, z jego zobowiązaniem do inspiracji i autorytetu Pisma Świętego, głoszenia ewangelii i wystarczalności Jezusa Chrystusa dla wszystkich ludzkich potrzeb. Nasze podstawowe przekonania pochodzą z tradycyjnych wyznań Kościoła (Nicejsko i Apostołowie).

Etos uczelni

Unity College Australia jest zaangażowana w zapewnianie wysokiej jakości programów kształcenia zawodowego i szkoleń z chrześcijańskiej perspektywy, mających na celu wyposażenie ludzi w skuteczny wkład we współczesne społeczeństwo.
Programy Unity College Australia dążą do:
  • doskonałość akademicką (rozwijanie dyscypliny intelektualnej i wiedzy specjalistycznej w celu zdobywania i rozwijania wiedzy i umiejętności, jak również zapewnienie podstaw do dalszej edukacji),
  • kompetencje zawodowe (praktyczne umiejętności i metody odnoszące się do posługi chrześcijańskiej i / lub umiejętności związanych z pracą) oraz
  • rozwój postaci - rozwój osobisty oparty na chrześcijańskich fundamentach charakteru.
Rezultaty zawodowe obejmują usługi i przywództwo w chrześcijańskiej służbie do kompetentnej, profesjonalnej służby w ogólnej społeczności (np. Technologie informacyjne, opieka społeczna, zarządzanie i twórczość). Unity College Australia realizuje wyraźnie chrześcijańską filozofię edukacji opartą na zasadach, które można zastosować do wszystkich dziedzin życia i pracy.
Obejmuje to kursy Ministerstwa Chrześcijaństwa, które umożliwiają uczniom praktyczne zastosowanie życia chrześcijańskiego w służeniu innym. Ogólne kursy zawodowe uczelni są otwarte dla studentów wszystkich narodowości, wyznań i środowisk kulturowych. Ponieważ jest on trans-denominacyjny i niezależny, Kolegium jest w stanie przyciągać studentów z szerokiego przekroju chrześcijańskich strumieni.

Wartości

Wartości początkowe mają zastosowanie do wszystkich naszych kursów:
  • Powitanie: Staramy się stworzyć przyjazne środowisko dla wszystkich uczniów.
  • Relacja: Skuteczność w zatrudnieniu i służbie wynika z silnych relacji. Naszym celem jest budowanie silnych relacji i trwałych przyjaźni między studentami, pracownikami i społecznością wokół nas.
  • Trafność: Kolegium stara się być istotne i prorocze dla naszego społeczeństwa. Ma współczesny cel i stara się uwzględnić szereg form wyrazu kulturowego.
  • Doskonałość: Kolegium dąży do doskonałości, nie ze względu na siebie, ale w naszym nabożeństwie do chwały Bożej i podtrzymywanej w Kościele i całej społeczności.
  • Rynek: The College jest zaangażowany w zapewnianie skutecznych szkoleń w celu zastosowania w miejscach pracy i na rynkach pracy w społeczeństwie.
  • Cała osoba: Wierzymy, że szkolenie obejmuje coś więcej niż tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności, a charakter i rozwój duchowy są ważnymi aspektami uczenia się i rozwoju osobistego.
Poniższe wartości mają szczególne zastosowanie w kursach chrześcijańskiego posługiwania:
  • Jedność: Kolegium jest trans-denominacyjne i otwarte dla wszystkich członków ciała Chrystusa i szerszej społeczności, którzy podporządkowują się naszemu etosowi i wartościom. Staramy się służyć Kościołowi i uzupełniać, a nie powielać działania podejmowane przez innych.
  • Królestwo: Pragniemy, aby ludzie byli zaangażowani w służenie królestwu Bożemu, czy to poprzez Kościół, miejsce pracy czy rynek.
  • Kościół: Zachęcamy do uczestnictwa w lokalnych zborach wierzących i całym Kościele.
  • Kreatywność: Kolegium ma na celu refleksję i pielęgnowanie kreatywności, którą Bóg nam dał. Staramy się odkrywać chrześcijańskie twórcze doświadczenia.
  • Ministerstwo Umiejętności: Uczelnia jest zaangażowana w rozwój skutecznych umiejętności posługiwania w życiu uczniów.
  • Bóg skoncentrowany: Wierzymy w potrzebę rozwijania trwającej intymnej relacji z Żyjącym Bogiem. Obejmuje to rozwijanie pasji, aby lepiej zrozumieć i zastosować Słowo Boże.
  • Ewangelia: podstawą doktrynalną Kolegium są ustanowione chrześcijańskie wyznania wiary (nicejskie, apostolskie). W sprawach wiary szukamy jedności w rzeczach podstawowych i tolerancji w sprawach nieistotnych.
  • Duch Święty: Wierzymy, że posługa jest najskuteczniejsza, kiedy jest wykonywana pod mocą Ducha Świętego. Pragniemy ujrzeć nadprzyrodzoną obecność Boga w działaniu w życiu wszystkich, którzy wchodzą w kontakt ze szkołą

Historia

Unity College powstało w Canberze w Australii w 1995 roku i ma swoje podstawy w oddolnym szkoleniu duszpasterskim dla lokalnych kościołów. Nazwa Unity College została wybrana w celu odzwierciedlenia jedności między kościołami w Canberze w celu połączenia ich zasobów i zapewnienia szkoleń wcześniej dostępnych tylko w większych kościołach w stolicach.
W 1998 r. Uczelnia uzyskała status zarejestrowanej organizacji szkoleniowej (RTO) i rozpoczęła organizowanie akredytowanych szkoleń rządowych ze szczególnym naciskiem na posługę chrześcijańską i sztuki kreatywne. Od tego czasu uczelnia skupiła się na kwestiach krajowych, aby zapewnić szkolenia w innych ośrodkach w całym kraju poprzez partnerstwa.
Od 2004 r. Lokalizacje w Nowej Południowej Walii, Wiktorii, Queensland, Australii Południowej, Australii Zachodniej i Tasmanii zobowiązały się do nauczania w ramach rozszerzonej oferty kursów.
W ostatnich latach pojawiły się możliwości zapewnienia szkoleń na poziomie międzynarodowym. Uczelnia uznała również potrzebę szkolenia w ogólnej społeczności z chrześcijańskim światopoglądem i dodała znaczną liczbę kursów z bardziej ogólnymi wynikami zawodowymi do zakresu rejestracji w ostatnich latach. W 2015 roku uczelnia obchodziła swoje 20-lecie, a my oczekujemy dalszego wzrostu i rozwoju podczas naszej trzeciej dekady działalności.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Dyplomy » Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Certyfikat III w przemyśle muzycznym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 semestr January 2019 Australia Queanbeyan + 1 więcej

Kurs CUA30915 III w dziedzinie przemysłu muzycznego, realizowany w ramach programu Creative Ministries, ma na celu umożliwienie ludziom rozwijania umiejętności i wiedzy na potrzeby chrześcijańskiej służby muzycznej. Studenci, którzy ukończyli program uzyskają certyfikat CUA30915 III w przemyśle muzycznym, a także wybrane jednostki z certyfikatu III lub IV w zakresie kwalifikacji do Ministerstwa chrześcijaństwa i teologii. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Kurs CUA30915 III w dziedzinie przemysłu muzycznego, realizowany w ramach programu Creative Ministries, ma na celu umożliwienie ludziom rozwijania umiejętności i wiedzy na potrzeby chrześcijańskiej służby muzycznej. Studenci, którzy ukończyli program uzyskają certyfikat CUA30915 III w przemyśle muzycznym, a także wybrane jednostki z certyfikatu III lub IV w zakresie kwalifikacji do Ministerstwa chrześcijaństwa i teologii.

Program będzie szkolił osoby z umiejętnościami muzycznymi, a także wzmacniał ich zdolność do ich realizacji w związku z wiarą chrześcijańską. Ten program jest zwykle dostarczany z muzyką współczesną, ale będzie podstawą do dalszej nauki muzycznej w wielu gatunkach muzycznych.... [-]


Certyfikat III w zakresie informacji, mediów cyfrowych i technologii

Stacjonarne 1 semestr January 2019 Australia Queanbeyan

Ten program zapewnia praktyczne podstawy techniczne dla wielu kursów z zakresu informatyki. Kurs ten jest również odpowiedni dla absolwentów kierunków ICT, którzy chcą poprawić swoje umiejętności praktyczne w dziedzinie komputerów osobistych i serwerów oraz tych z praktycznymi umiejętnościami, którzy chcą uzyskać formalne australijskie kwalifikacje w dziedzinie IT. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Rozwijanie wiedzy i umiejętności w zakresie korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Ten kurs przenosi studentów do TIK - już nie są to użytkownicy. Ten program zapewnia praktyczne podstawy techniczne dla wielu kursów z zakresu informatyki.

Kurs ten jest również odpowiedni dla absolwentów kierunków ICT, którzy chcą poprawić swoje umiejętności praktyczne w dziedzinie komputerów osobistych i serwerów oraz tych z praktycznymi umiejętnościami, którzy chcą uzyskać formalne australijskie kwalifikacje w dziedzinie IT.

WYNIKI

Ten kurs w zakresie technologii ICT zapewnia studentom niezbędne umiejętności do następujących celów:... [-]


Certyfikat II w przemyśle muzycznym

Stacjonarne 1 semestr January 2019 Australia Queanbeyan

Kurs CUA20615 Certificate II in Music Industry, realizowany w ramach programu Creative Ministries, ma na celu dać ludziom możliwość rozwijania podstawowych umiejętności muzycznych i wiedzy w kontekście chrześcijańskiej służby. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Kurs CUA20615 Certificate II in Music Industry, realizowany w ramach programu Creative Ministries, ma na celu dać ludziom możliwość rozwijania podstawowych umiejętności muzycznych i wiedzy w kontekście chrześcijańskiej służby. Studenci, którzy ukończą program w pełnym wymiarze godzin otrzymają Certyfikat CUA20615 II w przemyśle muzycznym, a także wybrane jednostki z Certyfikatu IV w zakresie kwalifikacji do Ministerstwa Chrześcijaństwa i Teologii. Program będzie szkolił osoby z podstawowymi umiejętnościami muzycznymi oraz wzmacnia ich wiarę chrześcijańską. Ten program zapewni podstawy do dalszych studiów muzycznych w zakresie różnych gatunków muzycznych.... [-]


Certyfikat IV w chrześcijańskim ministerstwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Queanbeyan + 1 więcej

Kurs 10433NAT Certificate in Christian Ministry and Theology ma na celu zapewnienie uczniom możliwości skutecznego życia chrześcijańskiego, przekazywania Ewangelii i służenia wspólnocie i pracy. Ten kurs będzie szkolił potencjalnych liderów w zakresie chrześcijańskiej działalności duszpasterskiej związanej z lokalnym Kościołem, chrześcijańską organizacją i miejscem pracy. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Kurs 10433NAT Certificate in Christian Ministry and Theology ma na celu zapewnienie uczniom możliwości skutecznego życia chrześcijańskiego, przekazywania Ewangelii i służenia wspólnocie i pracy. Ten kurs będzie szkolił potencjalnych liderów w zakresie chrześcijańskiej działalności duszpasterskiej związanej z lokalnym Kościołem, chrześcijańską organizacją i miejscem pracy.

WYNIKI

Ten kurs zapewni studentom:

Praktyczne zrozumienie BibliiZwiększona zdolność słyszenia od Boga i poznawania działania Ducha ŚwiętegoPodstawa do bibilijnego myślenia i podejmowania etycznych decyzjiKompetencja w komunikacji (zwłaszcza w przekazywaniu koncepcji biblijnych), rozwiązywania konfliktów i umiejętności zarządzania ludźmiDuszpasterstwo duszpasterskie i posługiwanie z sercem dla Boga i ludziPRZEGLĄD... [-]

Certyfikat IV w przemyśle muzycznym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok January 2019 Australia Queanbeyan

Kurs łączy wykłady prowadzone przez trenera twarzą w twarz, zajęcia badawcze oraz warsztaty praktyczne i próbne. Będą one obejmować szereg drobnych działań grupowych i indywidualnych. Uczniowie będą również podejmować działania terenowe, w których stosowane są umiejętności. [+]

Przegląd

Program jest zwykle realizowany przez okres 1 roku (2 semestry) w pełnym wymiarze godzin (minimum 20 godzin tygodniowo).

Kurs łączy wykłady prowadzone przez trenera twarzą w twarz, zajęcia badawcze oraz warsztaty praktyczne i próbne. Będą one obejmować szereg drobnych działań grupowych i indywidualnych. Uczniowie będą również podejmować działania terenowe, w których stosowane są umiejętności.

Jednostki kompetencji będą dostarczane za pośrednictwem szeregu tematów obejmujących aspekty obszarów przemysłu muzycznego, takie jak:

Praca w przemyśle muzycznymSztuka w chrześcijańskim ministerstwieKult chrześcijańskiWyniki indywidualne (instrumentalne i / lub wokalne)Ensemble Performance / Praca w zespołachTeoria muzykiPisanie piosenek / kompozycjaInżynieria dźwięku / Technologia dźwięku... [-]

Dyplom

Dyplom Chrześcijańskiego Ministerstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2019 Australia Queanbeyan + 1 więcej

Celem kursu 10434NAT Dyplom Chrześcijańskiego Ministerstwa i Teologii jest kształcenie studentów w celu prowadzenia skutecznego życia chrześcijańskiego, skutecznego przekazywania Ewangelii i służenia wspólnocie w miejscu pracy lub w służbie chrześcijańskiej. Ten kurs będzie szkolił liderów i potencjalnych liderów w zakresie chrześcijańskiej działalności duszpasterskiej związanej z lokalnym Kościołem, chrześcijańską organizacją i miejscem pracy. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Celem kursu 10434NAT Dyplom Chrześcijańskiego Ministerstwa i Teologii jest kształcenie studentów w celu prowadzenia skutecznego życia chrześcijańskiego, skutecznego przekazywania Ewangelii i służenia wspólnocie w miejscu pracy lub w służbie chrześcijańskiej.

Ten kurs będzie szkolił liderów i potencjalnych liderów w zakresie chrześcijańskiej działalności duszpasterskiej związanej z lokalnym Kościołem, chrześcijańską organizacją i miejscem pracy.

WYNIKI

Ten kurs zapewni studentom:

Zwiększona zdolność do słuchania od Boga i podążania za prowadzeniem Ducha ŚwiętegoPogłębione zrozumienie Biblii i jej zastosowaniaDalsze umiejętności w zakresie rozumowania teologicznego i podejmowania etycznych decyzjiUlepszona komunikacja (zwłaszcza w zakresie komunikacji pojęć biblijnych), rozwiązywania konfliktów i umiejętności zarządzania ludźmiWzmocnione umiejętności duszpasterskie, przywódcze i duszpasterskie z sercem dla Boga i ludziMożliwości rozwoju specjalistycznych umiejętności służbyPRZEGLĄD... [-]

Dyplom informatyki sieci

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok January 2019 Australia Queanbeyan

Zapewnienie umiejętności i wiedzy dla osoby, która może zarządzać, jako niezależny specjalista w dziedzinie TIK lub jako część zespołu, instalując szereg różnych sieci, w tym integrację internetową, bezpieczeństwo i integrację e-biznesową. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Zapewnienie umiejętności i wiedzy dla osoby, która może zarządzać, jako niezależny specjalista w dziedzinie TIK lub jako część zespołu, instalując szereg różnych sieci, w tym integrację internetową, bezpieczeństwo i integrację e-biznesową. Ten kurs umożliwia osobom indywidualnym specjalizację w tworzeniu sieci po ukończeniu certyfikatu III ICT30115 w zakresie informacji, mediów cyfrowych

WYNIKI

Kurs zapewnia studentom niezbędne umiejętności do następujących celów:

Podjęcie pracy jako specjalista w zakresie ICT w sieciach komputerowych.Możliwe tytuły prac związane z tymi kwalifikacjami to: administrator sieci, administrator IT, administrator operacji IT, administrator usług sieciowych, koordynator wsparcia sieci, analityk operacji sieciowych, koordynator bezpieczeństwa sieci, koordynator sieci e-biznesuAby ułatwić dostęp do zatrudnienia, w tym utworzenie małej firmyJako prekursor studiów w innych instytucjach edukacyjnych.PRZEGLĄD... [-]

Dyplom przemysłu muzycznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Australia Queanbeyan

Kurs Dyplom of Music Industry (CUA50815) ma na celu dać ludziom możliwość rozwijania wysokiego poziomu umiejętności i wiedzy związanej z branżą muzyczną. Unity College realizuje ten kurs w kontekście chrześcijańskim, w tym rozwijając umiejętności dla współczesnego kultu, posługi i pomocy Kościoła. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Kurs Dyplom of Music Industry (CUA50815) ma na celu dać ludziom możliwość rozwijania wysokiego poziomu umiejętności i wiedzy związanej z branżą muzyczną. Unity College realizuje ten kurs w kontekście chrześcijańskim, w tym rozwijając umiejętności dla współczesnego kultu, posługi i pomocy Kościoła. Kurs będzie szkolił osoby w zakresie przywództwa muzycznego, umiejętności posługiwania się muzyką i uwielbienia oraz zapewni publiczne możliwości działania. Ten kurs zwykle zawiera wiele współczesnych gatunków muzycznych, takich jak pop, rock, gospel, folk, blues i jazz.

WYNIKI

Studenci, którzy podejmą ten kurs, będą mogli zastosować umiejętności i wiedzę zdobytą w swoim zawodzie, w kontekście chrześcijańskiej posługi i osiągnięć muzyki społeczności. Studenci mogą spodziewać się opracowania:... [-]


Dyplom przywództwa

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy January 2019 Australia Queanbeyan + 1 więcej

Kurs Dyplom Przywództwa i Zarządzania BSB51915 został zaprojektowany w celu zapewnienia uczniom szkolenia w zakresie zarządzania pracą innych osób lub dodawania wartości lub przeglądu praktyk zarządzania. Na tym poziomie menedżerowie zapewniają przywództwo i wskazówki dla innych oraz biorą odpowiedzialność za efektywne funkcjonowanie i wydajność zespołu oraz jego wyniki pracy. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Kurs Dyplom Przywództwa i Zarządzania BSB51915 został zaprojektowany w celu zapewnienia uczniom szkolenia w zakresie zarządzania pracą innych osób lub dodawania wartości lub przeglądu praktyk zarządzania. Na tym poziomie menedżerowie zapewniają przywództwo i wskazówki dla innych oraz biorą odpowiedzialność za efektywne funkcjonowanie i wydajność zespołu oraz jego wyniki pracy.

WYNIKI

Uczniowie wypełniający te kwalifikacje mogą wykonywać różne role kierownicze i / lub nadzorcze. Role i tytuły stanowisk różnią się w zależności od branży.

PRZEGLĄD

Zmieniające się miejsce pracy doprowadziło do opracowania znacząco odmiennej roli dla menedżerów i ich zespołów. Odchodzi się od tradycyjnych umiejętności nadzorcy kontrolującego, kierującego i utrzymującego dyscyplinę, do lidera zespołu odpowiedzialnego za coaching, ułatwiającego i rozwijającego współpracę zespołową w ramach strategicznych.... [-]


Dyplom z administracji biznesowej

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 miesięcy January 2019 Australia Queanbeyan

Kurs BSB50215 Dyplom of Business (BSB50215) ma na celu zapewnienie uczniom szkolenia w zakresie zarządzania pracą innych osób lub dodawania wartości lub przeglądu praktyk zarządzania. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Kurs BSB50215 Dyplom of Business (BSB50215) ma na celu zapewnienie uczniom szkolenia w zakresie zarządzania pracą innych osób lub dodawania wartości lub przeglądu praktyk zarządzania.

Ta kwalifikacja odzwierciedla rolę osób z dużym doświadczeniem w różnych środowiskach, które chcą dalej rozwijać swoje umiejętności w szerokim zakresie funkcji biznesowych. Kwalifikacja ta jest również dostosowana do potrzeb osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym lub bez nich, ale posiadających teoretyczne umiejętności biznesowe i wiedzę, które chcieliby rozwijać, aby stworzyć dalsze możliwości edukacyjne i zawodowe.

PRZEGLĄD

Zmieniające się miejsce pracy doprowadziło do opracowania znacząco odmiennej roli dla menedżerów i ich zespołów. Odchodzi się od tradycyjnych umiejętności nadzorcy kontrolującego, kierującego i utrzymującego dyscyplinę, do lidera zespołu odpowiedzialnego za coaching, ułatwiającego i rozwijającego współpracę zespołową w ramach strategicznych.... [-]


Dyplom z biznesu

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 miesięcy January 2019 Australia Queanbeyan + 1 więcej

Kurs BSB50215 Dyplom of Business (BSB50215) ma na celu zapewnienie uczniom szkolenia w zakresie zarządzania pracą innych osób lub dodawania wartości lub przeglądu praktyk zarządzania. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Kurs BSB50215 Dyplom of Business (BSB50215) ma na celu zapewnienie uczniom szkolenia w zakresie zarządzania pracą innych osób lub dodawania wartości lub przeglądu praktyk zarządzania.

Ta kwalifikacja odzwierciedla rolę osób z dużym doświadczeniem w różnych środowiskach, które chcą dalej rozwijać swoje umiejętności w szerokim zakresie funkcji biznesowych. Kwalifikacja ta jest również dostosowana do potrzeb osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym lub bez nich, ale posiadających teoretyczne umiejętności biznesowe i wiedzę, które chcieliby rozwijać, aby stworzyć dalsze możliwości edukacyjne i zawodowe.

PRZEGLĄD

Zmieniające się miejsce pracy doprowadziło do opracowania znacząco odmiennej roli dla menedżerów i ich zespołów. Odchodzi się od tradycyjnych umiejętności nadzorcy kontrolującego, kierującego i utrzymującego dyscyplinę, do lidera zespołu odpowiedzialnego za coaching, ułatwiającego i rozwijającego współpracę zespołową w ramach strategicznych.... [-]


Dyplom wyższego stopnia

ADV Diploma Of Business

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 miesięcy January 2019 Australia Queanbeyan + 1 więcej

Kurs BSB50215 Dyplom of Business (BSB50215) ma na celu zapewnienie uczniom szkolenia w zakresie zarządzania pracą innych osób lub dodawania wartości lub przeglądu praktyk zarządzania. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Kurs BSB50215 Dyplom of Business (BSB50215) ma na celu zapewnienie uczniom szkolenia w zakresie zarządzania pracą innych osób lub dodawania wartości lub przeglądu praktyk zarządzania.

Ta kwalifikacja odzwierciedla rolę osób z dużym doświadczeniem w różnych środowiskach, które chcą dalej rozwijać swoje umiejętności w szerokim zakresie funkcji biznesowych. Kwalifikacja ta jest również dostosowana do potrzeb osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym lub bez nich, ale posiadających teoretyczne umiejętności biznesowe i wiedzę, które chcieliby rozwijać, aby stworzyć dalsze możliwości edukacyjne i zawodowe.

PRZEGLĄD

Zmieniające się miejsce pracy doprowadziło do opracowania znacząco odmiennej roli dla menedżerów i ich zespołów. Odchodzi się od tradycyjnych umiejętności nadzorcy kontrolującego, kierującego i utrzymującego dyscyplinę, do lidera zespołu odpowiedzialnego za coaching, ułatwiającego i rozwijającego współpracę zespołową w ramach strategicznych.... [-]


ADV Dyplom Chrześcijańskiego Ministerstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Queanbeyan + 1 więcej

Celem kursu 10435NAT Advanced Diploma of Christian Ministry and Theology jest umożliwienie uczniom przekazywania Ewangelii i służenia wspólnocie, zarówno w pracy formalnej chrześcijańskiej posługi i / lub w miejscu pracy. Kurs będzie szkolił liderów w różnych dziedzinach chrześcijańskiego Ministerstwa związanych z lokalnym Kościołem, chrześcijańską organizacją i / lub miejscem pracy. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Celem kursu 10435NAT Advanced Diploma of Christian Ministry and Theology jest umożliwienie uczniom przekazywania Ewangelii i służenia wspólnocie, zarówno w pracy formalnej chrześcijańskiej posługi i / lub w miejscu pracy. Kurs będzie szkolił liderów w różnych dziedzinach chrześcijańskiego Ministerstwa związanych z lokalnym Kościołem, chrześcijańską organizacją i / lub miejscem pracy.

WYNIKI

Ten kurs zapewni studentom:

Pogłębione zrozumienie Biblii i jej zastosowaniaWysokie umiejętności w zakresie rozumowania teologicznego i podejmowania etycznych decyzjiWysoko rozwinięta komunikacja (zwłaszcza w komunikacji pojęć biblijnych) i umiejętności zarządzania ludźmiDuszpasterstwo, zaawansowane umiejętności przywódcze i posługi z sercem dla Boga i ludziPraktyczna możliwość dalszego rozwoju specjalistycznych umiejętności służbyPRZEGLĄD... [-]

Kursy

Angielski jako drugi język

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 10 tygodnie January 2019 Australia Queanbeyan + 1 więcej

Ogólny kurs języka angielskiego ELICOS - 089714G ma na celu dostarczenie umiejętności i wiedzy w zakresie posługiwania się językiem angielskim do ogólnych celów. Obejmuje cele akademickie, ale nie ogranicza się do takich celów. Moduły średnio-zaawansowany, średnio-zaawansowany i zaawansowany zapewniają studentom możliwość skupienia się na poszczególnych obszarach języka angielskiego, istotnych z punktu widzenia ucznia. [+]

Konspekt szkoleniaCELE

Ogólny kurs języka angielskiego ELICOS - 089714G ma na celu dostarczenie umiejętności i wiedzy w zakresie posługiwania się językiem angielskim do ogólnych celów. Obejmuje cele akademickie, ale nie ogranicza się do takich celów. Moduły średnio-zaawansowany, średnio-zaawansowany i zaawansowany zapewniają studentom możliwość skupienia się na konkretnych obszarach języka angielskiego, które są istotne dla zainteresowań ucznia.

WYNIKI

Kurs ELICOS - General English zapewnia studentom niezbędne umiejętności z języka angielskiego w następujących celach:

Aby ułatwić osiągnięcie celów edukacyjnych, zawodowych i społecznych.Aby ułatwić dostęp do zatrudnienia poprzez rozwój umiejętności językowych.Aby zwiększyć zdolność ucznia do skutecznego funkcjonowania w australijskiej społeczności.Aby spełnić wymagania języka angielskiego dla organizacji międzykulturowych.Przygotowanie do podjęcia innych studiów w Unity College Australia .Przygotowanie do studiów w innych instytucjach edukacyjnych w Australii.PRZEGLĄD... [-]

Kontakt

Unity College Australia

Strona internetowa http://www.unity.edu.au
Telefon +61 2 6161 0050