University of Technology Sydney

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W UTS myślimy inaczej: bierzemy globalne podejście do edukacji, która ma rdzeń innowacji. Co więcej, jesteśmy uniwersytetem dla prawdziwego świata. Wszystkie nasze kursy są ściśle powiązane z potrzebami przemysłu, więc to, czego się nauczysz, przygotuje Cię do przyszłej kariery.

Różnica UTS

  • Jesteśmy młodym uniwersytetem w Australii i zajęliśmy 9 miejsce na świecie (50 najlepszych rankingów w rankingu poniżej 50 2019 i 16 w rankingu młodych uniwersytetów Times AH 2018). Jesteśmy również w rankingu 200 najlepszych uniwersytetów na świecie według QS (2019).
  • Stworzyliśmy kampus światowej klasy o żywych, połączonych ze sobą przestrzeniach studenckich. Skorzystaj z naszych wielokrotnie nagradzanych budynków, najnowocześniejszych urządzeń i zrównoważonego projektowania.
  • Jesteśmy miejskim uniwersytetem w Sydney - mieszkamy w sercu jednego z największych miast świata, w otoczeniu kreatywnych i cyfrowych punktów przemysłu w Sydney.
  • Mamy połączenia, które się liczą. Ponad 150 partnerów branżowych kształtuje nasze treści szkoleniowe i zapewnia staże, stypendia i zasoby.
  • Nasi uczniowie są na pierwszym miejscu - kiedy uczysz się u nas, będziemy wspierać cię po drodze. Usługi studenckie obejmują opiekę zdrowotną i doradczą, pomoc akademicką i językową, wsparcie mieszkaniowe i zawodowe oraz szereg klubów i stowarzyszeń.

Badania, które się liczą
W UTS nasze badania odpowiadają na wielkie pytania. Mamy rosnącą renomę w zakresie przyszłych badań nad nowymi dziedzinami, koncentrując się na pięciu obszarach tematycznych: zdrowie, nauka o danych, zrównoważony rozwój, przyszłe prace i przemysł oraz przyszłość społeczna. Od problemów technologicznych po przyszłość opieki zdrowotnej , duże ilości danych i nowe sposoby pracy, dostarczamy prawdziwe rozwiązania wyzwań dnia dzisiejszego i jutra. Współpracujemy również - ściśle współpracujemy z przemysłem i partnerami akademickimi na całym świecie, aby wprowadzić znaczące zmiany w otaczającym nas świecie.

Sukces stypendialny

Przeznaczyliśmy 30 milionów dolarów na zapewnienie stypendiów i stypendiów dla studentów międzynarodowych osiągających wysokie wyniki do 2020 r. - w tym finansowanie uniwersyteckie lub wydziały przeznaczone dla międzynarodowych studentów takich jak Ty.

www.int-stypendia. UTS .edu.au

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Świadectwa studiów magisterskich » Zobacz kursy » Widzieć Law MLS » Widzieć Law Dyplomy » Widzieć Health Kursy » Widzieć Health Dyplomy » Widzieć Health Certificates » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Doktor edukacji » Widzieć Law Certyfikaty » Widzieć Law Doktorat » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

Dyplom absolwenta w analizie finansowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Absolwent Dyplom w analizie finansowej zapewnia materiał na poziomie zaawansowanym w głównych współczesnych zagadnień rachunkowości i finansów. [+]

Przedmiotów podstawowych mają do zaoferowania zrównoważony zasięg z rachunkowości, finansów i inwestowania tematów.

Możliwości kariery obejmują stanowiska analityk finansowy i planowania finansowego w sektorze usług finansowych, przemysłu i rządu.

[-]

Dyplom absolwent nie dla zysku i zarządzania przedsiębiorstwem społecznym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Not-for-profit i Przedsiębiorczości Społecznej zapewnia umiejętności i wiedzy w rozwoju zasobów ludzkich i prawne aspekty zarządzania nie-for-profit. Kurs ten oferuje kluczowe informacje przedsiębiorczości społecznej i innowacji społecznych jak kierowców nie-for-profit, przedsiębiorstw społecznych zorientowanych. [+]

Oczywiście jest istotne dla przemysłu i elastyczne tryby studiów oferowane są zazwyczaj.

Kurs zapewnia umiejętności menedżerskich dla osób poszukujących pracy w rozległych i złożonych obszarów innowacji społecznej i przedsiębiorczości, które odnoszą się do nie-dla-zysku przedsiębiorstwa.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie pozarządowych lub nie-for-profit.

[-]

Dyplom ukończenia studiów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok January 2019 Australia Sydney

Graduate Diploma in Planning to nowa ścieżka kariery dla projektantów, planistów i specjalistów zajmujących się nieruchomościami, wyposażona w absolwentów z szerokim zrozumieniem zagadnień związanych z planowaniem, a także umiejętności negocjacyjne i kreatywne myślenie potrzebne do ich rozwiązania. [+]

Planowanie często było postrzegane jako proces zatwierdzania, ale UTS zbliża się do dyscypliny jako zadanie kluczowe, które łączy społeczności z rządami, instytucjami i programistami. UTS wierzy, że najlepsi planiści nie stosują już obowiązujących przepisów. Absolwenci UTS są kreatywnymi solverami i negocjatorami, zdolnymi do efektywnego współdziałania w zespołach i zainteresowanymi stronami, dostarczając użyteczne rozwiązania problemów kompleksowego zamieszkania, handlu i infrastruktury.

W tym kursie uczniowie aktywnie angażują się w ramy polityki, środowiska i demografii, aby zrozumieć, w jaki sposób decyzje planistyczne kształtują środowisko miejskie w perspektywie długoterminowej. Studenci uczą się na temat rynków gruntowych i studiów wykonalności oraz nabywania umiejętności technicznych w celu przeprowadzenia złożonych i opartych na dowodach prognoz. Uczestniczą również w planowaniu planowania struktury i planowania dużych projektów dla społeczności. Studenci osiągają te wyniki poprzez zastosowanie teorii do scenariuszy rzeczywistych w środowiskach uczenia się w rzeczywistym świecie, w tym prowadzonych przez zespół rówieśniczych, wielodyscyplinarnych pracy zespołowych i dyskusji, studia przypadków i wycieczek po terenie, z możliwością podróżowania na arenie międzynarodowej.... [-]


Graduate Diploma in Property Development

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

[+]

Student ma bliską więź z przemysłem. Akademicy UTS mają profesjonalne zawody i powiązania, a projekty klasy często oparte są na rzeczywistych scenariuszach rozwoju. Najnowsze przykłady projektów obejmują witrynę Szpitala w Gladesville, Centrum Miejskie Lindfield i Korytarz Light Rail w Sydney. Ponieważ wielu studentów ma duże doświadczenie w branży, istnieją doskonałe możliwości uczenia się w sieci typu peer-to-peer i tworzenia sieci obejmujących szereg dziedzin, w tym rozwój nieruchomości, wycenę, budowę, inżynierię, urbanistykę i architekturę.

Ten kurs koncentruje się na rozwoju i dostarczonym z praktycznym celem. Zapewnia gruntowne i zaawansowane uziemienie we wszystkich aspektach procesu rozwoju nieruchomości, rynków i instytucji, w tym systemów politycznych, zarządzających, prawnych i fizycznych, które przyczyniają się do skutecznego zarządzania i rozwoju aktywów, portfeli inwestycyjnych nieruchomości i propozycji rozwoju. Ma to zapewnić świadczącym wycenę i inne osoby zajmujące się nieruchomością możliwości podniesienia ich kwalifikacji i wiedzy fachowej, a także dostarczyć specjalistów z innych dziedzin, z wiedzą na temat rozwoju nieruchomości oraz kwestii i technik inwestycyjnych.... [-]


Kursy

Absolwent certyfikat w finansach

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Certificate in Finance zawiera wprowadzenie do finansowania teorię i praktykę. Jest to szczególnie interesujące dla tych, którzy pracują w różnych dziedzinach finansów i bankowości, których tła są w dziedzinach innych niż biznes, finanse, handel lub księgowe. [+]

Kurs zapewnia studentom możliwość zdobycia wiedzy na temat teorii finansów i technik wiodących celów zawodowych praktyk.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

absolwent certyfikat w nauce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Certificate in Science przeznaczony jest do zapewnienia możliwości pracy naukowców w celu uzyskania ogólnej wiedzy i umiejętności zawodowych, jak również poszerzać i aktualizować swoją wiedzę zgodnie z najnowszymi postępów w nauce. [+]

Oczywiście zwiększa możliwości rozwoju kariery poprzez zapewnienie możliwości poszerzania wiedzy poza pierwszego stopnia.

Kurs stanowi podstawę umiejętności ważne jest naukowcem, czy są zaangażowani w badania, biznes nauki, przemysłu i organizacji rządowych.

[-]

Absolwent certyfikat w prawie znaków towarowych i praktyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS wykazała wiedzę i reputację oferowania kursów odpowiednich do potrzeb patentu i zawodów znaków towarowych. Kurs ten odzwierciedla zakres tematów wymaganych do rejestracji jako znaków towarowych pełnomocnictwa w Australii, zgodnie z odpowiednimi przepisami. [+]

Kurs ten zapewnia absolwentom możliwość zrozumienia zasad systemu zarejestrowanych znaków towarowych, ochrony niezarejestrowanych znaków i pokrewnych form ochrony przed wprowadzającą w błąd lub nieuczciwe zachowania handlowego w Australia.The unikalną cechą tego kursu jest to, że może on być podejmowane całkowicie online , eliminując potrzebę dla studentów do udziału face-to-face lekcje.

Absolwenci mogą ubiegać się o rejestrację jako znaków towarowych pełnomocnictwa w Australii.

[-]

Absolwent certyfikat w profesjonalnej rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Certificate in Professional Rachunkowości jest cztery przedmiotem wprowadzający kurs zaprojektowany, aby zapewnić ogólną znajomość rachunkowości i pokrewnych dziedzin nauki biznesu. Dostarcza wiedzy Fundacji w zakresie rachunkowości, finansów, ekonomii i prawa. [+]

Kurs ten jest przeznaczony dla studentów, którzy: nie mają licencjat doświadczenie w księgowości, którzy chcą dalszego ich wiedzy biznesowej, orhave bogate doświadczenie biznesowe, ale brak formalnych kwalifikacji do bezpośredniego wejścia na Master 's programów w profesjonalnej rachunkowości orwant do odbycia szkolenia wprowadzającego w rachunkowości i pokrewnych dziedzinach i chcą udowodnić swoją zdolność do podejmowania studia podyplomowe i osiągnąć podyplomowe qualifications.As kurs ten wyraża się w Master 's programy w profesjonalnej rachunkowości, co umożliwia studentom, którzy nie posiadają formalnych kwalifikacji licencjackich, tym TAFE dyplomatów, do nabywania odpowiednich kwalifikacji akademickich do członkostwa CPA Australia, Institute of Chartered Accountants w Australii (ICAA) i Instytut Biegłych Księgowych (IPA).... [-]


Absolwent zarządzania certyfikat

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Certificate in Management wprowadza studentów w wiedzę, umiejętności i ram koncepcyjnych w celu zwiększenia swoich umiejętności zawodowych i wiedzy w zakresie zarządzania, charakteryzujący warunkach złożoności i niepewności, w którym obszary odpowiedzialności wyrok i związane są określającego możliwości. [+]

Innowacyjna konstrukcja zapewnia studentom wprowadzenie do umiejętności, postaw i możliwości zawodowych zaangażowanych w zarządzanie i kierowanie w różnych sektorach przemysłu.

Graduate Certificate in Management został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb poszczególnych osób, organizacji klienta i organizacji zawodowych dla edukacji zarządzania.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

Certyfikat Absolwent dobrej praktyki wytwarzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Absolwent Certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania zapewnia aktualne i dogłębnego dobrej praktyki wytwarzania (GMP) wiedzy w obrębie przemysłu farmaceutycznego, biotechnologii i wyrobów medycznych. Kurs stanowi krytyczną wiedzę dotyczącą regulacji, zgodności / GXP, rozwoju produktu i zapewnienia jakości w tej branży silnie regulowanym, niezbędnym składnikiem rozwoju kariery lub prowadzonych badań. [+]

Jest to jedyny w swoim rodzaju kurs w regionie Azji i Pacyfiku. Wyrównany w UTS: Apteka, kurs oferuje studentom kształcenie na bazie i praktyki prowadzone badań, pracy z wiodących ekspertów w tej dziedzinie. Kurs zapewnia możliwości rozwoju zawodowego oraz ścieżek kariery dla studentów na wszystkich poziomach organizacji branżowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w branży farmaceutycznej produkcji z kwalifikacji lub rozpocząć badania uznane w branży w zakresie GMP z okazji do dalszych badań. Kurs przeznaczony jest przez wiodących ekspertów w tej dziedzinie.

Możliwości kariery obejmują laboratorium i pracowników produkcyjnych, menedżerów i praktyków w spółkach, w których wymagane są dobrej praktyki wytwarzania.... [-]


Certyfikat absolwent informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten pozwala ci z IT lub pokrewnej stopniu do podjęcia specjalistycznej sekwencję tematów do podnoszenia kwalifikacji lub badanych obszarów nie objętych w poprzednich badaniach. [+]

Kurs ten pozwala specjalistom IT aktualizować swoją wiedzę i umiejętności w istotny obszar IT, aby pomóc w rozwoju kariery.

Możliwości kariery obejmują programista baz danych, programista / analityk juniorów lub analityk biznesowy.

[-]

Certyfikat Absolwent Internetworking

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony dla informatyki, technologii informacyjnej lub inżynierii absolwentów z lub bez doświadczenia, które chcą nauczyć się lub poszerzyć swoją wiedzę na temat technologii sieciowych i portali sieciowych. Jako studenci pochodzą z różnych środowisk, nie ma możliwości wyboru przedmiotu w programie do indywidualnych potrzeb. [+]

Program Internetworking dostarcza praktycznych, praktyczne doświadczenie za pomocą różnych środków, w tym wsparcia udzielonego przez Cisco Systems dla szerokiej sieci komputerowej i odpowiednich aplikacji nauki. Program obejmuje wszystkie aspekty stosowania organizacyjnej sieci.

Program ma na celu: potrzeb przemysłu dla specjalistów sieciowych i oprogramowania komputerowego oraz aplikacji programistów (koncentrując się na usługach internetowych utrzymywania / podstawki) przekwalifikowania specjalistów IT, którzy chcą przenieść się do sieci komputerowej i jej odpowiednie pola stanowią praktyczny uziemienia w sieci oraz w sieci projektowanie, administracja i zarządzanie, a stanowią wprowadzenie na piśmie aplikacji sieciowych za pomocą Unix, Java i technologii WWW. ... [-]


Certyfikat Absolwent inżynierii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten przeznaczony jest okazją do uprawiania profesjonalnych inżynierów lub technologów rozszerzyć swoją wiedzę inżynierską i aktualizować swoją wiedzę i umiejętności w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami. [+]

Kurs pozwala zajęty zawodowych inżynierów do podjęcia studiów podyplomowych w czasie pracy w kierunku stworzenia równowagi między życiem zawodowym przed przyjęciem zobowiązania do rozpoczęcia tytuł magistra. Badani przyjmie zintegrowane podejście do praktyki zawodowej poprzez obowiązkowych przedmiotów zawodowych technicznych i przedmiotów obowiązkowych odnoszących się do konkretnego dur. Po zakończeniu, wszystkie przedmioty w tym oczywiście może być zaliczona na poczet pana zadaniu dur.

Studenci, którzy mają podstawową stopnia inżynierii studiów mają możliwość zwiększenia ich zdolności i wiedzy przez to studia podyplomowe w odpowiednich kierunkach, umożliwiając im zdobywanie i przytrzymaj zatrudnienia w swoich dziedzinach inżynierskich. ... [-]


Certyfikat Absolwent inżynierii środowiska w zarządzaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

To oczywiście dotyczy ogólnych aspektów zarządzania środowiskowego odpowiednich do uprawiania specjalistów w nauk inżynieryjnych, planowania, architektury, prawa, geodezji, zdrowia i budynku. Inżynierowie, naukowcy, urbanistów i innych specjalistów pracujących w tej dziedzinie istnieje ważny obowiązek zapewnienia, że ​​negatywne skutki rozwoju na łączną środowiska jest zminimalizowane. Tematyka oferowanych w tej oczywiście przyjmie zintegrowane podejście do praktyki zawodowej poprzez wybór przedmiotów obowiązkowych w profesjonalnej inżynierii, zarządzania inżynierii środowiska i fakultatywne. [+]

Inżynieria środowiska i zarządzania jest jednym z priorytetów politycznych. Posiada również wysoką profesjonalną priorytet. Uczniowie rozwijają doświadczenie i kompetencje w zakresie zarządzania środowiskiem. Ten kurs jest idealny do uprawiania specjalistów, którzy są zainteresowani w kwestii zarządzania środowiskiem, ale którzy nie mają czasu, aby zobowiązać się do kursu magisterskiego.

Kurs ma na celu rozwijanie świadomości i zrozumienia wpływu człowieka na środowisko w odniesieniu do minimalizacji odpadów i zarządzania jakością wody i umiejętności zawodowe wymagane do pracy w ramach zintegrowanego zespołu odpowiedzialnego za planowanie środowiska i gospodarki.... [-]


Certyfikat Absolwent lingwistyki stosowanej i TESOL

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS jest wiodącym światowym dostawcą kursów językowych oraz umiejętności czytania i pisania podyplomowych, z naukowcami, którzy są publikowane autorów i międzynarodowo uznanych ekspertów w tej dziedzinie. Kurs zapewnia uczniom możliwość zdobycia wiedzy na profesjonalnych dziedzin nauczania języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami (TESOL) i lingwistyki stosowanej przez początkowy TESOL kwalifikacji nauczycielskich. [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów studiów podyplomowych, którzy chcą uzyskać kwalifikację wstępną TESOL nauczycieli i zaawansowaną i zintegrowaną wiedzę o języku i kształcenia umiejętności czytania, a także zastosowanie w obszarach ich praktyce. Kurs obejmuje staż praktyka z akredytowaną organizację nauczania języka w Australii lub wybranych instytucji zagranicznych.

Możliwości kariery obejmują nauczyciela TESOL w Australii lub nauczyciela języka angielskiego jako języka międzynarodowego (EIL) w kontekście zagranicznych (kandydaci proszeni są o zapoznanie się z potencjalnymi podmiotów zatrudniających dotyczących wymagań zatrudnienie).

[-]

Certyfikat Absolwent matematyki

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Sydney

Graduate Certificate in Matematyka jest oczywiście cztery przedmiotem. Elastyczna struktura kursu pozwala na programy studiów mających na celu zaspokoić różne absolwentów szkół wyższych, z matematyków, którzy chcą odświeżyć lub pogłębić swoją wiedzę w określonej dyscypliny matematycznej, posiadacze stopni biznesowych, inżynierią lub licencjackich, którzy wymagają matematyczny fundament dla dalszych badań. [+]

Oczywiście jest zalecane dla osób z niewystarczającą matematyki w stopniu licencjata, którzy chcą, aby spełnić wymagania dopuszczenia Modelowania Matematycznego i statystyczne dur w Master of Science (C04241).

Kurs ma na celu dostarczenie absolwentom uczelni dostępu do szkolenia i przekwalifikowania w zakresie matematyki i statystyki, aby umożliwić studentom skupić się na określonych dziedzinach matematycznych, a nie na szerszych dziedzinach matematyki.

[-]

Certyfikat Absolwent strategicznego zarządzania łańcuchem dostaw

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Absolwent Certyfikat strategiczne zarządzanie łańcuchem dostaw zapewnia solidne wprowadzenie do zarządzania operacjami biznesu dla tych, którzy chcą zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie. [+]

Kurs ten przeznaczony jest do przedstawienia kompetencji tych, którzy potrzebują nowych i współczesnych umiejętności i możliwości w sektorze produkcji lub usług, czy to prywatnego, publicznego lub nie-profit. Kurs wyraźnie przewiduje wstępny zestaw umiejętności i zdolności wymaganych do zarządzania między- i wewnątrz-organizacyjne zasobów i funkcji prowadzonej działalności. Poprzez studiowanie to podstawowy kurs, zdolność do tworzenia absolwentów, przechwytywanie i odpowiednie wartości w ich kontekście organizacyjnym jest wzmocniona.

Kurs wprowadza uczestników do natury i wkład łańcucha dostaw i funkcje zarządzania operacyjnego w kontekście organizacyjnym.... [-]


Certyfikat Absolwent studiów informatycznych w

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten oferuje te z nie-IT lub związanej stopnia przeprowadza wstępną sekwencję tematów do podnoszenia kwalifikacji lub badanych obszarów nie objętych w poprzednich badaniach. [+]

Ten kurs nie pozwala profesjonalistom IT aktualizować swoją wiedzę i umiejętności w zakresie IT, aby pomóc w rozwoju kariery.

Możliwości kariery obejmują programista baz danych, programista / analityk juniorów lub analityk biznesowy.

[-]

Certyfikat absolwent zarządzania inżynierskiego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten ma na celu zapewnienie wiedzy na temat zarządzania, które mogą być dostosowane do potrzeb uczniów. Jest zaprojektowany, aby zapewnić praktykujących inżynierów z rozszerzonym wiedzy poza ich pierwszego stopnia i aktualizację wiedzy i umiejętności w zakresie najnowszych osiągnięć w inżynierii, techniki i praktyki biznesowej. Tematyka oferowanych realizowania zintegrowanego podejścia do praktyki zawodowej poprzez wybór przedmiotów zawodowych technicznych i fakultatywne. [+]

Wielu inżynierów i technologów pracujących nie mają czasu, by zobowiązać się do kursu magisterskiego. Jednak zapotrzebowanie na wiedzę zarządzania wśród inżynierów rośnie.

Wiedza i umiejętności w zakresie zarządzania technicznego zdobyte ukończeniu tego kursu mogą pomóc w zrozumieniu specjalistów praktykujących żargonu i praktyk zarządzania i zyskać przewagę w ubieganiu się o stanowiska kierownicze inżynierii.

[-]

Certyfikat Absolwent zarządzania zasobami ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Absolwent Certyfikat Zarządzania Zasobami Ludzkimi wprowadza uczestnikom wiedzy i doświadczenia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (HRM) i stosunków przemysłowych. [+]

Kurs wyposaża absolwentów z podstawowych umiejętności i wiedzy, aby stać się skutecznym, pracowitych i udanych praktyków zasobów ludzkich.

Absolwent Certyfikat Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest dobry punkt wyjścia dla studentów, którzy chcą wzmocnić swoje rozumienie HRM. Zapewnia uczestnikom możliwość studiowania na poziomie zawodowym i poprawienia ich krytyczne rozumienie. W większości przypadków, uczestnicy mogą wybrać, aby przejść do dyplomu studiów podyplomowych lub kursu magistra HRM o pomyślnym zakończeniu świadectwa absolwent.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

Doktor filozofii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 - 8 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Doktorat jest Uniwersytet stopień szerokości, która obejmuje intensywny okres nadzorowanej nauki i badań. Stopień doktora filozofii przyznawany jest kandydatów, którzy złożyli odrębny wkład do wiedzy, czy to przez pierwotnego dochodzenia, przeglądu lub krytyki. O akredytację Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) Międzynarodowego, UTS Business School jest jedną z kilku wybranych, elitarnych szkół biznesu na całym świecie. Wielu pracowników UTS Business School są liderami w swoich dziedzinach, zarówno w przemyśle i akademickim, pracuje jako starszy pracowników lub konsultantów, lub z silnymi linkami do dużych korporacji. Program Doktorat daje możliwość dla kandydatów do szkoleń w zaawansowanych metod dyscyplinarnych i interdyscyplinarnych, które stanowią podstawę, na której kandydaci są w stanie zbudować potencjał badawczy. Doktoranci są nadzorowane przez komitet trzech, z przewodniczącym normalnie znajduje się w najbardziej podstawowym dyscypliny badań doktorskiej kandydata. Interdyscyplinarne badania są zachęcani, a komisje doktoranckie mogą obejmować naukowców z pokrewnych lub innych dyscyplin poza gdzie kandydat się znajduje. [+]

Doktor nauk ekonomicznych oferuje szkolenia na najwyższym poziomie w fundamentach teorii ekonomii i ekonometrii. Wynik ten został osiągnięty za pomocą programu podstawowych klas doktoranckich, podjętych przez wszystkich studentów, które dostarczają pojęć i narzędzi analitycznych wymaganych od każdego ekonomisty. Ponadto, każdy student rozwija kompetencje w dwóch obszarach ich wyboru. Pole składa się z dwóch klas pól badawczych, w których studenci studiów zaawansowanych tematów i zapoznać się z pionierskich badań w tej dziedzinie. Pola oferowane są: ekonomii behawioralnej ekonomii eksperymentalnej dynamiczne systemy ekonometrii zdrowia ekonomii przemysłowej organizacji ekonomii pracy konstrukcji teorii mikroekonomicznej ekonomii rynku publicznego. ... [-]


Dyplom absolwent administracji biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Business Administration stanowi podstawę do rozwoju kariery w zarządzaniu dla absolwentów, którzy wcześniej nie podejmowanych administracyjnego kurs studia. [+]

Ogólne umiejętności zarządzania są opracowane w celu zapewnienia specjalistycznej wiedzy w myśleniu strategicznym, krytycznej analizy, opracowania i realizacji planów biznesowych, podejmowanie decyzji w warunkach niepewności, zrozumienie dynamiki organizacyjnych, skutecznej komunikacji oraz wspieranie zmian.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

Dyplom absolwenta dobrej praktyki wytwarzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Dyplom dobrej praktyki wytwarzania zapewnia na bieżąco i dogłębnie dobrej praktyki wytwarzania (GMP) wiedzy w przemyśle farmaceutycznym, biotechnologii i wyrobów medycznych branż. Zapewnia krytycznej wiedzy na temat regulacji, zgodności / GXP, rozwoju produktu i zapewnienia jakości w tej branży silnie regulowanym, niezbędnym składnikiem rozwoju kariery. [+]

Jest to jedyny w swoim rodzaju kurs w regionie Azji i Pacyfiku. Wyrównany w UTS: Apteka, kurs oferuje studentom kształcenie na bazie i praktyki prowadzone badań, pracy z wiodących ekspertów w tej dziedzinie. Kurs zapewnia możliwości rozwoju zawodowego oraz ścieżek kariery dla studentów na wszystkich poziomach organizacji branżowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w branży farmaceutycznej produkcji z branży uznawane kwalifikacji. Kurs przeznaczony jest przez wiodących ekspertów w tej dziedzinie.

Możliwości kariery obejmują laboratorium i pracowników produkcyjnych, menedżerów i praktyków w spółkach, w których wymagane są dobrej praktyki wytwarzania.... [-]


dyplom absolwenta prawa australijski

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 1.5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten przeznaczony jest, aby umożliwić odpowiednio wykwalifikowanych prawników z jurysdykcjach poza Australią, spełniają wymogi naukowe dopuszczenia jako prawnik Sądu Najwyższego Nowej Południowej Walii. [+]

Oczywiście każdego studenta indywidualnie dostosowane do ich wymagań akademickich, w ocenie Zarządu prawne Admission Zawód Sądu Najwyższego Nowej Południowej Walii (LPAB).

Opcje kariery m.in. prawnik w Nowej Południowej Walii w ramach rządu lub wydziału firmowe, prywatne kancelarii lub wspólnotowego centrum, zapewniając uczniowie zobowiązują się również kurs na praktyki prawnej (PLT).

[-]

Dyplom absolwenta w formie zarządzania informacją

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Dyplom w Digital Information Management jest częścią przegubowego program przeznaczony do produkcji specjalistów informacyjnych zdolnych do tworzenia informacji, które są w coraz większym stopniu w formatach cyfrowych i zarządzania. Bada również strategie i praktyki w świadczeniu usług dla obu wiedzy organizacji i wspólnot w 21 wieku. [+]

W trakcie tego kursu, absolwenci uzyskać zrozumienie relacji między ludźmi i informacji i praktyk wiedzy.

Absolwenci: wykazać informacyjnych obsługę zaawansowanych umiejętności właściwe dla praktyki zawodowej w zróżnicowanym environmentsan zrozumienia relacji między ludźmi i publicznych / prywatnych zapisanych informacji i praktyk wiedzy, milczącej wiedzy i wyraźnej / jak można być wyceniane, zrobione, uporządkowany i udostępniony na skuteczne usean zrozumienia współczesnych zagadnień, trendów, innowacji i siły do ​​zmian w praktyce informacji, jak również szersze politycznym, polityce i technologii contextsan rozumienia etyki zawodowej oraz zdolności do działania w sposób uczciwy, dyscypliny, samodzielności i współpracy w profesjonalnym contextsdemonstrated kreatywny refleksyjne, krytyczne, zdolności rozwiązywania problemów w kontekście ich ról zawodowych i zaangażowanie na rzecz kształcenia ustawicznego.... [-]


Dyplom absolwenta w strategicznym zarządzaniu łańcuchem dostaw

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Strategicznego Zarządzania Łańcuchem Dostaw rozszerza certyfikat absolwent i zapewnia możliwość dalszej specjalizacji w zarządzaniu łańcuchem dostaw. [+]

Kurs został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb osób zatrudnionych w sektorze produkcji bądź usług, czy to prywatne, publiczne lub non profit, czy jest to małe i średnie przedsiębiorstwa lub korporacja. Kurs ponadto sprzyja akademickiej, badań i możliwości funkcjonalne, aby skutecznie ułatwić projektowanie, planowanie i działania sieci powiązanych ze sobą przedsiębiorstw zaangażowanych w dostarczanie produktów i usług dla użytkowników końcowych. Dzięki ukończeniu tego kursu, apartament studenta istniejących umiejętności wymagane do zarządzania między- i wewnątrz-organizacyjne zasoby, możliwości i funkcji prowadzonej działalności są znacznie zwiększona do najwyższej wydajności i tworzenia wartości.... [-]


Dyplom absolwenta w zaawansowanej dziennikarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 1.5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Advanced Dziennikarstwa wyposaża uczniów w umiejętności, wiedzy i zręczności, aby budować karierę w dzisiejszym szybko zmieniającym się, wielobranżowych i często bardzo zakłócone mediów cyfrowych. [+]

Studenci zdobywają praktyczne doświadczenie w raportowaniu, edycji i pokrewnych umiejętności produkcyjne i projektowe w szerokim tekstu, dźwięku i mediów wizualnych. Kładzie się nacisk na opowiadanie za pomocą narzędzi cyfrowych, badając innowacyjność i obejmując przedsiębiorczość. Studenci mają możliwość korzystania, doświadczenia i myślenia o nowe obszary, w tym praktyk dziennikarskich dronów, wirtualnej rzeczywistości i raportowania wspomaganego komputerowo. Kurs ten jest częścią przegubowego programu studiów i nadaje się dla wszystkich zainteresowanych w nauce, jak w pełni wykorzystać moc dziennikarstwa.

Absolwenci programu: mają silne i elastyczne badawcze, raportowania i produkcyjnych umiejętności i krytyczne rozumienie współczesnych mediów są innowacyjne praktyków i zwinny myślicieli, którzy są w stanie opracować nowe idee i praktyki całej publicystyki i mediów dążyć do stanowisk kierowniczych, które są uziemione w etyczne , profesjonalny i przejrzysty praktyki posiadają zdolność do pracy na różnych platformach, kanałów i dyscyplin w środowisku cyfrowym i wschodzących. ... [-]


Dyplom absolwenta w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Human Resource Management zapewnia uczestnikom rzetelnej wiedzy i umiejętności w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi (ZZL), umożliwiając uczestnikom rozwinąć wiedzę fachową w całej dziedzinie HRM i jego problemów, w tym stosunków przemysłowych (IR) i innych praktyk zarządzania. [+]

Kurs stanowi drogę dla uczestników, aby zdobyć umiejętności teoretycznych i praktycznych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i IR. Jest on oparty na programie magisterskim, ale wymaga mniejszej liczby jednostek pracy. W większości przypadków, uczestnicy mogą wybrać, aby przejść do Master of Human Resource Management (C04286) na satysfakcjonującym ukończeniu tego kursu.

Kurs przeznaczony jest dla potrzeb zawodowych specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie związanej ze stosunkami pracy.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

Dyplom absolwent polityki stosowanej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu January 2019 Australia Sydney

Graduate Diploma in Polityki Stosowanej, oferowanych przez Instytut UTS Polityki Publicznej i rządów (UTS: IPPG), jest przeznaczony dla sektorów obecnych lub aspirujących specjalistów i praktyków w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit, szukających w celu zwiększenia ich wiedzy, poziomu umiejętności i możliwości rozwoju zawodowego. Kurs ma zastosowany ostrości, która jest teoretycznie wsparcie. Zawiera aktywne podejście do uczenia się w tym debat politycznych, studia przypadków, odgrywania ról, dyskusje w grupach, prezentacje i prelegentów. Kurs jest informowany przez stosowanej polityki i doświadczenia badawczego społecznej UTS: IPPG z rządu, przemysłu i środowiska w kontekście australijskich i za granicą. [+]

Kurs oferuje studentom możliwość stosowania ich uczenia się krytycznie do studiów przypadków zaczerpniętych z UTS: program badawczy IPPG i swoje miejsca pracy do innowacji rozwiązań. Podstawowymi tematami kursu bada współczesne wyzwania polityki; Polityka w praktyce; politycznych i zasobów, a dowody i podejmowania decyzji. Dostosowanie ich kursu, studenci mogą wybrać ich fakultatywnymi z wielu przedmiotów z UTS: IPPG na wydziale projektowania i budowy oraz UTS Business School. Kurs oferuje również sub-dur w zarządzaniu projektami. Kurs wykorzystuje wiele formatów, w tym trybie nauczania blokowego intensywnej i usług online, zaprojektowany przez naukowców, praktyków i liderów branży. Większość przedmiotów są oferowane w trybie elastycznym i dostarczane w blokach lub online dla bardziej skutecznej integracji nauki i pracy zobowiązań.... [-]


Dyplom absolwent zarządzania lokalnego rządu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Dzisiejszy lokalny menedżer rząd musi mieć wysoki poziom wiedzy fachowej wraz z szerokiego zakresu umiejętności menedżerskich i dobrego zrozumienia szczególnych cech samorządu. Ten kurs jest dostosowany do środowiska samorządowego, umożliwiając menedżerów do ich różnych potrzeb zawodowych, utrzymując się na bieżąco z najnowszymi zagadnieniami. [+]

Kurs oferuje możliwość budowania programu kształcenia, które odpowiada na indywidualne potrzeby, ponieważ pozwala studentom do opracowania planu studiów, który odpowiada wymogom ich rozwoju zawodowego. Przedmioty mogą być badane w miejscu pracy, poprzez intensywne zwolnienia grupowego lub, w niektórych przypadkach, na uniwersytecie lub college'u bliżej domu. Program może być również używany jako odskocznię do Mistrza Samorządu (C04257).

Kurs ma na celu przekazanie studentom wiedzy, umiejętności i kompetencji z zakresu zasad i praktyk zarządzania lokalnego rządu, ze szczególnym odniesieniem do ich własnej organizacji. Poprzez oczywiście, studenci mają dostęp do połączenia obu ogólnych i specjalistycznych jednostek badawczych poprzez szereg elastycznych sposobów dostarczania. Uczniowie rozwijają umiejętności uczenia się, które pozwalają im na kontynuowanie własnego rozwoju zawodowego poprzez krótkie kursy i dalszych badań naukowych.... [-]


Dyplom absolwent zarządzania sportowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Dyplom w Sport Management ma na celu opracowanie krytyczne, interpretacji i umiejętności rozwiązywania problemów, a także dostarczyć szeroki przegląd branży sportowej. [+]

Kurs rozwija zestawy umiejętności potrzebne do menedżerów do pracy w branży sportowej.

Kurs zapewnia teorie, modele i studia przypadków, aby zrozumieć złożoną naturę branży sportowej.

Możliwości kariery obejmują marketingu sportowego i sponsoringu sportowego, public relations, zarządzania sportu miejsce zarządzanie zdarzeniami sport, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie w sporcie gracza, i rozwoju polityki sportu.

[-]

Dyplom absolwent zarządzania zdarzeniami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Dyplom w Event Management jest przeznaczony do rozwijania umiejętności w zakresie zarządzania na wysokim szczeblu i wiedzę wystarczającą, aby studenci mogli odegrać znaczącą rolę w planowaniu i wdrażaniu obu imprez publicznych, jak i korporacyjnych. [+]

Kurs ma na celu budowanie kompetencji zawodowych, wraz z ogólnym przywództwa, zarządzania i umiejętności krytycznego myślenia, dostosowane do wykonywania roli menedżera zdarzeń. Program obejmuje szereg podstawowych przedmiotów, które starają się budować zarówno zrozumienie procesu zarządzania projektami impreza i ogólnych umiejętności związanych z biznesem i wiedzy.

Celem kursu jest rozwijanie u studentów niezbędnej wiedzy, zrozumienia i umiejętności do tworzenia, plan, rynek i prowadzenia obu imprez publicznych i korporacyjnych w kontekście australijskich i międzynarodowych.

Absolwenci mają możliwość rozwoju kariery w różnych dziedzinach, w tym: festiwale, wystawy, imprezy sportowe, konferencje / spotkania, organizacje charytatywne, organizacje pozarządowe, ośrodki / Hotele / statki wycieczkowe i klubów. Ponadto absolwenci mogą pragną rozwijać swoje kariery w specjalistycznych obszarach, takich jak wyrównany zdarzenia projektu / theming, zdarzenia planowania środowiskowego, zarządzania lub kontroli venue zarządzania ryzykiem / tłum.... [-]


Dyplom studiów prawniczych w

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Legal Studies spełnia rosnące zapotrzebowanie na absolwentów nie-prawniczych pracujących w sektorze publicznym i prywatnym, aby mieć wiedzę na temat ram prawnych i regulacyjnych, w którym działają. Obejmuje to zrozumienie fundamentalnych pojęć prawnych, takich jak prawa umów i prawa czynów niedozwolonych, metod badań prawnych i teorii, a także możliwość skosztować specjalistycznych dziedzin prawa, takich jak zgodność i prawa własności intelektualnej. [+]

Oczywiście przyciąga studentów z różnych środowisk zainteresowanych rozwijają zakres umiejętności obejmuje zrozumienie ram prawnych, w tym specjalistów od ubezpieczeń, zasobów ludzkich, przemysłu, bankowości i finansów zarządców i administratorów, a HSC studiów prawniczych nauczycieli.

Kurs ten szczególnie korzyści księgowych i audytorów, kierownicy ds. rozwoju biznesu, menedżerów zgodności, inżynierów i architektów, doradców finansowych i planistów, specjalistów IT, stróżów prawa, paralegals, oficerów politycznych w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit, deweloperów i społeczeństwa menedżerowie i administratorzy sektora (zwłaszcza tych, którzy pracują w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Handlu, Departament Prokuratora Generalnego i Skarbu).... [-]


Dyplom w dziedzinie zdrowia usługi zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

To jest średnim poziomie kurs zarządzania usług zdrowotnych i ma na celu rozwinąć uczniom 'wiedzy i przyszłych możliwości zawodowych. Kurs rozwija 'studentom wiedzy i umiejętności, co prowadzi do zwiększenia zdolności do planowania i zarządzania usług zdrowotnych. [+]

Absolwenci tego kursu są narażone na akademickich i przemysłu przywódców, którzy dzielą się swoją wiedzę i doświadczenie, aby ułatwić poznanie współczesnej służby zdrowia środowisku zarządzania.

Kurs ten ma na celu przygotowanie nowych, ambitnych, a pośrodku menedżerów ochrony zdrowia do ról zarządzania usług zdrowotnych w różnych ustawieniach.

Możliwości kariery obejmują stanowiska w służby zdrowia, szpitale, szkoły podstawowe i społeczności opieki, w wieku opieki oraz innych placówkach opieki zdrowotnej w publicznych, prywatnych, nie-for-profit, rządowych i pozarządowych sektora zdrowia.

[-]

Dyplom w finansach

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Finance dostarcza wiedzy instytucji finansowej oraz umiejętności podejmowania decyzji dla menedżerów w instytucjach finansowych, korporacji i firm konsultingowych finansowych. [+]

Kurs zapewnia uczestnikom możliwość zdobycia wiedzy na temat teorii i techniki do celów treningowych finansów wiodących profesjonalnych.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

Dyplom w kreatywnego pisania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Creative Writing jest częścią przegubowego programu mającego na celu zaspokojenia różnych potrzeb dla osób, które chcą rozpocząć karierę w piśmie i dla doświadczonych twórców, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności. [+]

Uczniowie rozwijają: ogólne i szczególne umiejętności w formie pisemnej w wielu gatunkach, studiując jeden gatunek w głębi lub badaniu potencjału różnych gatunków i zdolności mediaan opracowania i krytycznej rewizji własnego rozumienia workan z relacji praktyki pisania i publikacji w wielu współczesnych kultury krytycznej formsa wiedzy debat kulturowych i estetycznych, umiejętność andan myśleć twórczo i krytycznie o, i przyczynić się do rozwoju przemysłów kultury.

Możliwości kariery zawierać reklamy, informatyka, pisanie freelance i edycji, dziennikarstwo, badania mediów, wydawniczej, pisania scenariuszy i edycji w organizacjach społecznych lub instytucji rządowych.... [-]


Dyplom w lingwistyki stosowanej i TESOL

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS jest wiodącym światowym dostawcą kursów językowych oraz umiejętności czytania i pisania podyplomowych, z naukowcami, którzy są publikowane autorów i międzynarodowo uznanych ekspertów w tej dziedzinie. Kurs spełnia profesjonalne potrzeby rozwojowe wielu nauczycieli języka angielskiego i nauczycieli nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. W jego założenia i specjalistycznych przedmiotów, oczywiście prezentuje współczesne modele i analizy nauki języków obcych i nauczania. Jest przeznaczony dla osób poszukujących kwalifikacji wstępnej nauczyciela w nauczaniu języka angielskiego do dorosłych osób mówiących innymi językami i dla tych, którzy już posiadają kwalifikacje pedagogiczne, o uznanie kredytową i chcąc zdobyć tytuł specjalisty w tej dziedzinie. [+]

Studenci uczą się przedmiotów przygotowujących ich wiedzy i umiejętności do nauczania języka angielskiego w różnych kontekstach lokalnych i międzynarodowych. Dla tych, którzy szukają wstępnej kwalifikacji pedagogicznych, staże zawodowe praktyki mogą być podjęte w Australii lub w wybranej instytucji zagranicznych. Oczywiście oferuje elastyczne opcje studiów, z różnych zajęć prowadzonych w godzinach odpowiednich dla studentów pracujących standardowych godzin w pełnym wymiarze czasu. Został zaprojektowany przez zespół doświadczonych specjalistów TESOL, którzy są zaznajomieni z pełnego zakresu nauczania języka angielskiego kontekstach. Dyplom absolwent wyraźnie zaspokaja potrzeby uczniów i nauczycieli w następujących kontekstach: pracy z migrantami i tubylczych studentów na wszystkich poziomach kształcenia nauczycieli, którzy chcą zmienić obszarów dyscypliny nauczania języka angielskiego poza Australią międzynarodowych studentów, którzy chcą studiować TESOL z możliwością rozszerzenia do Program mistrza. ... [-]


Dyplom w zakresie zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Management ma na celu rozszerzenie studentów zrozumienia złożoności i niepewności charakteryzujący kontekstach zarządzania. Wraz ze spostrzeżeń, możliwości i umiejętności zdobytych w Graduate Certificate in Management, studenci otrzymują możliwość poznania tych umiejętności w większej szerokości i głębokości. [+]

Innowacyjna, elastyczna struktura zapewnia studentom maksymalną swobodę w wyborze przedmiotów i programów studiów, dostosowanych do ich osobistych i zawodowych potrzeb i obowiązki w zakresie zarządzania.

Graduate Diploma in Management został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb poszczególnych osób, organizacji klienta i organizacji zawodowych dla edukacji zarządzania.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

Graduate Certificate in Business Practice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Australia Sydney

The Graduate Certificate in Business Practice aims to upskill professionals with latest knowledge and methodologies in key business practice areas. This is achieved by knowledge- and capability-building subjects that have been co-developed with industry to provide an applied learning experience, and a studio subject focused on understanding, analysing and evaluating challenges and opportunities organisations face. Students examine a range of environmental, social and economic drivers of megatrends influencing organisations, industry sectors and societies as they operate within planetary boundaries, and become familiar with systems thinking, multi-level perspectives and multidisciplinary methods for envisioning futures. Students are also introduced to digital technologies and explore how they change existing practices. [+]

The course is designed for professionals wishing to strengthen their career by extending their analytical skills and leadership capability. It features: applied and customised training in key discipline-based and transdisciplinary tools and methodologies applied, work-integrated problem solving with a focus on identifying and analysing complex problems and opportunities in digital contexts development of leadership skills and capabilities all subjects are taught in intensive mode over full Fridays and Saturdays, which means students can keep working while they study, applying what they learn right away on their jobs; weekly sessions are only scheduled for in-class assessments and group coaching and mentoring sessions delivery by leading academics from UTS Business School who are joined by experts from other UTS faculties; students also engage with an extensive network of adjuncts and industry partners a cohort model fostering the development of lasting relationships with like-minded peers. ... [-]


Graduate Certificate in Laws

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu January 2019 Australia Sydney

The UTS Graduate Certificate in Laws (GradCertLL) caters to the changing demands of the legal profession. Providing the opportunity for law graduates to specialise in particular areas that are relevant to their area of legal practice, the UTS GradCertLL is vocationally relevant and intellectually rewarding. [+]

Successful interaction between the legal profession and UTS: Law guarantees a close match between a first-class education and a marketable postgraduate legal qualification. Classes are taught by a mix of practising professionals, full-time academic staff and international visiting academics, and opportunities for cross-institutional study, both inside and outside Australia, are encouraged.

Specialisation and development of expertise leads to careers in a range of sought-after specialist vocations in the practice of law.

[-]

Graduate Certificate in Legal Studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Certificate in Legal Studies meets the growing need for non-law graduates working in the public and private sectors to have a thorough understanding of the legal and regulatory framework in which they operate. This includes an understanding of foundational legal concepts such as contract law, criminal law and foundations of law. [+]

The course attracts students from a wide variety of backgrounds interested in expanding their skill portfolio to include an understanding of the legal framework, including professionals from the insurance, human resources, banking and finance industries, managers and administrators, and HSC legal studies teachers.

This course particularly benefits accountants and auditors, business development managers, compliance managers, engineers and architects, financial advisers and planners, IT professionals, law enforcement officers, paralegals, policy officers in the public, private and non-profit sectors, property developers and public sector managers and administrators (especially those who work in Department of Foreign Affairs and Trade, the Attorney-General's Department and Treasury). ... [-]


Graduate Certificate in Planning

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Certificate in Planning offers an entry pathway to the Master of Planning (C04007) for students who have professional experience in planning but do not have an appropriate undergraduate qualification, or have a bachelor's degree in an unrelated field. [+]

The degree enables professionals to change careers due to the multidisciplinary nature of the learning.

Graduates are employed in strategic planning on major developments and projects, master planning with financial analysis, and the increasingly important area of sub-regional planning.

[-]

Graduate Certificate in Project Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS's Project Management program provides an immersive learning environment for both aspiring and experienced project managers. This course equips students with the underlying knowledge and practical experience that drive project delivery across all industry sectors, from construction to information technology. The UTS program was the first Australian program to be accredited by the Project Management Institute's (PMI) Global Accreditation Centre. The foundation subjects are compatible with the structures used by the PMI and Australian Institute of Project Management (AIPM) to certify practitioners. [+]

To cater for busy work schedules, UTS delivers classes in an intensive block mode. This creates an immersive experience where students work with their peers in a team-based, simulated project environment. Students also gain practical experience by working on real-life projects, in the classroom, on site or using computer simulations. For example, students have recently developed project plans for the Jack Thompson Foundation, Complimentary Health Care Council of Australia (CHC), and a number of industry associations. UTS academics are at the forefront of project management research, internationally. This breadth of knowledge ensures that students have access to leading-edge thinking applied in both project-specific and organisational contexts. Our teaching staff also includes specialist guest lecturers from within UTS and institutions and organisations in Australia and overseas. Graduates possess a detailed understanding of just how project management directly improves business productivity and profitability. They are able to deliver projects that help organisations achieve their strategic objectives.... [-]


Graduate Certificate in Property Development

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Certificate in Property Development offers an entry pathway to the Master of Property Development (C04008) for students who have professional experience in property but do not have an appropriate undergraduate qualification, or who have a bachelor's degree in an unrelated field. [+]

The course gives property development students an introduction to the principles and practice of sustainable urban development, and experience in developing a plan for a real-world urban renewal site. The course provides students with a combination of experiential learning experiences, teamwork and exposure to practical skills development, together with a thorough understanding of economic, environmental and other knowledge underpinning urban management and development.

The degree enables professionals to change careers due to the multidisciplinary nature of the learning. Graduates are in public sector positions, including working for state and local government, and in private consulting and property development firms.... [-]


Graduate Diploma in Migration Law and Practice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu January 2019 Australia Sydney

This course allows students to develop expertise in migration law and practice. The course offers students an integrated program with a focus on applied knowledge and practical skills. [+]

This course is undertaken entirely online, removing the need for students to attend face-to-face classes. All lectures, tutorials, course materials and assessments are distributed by a combination of web-based technology and electronic media. Optional on-campus workshops for each subject and an internship opportunity are also offered. Some course materials are available on YouTube. Audio recordings and/or PowerPoint slides can be made available for the weekly lectures and workshops to accommodate students based outside of Australia who undertake this course in countries where YouTube access is restricted. On completion of this course, students intending to work in the area of migration practice have the required knowledge and skills to provide immigration assistance, and are eligible to sit a capstone exam approved and facilitated externally by the Office of Migration Agents Registration Authority to satisfy the prescribed knowledge requirements for registration as an Australian migration agent.... [-]


Graduate Diploma in Sports Media

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 1.5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Diploma in Sports Media equips students with the skills, techniques and knowledge to build careers across multiple areas of sports management, administration, journalism and communication. The course draws from the disciplines of journalism, public relations and business to deliver invaluable learning experiences in media management, sports administration and marketing, audience development, and reporting and editing across text, video and audio. [+]

UTS's unique arrangement with the Sydney Cricket Ground Trust delivers a range of opportunities for students across sporting codes, adding an in-house, hands-on element to every aspect of the course. Students are behind the scenes and in front of the action. The course is delivered by teachers from UTS's School of Communication and School of Business along with leading industry practitioners. The emphasis is on delivering both practical and reflective learning opportunities, so that graduates are doers and thinkers, and possess both practical and strategic skills.

Graduates of the program: have strong and flexible research, reporting and production skills, and a critical understanding of contemporary sports media possess the ability to work across platforms, channels and disciplines in digital and emerging environments are innovative practitioners and agile thinkers who are able to develop new ideas, solve problems and engage audiences strive towards industry positions armed with a sound understanding of current ethical, professional and policy debates in sport. ... [-]


świadectwo absolwent administracji biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Certificate in Business Administration zapewnia umiejętności fundamentowych używane w ogólnym zarządzaniu przedsiębiorstwem biznesu dla nie-absolwentów, którzy mają bogate doświadczenie biznesowe. [+]

Ogólne umiejętności zarządzania są opracowane w celu zapewnienia specjalistycznej wiedzy w myśleniu strategicznym, krytycznej analizy, opracowania i realizacji planów biznesowych, podejmowanie decyzji w warunkach niepewności, zrozumienie dynamiki organizacyjnych, skutecznej komunikacji oraz wspieranie zmian.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

świadectwo absolwent zarządzania ryzykiem projektu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs umożliwia studentom zarządzania projektami i doświadczonych specjalistów z branży, aby ukończyć kurs specjalistyczny w zakresie zarządzania ryzykiem projektu. Specjaliści ryzyka projektu mają coraz wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. Zajęć obejmuje komercyjnego zarządzania projektami, złożoność projektu zarządzania i zaawansowane zarządzanie ryzykiem dla kierowników projektów. Studenci mają możliwość wyboru fakultatywne obiekt w obszarze specjalizacji. Przedmioty są oferowane w trybie blokowym i zajęcia edukacyjne podkreślić stosowania pojęć do rzeczywistych problemów, efektywnej komunikacji, profesjonalnej jakości i roli analizy w identyfikacji i zarządzania ryzykiem projektu. [+]

Program ten przewiduje praktyki oparte wiedzy, umiejętności i narzędzi do identyfikacji i zarządzania ryzykiem w realizacji projektów w różnych sektorach przemysłu, opartego na teorii i badań.

Kurs został opracowany w odpowiedzi na żądania branżowych dla specjalistycznej oczywiście ryzyka mającej na kierowników projektów. Jest skierowany do praktykujących profesjonalistów, którzy chcą rozwijać specjalistyczne umiejętności w tej dziedzinie. Ma ona zastosowanie do specjalistów w wielu branżach, w tym bankowości i finansów, budownictwa i inżynierii, zarządzania zdarzeniami, rząd, zdrowie, i to.

[-]

Świadectwo podyplomowe w analizie finansowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Absolwent Certyfikat analizy finansowej zapewnia ogólną wiedzę w zakresie współczesnych zagadnień rachunkowości i finansów. [+]

Kurs przeznaczony jest dla studentów bez silnego tle licencjackich w zakresie rachunkowości i / lub finansów, którzy potrzebują niektóre z kluczowych podstawowych elementów przed przystąpieniem do przedmiotów na poziomie zaawansowanym w programie magisterskim. Właściwe jest również dla studentów, którzy nie mają licencjat, ale bogate doświadczenie praktyczne i kto może korzystać z programu, aby udowodnić swoją zdolność do podjęcia studiów podyplomowych.

Możliwości kariery obejmują następujące dodatkowe badania i stanowiska analityk finansowy planowanie finansowe w sektorze usług finansowych, przemysłu i rządu.

[-]

Świadectwo podyplomowe w zakresie innowacji w sektorze publicznym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten pozwala specjalistów w sektorze publicznym, którzy widzą siebie jako "agentów zmian", aby uzyskać możliwość uderzenia złożonych problemów, jakie napotykają w praktyce. Studenci poznają sprawdzone metodologie innowacji opracowanych z organizacjami publicznymi i rozwijać praktyczne umiejętności, aby inicjować i prowadzić projekty innowacyjne rozwiązania tych złożonych problemów społecznych. Studenci również rozwijać kompetencje poprzez zastosowanie innowacyjnego zdobytą naukę do złożonego świata rzeczywistego problemu ich wyboru przez empirycznej, modelu samokształcenia oparte. [+]

Kurs wykorzystuje modelu peer-learning w ramach programu nauczania. Uczniowie korzystają z nauki z innymi specjalistami z sektora publicznego w całej dyscypliny. Sponsorowanie przez organizację zatrudniającej jest wymogiem, jak studenci pracują na własny wybrany problemu w ich własnej praktyki zawodowej. organizacje sponsorujące korzystać ze studentów zapisujących się na kurs na dwa sposoby: po pierwsze, poprzez zwiększenie zdolności innowacyjnej swoich pracowników, a po drugie, poprzez interwencję, która jest opracowana przez tych studentów w ramach kursu.

Kurs jest przeznaczony dla profesjonalistów sektora publicznego, którzy chcą rozwijać swoją karierę poprzez innowacje i zdolności przywódczych.... [-]


Świadectwo studiów magisterskich

Certyfikat absolwent miejscowego kierownictwa rządu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs bada trendy, wyzwania i możliwości prowadzi w samorządzie lokalnym. To pomaga budować zaawansowane umiejętności i wiedzy, aby umożliwić bieżące i aspirujących lokalnych przywódców rządowych, aby w większym stopniu przyczynić się do poprawy gospodarczej, społecznej, środowiska i wydajność zarządzania ich organizacji na rzecz społeczności teraz i na przyszłość. [+]

Kurs jest dostosowany do środowiska samorządowego i umożliwia bieżące i ambitnych liderów rozwijać kontekstowego zrozumienia i umiejętności zawodowych niezbędnych do przywództwa w sektorze publicznym. Istnieje szczególny nacisk na potrzeby lokalnych liderów rządowych zrozumieć i wykazać zaangażowanie w produkcji "wartości publicznej" (Moore, 1995); Wyniki, które są dobrze wyceniane w społeczności. Kurs oferuje możliwość podjęcia program edukacyjny, który odpowiada do indywidualnych potrzeb, a także tych, w miejscu pracy i szerszej społeczności. Przedmioty obejmują intensywne warsztaty trybu działania bloku, nauka, badania samodzielna, wyzwania oparte na scenariuszu projektu przywództwa i prawdziwego życia wspólnoty.... [-]


Certyfikat Absolwent studiów inżynierskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs kwalifikuje się osoby, które mają zastosowanie do zasobu wiedzy w różnych kontekstach do podjęcia pracy zawodowej i stanowi drogę do dalszej nauki w inżynierii. Studenci z licencjat w dziedzinie inżynierii, nie-specjalistów, którzy w dziedzinach związanych z inżynierią i są zainteresowani w realizacji inżynierię na poziomie studiów doktoranckich, może zwrócić się do tego kursu. Wszystkie wnioski są oceniane indywidualnie i struktura kursu jest stworzona na podstawie podstawowych kwalifikacji, że studenci posiadają. Kandydaci bez stopnia, ale którzy mają dyplom TAFE lub równoważny w zakresie inżynierii i ze znacznym powiązanego doświadczenia zawodowego, może również ubiegać się o tym kursie. [+]

Kurs ten tworzy ścieżkę dla studentów bez licencjat w dziedzinie inżynierii lub z innych środowisk w celu zbadania ich potencjału do podjęcia studiów podyplomowych w dziedzinie inżynierii. Kiedy studenci ukończą ten kurs z powodzeniem, indywidualna ocena jest przeprowadzana wyrazić albo 12, 18 lub 24 punktów kredytowych wobec kursu magisterskiego.

Kurs pozwala specjalistów, którzy są obecnie zatrudnieni lub chcieliby realizować zatrudnienia w organizacji inżynierskich, zrozumieć i zyskać przewagę w zapewnieniu i utrzymaniu zatrudnienia.

[-]

Filmy

Discover UTS

Welcome to our new UTS campus

UTS in the Rugby Australia Building at Moore Park

UTS International Student: Nicoline Falcon – Day in the life

UTS International Student: Mellisa Soesanto - Day in the life

Kontakt

University of Technology, Sydney

Adres 15 Broadway Ultimo, Sydney
2007 Sydney, New South Wales, Australia
Strona internetowa http://www.uts.edu.au/international
Telefon +61 3 9627 4816