University of Technology Sydney

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W UTS myślimy inaczej: bierzemy globalne podejście do edukacji, która ma rdzeń innowacji. Co więcej, jesteśmy uniwersytetem dla prawdziwego świata. Wszystkie nasze kursy są ściśle powiązane z potrzebami przemysłu, więc to, czego się nauczysz, przygotuje Cię do przyszłej kariery.

Różnica UTS

  • Jesteśmy młodym uniwersytetem w Australii i zajęliśmy 9 miejsce na świecie (50 najlepszych rankingów w rankingu poniżej 50 2019 i 16 w rankingu młodych uniwersytetów Times AH 2018). Jesteśmy również w rankingu 200 najlepszych uniwersytetów na świecie według QS (2019).
  • Stworzyliśmy kampus światowej klasy o żywych, połączonych ze sobą przestrzeniach studenckich. Skorzystaj z naszych wielokrotnie nagradzanych budynków, najnowocześniejszych urządzeń i zrównoważonego projektowania.
  • Jesteśmy miejskim uniwersytetem w Sydney - mieszkamy w sercu jednego z największych miast świata, w otoczeniu kreatywnych i cyfrowych punktów przemysłu w Sydney.
  • Mamy połączenia, które się liczą. Ponad 150 partnerów branżowych kształtuje nasze treści szkoleniowe i zapewnia staże, stypendia i zasoby.
  • Nasi uczniowie są na pierwszym miejscu - kiedy uczysz się u nas, będziemy wspierać cię po drodze. Usługi studenckie obejmują opiekę zdrowotną i doradczą, pomoc akademicką i językową, wsparcie mieszkaniowe i zawodowe oraz szereg klubów i stowarzyszeń.

Badania, które się liczą
W UTS nasze badania odpowiadają na wielkie pytania. Mamy rosnącą renomę w zakresie przyszłych badań nad nowymi dziedzinami, koncentrując się na pięciu obszarach tematycznych: zdrowie, nauka o danych, zrównoważony rozwój, przyszłe prace i przemysł oraz przyszłość społeczna. Od problemów technologicznych po przyszłość opieki zdrowotnej , duże ilości danych i nowe sposoby pracy, dostarczamy prawdziwe rozwiązania wyzwań dnia dzisiejszego i jutra. Współpracujemy również - ściśle współpracujemy z przemysłem i partnerami akademickimi na całym świecie, aby wprowadzić znaczące zmiany w otaczającym nas świecie.

Sukces stypendialny

Przeznaczyliśmy 30 milionów dolarów na zapewnienie stypendiów i stypendiów dla studentów międzynarodowych osiągających wysokie wyniki do 2020 r. - w tym finansowanie uniwersyteckie lub wydziały przeznaczone dla międzynarodowych studentów takich jak Ty.

www.int-stypendia. UTS .edu.au

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Świadectwa studiów magisterskich » Zobacz kursy » Widzieć Law MLS » Widzieć Law Dyplomy » Widzieć Health Dyplomy » Widzieć Health Certificates » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Doktor edukacji » Widzieć Law Certyfikaty » Widzieć Law Doktorat z prawa (JD) » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

Absolwent dyplomu w sporcie medialnym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 1.5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Sports Media wyposaża uczniów w umiejętności, techniki i wiedzę, aby budować kariery w wielu obszarach zarządzania sportem, administracji, dziennikarstwa i komunikacji. Kurs czerpie z dyscypliny dziennikarstwa, public relations i biznesu, zapewniając nieocenione doświadczenie edukacyjne w zarządzaniu mediami, administrowaniu sportem i marketingiem, opracowywaniu widowni oraz raportowaniu i edytowaniu tekstu, wideo i dźwięku. [+]

Unikalne porozumienie UTS z Sydney Cricket Ground Trust zapewnia szereg możliwości dla uczniów w zakresie kodów sportowych, dodając wewnętrzny element do każdego aspektu kursu. Uczniowie są za kulisami i przed akcją. Kurs jest prowadzony przez nauczycieli z UTS School of Communication i School of Business oraz wiodących praktyków branży. Nacisk kładzie się na dostarczanie zarówno praktycznych, jak i refleksyjnych możliwości uczenia się, tak aby absolwenci byli wykonawcami i myślicielami oraz posiadali zarówno umiejętności praktyczne, jak i strategiczne.

Absolwenci programu mają silne i elastyczne badania, raportowanie i umiejętności produkcyjne, a krytyczne rozumienie współczesnych mediów sportowych posiada umiejętność pracy na różnych platformach, kanałach i dyscyplinach w środowiskach cyfrowych i wschodzących, które są innowacyjnymi praktykami i zwinnymi myślicielami, którzy są w stanie rozwijać nowe pomysły, rozwiązywać problemy i angażować odbiorców w dążeniu do pozycji branżowych, uzbrojonych w solidne zrozumienie bieżących debat etycznych, zawodowych i politycznych w sporcie.... [-]


Absolwent dyplomu z finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Finance zapewnia wiedzę instytucji finansowych i umiejętności decyzyjne dla kadry kierowniczej w instytucjach finansowych, korporacjach i firmach doradztwa finansowego. [+]

Kurs zapewnia uczestnikom możliwość zdobycia wiedzy z zakresu teorii i technik finansowych dla wiodących profesjonalnych praktyk.

Opcje kariery obejmują stanowiska na poziomie zarządzania w przemyśle lub administracji.

[-]

Absolwent Dyplom w Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Business Administration stanowi podstawę do rozwoju kariery w zarządzaniu dla absolwentów, którzy wcześniej nie podjęli studiów administracyjnych. [+]

Umiejętności zarządzania ogólnego zostały opracowane w celu zapewnienia specjalistycznej wiedzy w zakresie strategicznego myślenia, krytycznej analizy, opracowywania i wdrażania planów biznesowych, podejmowania decyzji w warunkach niepewności, zrozumienia dynamiki organizacyjnej, skutecznej komunikacji i promowania zmian.

Opcje kariery obejmują stanowiska na poziomie zarządzania w przemyśle lub administracji.

[-]

Absolwent Dyplom Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Management ma na celu poszerzenie wiedzy studentów na temat złożoności i niepewności charakteryzującej konteksty zarządzania. Wraz z wglądem, zdolnościami i umiejętnościami uzyskanymi w Graduate Certificate in Management, uczniowie mają możliwość poznania tych umiejętności w szerszym zakresie. [+]

Innowacyjna, elastyczna struktura zapewnia studentom maksimum możliwości wyboru przedmiotów i programów studiów dostosowanych do ich osobistych i zawodowych potrzeb oraz obowiązków w zakresie zarządzania.

Graduate Diploma in Management został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb osób, organizacji klientów i profesjonalnych organów do edukacji zarządzania.

Opcje kariery obejmują stanowiska na poziomie zarządzania w przemyśle lub administracji.

[-]

Dyplom absolwenta dobrej praktyki produkcyjnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Good Manufacturing Practice zapewnia aktualną i dogłębną wiedzę na temat dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) w branży farmaceutycznej, biotechnologicznej i urządzeń medycznych. Zapewnia krytyczną wiedzę na temat przepisów, zgodności / GxP, rozwoju produktu i zapewnienia jakości w ramach tego silnie regulowanego przemysłu, niezbędny składnik do rozwoju kariery. [+]

Jest to jedyny tego rodzaju kurs w regionie Azji i Pacyfiku, dyscyplina UTS : Pharmacy nawiązała współpracę z SeerPharma, wiodącym dostawcą wiedzy na temat zgodności technicznej i zapewniania jakości, aby zapewnić studentom edukację opartą na praktykach i badaniach. Zaprojektowany przez wiodących ekspertów w tej dziedzinie, zapewnia profesjonalne opcje rozwoju i Pathways kariery dla studentów na wszystkich poziomach organizacji branżowych. Jest idealny dla studentów pragnących rozpocząć lub ulepszyć swoją karierę w branży farmaceutycznej z kwalifikacjami uznanymi w branży.

Możliwości kariery obejmują: produkcję, zapewnienie jakości, kontrolę jakości, dokumentację, walidację, łańcuch dostaw i zgodność z przepisami w zakresie monitorowania przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i sprzętu medycznego oraz zapewnienia jakości w klinicznych organizacjach badawczych kontrolujących agencje rządowe, doradztwo w firmach konsultingowych i menedżerach i praktyków w różnych innych powiązanych firmach, w których wymagane są dobre praktyki produkcyjne.... [-]


Dyplom absolwenta lingwistyki stosowanej i TESOL

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS jest wiodącym na świecie dostawcą kursów podyplomowych z zakresu języka i czytania i pisania, z naukowcami, którzy są autorami publikacji i uznanymi na arenie międzynarodowej ekspertami w tej dziedzinie. Ten kurs spełnia potrzeby rozwoju zawodowego wielu nauczycieli języka angielskiego i nauczycieli nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach przedmiotów podstawowych i specjalizacyjnych, kurs przedstawia współczesne modele i analizy nauki i nauczania języków. Jest przeznaczony dla osób poszukujących wstępnych kwalifikacji pedagogicznych w zakresie nauczania języka angielskiego dla dorosłych osób posługujących się innymi językami oraz dla tych, którzy posiadają już kwalifikacje nauczycielskie i chcą zdobyć specjalistyczną wiedzę w tej dziedzinie. [+]

Studenci uczą się przedmiotów, które wyposażają ich w umiejętności i wiedzę do nauczania języka angielskiego w różnych kontekstach lokalnych i międzynarodowych. Kurs kładzie duży nacisk na praktykę poprzez nadzorowane praktyki pedagogiczne i nacisk na najnowsze osiągnięcia w dziedzinie edukacji językowej. Kurs oferuje elastyczne opcje nauki, z różnymi zajęciami w godzinach odpowiednich dla studentów pracujących w pełnym wymiarze godzin. Uznanie kredytu może być dostępne. Kurs jest zaprojektowany przez zespół doświadczonych specjalistów TESOL, którzy znają pełen zakres kontekstów nauczania języka angielskiego. Kurs wyraźnie spełnia potrzeby studentów i wychowawców w następujących kontekstach: praca z imigrantami i rdzennymi uczniami na wszystkich poziomach nauczycieli pedagogicznych, którzy chcą zmienić dyscypliny nauczania angielskiego poza granicami Australii studenci zagraniczni, którzy chcą studiować TESOL z możliwością rozszerzenia na studia magisterskie program.... [-]


Dyplom absolwenta w analizie finansowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Financial Analysis dostarcza materiałów na poziomie zaawansowanym w podstawowych zagadnieniach związanych z rachunkowością i finansami. [+]

Główne tematy mają na celu zapewnienie zrównoważonego zakresu tematów dotyczących księgowości, finansów i inwestycji.

Możliwości kariery obejmują stanowiska analityka finansowego i planowania finansowego w sektorze usług finansowych, przemyśle i administracji.

[-]

Dyplom absolwenta w dziedzinie rozwoju nieruchomości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Property Development zapewnia kompleksowe zrozumienie procesu rozwoju nieruchomości w połączeniu z praktycznymi umiejętnościami niezbędnymi do efektywnej pracy w branży. Obejmuje to systemy polityczne, finansowe, prawne i fizyczne, które przyczyniają się do pomyślnego rozwoju aktywów majątkowych. [+]

Student czerpie korzyści z bliskich związków z przemysłem. UTS akademiccy UTS mają profesjonalne wykształcenie i kontakty, a projekty klasowe często opierają się na rzeczywistych scenariuszach rozwoju. Najnowsze przykłady projektów obejmują szpital Gladesville Hospital, Lindfield Town Centre i Sydney Light Rail Corridor. Ponieważ wielu studentów ma również duże doświadczenie w branży, istnieją doskonałe możliwości uczenia się w sieci peer-to-peer i nawiązywania kontaktów w wielu dziedzinach, w tym w zakresie rozwoju nieruchomości, wyceny, budowy, inżynierii, urbanistyki i architektury.

Kurs koncentruje się na rozwoju i dostarczany z praktycznym ukierunkowaniem. Zapewnia gruntowne i zaawansowane ugruntowanie we wszystkich aspektach procesu rozwoju nieruchomości, rynków i instytucji, w tym systemów politycznych, zarządczych, prawnych i fizycznych, które przyczyniają się do skutecznego zarządzania i rozwoju aktywów majątkowych, portfeli inwestycyjnych nieruchomości i propozycji rozwoju. Ma on na celu zapewnienie rzeczoznawcom i innym osobom zajmującym się nieruchomościami możliwości zwiększenia ich kwalifikacji i wiedzy specjalistycznej, a także umożliwienie specjalistom z innych dziedzin zrozumienia zagadnień związanych z rozwojem nieruchomości oraz kwestiami i technikami inwestycyjnymi.... [-]


Dyplom absolwenta w strategicznym zarządzaniu łańcuchem dostaw

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Absolwent Diploma in Strategic Supply Chain Management rozszerza certyfikat absolwenta i zapewnia możliwość dalszej specjalizacji w zarządzaniu łańcuchem dostaw. [+]

Kurs ma na celu zaspokojenie potrzeb osób zatrudnionych w sektorze produkcyjnym lub usługowym, czy to prywatnych, publicznych lub organizacji non-profit, czy jest to małe lub średnie przedsiębiorstwo lub wielonarodowa korporacja. Kurs ten dodatkowo sprzyja akademickim, badawczym i funkcjonalnym możliwościom, aby skutecznie ułatwić projektowanie, planowanie i działanie sieci połączonych ze sobą przedsiębiorstw zajmujących się dostarczaniem produktów i usług użytkownikom końcowym. Po ukończeniu tego kursu zestaw istniejących umiejętności wymaganych do zarządzania wewnętrznymi i wewnętrznymi zasobami, możliwościami i funkcjami biznesowymi jest znacznie ulepszony, aby zapewnić najwyższą wydajność i tworzenie wartości.... [-]


Dyplom absolwenta w zakresie stosowanych zasad

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu January 2019 Australia Sydney

Graduate Diploma in Polityki Stosowanej, oferowanych przez UTS Institute for Public Policy i rządów ( UTS : IPPG), jest przeznaczony dla sektorów obecnych lub aspirujących specjalistów i praktyków w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit, szukających w celu zwiększenia ich wiedzy, poziomu umiejętności i możliwości kariery. Kurs ma zastosowanie teoretyczne, które jest teoretycznie wzmocnione. Obejmuje aktywne podejście do uczenia się, w tym debaty polityczne, studia przypadków, odgrywanie ról, dyskusje w grupach, prezentacje i gości. Kurs jest oparty na doświadczeniach związanych z polityką i badaniami społecznymi UTS : IPPG z rządem, przemysłem i społecznością w kontekście australijskim i międzynarodowym. [+]

Kurs oferuje studentom możliwość krytycznego zastosowania swojej wiedzy do studiów przypadków zaczerpniętych z UTS : program badawczy IPPG i ich własne miejsca pracy do innowacyjnych rozwiązań. Główne przedmioty kursu dotyczą współczesnych wyzwań politycznych; polityka w praktyce; polityka i zasoby oraz dowody i podejmowanie decyzji. Aby dostosować swój kurs, uczniowie mogą wybierać przedmioty z zakresu od UTS : IPPG, Wydział Projektowania i Budownictwa oraz UTS Business School. Kurs oferuje również sub-dur w Project Management. Kurs wykorzystuje kilka formatów nauczania, w tym intensywny tryb blokowy i dostarczanie online, zaprojektowany przez naukowców, praktyków i liderów branży. Większość przedmiotów jest oferowana w trybie elastycznym i dostarczana w blokach lub przez Internet w celu bardziej efektywnej integracji zobowiązań dotyczących nauki i pracy.... [-]


Dyplom absolwenta w zakresie zaawansowanego dziennikarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 1.5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Advanced Journalism wyposaża studentów w umiejętności, wiedzę i zręczność, aby zbudować karierę w dzisiejszym szybko zmieniającym się, multidyscyplinarnym i często mocno zaburzonym krajobrazie mediów cyfrowych. [+]

Studenci zdobywają praktyczne doświadczenie w zakresie raportowania, edycji i powiązanych umiejętności związanych z produkcją i projektowaniem w szerokim zakresie tekstów, mediów audio i wizualnych. Nacisk kładziony jest na opowiadanie historii za pomocą narzędzi cyfrowych, badanie innowacji i przedsiębiorczość. Studenci mają możliwość korzystania, doświadczenia i myślenia o nowych praktykach dziennikarskich w różnych obszarach, w tym dronach, rzeczywistości wirtualnej i raportowaniu wspomaganym komputerowo. Ten kurs jest częścią programu studiów i jest odpowiedni dla wszystkich zainteresowanych nauką, jak w pełni wykorzystać moc dziennikarstwa.

Absolwenci programu: posiadają silne i elastyczne badania, umiejętności sprawozdawcze i produkcyjne, a krytyczne zrozumienie współczesnych mediów to innowacyjni praktykujący i sprawni myśliciele, którzy są w stanie opracowywać nowe pomysły i praktyki w dziennikarstwie i mediach, dążąc do pozycji przywódczych ugruntowanych w etyce Profesjonalna i przejrzysta praktyka umożliwia pracę na różnych platformach, kanałach i dyscyplinach w środowiskach cyfrowych i wschodzących.... [-]


Dyplom absolwenta w zarządzaniu sportem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Sport Management ma na celu rozwijanie umiejętności krytycznych, interpretacyjnych i rozwiązywania problemów, a także zapewnia szeroki przegląd branży sportowej. [+]

Kurs rozwija zestawy umiejętności potrzebne menedżerom do działania w branży sportowej.

Kurs dostarcza teorii, modeli i studiów przypadku, aby zrozumieć złożoną naturę branży sportowej.

Możliwości kariery obejmują marketing sportowy i sponsoring, public relations w sporcie, zarządzanie obiektami sportowymi, zarządzanie wydarzeniami sportowymi, zarządzanie zasobami ludzkimi w sporcie, zarządzanie graczami i rozwój polityki sportowej.

[-]

Dyplom absolwenta w zarządzaniu wydarzeniami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Event Management ma na celu rozwijanie umiejętności zarządzania na wysokim poziomie i wiedzy wystarczającej, aby umożliwić absolwentom odgrywanie znaczącej roli w planowaniu i realizacji wydarzeń zarówno publicznych, jak i korporacyjnych. [+]

Kurs ma na celu zbudowanie kompetencji zawodowych wraz z ogólnym przywództwem, umiejętnościami zarządzania i krytycznego myślenia, dostosowanymi do roli menedżera wydarzeń. Program obejmuje szereg podstawowych tematów, które mają na celu zbudowanie zarówno zrozumienia procesu zarządzania projektem wydarzenia, jak i ogólnych umiejętności i wiedzy związanych z biznesem.

Celem kursu jest rozwinięcie u studentów wymaganej wiedzy, zrozumienia i umiejętności w zakresie tworzenia, planowania, wprowadzania na rynek i prowadzenia zarówno wydarzeń publicznych, jak i korporacyjnych w kontekście australijskim i międzynarodowym.

Absolwenci mają możliwość rozwoju kariery zawodowej w różnych dziedzinach, w tym: festiwali, wystaw, imprez sportowych, konferencji / spotkań, organizacji charytatywnych, organizacji pozarządowych, hoteli / kurortów / statków wycieczkowych i obiektów. Ponadto, absolwenci mogą chcieć rozwijać swoją karierę w specjalistycznych obszarach, takich jak projektowanie / planowanie wydarzeń, planowanie środowiska, zarządzanie miejscem lub zarządzanie ryzykiem / kontrola tłumu.... [-]


Dyplom absolwent nie dla zysku i zarządzania przedsiębiorstwem społecznym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Not-for-profit i Przedsiębiorczości Społecznej zapewnia umiejętności i wiedzy w rozwoju zasobów ludzkich i prawne aspekty zarządzania nie-for-profit. Kurs ten oferuje kluczowe informacje przedsiębiorczości społecznej i innowacji społecznych jak kierowców nie-for-profit, przedsiębiorstw społecznych zorientowanych. [+]

Oczywiście jest istotne dla przemysłu i elastyczne tryby studiów oferowane są zazwyczaj.

Kurs zapewnia umiejętności menedżerskich dla osób poszukujących pracy w rozległych i złożonych obszarów innowacji społecznej i przedsiębiorczości, które odnoszą się do nie-dla-zysku przedsiębiorstwa.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie pozarządowych lub nie-for-profit.

[-]

Dyplom Absolwent Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Human Resource Management zapewnia uczestnikom solidną wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (HRM), umożliwiając uczestnikom rozwój wiedzy specjalistycznej w zakresie HRM i jej zagadnień, w tym stosunków przemysłowych (IR) i innych praktyk zarządzania. [+]

Kurs zapewnia uczestnikom możliwość zdobycia teoretycznych i praktycznych umiejętności z zakresu HRM i IR. Opiera się na programie magisterskim, ale wymaga mniejszej liczby jednostek. W większości przypadków uczestnicy mogą zdecydować się na przejście do Master of Human Resource Management (C04286) po pomyślnym ukończeniu tego kursu.

Kurs ma na celu zaspokojenie potrzeb zawodowych profesjonalistów z pewnym doświadczeniem w obszarze związanym ze stosunkami pracy.

Opcje kariery obejmują stanowiska na poziomie zarządzania w przemyśle lub administracji.

[-]

Dyplom Graduate in Creative Writing

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Creative Writing to część programu, którego celem jest zaspokojenie wielu potrzeb osób, które chcą rozpocząć karierę pisarską, oraz doświadczonych pisarzy, którzy chcą dalej rozwijać swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności. [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć karierę pisarską lub doświadczonych pisarzy, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Studenci rozwijają: zarówno ogólne, jak i specyficzne umiejętności w zakresie pisania w różnych gatunkach, zgłębiając jeden gatunek lub badając potencjał różnych gatunków i mediów, zdolność rozwijania i krytycznej rewizji własnej pracy, zrozumienia związków praktyki pisemnej oraz publikacja w wielu współczesnych formach kulturowych, krytyczna wiedza o debatach kulturowych i estetycznych oraz umiejętność kreatywnego i krytycznego myślenia oraz przyczynianie się do rozwoju w przemyśle kulturalnym.

... [-]

Dyplom Graduate w zakresie zarządzania informacją cyfrową

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Diploma in Digital Information Management to część programu, którego celem jest tworzenie profesjonalistów, którzy są w stanie tworzyć i zarządzać informacjami, które są coraz częściej w formatach cyfrowych. Analizuje również strategie i praktyki w zakresie dostarczania usług wiedzy zarówno dla organizacji, jak i społeczności w XXI wieku. [+]

W tym kursie absolwenci zdobywają wiedzę na temat relacji między jednostkami a praktykami informacji i wiedzy.

Absolwenci: wykazali się wyrafinowanymi umiejętnościami w zakresie obsługi informacji, odpowiednimi dla praktyki zawodowej w różnych środowiskach, ze zrozumieniem relacji między jednostkami a publicznymi / prywatnymi zarejestrowanymi informacjami i praktykami wiedzy, jak również z wiedzą ukrytą / jawną oraz tego, jak można je ocenić, uchwycić, ustrukturyzować i dzielone dla efektywnego wykorzystania zrozumienie współczesnych problemów, trendów, innowacji i sił dla zmiany w praktyce informacyjnej, jak również szerszy kontekst polityczny, polityczny i technologiczny, zrozumienie etycznej praktyki i zdolność do działania w sposób uczciwy, rygorystyczny, samodzielny a współpraca w kontekście zawodowym wykazała kreatywne, krytyczne, refleksyjne możliwości rozwiązywania problemów w kontekście ich ról zawodowych i zaangażowania w uczenie się przez całe życie.... [-]


Dyplom magistra zarządzania lokalnymi władzami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

W kontekście szybkich zmian technologicznych i społeczno-ekonomicznych administracja publiczna pracująca w samorządach lokalnych potrzebuje wysokiego poziomu profesjonalnej wiedzy, szerokiego zakresu umiejętności kierowniczych i organizacyjnych oraz należytego zrozumienia zmieniających się potrzeb i priorytetów sektora i ich społeczności. Nauczanie i uczenie się prowadzone w ramach tego kursu jest okazją dla takich praktyków do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności zawodowych, poparte silnym fundamentem służby publicznej oraz demokratycznych wartości i zasad. [+]

Dostosowany do środowiska samorządowego, kurs umożliwia uczestnikom zbudowanie programu edukacyjnego, który odpowiada na indywidualne potrzeby, ponieważ umożliwia studentom opracowanie planu studiów, który odpowiada wymaganiom ich rozwoju zawodowego. Przedmioty mogą być badane poprzez intensywne uwalnianie bloków, a program może być również wykorzystywany jako punkt wyjścia dla Master of Local Government (C04257).

Po ukończeniu kursu absolwenci dobrze rozumieją aktualne problemy w samorządach lokalnych i różnych społecznościach, a także umiejętność powiązania tej wiedzy z miejscem pracy. Program umożliwia studentom dostęp do kombinacji zarówno ogólnych, jak i specjalistycznych jednostek studiów za pośrednictwem elastycznych trybów dostarczania. Uczniowie rozwijają umiejętności uczenia się, które pozwalają im kontynuować rozwój zawodowy poprzez krótkie kursy lub dalsze studia akademickie.... [-]


Dyplom ukończenia studiów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok January 2019 Australia Sydney

Graduate Diploma in Planning to nowa ścieżka kariery dla projektantów, planistów i specjalistów zajmujących się nieruchomościami, wyposażona w absolwentów z szerokim zrozumieniem zagadnień związanych z planowaniem, a także umiejętności negocjacyjne i kreatywne myślenie potrzebne do ich rozwiązania. [+]

Planowanie często było postrzegane jako proces zatwierdzania, ale UTS zbliża się do dyscypliny jako zadanie kluczowe, które łączy społeczności z rządami, instytucjami i programistami. UTS wierzy, że najlepsi planiści nie stosują już obowiązujących przepisów. Absolwenci UTS są kreatywnymi solverami i negocjatorami, zdolnymi do efektywnego współdziałania w zespołach i zainteresowanymi stronami, dostarczając użyteczne rozwiązania problemów kompleksowego zamieszkania, handlu i infrastruktury.

W tym kursie uczniowie aktywnie angażują się w ramy polityki, środowiska i demografii, aby zrozumieć, w jaki sposób decyzje planistyczne kształtują środowisko miejskie w perspektywie długoterminowej. Studenci uczą się na temat rynków gruntowych i studiów wykonalności oraz nabywania umiejętności technicznych w celu przeprowadzenia złożonych i opartych na dowodach prognoz. Uczestniczą również w planowaniu planowania struktury i planowania dużych projektów dla społeczności. Studenci osiągają te wyniki poprzez zastosowanie teorii do scenariuszy rzeczywistych w środowiskach uczenia się w rzeczywistym świecie, w tym prowadzonych przez zespół rówieśniczych, wielodyscyplinarnych pracy zespołowych i dyskusji, studia przypadków i wycieczek po terenie, z możliwością podróżowania na arenie międzynarodowej.... [-]


Kursy

Certyfikat Absolwent inżynierii środowiska w zarządzaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

To oczywiście dotyczy ogólnych aspektów zarządzania środowiskowego odpowiednich do uprawiania specjalistów w nauk inżynieryjnych, planowania, architektury, prawa, geodezji, zdrowia i budynku. Inżynierowie, naukowcy, urbanistów i innych specjalistów pracujących w tej dziedzinie istnieje ważny obowiązek zapewnienia, że ​​negatywne skutki rozwoju na łączną środowiska jest zminimalizowane. Tematyka oferowanych w tej oczywiście przyjmie zintegrowane podejście do praktyki zawodowej poprzez wybór przedmiotów obowiązkowych w profesjonalnej inżynierii, zarządzania inżynierii środowiska i fakultatywne. [+]

Inżynieria środowiska i zarządzania jest jednym z priorytetów politycznych. Posiada również wysoką profesjonalną priorytet. Uczniowie rozwijają doświadczenie i kompetencje w zakresie zarządzania środowiskiem. Ten kurs jest idealny do uprawiania specjalistów, którzy są zainteresowani w kwestii zarządzania środowiskiem, ale którzy nie mają czasu, aby zobowiązać się do kursu magisterskiego.

Kurs ma na celu rozwijanie świadomości i zrozumienia wpływu człowieka na środowisko w odniesieniu do minimalizacji odpadów i zarządzania jakością wody i umiejętności zawodowe wymagane do pracy w ramach zintegrowanego zespołu odpowiedzialnego za planowanie środowiska i gospodarki.... [-]


Graduate Certificate in Construction Management

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Sydney

Construction management is one of the most rapidly expanding sectors of specialisation in Australia. Construction management specialists have very good job prospects in both construction and infrastructure work areas. The particular mix of skills offered in this degree combine traditional project management frameworks along with specialised preparation in technological advancements and human factors that are a requirement for successful managers in the construction industry. [+]

The course aims to provide graduates with management skills relevant to the operation of construction projects. The course utilises concepts associated with the Project Management Body of Knowledge (PMBOK®) as applied in the construction context. Key areas of construction management are covered in the course including: construction technology and regulations; time, cost and quality management; risk; professional ethics; and industrial relations. Student learning establishes underpinning construction management theory that is strongly supported by best practice case studies delivered by leading academics and practitioners, giving students access to relevant, real-world expertise that reflects the realities of today's construction sector. Through the use of digital technologies students receive hands-on experience with real-world estimating, programming and building information modelling (BIM) platforms.... [-]


Graduate Certificate in Forensic Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Certificate in Forensic Science is suitable for those seeking a scientific qualification to assist them to gain entry into further forensic science studies, as well as for those who are already employed in a scientific field but wish to gain new specialised skills to advance their area of expertise. [+]

The course enhances career prospects by providing opportunities to extend knowledge beyond a first degree. It provides the opportunity to extend or renew scientific knowledge and professional skills that are important to career advancement.

The course provides a backbone of skills important to a professional forensic scientist; be they engaged in research, science business, industries or government organisations.

[-]

Graduate Certificate in Good Manufacturing Practice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Certificate in Good Manufacturing Practice provides up-to-date and in-depth good manufacturing practice (GMP) knowledge within the pharmaceutical, biotechnology and medical device industries. The course provides critical knowledge regarding regulations, compliance/GxP, product development and quality assurance within this heavily regulated industry, an essential ingredient for career development or ongoing study. [+]

This being the only course of its kind in the Asia–Pacific region, the UTS: Pharmacy discipline has partnered with SeerPharma, the industry’s leading provider of technical compliance and quality assurance knowledge, to deliver students a practice-based and research-led education. Designed by leading experts in the field, the course provides professional development options and career pathways for students at all levels of industry organisations. It is ideal for students wishing to commence or enhance their pharmaceutical industry manufacturing career with an industry-recognised qualification.

Career options include: production, quality assurance, quality control, documentation, validation, supply chain and regulatory compliance in the pharmaceutical, biotechnology and medical device industry monitoring and quality assurance in clinical research organisations auditing in government regulatory agencies, consultancy in consulting firms and managers and practitioners in various other associated companies where good manufacturing practices are required. ... [-]


Graduate Certificate in Landscape Architecture

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 0.5 rok January 2019 Australia Sydney

This course has been established to address skill deficits in domestic and international students wishing to enrol in the UTS Master of Landscape Architecture. This course is nested within the master's program to allow graduate certificate students to articulate into the first year of the master's. [+]

This course is intended primarily for international students with a cognate degree with minimal skill deficits but also appeals to local students who have been in the workforce for some time and wish to return to either undertake a master's or simply upskill with a graduate certificate.

After students complete the Master of Landscape Architecture, career options are: landscape architect, urban designer, researcher, land management professional, regional planner, educator and policymaker.

[-]

Graduate Certificate in Marketing

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Certificate in Marketing introduces some of the key dimensions of marketing and is designed for those requiring a general understanding of marketing principles. Students are also given the opportunity to consider various topics of their own choosing, including marketing communications, digital marketing, international marketing, new products and innovations as well as entrepreneurial marketing and branding. [+]

This course provides contemporary theoretical marketing knowledge and the practical skills required for superior performance in Australian and international markets. Students have flexible program options including subject choices, full-time or part-time study options and studying over Autumn, Spring or Summer sessions.

Career options include management-level positions in industry or government.

[-]

Graduate Certificate in Media Practice and Industry

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu January 2019 Australia Sydney

The Graduate Certificate of Media Practice and Industry is part of an articulated program in media and creative practices that includes media industry transformations with respect to ethics, social justice, technology and sustainability and entrepreneurial, collaborative and iterative approaches to the ideas, practices and audiences for screen, digital media and emerging platforms. It offers an entry-level introduction to media and creative processes and practices. [+]

This course is unique in integrating advanced media production practices and future-focused capabilities and technologies with social justice, ethics and sustainable industry practices.

The course aims to introduce students to a set of deeply creative, innovative, audience-focused, adaptable, entrepreneurial and production-ready skills. The subjects allow students to develop key media and creative practice skills and knowledge that can be continued into the master's degree.

The course prepares students for advanced study and orientates them to the media and creative industries, particularly roles such as creative and cultural producers who can incubate, produce and post-produce for screen, digital and emerging media.... [-]


Graduate Certificate in Medical Biotechnology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Certificate in Medical Biotechnology is suitable for those seeking a scientific qualification to assist them to gain entry into science as well as for those who are already employed but wish to gain new specialised skills to advance their area of expertise. [+]

The course enhances career prospects by providing opportunities to extend knowledge beyond a first degree. It provide the opportunity to extend or renew scientific knowledge and professional skills which are important to career advancement.

The course provides a backbone of skills important to a professional scientist; be they engaged in research, science business, industries or government organisations.

[-]

Graduate Diploma in Construction Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu January 2019 Australia Sydney

Construction management is one of the most rapidly expanding sectors of specialisation in Australia. Construction management specialists have very good job prospects in both construction and infrastructure work areas. The particular mix of skills offered in this degree combine traditional project management frameworks along with specialised preparation in technological advancements and human factors that are a requirement for successful managers in the construction industry. [+]

The course aims to provide graduates with management skills relevant to the operation of construction projects. The course utilises concepts associated with the Project Management Body of Knowledge (PMBOK®) as applied in the construction context. Key areas of construction management are covered in the course including: construction technology and regulations; time, cost and quality management; risk; professional ethics; industrial relations; communication; and contract administration. Student learning establishes underpinning construction management theory that is strongly supported by best practice case studies delivered by leading academics and practitioners, giving students access to relevant, real-world expertise that reflects the realities of today's construction sector. Through the use of digital technologies students receive hands-on experience with real-world estimating, programming and building information modelling (BIM) platforms. Students gain further knowledge in contracts administration, integrated project delivery, and communication and stakeholder management with the option to build specialist knowledge in a chosen elective subject.... [-]


Graduate Diploma in Forensic Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Diploma in Forensic Science prepares students for professional and specialist work in the discipline of forensic science and is designed for professional scientists wishing to update their industry-related skills for career advancement. [+]

This course is designed to build students' knowledge and practice of forensic science alongside developing science management and leadership skills. The course contains compulsory core and elective practice-focused forensic science subjects across a range of disciplines from the crime scene to the laboratory. Professional subjects covering a range of skills crucial to all professional scientists – such as project and laboratory management, advanced scientific communication, ethics, innovation and science business models – complete the course. Students also have the option of undertaking a short research internship, subject to approval by the faculty.

The course aims to produce adaptable forensic scientists who are proficient with modern professional practice and technology, and have strong general professional skills such as scientific communication, critical analysis, and project management.... [-]


Graduate Diploma in Landscape Architecture

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Australia Sydney

This course has been established to address skill deficits in domestic and international students wishing to enrol in the UTS Master of Landscape Architecture. This course is nested within the master's program to allow graduate diploma students to articulate into the second year of the master's. [+]

This course is intended primarily for international students with a cognate degree with minimal skill deficits but also appeals to local students who have been in the workforce for some time and wish to return to either undertake a master's or simply up-skill with a graduate diploma.

After students complete the Master of Landscape Architecture, career options are: landscape architect, urban designer, researcher, land management professional, regional planner, educator and policymaker.

[-]

Graduate Diploma in Marketing

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Diploma in Marketing provides a thorough understanding of the basic principles of marketing, the motivations of customers and marketing management. Students are also given opportunity to consider various topics of their own choosing, including marketing communications, digital marketing, international marketing, new products and innovations, and marketing research, as well as entrepreneurial marketing and branding. [+]

The course assists students in developing the ability to identify and analyse marketing management problems and fosters skills in generating marketing strategies to solve problems in the marketing domain, both in Australia and overseas. Students have flexible program options including subject choices, full-time or part-time study options and studying over Autumn, Spring or Summer sessions.

Career options include management-level positions in industry or government.

[-]

Graduate Diploma in Medical Biotechnology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Diploma in Medical Biotechnology is designed for two distinct groups of students, namely the professional scientists wishing to update their industry-related skills for career advancement and students considering a research degree. [+]

The course contains a compulsory core of professional subjects relevant to all science disciplines, such as project management, innovation, entrepreneurship and commercialisation. These core subjects provide a solid foundation to skills required and are important to a professional scientist; be they engaged in research, science businesses, industries or government organisations.

The course aims to produce graduates with communication skills, critical analysis, project management and innovation and commercialisation capabilities as they are important in the real world. The professional strand is complemented by medical biotechnology study. Students also have the option of undertaking a research project, subject to approval by the faculty.... [-]


Graduate Diploma in Strategic Communication

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu . rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Diploma of Strategic Communication is a new postgraduate course that provides advanced study in public communication practices. It is relevant for graduates seeking a career in corporate, government, political, organisational or marketing communication, advertising or public relations, and for communication professionals seeking to advance their career. The course includes theoretical and practical perspectives on up-to-date issues such as audience insights through ethical data collection and analysis, digital media communication, and strategic communication informed by research and evaluation. [+]

The world of public communication is changing rapidly through digitalisation, 'big data' analysis, new platforms and channels, and shifting attitudes and concerns. These are leading to changing practices and challenges, and new ethical concerns. The UTS Graduate Diploma of Strategic Communication is based on the latest research and is taught by a combination of senior academic researchers and leading industry professionals.

Graduates of this course obtain: advanced understanding of human communication informed by social psychology, sociology, semiotics, cultural studies and other disciplines the capability to synthesise communication theory and practice the capability to develop communication strategy informed by research and analysis a sensitivity to ethical and legal issues related to media and communication a sensitivity to inclusiveness, equity and social justice the capacity to develop communication strategies that reflect intercultural and global perspectives, and practical skills to apply strategic communication to address challenges and problems. ... [-]


Świadectwo studiów magisterskich

Certyfikat Absolwent Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Certificate in Finance stanowi wprowadzenie do teorii finansów i praktyki. Jest to szczególnie interesujące dla osób pracujących w różnych dziedzinach finansów i bankowości, których pochodzenie znajduje się w dziedzinach innych niż biznes, finanse, handel lub księgowość. [+]

Kurs zapewnia studentom możliwość zdobycia wiedzy z zakresu teorii finansów i technik dla wiodących celów praktyki zawodowej.

Opcje kariery obejmują stanowiska na poziomie zarządzania w przemyśle lub administracji.

[-]

Certyfikat Absolwent inżynierii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten przeznaczony jest okazją do uprawiania profesjonalnych inżynierów lub technologów rozszerzyć swoją wiedzę inżynierską i aktualizować swoją wiedzę i umiejętności w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami. [+]

Kurs pozwala zajęty zawodowych inżynierów do podjęcia studiów podyplomowych w czasie pracy w kierunku stworzenia równowagi między życiem zawodowym przed przyjęciem zobowiązania do rozpoczęcia tytuł magistra. Badani przyjmie zintegrowane podejście do praktyki zawodowej poprzez obowiązkowych przedmiotów zawodowych technicznych i przedmiotów obowiązkowych odnoszących się do konkretnego dur. Po zakończeniu, wszystkie przedmioty w tym oczywiście może być zaliczona na poczet pana zadaniu dur.

Studenci, którzy mają podstawową stopnia inżynierii studiów mają możliwość zwiększenia ich zdolności i wiedzy przez to studia podyplomowe w odpowiednich kierunkach, umożliwiając im zdobywanie i przytrzymaj zatrudnienia w swoich dziedzinach inżynierskich. ... [-]


Certyfikat Absolwent Professional Accounting

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Certyfikat Graduate Professional Accounting to 4-tematowy kurs wprowadzający, którego celem jest ogólne zrozumienie rachunkowości i pokrewnych obszarów badań biznesowych. Zapewnia podstawy wiedzy w zakresie rachunkowości, finansów, ekonomii i prawa. [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy: nie mają licencjatu w zakresie rachunkowości i chcą pogłębić swoją wiedzę biznesową mają duże doświadczenie biznesowe, ale brak im formalnych kwalifikacji do bezpośredniego wejścia do programów magisterskich z zakresu profesjonalnej księgowości lub chcą ukończyć kurs wprowadzający w rachunkowości i dziedzinach pokrewnych i chcą udowodnić swoją zdolność do podjęcia studiów podyplomowych i uzyskania kwalifikacji podyplomowych. Ponieważ kurs ten wprowadza się do programów magisterskich z zakresu rachunkowości zawodowej, umożliwia to studentom, którzy nie posiadają formalnych kwalifikacji licencjackich, w tym dyplomów TAFE, uzyskanie odpowiednich kwalifikacji akademickich do członkostwa w CPA Australia, Institute of Chartered Accountants w Australii (ICAA) i Instytut Księgowych (IPA).... [-]


Certyfikat Absolwent Strategicznego Zarządzania Łańcuchem Dostaw

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Certyfikat Absolwent Strategicznego Zarządzania Łańcuchem Dostaw zapewnia solidne wprowadzenie do zarządzania operacjami biznesowymi dla tych, którzy chcą zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie. [+]

Ten kurs ma na celu dostarczenie kompetencji studentom potrzebującym nowych i współczesnych umiejętności i zdolności w sektorze produkcyjnym lub usługowym, czy to w odniesieniu do organizacji prywatnych, publicznych czy organizacji non-profit. Kurs w szczególności zapewnia wstępny zestaw umiejętności i zdolności wymaganych do zarządzania zasobami wewnętrznymi i wewnątrzorganizacyjnymi oraz funkcjami biznesowymi. Poprzez studiowanie tego kursu zwiększa się zdolność absolwentów do tworzenia, wychwytywania i odpowiedniej wartości w ich kontekście organizacyjnym.

Kurs wprowadza uczestników w charakter i wkład funkcji łańcucha dostaw i zarządzania operacyjnego w kontekście organizacyjnym.... [-]


Certyfikat Absolwent Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Certificate in Management wprowadza studentów w wiedzę, umiejętności i ramy koncepcyjne w celu podniesienia ich umiejętności zawodowych i zrozumienia zarządzania, charakteryzujących się warunkami złożoności i niepewności, gdzie ocena i związane z nimi obowiązki definiują możliwości. [+]

Innowacyjna struktura zapewnia uczniom wprowadzenie do umiejętności, postaw i profesjonalnych umiejętności związanych z zarządzaniem i prowadzeniem w różnych sektorach przemysłu.

Graduate Certificate in Management został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb osób, organizacji klientów i profesjonalnych organów do edukacji zarządzania.

Opcje kariery obejmują stanowiska na poziomie zarządzania w przemyśle lub administracji.

[-]

Certyfikat Absolwent Zarządzania Ryzykiem Projektu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs umożliwia studentom zarządzania projektami i doświadczonym profesjonalistom z branży ukończenie specjalistycznego kursu zarządzania ryzykiem projektowym. Specjaliści ds. Ryzyka projektowego mają coraz więcej możliwości rozwoju zawodowego. Zajęcia obejmują zarządzanie projektami komercyjnymi, zarządzanie złożonością projektów i zaawansowane zarządzanie ryzykiem dla kierowników projektów. Studenci mają możliwość wyboru przedmiotu do wyboru w zakresie specjalizacji. Przedmioty oferowane są w trybie blokowym, a zajęcia edukacyjne kładą nacisk na zastosowanie koncepcji do problemów w świecie rzeczywistym, efektywną komunikację o jakości zawodowej oraz rolę analizy w identyfikowaniu i zarządzaniu ryzykiem projektowym. [+]

Program ten zapewnia opartą na praktyce wiedzę, umiejętności i narzędzia do identyfikacji i zarządzania ryzykiem w projektach w kilku sektorach przemysłu, popartych teorią i badaniami.

Kurs został opracowany w odpowiedzi na prośby przemysłu o specjalistyczny kurs ryzyka skierowany do kierowników projektów. Jest skierowany do profesjonalistów, którzy chcą rozwijać specjalistyczne umiejętności w tym zakresie. Ma zastosowanie do profesjonalistów z wielu branż, w tym bankowości i finansów, budownictwa i inżynierii, zarządzania wydarzeniami, rządu, zdrowia i IT.

[-]

Certyfikat Graduate in Engineering Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs ma na celu dostarczenie wiedzy na temat zarządzania, która może być dostosowana do potrzeb uczniów. Został opracowany w celu zapewnienia praktykującym inżynierom wiedzy rozszerzonej poza ich pierwszym stopniem oraz aktualizowania wiedzy i umiejętności w zakresie najnowszych postępów w inżynierii, technologii i praktyce biznesowej. Oferowane przedmioty są zgodne ze zintegrowanym podejściem do praktyki zawodowej poprzez wybór profesjonalnych przedmiotów inżynieryjnych i wyboru. [+]

Wielu pracujących inżynierów i technologów nie ma czasu, aby zaangażować się w kurs mistrzowski. Wzrasta jednak zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu zarządzania wśród inżynierów.

Wiedza i umiejętności w zakresie zarządzania technicznego zdobyte podczas ukończenia tego kursu mogą pomóc praktykującym zawodowcom zrozumieć żargon i praktyki zarządzania oraz uzyskać przewagę w aplikowaniu na stanowiska kierownicze w zakresie inżynierii.

[-]

Certyfikat Graduate in Mathematics

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Sydney

Graduate Certificate in Mathematics to cztero-tematyczny kurs. Elastyczna struktura kursów pozwala na programy studiów dostosowane do różnych absolwentów szkół wyższych, od matematyków pragnących odświeżyć lub pogłębić swoją wiedzę w określonej dyscyplinie matematycznej, do posiadaczy dyplomu licencjata biznesu, inżynierii lub nauki, którzy potrzebują matematycznych podstaw do dalszych studiów. [+]

Kurs jest zalecany dla osób z niewystarczającą matematyką w stopniu licencjata, który chce spełnić wymagania przyjęcia w zakresie matematyczno-statystycznego modelowania w Master of Science (C04241).

Celem kursu jest zapewnienie absolwentom szkół wyższych dostępu do szkoleń i przekwalifikowania z matematyki i statystyki w celu umożliwienia uczniom skupienia się na konkretnych tematach matematycznych, a nie na szerszych obszarach matematyki.

Opcje kariery obejmują analityka internetowego, analityka konsumencka, naukowca danych, tworzenie baz danych, badania marketingowe, analizy ryzyka, optymalizację konwersji internetowych, programowanie, modelowanie obliczeniowe, planowanie i logistykę oraz analizę statystyczną.... [-]


Certyfikat Graduate in Public Sector Innovation

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Certyfikat Absolwent UTS w dziedzinie innowacji w sektorze publicznym umożliwia profesjonalistom pracującym w sektorze publicznym oraz w sektorze publicznym rozwijanie ich zdolności do znajdowania rozwiązań dla złożonych problemów, z jakimi stykają się na co dzień. Ten praktyczny program edukacyjny, pierwszy tego rodzaju w Australii, ma na celu wyposażenie studentów w opartą na projektowaniu innowacyjną metodologię o nazwie Frame Creation, opracowaną w UTS . Tworzenie ramek zapewnia twórczą strukturę do odkrywania problemów i może być wykorzystane do przekształcenia publicznego zaangażowania, praktyk, usług, przepisów, polityk, organizacji i społeczności. Kurs wykorzystuje empiryczny, partnerski model nauczania w ramach programu nauczania, a środowisko uczenia się oferuje doskonałą okazję do współpracy i dzielenia się pomysłami z innymi studentami z różnych dyscyplin i sektorów. Sponsorowanie przez zatrudniającą organizację jest pożądane, ponieważ uczniowie pracują nad samoptymalizowanym problemem w ramach własnej praktyki zawodowej. [+]

Po co studiować ten kurs? odkryj swój potencjał twórczego myślenia i zyskaj szerokie zastosowanie umiejętności w innowacjach projektowania współpracuj z rozwijającą się siecią podobnie myślących osób w całym rządzie, zastosuj swoją naukę w samodzielnie dobranym projekcie znajdującym się we własnej praktyce zawodowej. Po co sponsorować swoich pracowników do nauki? inwestuj i rzucaj wyzwanie Twojemu rosnącemu talentowi, aby namiętni pracownicy byli skuteczni w przekształcaniu polityki, programów, usług i kultury organizacyjnej, aby zbadać możliwość wpływu w Twojej organizacji za pomocą opartej na projektowaniu metodologii rozwiązywania problemów.

Kurs przeznaczony jest dla profesjonalistów z sektora publicznego, którzy chcą rozwijać swoją karierę poprzez innowacje i zdolności przywódcze.... [-]


Certyfikat Graduate w Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Certificate in Business Administration zapewnia podstawowe umiejętności stosowane w ogólnym zarządzaniu przedsiębiorstwem dla absolwentów, którzy mają duże doświadczenie biznesowe. [+]

Umiejętności zarządzania ogólnego zostały opracowane w celu zapewnienia specjalistycznej wiedzy w zakresie strategicznego myślenia, krytycznej analizy, opracowywania i wdrażania planów biznesowych, podejmowania decyzji w warunkach niepewności, zrozumienia dynamiki organizacyjnej, skutecznej komunikacji i promowania zmian.

Opcje kariery obejmują stanowiska na poziomie zarządzania w przemyśle lub administracji.

[-]

Certyfikat Graduate w praktyce biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Australia Sydney

Certyfikat Graduate Business Practice ma na celu podniesienie kwalifikacji profesjonalistów dzięki najnowszej wiedzy i metodologii w kluczowych obszarach praktyki biznesowej. Osiąga się to poprzez rozwijanie wiedzy i budowanie zdolności, które zostały wspólnie opracowane z przemysłem w celu dostarczenia doświadczeń związanych z uczeniem się, a także studia koncentrujące się na zrozumieniu, analizie i ocenie wyzwań i możliwości, przed którymi stoją organizacje. Studenci badają szereg czynników środowiskowych, społecznych i ekonomicznych megatrendów wpływających na organizacje, sektory przemysłu i społeczeństwa, które działają w obrębie granic planetarnych, i zapoznają się z myśleniem systemowym, perspektywami wielopoziomowymi i wielodyscyplinarnymi metodami przewidywania przyszłości. Studenci zapoznają się także z technologiami cyfrowymi i badają, w jaki sposób zmieniają istniejące praktyki. [+]

Kurs przeznaczony jest dla profesjonalistów pragnących wzmocnić swoją karierę poprzez poszerzenie umiejętności analitycznych i zdolności przywódczych. Obejmuje on: zastosowane i dostosowane do potrzeb szkolenia w zakresie kluczowych, opartych na dyscyplinie i transdyscyplinarnych narzędzi i metodologii, zintegrowane z pracą rozwiązywanie problemów, z naciskiem na identyfikację i analizę złożonych problemów i możliwości w kontekście cyfrowym, rozwój zdolności przywódczych i zdolności. Wszystkie przedmioty są nauczane w intensywnym tryb na pełne piątki i soboty, co oznacza, że ​​uczniowie mogą kontynuować pracę podczas nauki, stosując to, czego od razu uczą się na swoich zajęciach; cotygodniowe sesje są zaplanowane tylko na oceny w klasie oraz coaching grupowy i sesje mentoringu prowadzone przez czołowych naukowców z UTS Business School, do których dołączają eksperci z innych wydziałów UTS ; studenci angażują się również w rozbudowaną sieć pomocników i partnerów przemysłowych, kohortowy model wspierający rozwój trwałych relacji z rówieśnikami o podobnych poglądach.... [-]


Certyfikat Graduate w zakresie pracy w Internecie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony do informatyki, absolwentów technologii informatycznych lub inżynierów z lub bez doświadczenia sieciowego, którzy chcą się uczyć lub poszerzać swoją wiedzę na temat technologii sieciowych i sieciowych. Ponieważ uczniowie pochodzą z różnych środowisk, w programie istnieje pewien stopień wyboru tematu, który odpowiada indywidualnym potrzebom. [+]

Program internetowy zapewnia praktyczne, praktyczne doświadczenie z wykorzystaniem różnych zasobów, w tym wsparcie zapewniane przez Cisco Systems dla szerokiej sieci komputerowej i odpowiednich aplikacji. Program obejmuje wszystkie aspekty organizacyjnego wykorzystania sieci.

Program ma na celu: zaspokojenie potrzeb przemysłu dla profesjonalistów z branży sieci komputerowych przekwalifikowanie specjalistów IT pragnących przenieść się do sieci komputerowej, a jego odpowiednie pola zapewniają praktyczne podstawy w zakresie tworzenia sieci, projektowania sieci, administracji i zarządzania oraz zapewniają wprowadzenie do rozwoju aplikacje internetowe i mobilne.

Opcje kariery obejmują wsparcie IT / sieci, programistów młodszych systemów lub inne stanowiska w komunikacji danych.... [-]


Certyfikat Graduate w zakresie zarządzania projektami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Program zarządzania projektami UTS zapewnia wciągające środowisko do nauki dla początkujących i doświadczonych kierowników projektów. Kurs ten wyposaża uczniów w podstawową wiedzę i praktyczne doświadczenie, które napędzają realizację projektów we wszystkich sektorach przemysłu, od budowy po technologie informacyjne. Program UTS był pierwszym australijskim programem akredytowanym przez Globalne Centrum Akredytacyjne Project Management Institute (PMI). Obiekty podstawowe są kompatybilne ze strukturami używanymi przez PMI i Australijski Instytut Zarządzania Projektami (AIPM) do certyfikowania praktyków. [+]

Aby zaspokoić napięte harmonogramy pracy, UTS dostarcza zajęcia w trybie intensywnego blokowania. Stwarza to wciągające doświadczenie, w którym uczniowie pracują z rówieśnikami w zespolonym, symulowanym środowisku projektu. Uczniowie zdobywają również praktyczne doświadczenie pracując nad prawdziwymi projektami, w klasie, na miejscu lub korzystając z symulacji komputerowych. Na przykład studenci opracowali ostatnio plany projektu dla Fundacji Jacka Thompsona, Australian Council of Free Health Care Council (CHC) i wielu stowarzyszeń branżowych. Naukowcy UTS znajdują się w czołówce międzynarodowych badań nad zarządzaniem projektami. Ten zakres wiedzy zapewnia studentom dostęp do najnowocześniejszego myślenia stosowanego zarówno w kontekście projektu, jak i organizacji. Nasza kadra nauczycielska obejmuje również specjalnych gości wykładowców z UTS oraz instytucji i organizacji w Australii i za granicą. Absolwenci posiadają szczegółową wiedzę na temat tego, w jaki sposób zarządzanie projektami bezpośrednio poprawia produktywność biznesową i rentowność. Są w stanie realizować projekty, które pomagają organizacjom osiągnąć ich cele strategiczne.... [-]


Certyfikat Graduate w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Certificate in Human Resource Management wprowadza uczestników do wiedzy i doświadczeń w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (HRM) i stosunków przemysłowych. [+]

Kurs wyposaża absolwentów w niezbędne umiejętności i wiedzę, aby stać się skutecznymi, sumiennymi i odnoszącymi sukcesy specjalistami w zakresie zasobów ludzkich.

Graduate Certificate in Human Resource Management to dobry punkt wyjścia dla studentów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat HRM. Zapewnia uczestnikom możliwość nauki na profesjonalnym poziomie i poprawy ich krytycznego zrozumienia. W większości przypadków uczestnicy mogą wybrać przejście do dyplomu ukończenia studiów magisterskich lub magistra w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi po pomyślnym ukończeniu świadectwa ukończenia studiów.

Opcje kariery obejmują stanowiska na poziomie zarządzania w przemyśle lub administracji.... [-]


Certyfikat ukończenia lingwistyki stosowanej i TESOL

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS jest wiodącym na świecie dostawcą kursów podyplomowych z zakresu języka i czytania i pisania, z naukowcami, którzy są autorami publikacji i uznanymi na arenie międzynarodowej ekspertami w tej dziedzinie. Ten kurs zapewnia uczniom możliwość zdobycia wiedzy w zakresie profesjonalnych domen nauczania języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami (TESOL) i zastosowania lingwistyki poprzez początkowe kwalifikacje nauczycielskie TESOL. [+]

Ten kurs jest odpowiedni dla studentów studiów podyplomowych, którzy pragną uzyskać wstępne kwalifikacje nauczycielskie TESOL oraz zaawansowaną i zintegrowaną wiedzę na temat edukacji językowej i umiejętności czytania i pisania, a także jej zastosowania w swoich obszarach praktyki. Kurs kładzie duży nacisk na praktykę poprzez nadzorowane praktyki pedagogiczne i nacisk na najnowsze osiągnięcia w dziedzinie edukacji językowej. Uznanie kredytu może być dostępne.

Możliwości kariery obejmują nauczyciela TESOL w Australii lub nauczyciela języka angielskiego jako języka międzynarodowego (EIL) w kontekście zamorskim (wnioskodawcy powinni sprawdzić z potencjalnymi organami zatrudniającymi w zakresie wymagań dotyczących zatrudnienia).... [-]


Certyfikat ukończenia studiów w zakresie rozwoju nieruchomości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Świadectwo ukończenia studiów w dziedzinie rozwoju nieruchomości oferuje Pathway dostępu do magistra rozwoju nieruchomości (C04008) dla studentów, którzy mają doświadczenie zawodowe w nieruchomości, ale nie mają odpowiednich kwalifikacji licencjackich, lub którzy mają tytuł licencjata w dziedzinie niezwiązanej. [+]

Kurs daje studentom rozwoju nieruchomości wprowadzenie do zasad i praktyki zrównoważonego rozwoju miejskiego i doświadczenia w opracowywaniu planu dla rzeczywistego miejsca odnowy miejskiej. Kurs zapewnia studentom połączenie empirycznych doświadczeń edukacyjnych, pracy zespołowej i kontaktu z praktycznym rozwojem umiejętności, wraz z dogłębnym zrozumieniem ekonomicznej, środowiskowej i innej wiedzy leżącej u podstaw miejskiego zarządzania i rozwoju.

Stopień umożliwia profesjonalistom zmianę kariery ze względu na wielodyscyplinarny charakter uczenia się. Absolwenci są zatrudnieni na stanowiskach publicznych, w tym w urzędach państwowych i samorządowych oraz w prywatnych firmach konsultingowych i deweloperskich.... [-]


Graduate Certificate in Planning

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Graduate Certificate in Planning offers an entry pathway to the Master of Planning (C04007) for students who have professional experience in planning but do not have an appropriate undergraduate qualification, or have a bachelor's degree in an unrelated field. [+]

The degree enables professionals to change careers due to the multidisciplinary nature of the learning.

Graduates are employed in strategic planning on major developments and projects, master planning with financial analysis, and the increasingly important area of sub-regional planning.

[-]

Świadectwo ukończenia studiów inżynierskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs kwalifikuje osoby, które stosują wiedzę w różnych kontekstach do podjęcia pracy zawodowej i zapewnia Pathway do dalszego uczenia się w dziedzinie inżynierii. Studenci z tytułem licencjata w dziedzinie inżynierii pokrewnej mogą ubiegać się o ten kurs. Wszystkie aplikacje są oceniane indywidualnie, a struktura kursu jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb w oparciu o podstawowe kwalifikacje posiadane przez uczniów. Kandydaci bez dyplomu, ale posiadający dyplom TAFE lub równoważny w zakresie inżynierii i znaczące związane z tym doświadczenie zawodowe, mogą również ubiegać się o ten kurs. [+]

Ten kurs tworzy Pathway dla studentów z różnych środowisk technicznych, aby zbadać ich potencjał do podjęcia studiów podyplomowych w zakresie inżynierii. Gdy uczniowie ukończą ten kurs pomyślnie, przeprowadza się indywidualną ocenę, aby wyrazić 12, 18 lub 24 punktów kredytowych na kursie magisterskim.

Ten kurs pozwala profesjonalistom, którzy są obecnie zatrudnieni lub chcieliby pracować w organizacjach inżynierskich, aby zrozumieć i uzyskać przewagę w zabezpieczaniu i utrzymywaniu zatrudnienia.

[-]

Świadectwo ukończenia studiów magisterskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu January 2019 Australia Sydney

UTS Graduate Certificate in Laws (Gradwell) zaspokaja zmieniające się wymagania zawodu prawnika. Oferując absolwentom prawa możliwość specjalizacji w poszczególnych obszarach, które są istotne dla ich obszaru praktyki prawniczej, UTS GradCertLL jest przydatny zawodowo i nagradza intelektualnie. [+]

Pomyślna interakcja między zawodem prawniczym a UTS : Prawo gwarantuje ścisły związek między edukacją na najwyższym poziomie a kwalifikacją zawodową podyplomową. Zajęcia prowadzone są przez mieszankę praktykujących profesjonalistów, pełnoetatowych pracowników akademickich i międzynarodowych naukowców odwiedzających, a także zachęca się do prowadzenia międzyinstytucjonalnych studiów zarówno w Australii, jak i poza nią.

Specjalizacja i rozwój wiedzy specjalistycznej prowadzi do kariery w szeregu poszukiwanych specjalistycznych zawodów w praktyce prawa.

[-]

Świadectwo ukończenia studiów magisterskich z zakresu prawa i praktyki handlowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS ma ugruntowaną wiedzę i reputację w zakresie prowadzenia kursów odpowiednich do potrzeb zawodów związanych z patentami i znakami towarowymi. Kurs spełnia wszystkie wymagania edukacyjne dotyczące rejestracji jako australijski pełnomocnik ds. Znaków towarowych zgodnie z wymaganiami wiedzy Zarządu Trans-Tasman IP Attorneys. [+]

Unikalną cechą tego kursu jest to, że można go przeprowadzić całkowicie online, eliminując potrzebę uczęszczania na zajęcia twarzą w twarz.

Kurs ten zapewnia absolwentom zrozumienie zasad: zarejestrowanego systemu znaków towarowych w Australii i Nowej Zelandii, w tym ochrony niezarejestrowanych znaków i powiązanych form ochrony przed nieuczciwymi lub nieuczciwymi zachowaniami handlowymi w procesie prawnym Australii i Nowej Zelandii oraz w postępowaniu zawodowym regulacja prawników znaków towarowych i rzeczników patentowych Trans-Tasman w Australii i Nowej Zelandii.

Absolwenci mogą ubiegać się o rejestrację jako australijski adwokat znaków towarowych w Australii i Nowej Zelandii. Inne opcje kariery obejmują: prawnika ds. Własności intelektualnej, menedżera portfela znaków towarowych, decydenta politycznego i regulatora rządu.... [-]


Świadectwo ukończenia studiów w dziedzinie informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs umożliwia osobom z nie-IT lub pokrewnym stopniu podjęcie wstępnej sekwencji przedmiotów do podniesienia kwalifikacji lub studiowania przedmiotów w obszarze nieobjętym wcześniejszymi badaniami. [+]

Kurs ten pozwala specjalistom spoza IT zaktualizować swoją wiedzę i umiejętności w obszarach IT, aby pomóc w rozwoju kariery.

Opcje kariery obejmują programistę baz danych, młodszego programistę / analityka lub analityka biznesowego.

[-]

Świadectwo ukończenia studiów w dziedzinie nauk ścisłych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Certyfikat Absolwent Nauki jest odpowiedni dla osób poszukujących kwalifikacji naukowych, aby pomóc im uzyskać dostęp do nauki, jak również dla tych, którzy są już zatrudnieni, ale chcą zdobyć nowe specjalistyczne umiejętności, aby rozwinąć swoją specjalizację. [+]

Kurs zwiększa szanse na rozwój kariery zawodowej poprzez zapewnienie możliwości poszerzenia wiedzy ponad pierwszy stopień. Daje możliwość poszerzenia lub odnowienia wiedzy naukowej i umiejętności zawodowych, które są ważne dla awansu zawodowego.

Kurs stanowi podstawę umiejętności ważnych dla zawodowego naukowca; czy zajmują się badaniami naukowymi, przemysłem naukowym, przemysłem lub organizacjami rządowymi.

[-]

Świadectwo ukończenia studiów w dziedzinie technologii informatycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs umożliwia osobom z IT lub pokrewnym stopniu podjęcie wyspecjalizowanej sekwencji przedmiotów do podnoszenia kwalifikacji lub studiowania przedmiotów w obszarze nieobjętym wcześniejszymi badaniami. [+]

Ten kurs pozwala informatykom aktualizować swoją wiedzę i umiejętności w kluczowym obszarze IT, aby pomóc w rozwoju kariery.

Opcje kariery obejmują programistę baz danych, młodszego programistę / analityka lub analityka biznesowego.

[-]

Świadectwo ukończenia studiów w zakresie analizy finansowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Certyfikat Graduate w analizie finansowej zapewnia ogólne zrozumienie wielu współczesnych zagadnień księgowych i finansowych. [+]

Kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają dużego doświadczenia w zakresie rachunkowości i / lub finansów, którzy potrzebują niektórych kluczowych podstawowych elementów, zanim przejdą do przedmiotów na poziomie zaawansowanym w programie magisterskim. Jest to również odpowiednie dla studentów, którzy nie mają licencjatu, ale szerokie praktyczne doświadczenie i którzy mogą korzystać z programu, aby udowodnić swoją zdolność do podjęcia studiów podyplomowych.

Opcje kariery po dodatkowych badaniach obejmują stanowiska analityka finansowego i planowania finansowego w sektorze usług finansowych, przemyśle i administracji.

[-]

Świadectwo ukończenia szkoły średniej w zakresie przywództwa władz lokalnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs bada trendy, wyzwania i możliwości prowadzenia w samorządzie lokalnym. Pomaga budować zaawansowane umiejętności i wiedzę, aby umożliwić obecnym i ambitnym liderom samorządowym większy wkład w poprawę wydajności ekonomicznej, społecznej, środowiskowej i zarządzania organizacjami, z korzyścią dla społeczności teraz iw przyszłość. [+]

Kurs jest dostosowany do lokalnego środowiska rządowego i pozwala obecnym i ambitnym liderom rozwijać kontekstualne zrozumienie i profesjonalne umiejętności niezbędne do przywództwa w sektorze publicznym. Szczególny nacisk kładzie się na to, aby liderzy samorządowi rozumieli i demonstrowali zaangażowanie w tworzenie "wartości publicznej" (Moore 1995); wyniki naprawdę cenione w społeczności. Kurs oferuje możliwość podjęcia programu edukacyjnego odpowiadającego na indywidualne potrzeby, a także w miejscu pracy i szerszej społeczności. Przedmioty obejmują intensywne warsztaty blokowe, uczenie się akcji, samodzielne studia, wyzwania oparte na scenariuszach i prawdziwy projekt przywództwa społeczności.... [-]


Filmy

Discover UTS

Welcome to our new UTS campus

UTS in the Rugby Australia Building at Moore Park

UTS International Student: Nicoline Falcon – Day in the life

UTS International Student: Mellisa Soesanto - Day in the life

Kontakt

University of Technology, Sydney

Adres 15 Broadway Ultimo, Sydney
2007 Sydney, New South Wales, Australia
Strona internetowa http://www.uts.edu.au/international
Telefon +61 3 9627 4816