Przeczytaj oficjalny opis

Czy myślisz o studiowaniu w Australii? University of Southern Queensland (USQ) szczyci się tym, że zapewnia najlepsze wsparcie, które pomoże ci osiągnąć cel nauki i kariery. Uczniowie USQ cieszą się niewielkimi rozmiarami, grupowymi przestrzeniami do nauki i zestawem usług pomocniczych, które poprawią twoje doświadczenie w nauce. Z uczniami z ponad 80 krajów i międzynarodowymi akredytowanymi stopniami i programami możesz wybrać studia na uczelni, zewnętrzne lub online.

O nas

University of Southern Queensland to dynamiczny uniwersytet, którego celem jest dostarczanie wysokiej jakości stopni naukowych i programów w elastycznym i wspierającym środowisku. W ciągu ponad 50 lat USQ stał się znaną instytucją naukowo-badawczą, zapewniającą edukację na całym świecie z trzech regionalnych lokalizacji: Toowoomba, Springfield i Ipswich. Posiadamy również centrum informacyjne znajdujące się w Stanthorpe.
Nasi uczniowie są wykładani przez wykładowców, którzy są liderami w swoich dziedzinach, którzy, podobnie jak nasze programy, są na bieżąco z ciągle zmieniającym się obliczem branży. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy numerem 1 w Queensland dla absolwentów w pełnym wymiarze czasu pracy (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Niezależnie od tego, czy nasi studenci studiują online, czy w kampusie, skupiamy się na zapewnieniu im spersonalizowanego wsparcia.
Każdy uczeń ma dostęp do oficerów relacji studenckich USQ (SRO), którzy mogą je wspierać w trakcie swojej podróży edukacyjnej.

Kursy

Programy oferowane w USQ mają na celu przygotowanie gotowych do pracy w branży, uznanych na arenie międzynarodowej i posiadających kwalifikacje absolwentów. W USQ możesz uczyć się na poziomie dyplomowym, licencjackim, podyplomowym i badawczym. Możesz również skorzystać z naszych kursów rozwoju zawodowego, programów Pathway i kursów języka angielskiego, aby poprawić swoją karierę.

Blisko 28 000 studentów z całej Australii i całego świata wybiera studia w USQ w zakresie:

 • Biznes i handel
 • Sztuka kreatywna i media
 • Edukacja
 • Inżynieria i środowisko zbudowane
 • Zdrowie i społeczność
 • Humanistyka i komunikacja
 • Technologia informacyjna
 • Prawo i Sprawiedliwość
 • Nauki
 • Badania
 • Programy języka angielskiego i Pathway
 • Rozwój zawodowy.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba to oryginalny kampus uniwersytecki i jest dobrze wyposażony w szeroki wachlarz udogodnień spełniających szeroki wachlarz potrzeb studentów. Największy z trzech kampusów USQ w swojej wielkości, USQ Toowoomba oferuje pełne doświadczenie w kampusie z zakwaterowaniem w akademikach i ogromnym zakresem zajęć studenckich uzupełniających program akademicki.

USQ Toowoomba znajduje się w jednym z największych śródlądowych miast Australii, zaledwie godzinę jazdy samochodem na zachód od Brisbane, w pobliżu lotniska Toowoomba Wellcamp.

USQ oferuje również bezpłatny autobus wahadłowy między USQ Toowoomba, USQ Springfield i USQ Ipswich, co daje uczniom więcej możliwości i elastyczności w uczęszczaniu na zajęcia w zależności od ich potrzeb.

USQ Springfield

USQ Springfield to świeży, nowoczesny kampus położony w sercu jednego z najszybciej rozwijających się regionów Queensland.

USQ Springfield oferuje szeroką gamę opcji studiów licencjackich i podyplomowych w tętniącej życiem okolicy zaledwie 25 minut od Ipswich CBD, 45 minut od Brisbane i godzinę od Gold Coast.

Jest to centrum cyfrowej produkcji i osiągów Uniwersytetu, w kampusie znajduje się standardowy nadawany przez przemysł telewizyjny i radiowy zakład produkcyjny oraz sale prób, a także wspólne sale dydaktyczne, zupełnie nowe laboratoria.

Symulator lotu USQ Springfield jest pierwszym tego typu w Queensland. Symulator USQ to wąski dysz, gdzie studenci lotnictwa mogą replikować cały lot, zarówno regularne, jak i nienormalne, podczas wykonywania kontroli i procedur.

USQ Ipswich

Kampus Ipswich USQ znajduje się na terenie dziedzictwa w jednym z najstarszych australijskich miast. Jesteśmy częścią Ipswich od 2006 roku, a wraz z rozwojem regionu zwiększamy nasze zaangażowanie w regionie.

Zielony kampus USQ Ipswich ma wspaniałe widoki na miasto, a także wspaniałą bibliotekę z żywym lasem deszczowym. Kampus znajduje się 55 minut od miasta Brisbane, godzinę i 15 minut od Złotego Wybrzeża i można do niego dojechać środkami transportu publicznego. Strona USQ's School of Health and Wellbeing, USQ Ipswich obejmuje zbudowane na zamówienie, paramedyczne obiekty szkoleniowe i nowe kliniczne laboratoria pielęgniarskie, boiska sportowe, kawiarnię i siłownię.

online

Dzięki badaniu online w USQ łatwiejsze niż kiedykolwiek studia pasują do Twojego życia. Koncentrujemy się na sukcesie studentów, dlatego ułatwiamy Ci dostosowanie się do twoich pełnych kariery, w pełni akredytowanych stopni do twojego intensywnego życia. W rzeczywistości jesteśmy numerem jeden uniwersytet w Queensland dla absolwentów w pełnym wymiarze czasu pracy (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Możesz studiować w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin lub zmienić obciążenie studium w miarę zmian w życiu - Twoja sala lekcyjna jest tak blisko, jak komputer.

Nasi studenci, którzy zdecydują się na naukę w Internecie, są bardzo częścią naszych społeczności na terenie kampusu i są mile widziane, aby być z nami w kampusie, a także korzystać z szerokiej gamy udogodnień i usług wsparcia, które mamy do zaoferowania.

Studenci online mogą uzyskać dostęp do elastycznej internetowej klasy, która pozwala im wybrać miejsce, w którym się uczą, gdy się uczyć, a nawet jak się uczyć. Nic dziwnego, że ponad 75% naszych studentów decyduje się na naukę w tym trybie.

Międzynarodowe wsparcie dla studentów

 • Bezpłatny odbiór z lotniska i transfer do miejsca zakwaterowania dla nowo przybyłych studentów
 • Uczelnie i mieszkania poza kampusem
 • Międzynarodowy Student Workgroup w USQ Career Hub
 • Dobro studentów, zdrowie, doradztwo i dobre samopoczucie
 • Wsparcie i usługi wielowyznaniowe
 • Regularne wydarzenia i działania studenckie
 • Zasoby niepełnosprawności.

Dowiedz się więcej o usługach USQ International.

Gdzie się zatrzymać?

Jeśli planujesz studiować w kampusie z USQ, istnieje wiele opcji zakwaterowania dostępnych dla każdego budżetu - wszystko w bliskiej odległości od każdego z kampusów USQ. Dowiedz się więcej o zakwaterowaniu w USQ.

Czy jesteś gotowy do złożenia wniosku w USQ?

Ubieganie się o studia z USQ jest łatwe! Dowiedz się więcej o naszym procesie aplikacyjnym i uruchom aplikację. Pamiętaj, że nie ma opłaty za złożenie wniosku w USQ.

Badania

USQ angażuje się w prowadzenie badań, które mają nie tylko znaczenie akademickie, ale angażują się w branżę i naszych interesariuszy oraz przyczyniają się do innowacji, które przynoszą korzyści naszym społecznościom, narodowi i nie tylko.

Kluczem do naszej kultury badawczej jest współpraca z przemysłem, aby zrozumieć problemy stojące przed sektorem i wspólnie opracowywać nowe pomysły i technologie, które mają realny wpływ na wymierne korzyści. Posiadamy znaczne możliwości badawcze i wiedzę specjalistyczną w następujących obszarach;

 • Rolnictwo i agrobiznes
 • Astrofizyka
 • Dziedzictwo kulturowe i archeologia
 • Cyfrowe życie
 • Nauki o środowisku
 • Zdrowie i nauki behawioralne
 • Nauki matematyczne i hipersoniczne
 • Inżynieria materiałowa i technologia inżynieryjna
 • Społeczność regionalna i rozwój gospodarczy

Jesteśmy międzynarodowo uznawani za naszą pracę w przyszłych materiałach i materiałach kompozytowych, ściśle współpracując z międzynarodowymi partnerami branżowymi i innymi instytucjami badawczymi, w celu określenia rentownych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań dla niektórych z największych na świecie towarów.

USQ szybko staje się światowym liderem w dziedzinie badań w dziedzinie systemów rolniczych i zarządzania zrównoważonymi krajobrazami wiejskimi, prowadząc badania w dziedzinie nauk o środowisku, informatyki i nauk matematycznych, nauk rolniczych i inżynierii. Międzynarodowe projekty badawcze w Azji pomagają między innymi w polepszaniu nawadniania, produkcji warzyw i handlu kawą.

Od pożywienia po regionalne przeżycie raka, nasi naukowcy pracują nad poprawą jakości życia dla wszystkich dzięki naszym badaniom w zakresie zdrowia. Projekty obejmują zaspokojenie wyjątkowych potrzeb społeczności regionalnych i wiejskich poprzez badania obejmujące systemy opieki zdrowotnej, nauki i technologii, dostęp i opiekę, infrastrukturę i innowacje. Naukowcy z projektu USQ badają również potencjał żywności funkcjonalnej, która odwraca otyłość u ludzi i przewlekłe choroby zapalne, zapewniając podstawy do uzyskania optymalnych korzyści zdrowotnych w celu zmniejszenia ryzyka związanego z przewlekłymi zaburzeniami stylu życia.

Studenci studiów podyplomowych w USQ mają dostęp do szerokiej gamy udogodnień i są wspierani przez naszych naukowców i partnerów, aby wspierać dynamiczne i satysfakcjonujące środowisko. Innowacyjne programy USQ w zakresie wyższego stopnia poprzez badania (HDR) poszerzają horyzonty uczniów i przygotowują je do podejmowania trudnych wyzwań w wybranych przez nich dziedzinach, aby zwiększyć ich szanse na zatrudnienie i innowacyjność.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

University of Southern Queensland (USQ)

Szukasz rozszerzenia możliwości kariery lub podjęcia studiów podyplomowych w biznesie? Dzięki szerokiej gamie specjalizacji lub możliwość dostosowania stopnia do własnyc ... [+]

Rozwiń swoje umiejętności biznesowych oraz wiedzy

Szukasz rozszerzenia możliwości kariery lub podjęcia studiów podyplomowych w biznesie? Dzięki szerokiej gamie specjalizacji lub możliwość dostosowania stopnia do własnych interesów, USQ w Graduate Diploma of Business daje możliwość dostosowania swoich interesów studyjne do obszarów, które najlepiej wspierają swoje aspiracje biznes kariera ci. Absolwent Dyplom elastyczność biznesową 'oferuje także z opcją do wyboru dwie specjalizacje.

Można wybrać specjalizację z:

Agrobiznes (nie jest dostępny w 2017) Big Data i wizualizacja administracja biznes przywództwa w biznesie Zarządzanie kryzysowe Analytics marketingu cyfrowego CYFROWY TRANSFORMACJA Komunikacja w nagłych wypadkach i katastrofie Przywództwo Enterprise finanse Ogólny Global Business Management International Business Zarządzanie projektami Profesjonalna komunikacja Strategiczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Marketingu strategicznego Sustainable Business. ... [-]
Australia Toowoomba Springfield Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Powiązany program

University of Southern Queensland (USQ)

USQ's Associate Degree of Engineering (Mining) został opracowany w ramach projektu Minerals Industry National Associate Degree (MINAD) ustanowionego przez Radę Minerałów ... [+]

Stań się częścią przemysłu wydobywczego

USQ's Associate Degree of Engineering (Mining) został opracowany w ramach projektu Minerals Industry National Associate Degree (MINAD) ustanowionego przez Radę Minerałów Australii (MCA). Stopień ten daje swobodę wyboru, aby rozpocząć swoją karierę lub odskocznią do dalszej nauki.

Będziesz uczyć się planowania, projektowania, testowania i eksploatacji kopalni odkrywkowych i podziemnych, ale także będziesz mieć możliwość wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności w praktyce na lekcjach i w kopalniach.

Tematy obejmują matematykę podstawową, mechanikę stosowaną, materiałoznawstwo, projektowanie inżynierskie, geologię, geomechanikę, budownictwo, geodezję, technologie wydobywcze i planowanie kopalni.... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Bądź częścią przyszłości dzięki Associate Degree of Engineering (Inżynieria Systemów Komputerowych) USQ, aby poszerzyć perspektywy kariery i dać szansę na zostanie Inżyni ... [+]

Programuj, projektuj i rozwijaj

Bądź częścią przyszłości dzięki Associate Degree of Engineering (Inżynieria Systemów Komputerowych) USQ, aby poszerzyć perspektywy kariery i dać szansę na zostanie Inżynierem. Associate Degree of Engineering da Ci swobodę wyboru, aby od razu rozpocząć pracę w branży lub ustawić krok do dalszych badań.

Poprzednie doświadczenia za pośrednictwem TAFE lub pracy?

Masz już dyplom TAFE lub doświadczenie poprzez pracę? Następnie szybko śledź swój stopień z przyznanym już kredytem.

Dlaczego systemy komputerowe?

USQ's Computer Systems Engineering Degree pozwoli Ci zanurzyć się w programowaniu, projektowaniu i tworzeniu dużych programów i programów sprzętowych, jednocześnie tworząc połączenia z innymi studentami i profesjonalistami pracującymi w branży.... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Świadectwo studiów magisterskich

University of Southern Queensland (USQ)

Świadectwo ukończenia studiów w USQ (Career Development) jest idealne, jeśli pracujesz w nauczaniu, doradztwie, szkoleniach, zatrudnieniu lub rolach związanych z rozwojem ... [+]

Poszerz swoją wiedzę

Świadectwo ukończenia studiów w USQ (Career Development) jest idealne, jeśli pracujesz w nauczaniu, doradztwie, szkoleniach, zatrudnieniu lub rolach związanych z rozwojem społeczności oraz wspierasz planowanie kariery i rozwój studentów, klientów i organizacji. Ten certyfikat absolwenta jest skierowany do nowych i doświadczonych praktyków, którzy chcą skoncentrować się na problematyce szeroko pojętego rozwoju kariery, w tym polityki, zdolności do zatrudnienia i uczenia się.

Ucz się elastyczności

Po ukończeniu Graduate Certificate of Education (Career Development) z minimalną GPA w wysokości 4,0, będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w studiach i kontynuowania studiów magisterskich (Career Development).... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Graduate Certificate of Professional Studies zaprojektowane specjalnie dla profesjonalistów, którzy rozwijają swoje umiejętności i zdobywają kwalifikacje podyplomowe, zac ... [+]

Zilustruj swój wysoki poziom wiedzy

Graduate Certificate of Professional Studies zaprojektowane specjalnie dla profesjonalistów, którzy rozwijają swoje umiejętności i zdobywają kwalifikacje podyplomowe, zachowując swoją obecną pozycję na rynku pracy.

Będziesz mógł łączyć studia z projektami i badaniami w swojej dziedzinie zawodowej, prowadząc do korzyści dla Ciebie i Twojego miejsca pracy. Studia Zawodowe to nowoczesny sposób na otwarcie możliwości kształcenia uniwersyteckiego i kwalifikacji dla zapracowanych profesjonalistów.

Możliwości zawodowe

Poprzez ukończenie Graduate Certificate of Professional Studies uzyskasz kwalifikacje podyplomowe, które ilustrują wysoki poziom wiedzy, którą zdobyłeś w swoim zawodzie, przyczyniają się do Twojej organizacji oraz do własnego rozwoju i kariery.... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Niezależnie od tego, czy studiowałeś biznes przed, miał odpowiednie doświadczenie zawodowe bez studiowania, czy studiował obszar niezwiązany, certyfikat Graduate Certific ... [+]

Postaraj się w swoim miejscu pracy z dyplomem podyplomowym

Niezależnie od tego, czy studiowałeś biznes przed, miał odpowiednie doświadczenie zawodowe bez studiowania, czy studiował obszar niezwiązany, certyfikat Graduate Certificate of Business firmy USQ może rozszerzyć swoje perspektywy kariery o kwalifikacje podyplomowe.

Możesz wybrać studia:

Specjalizacja Administracji Biznesowej, w ramach której będą wybierane cztery podstawowe kursy biznesowe od Mistrza Administracji Biznesowej. Jeśli chcesz kontynuować naukę i studiować Master of Business Administration, wybierz tę specjalizację. Specjalistyczna specjalizacja, w której możesz wybrać dowolne cztery podyplomowe kursy biznesowe i handlowe, lub z innego obszaru studiów, na którym uzyskał zgodę na studia, aby spersonalizować stopień wymagań. ? Nazwane specjalizacje Gdzie można wybrać specjalizację w jednym obszarze, w tym: Agrobiznes (nie jest dostępny w 2017) Big Data i wizualizacja administracja biznes Przywództwo (dostępne od semsester 2, 2017) Zarządzanie kryzysowe Analytics marketingu cyfrowego (dostępny w semestrze 2, 2017) CYFROWY TRANSFORMACJA Komunikacja w nagłych wypadkach i katastrofie (dostępna w semestrze 2, 2017) Przywództwo Enterprise finanse Global Business Management International Business Profesjonalna komunikacja projekt Leadership Zarządzanie projektami Rozwój i zarządzanie nieruchomościami Strategiczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Marketingu strategicznego Sustainable Business Jeśli chcesz iść dalej i studiować Mistrz Biznesu i Innowacji, Mistrz Zarządzania Projektami, Mistrz Systemów Informatycznych lub Mistrza Rachunkowości Zawodowej, wybierz Named specjalizację. ... [-]
Australia Toowoomba Springfield Australia Online
Listopad 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Certyfikat Absolwenta Edukacji USQ (Curriculum and Pedagogy) jest idealny dla obecnych i aspirujących liderów edukacji, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoj ... [+]

Wzmocnij swoje umiejętności zarządzania edukacją

Certyfikat Absolwenta Edukacji USQ (Curriculum and Pedagogy) jest idealny dla obecnych i aspirujących liderów edukacji, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju programów nauczania i praktyki pedagogicznej we współczesnych placówkach edukacyjnych.

Dalsza edukacja

Po ukończeniu Graduate Certificate of Education (Curriculum and Pedagogy) z minimalną GPA w wysokości 4,0, będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w zaliczeniu studiów i kontynuowania studiów magisterskich (Curriculum and Pedagogical Leadership).

Jeśli nie osiągniesz GPA w wysokości 4,0, możesz mieć możliwość kontynuowania studiów z Graduate Diploma of Education (Curriculum and Pedagogical Leadership), zanim przejdziesz do Master of Education (Curriculum and Pedagogical Leadership) (pod warunkiem, że inny program wejścia wymagania są spełnione).... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

... [+]

Nie wszystkie kursy są dostępne w każdym trybie w każdym semestrze lub roku. Studenci powinni sprawdzić listę kursów i trybów oferty dla każdego semestru / roku. [-]
Australia Toowoomba Springfield Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Nauka nie kończy się po opuszczeniu szkoły. Jest to nieodłączna część współczesnego środowiska pracy. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na nauczycieli, którzy są w stanie ... [+]

Odkryj możliwości edukacyjne

Nauka nie kończy się po opuszczeniu szkoły. Jest to nieodłączna część współczesnego środowiska pracy. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na nauczycieli, którzy są w stanie zaprojektować, wdrożyć i dostarczyć wiele możliwości nauki dla dorosłych w miejscu pracy i szerszej społeczności.

Świadectwo ukończenia studiów magisterskich USQ (kształcenie dorosłych, zawodowe i w miejscu pracy) umożliwia naukę ułatwionego uczenia się poza szkołą. Zaprojektowany, aby wykorzystać twoje środowisko pracy, dzięki nauce, która jest przydatna i przydatna, ten stopień umożliwia ukończenie opartego na pracy projektu do oceny.

Dalsze badanie... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Czy chcesz przedłużyć swoją karierę pedagogiczną w zakresie poradnictwa i doradztwa jako doradca, doradca lub szkolny doradca? Graduate Certificate of Education (Counsell ... [+]

Wprowadzaj zmiany w życiu innych

Czy chcesz przedłużyć swoją karierę pedagogiczną w zakresie poradnictwa i doradztwa jako doradca, doradca lub szkolny doradca? Graduate Certificate of Education (Counselling in Educational Contexts) pomoże ci przygotować się do przejścia.

Rozwijaj podstawowe umiejętności doradcze i zrozumienie kluczowych problemów, z jakimi borykają się uczniowie i jak radzą sobie z nimi dzisiejsi profesjonaliści w edukacji. Ta specjalizacja zapozna Cię z najważniejszymi teoriami i praktykami poradnictwa w kontekście edukacji. Będziesz mieć możliwość podjęcia kursu promującego promocję zdrowia i interwencje w zakresie zdrowia psychicznego oraz odpowiedzi na maltretowanie i zaniedbanie dzieci.... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Świadectwo studiów podyplomych

University of Southern Queensland (USQ)

Certyfikat Absolwenta USQ (Lingwistyka Stosowana) firmy USQ jest idealny, jeśli pracujesz z osobami mówiącymi w drugim języku i ich społecznościami, lub w zakresie logope ... [+]

Zwiększ swoją wiedzę w zakresie Lingwistyki Stosowanej

Certyfikat Absolwenta USQ (Lingwistyka Stosowana) firmy USQ jest idealny, jeśli pracujesz z osobami mówiącymi w drugim języku i ich społecznościami, lub w zakresie logopedii i patologii, pokrewnego zdrowia, psychologii lub szkolenia w różnych sytuacjach, które wymagają umiejętności zarządzania komunikacją i interakcja międzykulturowa.

Ten cztero-stopniowy stopień pozwala ci poszerzyć wiedzę i umiejętności jako pomocnik w nauce w kontekście drugiego języka i krytycznie zastanowić się nad kwestiami związanymi z językiem.

Pathway do dalszej nauki

Po ukończeniu Graduate Certificate of Education (Lingwistyki Stosowanej) z minimalną GPA w wysokości 4,0, będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w zaliczeniu studiów i kontynuowania studiów magisterskich (Lingwistyka stosowana).... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Australia
Witryna
Telefon
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Australia
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Australia
Address
Australia Online, Australia
Telefon
undefined