The Eagle Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od momentu powstania w 2003 r. Akademia Orzełowa była najlepszym wyborem dla Australii dla studentów z Australii i Międzynarodowej, szukających pełnej szkoły sportowej, fitness i rekreacji z wieloma możliwościami. Akademia Orzeża stale ulepsza i zmienia swoją ofertę kursową, aby dać naszym uczniom dokładnie to, czego chcą. Teraz mamy kursy języka angielskiego i biznesowego!

Akademia Orzeł posiada kwalifikacje i kursy w zakresie biznesu, języka angielskiego, rekreacji na świeżym powietrzu, sportu i rekreacji i fitness, aby zwiększyć zakres użytecznych kursów dla osób poszukujących pracy w klubach sportowych, siłowni, turystyki, gościnności lub innych obszarach biznesowych. Rzuć w słynną przyjazną obsługę i łatwo zrozumieć, dlaczego ponad 500 studentów z każdego kontynentu zdecydowało się na ukończenie szkoły w Eagle Academy w ubiegłym roku.

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości nauczania i coachingu w wysokiej jakości otoczeniu w rozsądnej cenie, aby dać naszym studentom wyraźną przewagę nad innymi.

Współpracujemy z innymi wiodącymi uczelniami sportowymi i centrami w celu realizacji naszych programów (patrz poniżej). Korzystając z tych specjalistycznych uczelni, wszystkich liderów w wybranych dyscyplinach, dostajemy się do gamy najlepszych kwalifikowanych autokarów i najlepszych obiektów w Australii.

Czy studenci są zainteresowani ogólną wiedzą na temat sportu czy rekreacji, taką jak odżywianie lub administracja sportowa; kursy instruktażowe w zakresie fitness, surfingu lub innych zajęć wodnych; kariera w biznesie; lub poprawić swoje umiejętności w Językach Spokrewnionych i Pisemnych; możemy zaspokoić ich potrzeby.

Mamy teraz kampusy w Fortitude Valley, Carina, Broadbeach i Coolangatta!

Pragniemy zaprosić Państwa do Akademii i ufać, że wybrany przez Ciebie kurs jest wszystkim, na co chcesz, aby poprawić jakość sportu, sprawności, biznesu, rekreacji czy angielskiego, a co najważniejsze, że lubisz spędzać czas z nami. Daj nam znać, czy możemy w każdej chwili pomóc.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Dyplomy » Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Certyfikat III Fitness

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Australia Southport Brisbane + 2 więcej

Kwalifikacja ta zapewnia umiejętności i wiedzę dla indywidualnego być właściwy w zakresie działalności i funkcji wymagających autonomiczną pracę w określonym zakresie ćwiczeń sytuacje i działania obsługi. [+]

Kwalifikacja ta zapewnia umiejętności i wiedzę dla indywidualnego być właściwy w zakresie działalności i funkcji wymagających autonomiczną pracę w określonym zakresie ćwiczeń sytuacje i działania obsługi. Wyniki kwalifikacji obejmują zapewnienie ćwiczeń grupom, zespołom lub programom siłowni. Prace mogą odbywać się w miejscach takich jak gimnastyka, fitness, baseny, pomieszczenia społecznościowe lub na zewnątrz.

Długość kursu: 12 miesięcy (52 tygodnie, składa się z 40 tygodni nauki i 12 tygodni wakacji).

Studenci mogą rozpocząć naukę z wprowadzeniem w każdy poniedziałek, za zgodą Dyrektora, a zajęcia ogólne prowadzone są przez wszystkie tygodnie, z wyjątkiem okresów wakacyjnych (patrz arkusz Term and Holiday).... [-]


Certyfikat iii w biznesie

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 6 miesięcy Otwarta rekrutacja Australia Southport Brisbane Coolangatta + 3 więcej

Ta kwalifikacja odzwierciedla różnorodne role osób w różnych sektorach przemysłu, którzy stosują szeroki zakres kompetencji, stosując dyskrecję, ocenę i odpowiednią wiedzę teoretyczną. Mogą zapewnienie doradztwa technicznego i wsparcia zespołu. [+]

Ta kwalifikacja odzwierciedla różnorodne role osób w różnych sektorach przemysłu, którzy stosują szeroki zakres kompetencji, stosując dyskrecję, ocenę i odpowiednią wiedzę teoretyczną. Mogą zapewnienie doradztwa technicznego i wsparcia zespołu. Kluczowymi klientami dla tej kwalifikacji są osoby uczące się w kraju i zagranicą, które chcą pracować jako doradca klienta, operator danych, urzędnik generalny, urzędnik administracyjny lub pracownik zajmujący się przetwarzaniem tekstów.

Długość kursu:

6 miesięcy (28 tygodni, składa się z 20 tygodni nauki i 8 tygodni wakacji).

Studenci mogą rozpocząć naukę z wprowadzeniem w każdy poniedziałek po zatwierdzeniu przez dyrektora, a zajęcia ogólne prowadzone są w tygodniu, z wyjątkiem dni świątecznych (patrz Kalendarz Akademii Akademii).... [-]


Dyplom

Dyplom Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy Otwarta rekrutacja Australia Southport Brisbane Coolangatta + 2 więcej

[+]

Kwalifikacja ta jest również dostosowany do potrzeb osób z małym lub żadnym doświadczeniem zawodowym, ale którzy posiadają dźwiękowe teoretycznych umiejętności biznesowych oraz wiedzy, które chcieliby rozwijać się w celu stworzenia dalszych możliwości kształcenia i zatrudnienia.

Biorąc pod uwagę nasze wtrącenia i urządzenia, które można wykorzystać, zobaczysz, że żaden konkurent nie może dopasować naszych cen do wartości. Jeśli się nie zgadzasz, zapisz ofertę konkurenta na piśmie i czujemy się pewni, że możemy go pokonać.

Wymagania wstępne: Studenci mogą ubiegać się o uznanie wcześniejszej nauki lub kredyt bezpośredni. Może to zmniejszyć czas trwania kursu. BSBADM506 Zarządzaj projektowania i rozwoju dokumentów biznesowych [-]

Dyplom wyższego stopnia

Advanced Diploma of Leadership and Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy Otwarta rekrutacja Australia Southport Brisbane Coolangatta + 2 więcej

[+]

Biorąc pod uwagę nasze wtrącenia i urządzenia, które można wykorzystać, zobaczysz, że żaden konkurent nie może dopasować naszych cen do wartości. Jeśli się nie zgadzasz, zapisz ofertę konkurenta na piśmie i czujemy się pewni, że możemy go pokonać.

Wymagania wstępne: Studenci mogą ubiegać się o uznanie wcześniejszej nauki lub kredyt bezpośredni. Może to zmniejszyć czas trwania kursu.

Studenci muszą studiować wszystkie 12 jednostek poniżej, aby uzyskać kwalifikacje.

[-]

Kursy

ELICOS Intensive Spoken and Written English Course (Beginner – Advanced)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Australia Southport Brisbane + 1 więcej

[+]

Studenci Visa powinni mieć świadomość, że agenci mogą działać w naszym imieniu w celu rekrutacji studentów. Czynniki te są wymienione na naszej stronie internetowej.

Poziom

[-]

Filmy

Carina Campus

Fortitude Valley Campus

Southport Campus

Kontakt

Adres 56 Nerang St.
4215 Southport, Queensland, Australia

Adres 360 St Pauls Terrace
4006 Brisbane, Queensland, Australia

Adres 70 Griffith Street
4225 Coolangatta, Queensland, Australia

Adres 56 Zahel Street
4152 Brisbane, Queensland, Australia