Tec-NQ

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

W Tec-NQ zawody są karierą pierwszego wyboru. Tec-NQ jest zarejestrowaną organizacją szkoleniową (RTO) i gimnazjum, które działa od 2007 roku. Tec-NQ oferuje szeroki zakres programów szkoleniowych i edukacyjnych dla Townsville i regionu North Queensland, w tym kształcenia praktykantów w pełnym wymiarze godzin, na szkolenia z zakresu zapotrzebowania, programów przedinstytucjonalnych i programów dla uczniów szkolnych.

Nasza historia

Początkowo założona jako Australian Technical College North Queensland organizacja została sfinansowana w ramach rządów federalnych programu Australian Technical College. Rok 2009 zakończył się zamknięciem tego programu i uruchomieniem Tec-NQ jako niezależnej organizacji na początku 2010 roku.

Tec-NQ stopniowo rozwijał się od momentu powstania, a obecnie studenci i uczniowie z branży stolarskiej, hydraulicznej, elektrotechniki, motoryzacji, inżynierii i informatyki.

W 2015 r. Tec-NQ otworzył Regionalny Ośrodek Szkolenia dla Obiektów (RTAF) dla studentów i uczniów regionalnych.

Tec-NQ dostarcza również certyfikat 111 w dziedzinie technologii elektrotechnicznych w Mackay w celu odbycia praktyk zawodowych. Studenci muszą być zatrudnieni w praktyce w branży.

Zarząd i pracownicy Tec-NQ z dumą służą społeczności lokalnej.

Nasza Różnica

Dlaczego warto wybrać TEC-NQ?

 • Jesteśmy lokalni
 • Elastyczne opcje treningowe
 • Podejście współpracy
 • Prywatna usługa
 • Trenerzy specjalistów
 • OBIEKTY state-of-the-art

Nasz model szkolenia

 • Aby uzyskać więcej czasu na ćwiczenie i pomagać w rozwoju Twojej firmy, nasz model szkolenia jest usprawnioną funkcjonalną ścieżką dla ucznia, aby uzyskać maksymalne umiejętności i wiedzę praktyczną, aby stać się wykwalifikowanymi szybciej.
 • Szkolenie w miejscu pracy : przychodzimy do Państwa miejsca pracy, aby przeprowadzić szkolenie i ocenę z uczniami.
 • e-Learning : Nasza platforma e-learning pozwala na samodoskonalenie nauki między kontaktem z moderatorem, pozwalając zaoszczędzić mniej czasu poza miejscem pracy.
 • Szkolenie na uczelniach : tam, gdzie Tec-NQ zaoferuje szkolenie w blokach z wykorzystaniem warsztatów uczelni, umożliwiających uzyskanie praktycznych ćwiczeń praktycznych, których nie można uzyskać w miejscu pracy.
 • Procesy oceny kompetencji : dla doświadczonych pracowników, którzy nigdy nie uzyskali kwalifikacji w handlu, jesteśmy w stanie przeprowadzić proces szybkiej oceny, który ocenia obecne umiejętności kadry nauczycielskiej wobec krajowych standardów pakietu szkoleń w celu szybkiego ukończenia kwalifikacji. Ten proces jest przyjazny dla użytkownika i szybki, pozwalając doświadczonym pracownikom na uzyskanie kwalifikacji handlowych w krótkim czasie.

Korzyści płynące z nauki mieszanej

 • Model dostarczania Tec-NQ pozwala na większą elastyczność w tym, jak często Twój praktyk jest wycofywany z pracy w celu podjęcia szkoleń, co pozwala lepiej zarządzać personelem i bieżącym obciążeniem pracą.
 • Uczniowie są obsługiwani przez wiele metod szkoleniowych, aby zapewnić ich zaangażowanie i postęp w razie potrzeby.
 • Szkolenie w miejscu pracy pozwala uczniom rozwijać się we własnym tempie i nie odbywać się przez innych uczniów w szkoleniach blokowych. Dostępne szkolenie blokowe jest negocjowane podczas rejestracji i trwa przez 2 tygodnie, pozwalając jedynie na szybszy kontakt ze swoim uczonym.
 • Tec-NQ jest w stanie przeprowadzić szkolenie w miejscu pracy, które odnosi się do prac, które są obecnie prowadzone w czasie wizyty. Np .: jeśli twój uczeń ma roboty tokarskie, Tec-NQ może dostosować się przez szkolenie i ocenianie swojego ucznia w jednostkach kompetencji, które dotyczą pracy tokarskiej.

Lokalizacje

Townsville City

Address
54 Discovery Drive. Douglas Townsville QLD Australia
4814 Townsville City, Queensland, Australia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje