Tec-NQ

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

W Tec-NQ zawody są karierą pierwszego wyboru. Tec-NQ jest zarejestrowaną organizacją szkoleniową (RTO) i gimnazjum, które działa od 2007 roku. Tec-NQ oferuje szeroki zakres programów szkoleniowych i edukacyjnych dla Townsville i regionu North Queensland, w tym kształcenia praktykantów w pełnym wymiarze godzin, na szkolenia z zakresu zapotrzebowania, programów przedinstytucjonalnych i programów dla uczniów szkolnych.

Nasza historia

Początkowo założona jako Australian Technical College North Queensland organizacja została sfinansowana w ramach rządów federalnych programu Australian Technical College. Rok 2009 zakończył się zamknięciem tego programu i uruchomieniem Tec-NQ jako niezależnej organizacji na początku 2010 roku.

Tec-NQ stopniowo rozwijał się od momentu powstania, a obecnie studenci i uczniowie z branży stolarskiej, hydraulicznej, elektrotechniki, motoryzacji, inżynierii i informatyki.

W 2015 r. Tec-NQ otworzył Regionalny Ośrodek Szkolenia dla Obiektów (RTAF) dla studentów i uczniów regionalnych.

Tec-NQ dostarcza również certyfikat 111 w dziedzinie technologii elektrotechnicznych w Mackay w celu odbycia praktyk zawodowych. Studenci muszą być zatrudnieni w praktyce w branży.

Zarząd i pracownicy Tec-NQ z dumą służą społeczności lokalnej.

Nasza Różnica

Dlaczego warto wybrać TEC-NQ?

 • Jesteśmy lokalni
 • Elastyczne opcje treningowe
 • Podejście współpracy
 • Prywatna usługa
 • Trenerzy specjalistów
 • OBIEKTY state-of-the-art

Nasz model szkolenia

 • Aby uzyskać więcej czasu na ćwiczenie i pomagać w rozwoju Twojej firmy, nasz model szkolenia jest usprawnioną funkcjonalną ścieżką dla ucznia, aby uzyskać maksymalne umiejętności i wiedzę praktyczną, aby stać się wykwalifikowanymi szybciej.
 • Szkolenie w miejscu pracy : przychodzimy do Państwa miejsca pracy, aby przeprowadzić szkolenie i ocenę z uczniami.
 • e-Learning : Nasza platforma e-learning pozwala na samodoskonalenie nauki między kontaktem z moderatorem, pozwalając zaoszczędzić mniej czasu poza miejscem pracy.
 • Szkolenie na uczelniach : tam, gdzie Tec-NQ zaoferuje szkolenie w blokach z wykorzystaniem warsztatów uczelni, umożliwiających uzyskanie praktycznych ćwiczeń praktycznych, których nie można uzyskać w miejscu pracy.
 • Procesy oceny kompetencji : dla doświadczonych pracowników, którzy nigdy nie uzyskali kwalifikacji w handlu, jesteśmy w stanie przeprowadzić proces szybkiej oceny, który ocenia obecne umiejętności kadry nauczycielskiej wobec krajowych standardów pakietu szkoleń w celu szybkiego ukończenia kwalifikacji. Ten proces jest przyjazny dla użytkownika i szybki, pozwalając doświadczonym pracownikom na uzyskanie kwalifikacji handlowych w krótkim czasie.

Korzyści płynące z nauki mieszanej

 • Model dostarczania Tec-NQ pozwala na większą elastyczność w tym, jak często Twój praktyk jest wycofywany z pracy w celu podjęcia szkoleń, co pozwala lepiej zarządzać personelem i bieżącym obciążeniem pracą.
 • Uczniowie są obsługiwani przez wiele metod szkoleniowych, aby zapewnić ich zaangażowanie i postęp w razie potrzeby.
 • Szkolenie w miejscu pracy pozwala uczniom rozwijać się we własnym tempie i nie odbywać się przez innych uczniów w szkoleniach blokowych. Dostępne szkolenie blokowe jest negocjowane podczas rejestracji i trwa przez 2 tygodnie, pozwalając jedynie na szybszy kontakt ze swoim uczonym.
 • Tec-NQ jest w stanie przeprowadzić szkolenie w miejscu pracy, które odnosi się do prac, które są obecnie prowadzone w czasie wizyty. Np .: jeśli twój uczeń ma roboty tokarskie, Tec-NQ może dostosować się przez szkolenie i ocenianie swojego ucznia w jednostkach kompetencji, które dotyczą pracy tokarskiej.

Lokalizacje

Townsville City

Address
54 Discovery Drive. Douglas Townsville QLD Australia
4814 Townsville City, Queensland, Australia

Akredytacje