Sydney School of Business and Technology (SSBT)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

o SSBT

Jesteśmy kompleksową, wielokulturowy, wykształcenie zawodowe, które zapewnia Instytut założona drogi do edukacji wysokiej jakości zapewniając swoją przyszłość świeci jaśniej.

Zapraszamy przyjść i zbadać w ramach naszego wielkiego południowego nieba.

historia

Sydney School of Business and Technology została założona w 1999 roku w celu zaspokojenia potrzeb powstającej biznesowej DOT.COM świecie. W 2000 SSBT stał się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. W tym samym roku SSBT zyskał statusu Registered Training Organisation (RTO), a także stał się Commonwealth rejestru instytucji i kursów dla studentów Overseas (CRICOS) zarejestrowany.

Wybraliśmy Sydney i CBD jako preferowanej lokalizacji z punktu widzenia studentów z zagranicy. Mamy wieloletnie doświadczenie w oferowaniu usług dla zagranicznych studentów mamy doświadczony zespół zarządzający oraz wykwalifikowanych trenerów w celu zapewnienia wysokiej jakości edukacji zarówno dla studentów krajowych i zagranicznych.

Shine jaśniejsze

SSBT chce mieć dynamiczną przyszłość. Uważamy, że otwarte książki i otwarte umysły prowadzić do nowych doświadczeń i ekscytujących przygód. Studiować w naszym ciągle zmieniającym instytutu i dostosować się do tego postępowego świata technologicznego.

Pozwól nam pomóc poszerzyć swoje horyzonty, świecić jaśniej!

Lokalizacje

Sydnej

Address
Level 1,
301 George Street

NSW 2000 Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia