RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

RMIT to globalny uniwersytet technologii, projektowania i przedsiębiorczości.

Jedna z pierwszych australijskich instytucji szkolnictwa wyższego, Uniwersytet RMIT cieszy się międzynarodową renomą w zakresie doskonałości w kształceniu zawodowym i zawodowym, badaniach stosowanych i zaangażowaniu w potrzeby przemysłu i społeczności.

RMIT jest światowym liderem w dziedzinie sztuki i projektowania; Architektura; Edukacja; Inżynieria; Rozwój; Informatyka i systemy informacyjne; Biznes i zarządzanie; oraz badania komunikacyjne i medialne.

Nasze dziedzictwo

RMIT został założony w 1887 r. Jako Kolegium Pracy w celu wniesienia edukacji do ludu pracującego w Melbourne.

Nasze lokalizacje i udogodnienia

Nasze kampusy w Melbourne i Wietnamie to wielokrotnie nagradzane budynki i jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów na świecie.

Nasza edukacja

RMIT zmienia życie naszych studentów, naszych pracowników i naszej społeczności dzięki naszym programom edukacyjnym.

Zarządzanie i zarządzanie

Rzetelne zarządzanie i zarządzanie są niezbędne, aby zapewnić sukces i trwałość Uczelni.

Nasze kolegia

Uniwersytet RMIT oferuje programy studiów w 17 szkołach w trzech akademickich szkołach wyższych.

Jedna z oryginalnych australijskich instytucji edukacyjnych założona w 1887 roku, Uniwersytet RMIT jest obecnie największą instytucją szkolnictwa wyższego w kraju, z ponad 84 000 studentami, w tym 13 000 na studiach podyplomowych.

Nasze rankingi

Rankingi QS

15. najwyżej notowany uniwersytet w Australii i 250. na świecie 1

15 miejsce na świecie dla absolwentów (drugie miejsce w Australii i 6 miejsce w regionie Azji i Pacyfiku) 2

40. miejsce na świecie pod względem międzynarodowego profilu kadry akademickiej 1

11 miejsce na świecie dla sztuki i wzornictwa (najwyższe miejsce w Australii) 3

20. miejsce na świecie w zakresie zarządzania bibliotekami i informacjami (drugie miejsce w Australii) 3

26. na świecie w kategorii Architektura (4. miejsce w Australii) 3

Wśród 100 najlepszych uniwersytetów na świecie w

 • Edukacja
 • Inżynieria (Civil
 • Inżynieria (elektryczne
 • Informatyka
 • Komunikacja
 • Badania rozwojowe
 • Biznes
 • Rachunkowość

Wśród 150 najlepszych uniwersytetów na świecie w

 • Inżynieria (chemiczna)
 • Inżynieria (mechaniczna, lotnicza i produkcja)
 • Geografia
 • Nauki społeczne

Wśród 100 najlepszych na świecie wydziałów w sztuce

21 miejsce na świecie i 5 miejsce w Australii na uniwersytetach w wieku poniżej 50 lat (2019 QS Top 50 Under 50 index)

Inne rankingi

RMIT jest zaliczany do czołowych 400 uniwersytetów na świecie w 2018 r. Uniwersyteckich rankingach światowych uniwersytetów.

RMIT plasuje się również w paśmie 401-500 w rankingu światowych uniwersytetów Times Higher Education 2017-18, a 74 w regionie Azji i Pacyfiku.

RMIT zajmuje 268 pozycję w rankingu Leiden 4 w Lidze 4, rankingu najlepszych uniwersytetów zajmujących się intensywnymi badaniami.

RMIT jest dziewiętnastym na świecie w rankingu Global Fashion School Fashion 2015 oraz dziewiątym w rankingu Top 10 Światowych Fashion Graduate Fashion BoF.

RMIT zajmuje 97. miejsce na świecie i 13 miejsce w regionie Azji i Pacyfiku w rankingu QS Global Executive MBA w 2018 roku; i uplasował się w czołówce światowej 151-200 w Qualitat MBA w 2018 roku.

RMIT plasuje się na 33 miejscu w rankingu Global Executive MBA i 19 na całym świecie w programie Executive MBA w Global Global MBA w 2018 roku ( CEO Magazine ).

Doskonałość w badaniach

Jakość prac badawczych RMIT została potwierdzona przez Australian Research Council.

W najnowszej ekspertyzie "Doskonałość w badaniach dla Australii" RMIT został oceniony jako "znacznie wyższy niż światowy standard" w 13 dziedzinach badawczych i "ponad światowym standardem" w kolejnych dziewięciu dziedzinach.

Nasze badania w 11 dziedzinach nauki (w tym w naukach medycznych), inżynierii i matematyki stosowanej, a także w architekturze, mediach i komunikacji, zostały uznane za jedne z najlepszych na świecie.

Victorian International Education Awards

Podczas inauguracyjnego konkursu Victorian International Education Awards, RMIT otrzymał nagrodę Premier Award dla Międzynarodowego Dostawcy Edukacji Roku oraz nagrodę za doskonałość w edukacji międzynarodowej (uniwersytet).

Absolwenci

Nasza społeczność absolwentów z ponad 300 000 osób rozciąga się na całym świecie i obejmuje liderów takich jak CEO News Corporation, Robert Thomson; Przewodniczący BHP Billiton, Jacques Nasser; wielokrotnie nagradzany fizyk teoretyczny, dr Amanda Barnard; i były Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu w Edynburgu, Sir Jonathan Mills AO.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Dyplomy » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Dyplom z handlu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok January 2019 Australia Melbourne

Dyplom of Commerce wyposaża studentów w umiejętności komunikacji, rozwiązywania problemów i zarządzania wymagane do odniesienia sukcesu w globalnym środowisku i budowania kariery w biznesie w dowolnym miejscu na świecie. [+]

Przegląd

Twoja kariera w handlu

Dyplom of Commerce wyposaża studentów w umiejętności komunikacji, rozwiązywania problemów i zarządzania wymagane do odniesienia sukcesu w globalnym środowisku i budowania kariery w biznesie w dowolnym miejscu na świecie.

Czego się nauczysz w tym programie

To ogólne wprowadzenie do studiów biznesowych obejmuje podstawy zarządzania, rachunkowości i marketingu oraz wyposaża absolwentów w umiejętności komunikacyjne i zarządzania popytem ze strony branży.

Detale

Bądź dumny z RMIT! Dołącz do tego dynamicznego programu, aby rozpocząć emocjonującą podróż od studenta do wykwalifikowanego lidera biznesu.

RMIT tworzy wspaniałe doświadczenie, które obejmuje:... [-]


Dyplom absolwenta

Dyplom absolwenta edukacji (wczesne dzieciństwo)

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Australia Melbourne + 1 więcej

Zdobądź uznawane na całym świecie kwalifikacje, aby uczyć dzieci w najbardziej krytycznych latach rozwoju i rozwoju. [+]

Zdobądź uznawane na całym świecie kwalifikacje, aby uczyć dzieci w najbardziej krytycznych latach rozwoju i rozwoju.

Dyplom absolwenta RMIT w zakresie edukacji (edukacja wczesnoszkolna) rozwinie twoje zrozumienie, w jaki sposób małe dzieci uczą się umiejętności, których potrzebują do życia.

Ten program jest przeznaczony dla tych, którzy mają licencjat i teraz chcą uczyć w dziedzinie wczesnego dzieciństwa.

Co zyskasz dzięki temu programowi

Absolwenci tego programu będą mieli profesjonalne kwalifikacje dydaktyczne, pozwalające im nauczać we wszystkich ustawieniach wczesnego dzieciństwa.

Stopień ten da ci pewność łączenia teorii z praktyką i budowania kreatywności dzieci, rozwiązywania problemów i innowacji poprzez wykorzystanie pojawiających się technologii w projektowaniu programów nauczania.... [-]


Dyplom wyższego stopnia

Advanced Diploma of Screen and Media

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok January 2019 Australia Melbourne

Chcesz wykształcić karierę w ekranach lub interaktywnych mediach cyfrowych? Ten program jest dostarczany w ramach sekwencji, zaczynając od Dyplomu Screen and Media lub Dyplomu Digital Media Technologies. Po pomyślnym ukończeniu Dyplomu przejdziesz do Advanced Diploma. [+]

Przegląd

Ten program jest dostarczany w ramach sekwencji, zaczynając od Dyplomu Screen and Media lub Dyplomu Digital Media Technologies.

Po pomyślnym ukończeniu Dyplomu przejdziesz do Advanced Diploma.

Możesz kwalifikować się do rozpoczęcia studiów na poziomie zaawansowanego dyplomu, jeśli posiadasz już dyplom w postaci ekranu i mediów lub posiadasz odpowiednią wiedzę i umiejętności. Musisz nadal ubiegać się o Dyplom, a następnie zostaniesz oceniony za udział w Advanced Diploma.

Aby ubiegać się o tę sekwencję programu, odwiedź stronę programu Diploma of Screen and Media lub Diploma of Digital Media Technologies.

Ten zaawansowany dyplom daje ci szeroką bazę niezbędną do rozwoju branży artystycznej, projektowej, ekranowej i medialnej. RMIT jest znanym australijskim liderem w dziedzinie edukacji ekranowej, interaktywnej i nowych mediów. Zapewnimy Ci twórcze i wspierające środowisko artystycznego i intelektualnego dociekania z wielkimi możliwościami nawiązania kontaktów branżowych.... [-]


Kontakt

Adres 124 La Trobe Street
3000 Melbourne, Victoria, Australia