Phoenix Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiadomość zobowiązanego Zapraszamy do Perth, Australia Zachodnia - brama do Australii, miasto z klimatem i pozazdroszczenia przyjaznej, bezpiecznej okolicy.

Phoenix Academy jest całkowicie Australian własnością i jest zarządzana firma rodzinna.

Jesteśmy dumni z wami podzielić:

Piękny i niepowtarzalny ogród campus, 10 minut od CBD. Instytucja najlepszej jakości praktyki światowej klasy oferujący naukę. Lokalizacja w jednym z najlepszych miast w stylu życia na świecie. Kadry nauczycielskiej i administracja dąży do osiągnięcia swoich celów.

Od momentu założenia w 1989 roku nasze motto zawsze było "We Care". Rzeczywiście bardzo nie obchodzi, że Twoje potrzeby i oczekiwania nie są spełnione, ale przekroczył tylko! Jestem zawsze do dyspozycji osobiście porozmawiać ze studentami.

Robynne Walsh B.Ed M.Ed Główny i Dyrektor

Phoenix Advantage

Piękny ogród kampusie. Ludność międzynarodowe. Małe klasy. Sale lekcyjne wyposażone w najnowsze technologie nauczania. Doświadczeni i wysoce wykwalifikowani nauczyciele. Doskonałe komputerowe i internetowe usługi PLUS na kampusie WiFi. Opcje nauki online. Pełny zakres kursów egzaminacyjnych. Kursy Fliexible aby zadowolić wszystkie potrzeby i poziomy. Innowacje i elastyczny program nauczania. Silny nacisk na umiejętności mówienia. Pełny program Orientacja i Test kwalifikacyjny w dniu przyjazdu. Doświadczenie zawodowe / staże. Adventure Travel Centre i usługi. Zaplecze rekreacyjne w odległości spaceru. Na Campus Residence (Beatty Lodge) Najbardziej przyjaźni i najlepszych rodzin Homestay w Perth. Internetowy oparty Phoenix English Proficiency Test (iPEPT)

W ciągu 25 lat 36.000 studentów z ponad 50 krajów zostały powitał na lotnisku, osiedlił się w kochającej rodzinie u rodziny lub w akademiku i otoczone opieką w programie jakości językowej.

Te 36000 studenci zawsze byli w zabytków i Brian, którzy Robynne z zespołem lojalnej i oddanych pracowników sprawiły, że swoją misję, aby dać każdemu uczniowi poczucie, że są one tak samo ważne jak Megumi i Kaz były w 1989 roku.

Marie Gorman, dyrektor Usług Studenckich jest cenionym członkiem spółki po 23 latach, Kate Tarrant jako Senior Director jest również oznakowanie jej 23-sza roku. Ann Lyall Demi Pair Menedżer / Au Pair ma 21 lat na swoim koncie jak czyni naszą sekretarza, Jessica Gorman i dyrektor Programu Margaret Young Learners Stuart. Mark Belton nasz dyrektor generalny osiągnęła 15 lat z firmą, jak ma nasz dyrektor Akademickiego, Lisa Barbagiovanni i kierowników naszego Wydziału Szkolenia Nauczycieli, Antony Atkinson i Daniela Multari.

Stabilności i bezpieczeństwa pracowników oznacza, że ​​ciągłe doskonalenie występuje i systemy działają dobrze. Każdy ma poczucie dumy i osiągnięcia w bycie częścią drużyny Phoenix.

Uroczystości w ciągu roku zawarte agenta przyjęcia koktajlowe, imprezy studenckie, 25 stypendiów rocznicowe i podziękowania dla pracowników i studentów.

Lokalizacje

Pert

Phoenix Academy

Address
223 Vincent St
West Perth
Western Australia, 6005

Pert, Zachodnia australia, Australia
Telefon
+61 8 9235 6000