Przeczytaj oficjalny opis

Wiadomość zobowiązanego Zapraszamy do Perth, Australia Zachodnia - brama do Australii, miasto z klimatem i pozazdroszczenia przyjaznej, bezpiecznej okolicy.

Phoenix Academy jest całkowicie Australian własnością i jest zarządzana firma rodzinna.

Jesteśmy dumni z wami podzielić:

Piękny i niepowtarzalny ogród campus, 10 minut od CBD. Instytucja najlepszej jakości praktyki światowej klasy oferujący naukę. Lokalizacja w jednym z najlepszych miast w stylu życia na świecie. Kadry nauczycielskiej i administracja dąży do osiągnięcia swoich celów.

Od momentu założenia w 1989 roku nasze motto zawsze było "We Care". Rzeczywiście bardzo nie obchodzi, że Twoje potrzeby i oczekiwania nie są spełnione, ale przekroczył tylko! Jestem zawsze do dyspozycji osobiście porozmawiać ze studentami.

Robynne Walsh B.Ed M.Ed Główny i Dyrektor

Phoenix Advantage

Piękny ogród kampusie. Ludność międzynarodowe. Małe klasy. Sale lekcyjne wyposażone w najnowsze technologie nauczania. Doświadczeni i wysoce wykwalifikowani nauczyciele. Doskonałe komputerowe i internetowe usługi PLUS na kampusie WiFi. Opcje nauki online. Pełny zakres kursów egzaminacyjnych. Kursy Fliexible aby zadowolić wszystkie potrzeby i poziomy. Innowacje i elastyczny program nauczania. Silny nacisk na umiejętności mówienia. Pełny program Orientacja i Test kwalifikacyjny w dniu przyjazdu. Doświadczenie zawodowe / staże. Adventure Travel Centre i usługi. Zaplecze rekreacyjne w odległości spaceru. Na Campus Residence (Beatty Lodge) Najbardziej przyjaźni i najlepszych rodzin Homestay w Perth. Internetowy oparty Phoenix English Proficiency Test (iPEPT)

W ciągu 25 lat 36.000 studentów z ponad 50 krajów zostały powitał na lotnisku, osiedlił się w kochającej rodzinie u rodziny lub w akademiku i otoczone opieką w programie jakości językowej.

Te 36000 studenci zawsze byli w zabytków i Brian, którzy Robynne z zespołem lojalnej i oddanych pracowników sprawiły, że swoją misję, aby dać każdemu uczniowi poczucie, że są one tak samo ważne jak Megumi i Kaz były w 1989 roku.

Marie Gorman, dyrektor Usług Studenckich jest cenionym członkiem spółki po 23 latach, Kate Tarrant jako Senior Director jest również oznakowanie jej 23-sza roku. Ann Lyall Demi Pair Menedżer / Au Pair ma 21 lat na swoim koncie jak czyni naszą sekretarza, Jessica Gorman i dyrektor Programu Margaret Young Learners Stuart. Mark Belton nasz dyrektor generalny osiągnęła 15 lat z firmą, jak ma nasz dyrektor Akademickiego, Lisa Barbagiovanni i kierowników naszego Wydziału Szkolenia Nauczycieli, Antony Atkinson i Daniela Multari.

Stabilności i bezpieczeństwa pracowników oznacza, że ​​ciągłe doskonalenie występuje i systemy działają dobrze. Każdy ma poczucie dumy i osiągnięcia w bycie częścią drużyny Phoenix.

Uroczystości w ciągu roku zawarte agenta przyjęcia koktajlowe, imprezy studenckie, 25 stypendiów rocznicowe i podziękowania dla pracowników i studentów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Phoenix Academy

Program ten przeznaczony jest dla australijskich i międzynarodowych studentów na poziomie przedszkolnym licencjackich, którzy potrzebują pomost pomiędzy poprzednich badan ... [+]

Program ten przeznaczony jest dla australijskich i międzynarodowych studentów na poziomie przedszkolnym licencjackich, którzy potrzebują pomost pomiędzy poprzednich badaniach naukowych i akademickich wymagania australijskich uniwersytetach. Program jest oczywiście Certyfikat IV pod australijskim Ram Kwalifikacji. Po pomyślnym zakończeniu programu, uczniowie mają prawo do bezpośredniego wejścia do Murdoch University, Edith Cowan University, Curtin University i Monash University i innych uczelniach wyboru na poziomie pierwszego roku.

Dla kogo?

Rok 11 i 12 absolwentów, którzy chcieliby rozpocząć studia na uniwersytecie w pierwszym roku Bachelor of Business lub Handlowej w Western Australian uczelni, lecz które:... [-]

Australia Perth
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

Phoenix Academy

Dyplom Biznesu Phoenix oferuje studentom drogę do drugiego roku uczelni. Po pomyślnym ukończeniu Dyplom Biznesu i spełniających minimalnych wymagań w zakresie wprowadzani ... [+]

Dyplom Biznesu Phoenix oferuje studentom drogę do drugiego roku uczelni. Po pomyślnym ukończeniu Dyplom Biznesu i spełniających minimalnych wymagań w zakresie wprowadzania wyższych uczelni, absolwenci z dyplomem biznesu są w stanie przenieść się do odpowiedniego programu licencjat z roku zaawansowanych stojących na Curtin, i Edith Cowan Murdoch uniwersytetów.

Dyplom Business (Direct Entry) wciela BSB40212 Certyfikat IV w biznesie.

Dla kogo?

Rok 11 i 12 absolwentów, którzy chcieliby, aby zakończyć Bachelor of Business lub Handlowej w Western Australian uczelni, lecz które:

może nie spotkałem uczelni akademickich warunki wjazdu może nie spotkałem uniwersyteckich warunki wjazdu języka angielskiego chciałby opcję Fast Track studia wolą studiować pierwszego roku uniwersytetu w mniejszej środowiska bardziej sprzyjającego O CO CHODZI? ... [-]
Australia Perth
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Phoenix Academy

Phoenix Academy Academic English - kurs Uniwersytet Przygotowanie jest zatwierdzony jako spełniający wymagania języka angielskiego dla wprowadzenia bezpośredniego (bez IE ... [+]

Academic English - PRZYGOTOWANIE UNIWERSYTET (EAP)

Phoenix Academy Academic English - kurs Uniwersytet Przygotowanie jest zatwierdzony jako spełniający wymagania języka angielskiego dla wprowadzenia bezpośredniego (bez IELTS jest to konieczne), do Australii Zachodniej Curtin, i Edith Cowan Murdoch uniwersytetów, zarówno licencjackich i podyplomowych.

Kto to jest kurs dla?

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy nie spełniają warunków wjazdu Angielski dla uczelni na każdym poziomie studiów licencjackich i podyplomowych.

O CO CHODZI?

Kurs rozwija angielsku akademickich i umiejętności uczenia się niezbędne do osiągnięcia sukcesu w pracy na poziomie wyższym w Australii. Komponenty kursu obejmuje:... [-]

Australia Perth
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
36 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Phoenix Academy

Academic English Program Przygotowania do liceum jest uruchamiany z Akademii Perth kampusu miasta, w spokojnej okolicy, w ogrodzie, znajduje się zaledwie 10 minut od cent ... [+]

"Celem Phoenix uniwersyteckie Programu Przygotowania do Wysokiego Szkoły jest przygotowanie studentów do wprowadzenia szkoły średniej w Australii."

Phoenix ACADEMY

Academic English Program Przygotowania do liceum jest uruchamiany z Akademii Perth kampusu miasta, w spokojnej okolicy, w ogrodzie, znajduje się zaledwie 10 minut od centrum miasta. Kampus miasta obejmuje również Beatty Lodge (self-catering zakwaterowanie na terenie kampusu) powinny rodzice i rodziny decydują się odwiedzić z zagranicy. Studenci pochodzą z całego świata na studia w Akademii Naukowej Programu Przygotowania angielskiego dla liceum, a to mieszanka narodowości zapewnia kulturowo wrażliwych i bezpieczne środowisko dla młodych ludzi. ... [-]

Australia Perth
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 48 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Phoenix Academy

Poważne English Program gdzie nauka jest elastyczny i ma na celu Cię tam, gdzie chcesz być i nadal pozostawi czas, aby cieszyć się życiem! ... [+]

Nowa generacja English Poważne English Program gdzie nauka jest elastyczny i ma na celu Cię tam, gdzie chcesz być i nadal pozostawi czas, aby cieszyć się życiem! Zajęcia od poziomu Elementary wzwyż - drogi do dalszych badań dostępnych Szczególny nacisk Zajęcia fakultatywne Dostęp do zasobów edukacyjnych języka angielskiego online Poziomy: podstawowy (A1 +) do (B1) Ogólny angielski / IELTS Na celu przygotowanie uczniów do egzaminu IELTS Academic Ogólnej i egzaminów, jak również doskonalenie umiejętności ogólne angielskiego. Koncentruje się na zadaniach egzaminacyjnych i strategii w czterech egzaminów i dostarczane jako walcówka z każdym tygodniu... [-]
Australia Perth
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 48 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Phoenix Academy

Rozwijaj swoją globalnego kapitału ludzkiego z dostosowanych Australii Program Gap Year w Phoenix Academy. ... [+]

Rozwijaj swoją globalnego kapitału ludzkiego z dostosowanych Australii Program Gap Year w Phoenix Academy.

GLOBAL BUSINESS SKILLS

Global Business Skills skupić się na miękkich umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym.

CERTYFIKAT IV W BIZNESIE (BSB40212) DYPLOM BIZNES - WORK READY (BSB50207) Cambridge First Certificate in English

ZAPISY OPŁATA: 225 dolarów

[-]
Australia Perth
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
6 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Phoenix Academy

Program studiów i pracy, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swój Working Holiday Visa i doświadczyć "prawdziwego" Australia. ... [+]

Program studiów i pracy, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swój Working Holiday Visa i doświadczyć "prawdziwego" Australia.

Zwiększ swoje możliwości zatrudnienia poprzez zwiększenie codziennych i umiejętności komunikacji w miejscu pracy Dostać pracę w jednej z najsilniejszych gospodarek w dzisiejszym świecie NOWA GENERACJA ENGLISH (wieczorowym)

Poważne English Program gdzie nauka jest elastyczny i ma na celu Cię tam, gdzie chcesz być i nadal pozostawi czas, aby cieszyć się życiem!

General English (KLASY dzień):

Ogólny kurs uczyć angielskiego i rozwijać swoje umiejętności w zakresie komunikacji globalnej

GLOBAL BUSINESS SKILLS

Global Business Skills skupić się na miękkich umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym.... [-]

Australia Perth
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
6 - 17 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Learn English with Creative Teaching