Przeczytaj oficjalny opis

O PGA International Golf Institute

Międzynarodowy Instytut Golfa PGA (PGA IGI) oferuje edukację za pośrednictwem kolegiów do zarządzania golfem, łącząc szkolenia biznesowe i golfowe oraz praktyczne umiejętności golfowe, przygotowując się do kariery w branży golfowej. Czy jesteś zainteresowany karierą w golfa czy karierą w zarządzaniu golfem, kursy PGA IGI pomogą Ci dotrzeć tam.

PGA IGI przygotowuje swoich absolwentów do kariery w biznesie i zarządzaniu golfem jako branżą. Stowarzyszenie Zawodowych Golferów Australii (PGA), PGA IGI ma teraz porozumienie w sprawie przegubów z Uniwersytetem Griffith i Międzynarodowym Kolegium Zarządzającym w Sydney (ICMS), które zapewnia różnorodność wyboru różnych ścieżek kariery w golfa oraz możliwości dla elitarnych sportowców, Trenerów i administratorów branży golfowej i pokrewnych sektorów biznesowych.

Nasz golf zawodowy program szkolenia i kwalifikacje biznesowe są wysoko oceniane w branży i są coraz bardziej uznawane za najlepsze w branży. Regularnie kontaktujemy się z ekspertami z branży golfowej, aby zapewnić, że nasz program nauczania i szkolenie w golfa zapewnia umiejętności i wyniki, które sprawiają, że nasi absolwenci są zatrudnieni. Główną zaletą wszystkich pracodawców jest to, że nasi absolwenci stają się atutem dla branży golfowej.

Szkolenie PGA IGI ułatwia wiele karier w golfa, w tym program PGA Trainee Program, Tour School, University lub Industry. PGA IGI jest wiele korzyści. Wszystkie programy uzupełniają się wzajemnie - zapewniając możliwość wyboru bardziej zaawansowanych szkoleń w golfa. Opłaty za program są wliczone w cenę - w tym nieograniczony dostęp do pola golfowego, dostęp do driving range, opłaty za konkurs, mundury i teksty do czytania.

PGA IGI - Absolwenci branży golfowej

Przez kilka lat po ukończeniu studiów PGA IGI wielu studentów podjęło karierę w branży golfowej. Zajęcia odbywają się w Australii i na całym świecie.

Pozycje pracy, które absolwenci PGA IGI obecnie trzymają się w branży golfowej to:

 • Dyrektor generalny klubu golfowego
 • Asystent menadżera
 • Dyrektor Golfa
 • Kierownik działu golfa
 • Menedżer zdarzeń
 • Dyrektor Turnieju
 • Sales & Marketing Manager,
 • Operator Turystyki Golfowej
 • Koordynator turniejów
 • Przedstawiciel ds. Wyposażenia
 • Osobowość mediów
 • Tour Professional
 • Golfowy trener
 • Nauczanie zawodowe
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

PGA International Golf Institute Australia

Międzynarodowy Instytut Golfa PGA (PGA IGI) oferuje tylko 10459NAT Dyplom Zarządzania Golfem w Australii. Studia są prowadzone przez ponad rok, studenci podejmują się stu ... [+]

Dyplom Zarządzania Golfem

Międzynarodowy Instytut Golfa PGA (PGA IGI) oferuje tylko 10459NAT Dyplom Zarządzania Golfem w Australii. Studia są prowadzone przez ponad rok, studenci podejmują się studiów akademickich i rozwoju golfa, aby podjąć pierwsze kroki w kierunku kariery w golfa.

Od swojego otwarcia w 2005 r. PGA IGI jest liderem w dziedzinie edukacji w golfa. Kwalifikacje zostały opracowane przez PGA IGI w porozumieniu z organami branży golfowej, obejmujące zasady najlepszych praktyk w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania branży golfowej.

Podczas studiów studenci mają dostęp do licznych liderów branży golfowej. Studenci będą również spędzać czas z profesjonalistami Golfa PGA, którzy prowadzili liczne wiodące golfa talentów. Dzięki temu zdobędą wiedzę od menedżerów golfów, konsultantów i specjalistów z branży, którzy zapewnią im aktualne umiejętności i wiedzę, aby zostać specjalistą od zarządzania golfem.... [-]

Australia Gold Coast Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku