Pacific College of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pacific College of Technology jest nagradzana zarejestrowanym dostawcą kształcenia i szkolenia zawodowego, oferujący kursy rachunkowości, działalności gospodarczej, zarządzania i technologii informacyjnych. Wypełniając dyplomowej / zaawansowany dyplom z nami studenci otwierają drogę do zawarcia większości uniwersytetów w Australii i są dobrze przygotowani do pracy rzeczywistych.

Top 10 powodów, aby wybrać Pacific College of Technology

Szkoła jest ASQA zatwierdzone i CRICOS zarejestrowany. Wszystkie nasze kursy śledzić Framework australijskie kwalifikacje i spełniać normy AQTF. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną i wspierającego pracowników, aby pomóc Ci gładko przejść do studiowania w Sydney. Oferujemy bardzo konkurencyjną strukturę cenową. Można przenieść kredyt zarobione w Pacific College of Technology University. Uczelnia posiada elastyczne czasy klasy (wieczory i weekendy są dostępne). Kursy Pacific College of Technology dostarczy Ci odpowiednich umiejętności i wiedzy, aby odnieść sukces w dynamicznym środowisku pracy. Nasza kadra nauczycielska zapewnia praktyczne, praktyczne szkolenia w środowisku wysokich technologii i innowacyjnego. Jest dobry gama kursów do swoich potrzeb. Kolegium jest dogodnie usytuowany tuż obok dworca kolejowego w Auburn w centrum Sydney, Australia.

Hands-on, szkolenie praktyczne

Stawiamy na praktyczne umiejętności potrzebne, aby móc wykonać w wybranej kariery. Dajemy Ci solidne podstawy w teorii, a następnie nauczyć się, jak zastosować ją do rzeczywistych sytuacji biznesowych.

Uznany przez australijskich uniwersytetach

Wszystkie nasze kursy są rząd zatwierdził, więc są one uznawane przez australijskich uczelniach. Przyjmując dyplom (lub wyżej) z Pacific College of Technology, można otrzymać kredyt w kierunku programu licencjat.

Przygotuj się na uniwersytecie

Pomożemy Ci przygotować się do dalszej edukacji na australijskim uniwersytecie, ucząc Cię życiowych umiejętności akademickich jak eseju, raportu i piśmie przypisania, badania, odwoływania i analiza krytyczna.

Przyjemne doświadczenie uczenia się

Będziesz cieszyć się razem w Australii z naszej miłej i przyjaznej atmosferze kampusu. Plus, pomożemy Ci bawić sponsorując działania, takie jak wycieczki do atrakcji Sydney, grilla i turniejów sportowych.

o Sydney

Uczelnia znajduje się w Auburn, który jest około 20 km od Sydney CBD. Szkoła znajduje się 2 minuty spacerem od dworca kolejowego w Auburn, który pozwala studentom możliwość korzystania z wygodnych środków transportu, pobliskie centra handlowe, markety, restauracje i rozrywki. Sydney zapewnia jeden z najlepszych środowisk unikalnych nauki i doświadczeń społecznych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Certyfikat IV administracji biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 miesięcy January 2019 Australia Sydney

Kurs ten ma na celu przekazanie studentom wiedzy, umiejętności i postaw w administracji gospodarczej towarzyszy szeroki zakres odpowiednich ogólnych umiejętności biznesowych podjąć następujące role: [+]

Kurs Wyniki

Kurs ten ma na celu przekazanie studentom wiedzy, umiejętności i postaw w administracji gospodarczej towarzyszy szeroki zakres odpowiednich ogólnych umiejętności biznesowych podjąć następujące role:

Wykonawczy Osobisty Asystent Biuro Administrator asystent projektu Wymagania kwalifikacyjne Studenci ubiegających się o przyjęcie do tego oczywiście musi zakończyć naukę w roku 12 lub równoważnego stopnia australijskim.

Uczniowie dojrzałym wieku (21 lat i więcej) mogą być dopuszczone do programów dyplomu i certyfikatu bez formalnych kwalifikacji akademickich.

Studenci, którzy wcześniej ukończyli Certyfikat III, IV lub Dyplom Certyfikat kwalifikacji w Australii nie trzeba dostarczyć świadectwa szkolne.... [-]


Certyfikat IV informatycznej sieci

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 52 tygodnie January 2019 Australia Sydney

Kwalifikacja ta zapewnia umiejętności i wiedzę dla osoby w instalacji i obsłudze małych sieciach skalę, zarówno jako samodzielna technika obsługą sieci lub jako część zespołu. [+]

Kwalifikacja ta zapewnia umiejętności i wiedzę dla osoby w instalacji i obsłudze małych sieciach skalę, zarówno jako samodzielna technika obsługą sieci lub jako część zespołu.

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich jednostek w tym kursie, studenci mają prawo do IV Certificate in Information Technology Networking-ICT40415. Możliwe tytuły pracy odpowiednie do tego kwalifikacji obejmują:

obsługa sieci Wsparcie operacje sieciowe Technik eksploatacji sieci technik sieci Technik sieć wsparcia

Przygotowujące od kwalifikacji:

ICT50415 Dyplom Technik Informacyjnych Networking lub zakres innych kwalifikacji Dyplom ICT.

Główne obszary badawcze: ... [-]


Certyfikat IV rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy January 2019 Australia Sydney

Kwalifikacja ta odzwierciedla rachunkowości ról zadań w zakresie usług finansowych i innych gałęzi przemysłu wymagających funkcji wsparcia rachunkowości. [+]

Kwalifikacja ta odzwierciedla rachunkowości ról zadań w zakresie usług finansowych i innych gałęzi przemysłu wymagających funkcji wsparcia rachunkowości. Adresatami tej kwalifikacji są ludzie, którzy potrzebują wiedzy i umiejętności do pracy w dziedzinie usług finansowych i księgowych. Grupa ta może obejmować: lokalnych i międzynarodowych studentów, pracowników, którzy wymagają umiejętności w zakresie usług finansowych. Głównym szlakiem z tej kwalifikacji jest zatrudnienie w stanowiskach księgowych. Dalsza nauka szlak wykorzystujący kwalifikacji takich jak Dyplom rachunkowości będzie wspierać postęp kariery.

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania dotyczące wejścia w tej kwalifikacji są:... [-]


Dyplom

Dyplom administracji biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy January 2019 Australia Sydney

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów pragnących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie planowania, zarządzania, administracji, płac, prowadzenie ewidencji sieci grupy roboczej, organizacyjnych i biznesowych, [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie planowania, zarządzania, administracji, płac, utrzymując sieć grupy roboczej, organizacyjnych i biznesowych rekordy, projektowanie i opracowanie dokumentów, zarządzania zasobami ludzkimi i koordynowanie zespoły lub kadry kierowniczej średniego szczebla w małych, średnich i dużych organizacji.

Wymagania kwalifikacyjne Studenci ubiegających się o przyjęcie do tego oczywiście musi zakończyć naukę w roku 12 lub równoważnego stopnia australijskim.

Uczniowie dojrzałym wieku (21 lat i więcej) mogą być dopuszczone do programów dyplomu i certyfikatu bez formalnych kwalifikacji akademickich. ... [-]


Dyplom informatycznej sieci

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 52 tygodnie January 2019 Australia Sydney

Kwalifikacja ta zapewnia umiejętności i wiedzę dla indywidualnego zarządzania, jako niezależny specjalista ICT lub jako część zespołu, instalacja zakresie sieci, w tym Międzysieciowa, bezpieczeństwa i integracji e-biznesu. [+]

Kwalifikacja ta zapewnia umiejętności i wiedzę dla indywidualnego zarządzania, jako niezależny specjalista ICT lub jako część zespołu, instalacja zakresie sieci, w tym Międzysieciowa, bezpieczeństwa i integracji e-biznesu.

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich jednostek w tym kursie, uczniowie kwalifikują się do Dyplom Technik Informacyjnych Networking-ICT50415. Możliwe tytuły pracy odpowiednie do tego kwalifikacji obejmują:

Administrator sieci administrator IT Administrator operacje IT Administrator usługi sieciowe Koordynator obsługi sieci Analityk operacji sieciowych koordynator bezpieczeństwa sieci Sieć e-biznes koordynator

Przygotowujące od kwalifikacji: ... [-]


Dyplom Rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy January 2019 Australia Sydney

Kwalifikacja ta jest przeznaczona dla osób, które pracują i / lub chcących pracować w profesjonalnych stanowiskach księgowych w zakresie usług finansowych i innych branż. [+]

Kwalifikacja ta jest przeznaczona dla osób, które pracują i / lub chcących pracować w profesjonalnych stanowiskach księgowych w zakresie usług finansowych i innych branż.

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania dotyczące wejścia w tej kwalifikacji są:

Uczniowie muszą mieć ukończone 18 lat, Uczniowie muszą mieć ukończenie australijskiego roku 12 lub równoważny. Zakończenie FNS40611 Certificate IV in Accounting jest preferowana droga do wejścia do tego kwalifikacji.

Wymagania znajomości języka angielskiego

Pierwotne dowody: Aby zostać zaoferowane miejsce w Pacific Kolegium, za granicą student musi wykazać dowody jednego z następujących testów:... [-]


Dyplom wyższego stopnia

Advanced Diploma bezpieczeństwa sieci

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 52 tygodnie January 2019 Australia Sydney

Kwalifikacja ta zapewnia umiejętności i wiedzę dla osoby do planowania, projektowania, zarządzania i monitorowania technologię informacyjną i komunikacyjną (ICT) korporacyjnej sieci jako niezależny specjalista ICT lub jako część zespołu odpowiedzialnego za zaawansowanych systemów bezpieczeństwa sieci teleinformatycznej. [+]

Kwalifikacja ta zapewnia umiejętności i wiedzę dla osoby do planowania, projektowania, zarządzania i monitorowania technologię informacyjną i komunikacyjną (ICT) korporacyjnej sieci jako niezależny specjalista ICT lub jako część zespołu odpowiedzialnego za zaawansowanych systemów bezpieczeństwa sieci teleinformatycznej. Kwalifikacja ma wysoki poziom ICT bazę techniczną w odpowiednich jednostkach bezpieczeństwa oraz możliwość specjalizują się w wielu dziedzinach, w tym głosowych, bezprzewodowych, infrastruktury sieciowej i trwałości.

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich jednostek w tym kursie, studenci są uprawnieni do Advanced Diploma of Network Security-ICT60215. Możliwe tytuły pracy odpowiednie do tego kwalifikacji obejmują:... [-]


Advanced Diploma rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy January 2019 Australia Sydney

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które pracują i / lub chcących pracować w profesjonalnych stanowiskach księgowych w zakresie usług finansowych i innych branż. [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które pracują i / lub chcących pracować w profesjonalnych stanowiskach księgowych w zakresie usług finansowych i innych branż.

Studenci będą uczyć się, aby pomóc starszych księgowych i podejmować obowiązki szerokiej gamy ręcznych i komputerowych funkcji księgowych, w tym planowania podatkowego, modelowania finansowego, audytu wewnętrznego i zewnętrznego, zarządzania planowania finansowego, osobistego planowania finansowego i zarządzania zespołem lub wydziału.

Kurs uczy także komunikację i ludzie umiejętności niezbędnych do przedstawienia sprawozdania, aby zdawać sobie sprawę z praw i obowiązków pracodawców i pracowników oraz efektywnie zarządzać zespołem.... [-]


Zaawansowany dyplom zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy January 2019 Australia Sydney

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów pragnących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie planowania, zarządzania, administracji, płac, prowadzenie ewidencji sieci grupy roboczej, organizacyjnych i biznesowych, [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie planowania, zarządzania, administracji, płac, utrzymując sieć grupy roboczej, organizacyjnych i biznesowych rekordy, projektowanie i opracowanie dokumentów, zarządzania zasobami ludzkimi i koordynowanie zespoły lub kadry kierowniczej średniego szczebla w małych, średnich i dużych organizacji.

wstępne przygotowujące

Dopuszczenie do tego programu można uzyskać za pośrednictwem następujących szlakach:

Kwalifikacja szlaku

Obejmuje to wszelkie kwalifikacje zakończone, zgodnie z wykazem w akademickich wymogów kwalifikacji poniżej. Wnioskodawcy z odpowiednimi wcześniejszych badań trzeciorzędowych, które spełniają część wymogów akademickich oczywiście może być przyznana "kredyt" i / lub dopuszczenia do kursu z "zaawansowanym sytuacji". Patrz Podręcznik Studenta o szczegóły na zaawansowanych stojąco.... [-]