Przeczytaj oficjalny opis

Pasja, Przygotowanie, wydajność i Cel - Nasze cztery filary do sukcesu Perth College of Business & Technology (PCBT) jest jednym z skali kraju Odniesione i zarejestrowany Hospitality, zarządzania i biznesu świadczące usługi szkoleniowe, położony w samym sercu miasta Perth, stolicy i szybko rozwijające się miasto Australii Zachodniej.

Międzynarodowe i australijscy studenci mają możliwość być przeszkoleni i doświadczeni w prawdziwym Hospitality Industry rozmieszczania.

Przyjemne i żywe duże pomieszczenia informatyczne wyposażone w Perth Campus oraz Platinum Restaurant & Function Centrum State-of-the-art udogodnienia, znajduje się 13 km w górę na północ głównego kampusu w jednym z gwarnej strefie Westminster zapewnić studenci zdobywają bezcenne wiedza i doświadczenie.

historia

Szybko rozwijający się przemysł hotelarski Turystyka i nie mógł zaspokoić swoje zapotrzebowanie w 2008 roku, kiedy PCBT powstała w celu zapewnienia umiejętności pracowników; szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Zgłoszenia i Akredytacje

PCBT jest ofiara Multicultural College akredytowane kursy w ramach Australian Ram Kwalifikacji (AQF), A CRICOS zarejestrowana dostawcze (Kod 03051J), biuro Zarejestrowany treningowe (RTO 52014) pod australijskie Umiejętności Urzędu Jakości (ASQA) organ regulacyjny, a także aktywnym członkiem australijskiej Rady do Private Education & Training (ACPET).

Po zapisaniu się na Perth College of Business and Technology nie tylko przyłączyć się do rządu australijskiego uznane i zarejestrowane świadczący usługi szkoleniowe stajesz się częścią dynamicznej społeczności, która będzie wyzwaniem i wspierać Cię w swoim dążeniu, aby stać się silniejszym liderem. Szkoła jest zobowiązana do wspierania różnorodnych społeczności jeszcze integracyjnego, który zachęca wszystkich członków, aby osiągnąć swój pełny potencjał w drodze kształcenia, zaangażowania i poświęcenia.

Widzimy społeczności szkolnej, gdzie wszystkie osoby uścisku i wyprzedzeniem To ramy i przekonania. Wierzymy, że ten ideał jest w centrum wszystkiego, co robimy.

Na PCBT nigdy nie jesteś tylko imieniem na liście kontaktów. Dzięki małej liczebności klas zapewnić każdy student otrzymuje osobiste uwagi i uczestniczy w żywy, inspirującej dyskusji grupowych z rówieśnikami i wykładowców.

Uczniowie korzystają z silnego związku PCBT jest z lokalną społecznością biznesową, która pozwala im na tworzenie interaktywnych możliwość uczenia się z silnym naciskiem na ręce - on doświadczenia w rzeczywistym środowisku pracy.

Nasza wizja

Aby być najkorzystniejszy zarejestrowana organizacja szkoleniowa w Perth, który zapewnia wysokiej jakości kształcenie i szkolenie zawodowe dla studentów międzynarodowych i lokalnych

Nasza misja

Zapewnienie wysokiej jakości szkolenia w biznesie, zarządzania i gościnność dla studentów międzynarodowych i lokalnych poprzez rozwijanie umiejętności zatrudnienia oraz wiedzy poprzez prowadzenie skutecznych sesje klasie, realizacji działań ekspozycji i świadomości przemysłu oraz stwarzając możliwości umieszczania branżowych dla naszych uczestników, aby móc sprostać potrzebom przemysłu i standardy.

Witamy w PCBT Dlaczego warto studiować w PCBT Nasz zespół Udogodnienia Galeria Wydarzenia Promotions

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Perth College of Business and Technology

PCBT dumni ze swojej wysokiej jakości i oceniania dla uczniów do osiągnięcia kompetencji jako kucharz z III Certyfikat Commercial Cookery SIT30830. ... [+]

PCBT dumni ze swojej wysokiej jakości i oceniania dla uczniów do osiągnięcia kompetencji jako kucharz z III Certyfikat Commercial Cookery SIT 30830. Oferujemy najnowszy pakiet szkoleń, dzięki czemu studenci mogą być pewni, że jest to jeden z pierwszych w branży z nowym zestawem standardów kompetencyjnych.

Kwalifikacja ta odzwierciedla rolę kucharzy handlowych, którzy korzystają z szerokiego zakresu umiejętności kulinarnych. Wykorzystują one dyskrecję i wyrok i mieć solidną wiedzę na temat operacji kuchennych. Pracują z pewną niezależność i pod ograniczonym nadzorem i mogą zapewnić porady i wsparcie operacyjne do członków zespołu.

Informacje o kursie... [-]

Australia Perth
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Perth College of Business and Technology

Kwalifikacja ta jest przeznaczona dla osób pracujących, jak i funkcjonariuszy administratorów projektu. ... [+]

Kwalifikacja ta jest przeznaczona dla osób pracujących, jak i funkcjonariuszy administratorów projektu. W tej roli, osoby używać dobrze rozwinięte umiejętności i szeroką bazę wiedzy, aby zastosować rozwiązania zdefiniowanego zakresu nieprzewidywalnych problemów i analizowania informacji z różnych źródeł. Mogą one pełnić rolę przywódczą i wskazówki dla innych z pewną ograniczoną odpowiedzialnością na wyjściu innych.

CZAS TRWANIA KURSU

Kurs ten jest dostarczany w ciągu 26 tygodni w 2 kategoriach, w tym 5 tygodni wakacji. Zajęcia są zaplanowane na 20 godzin tygodniowo.

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Kurs ten oferuje możliwość być zatrudniony w następujących stanowiskach:... [-]

Australia Perth
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

Perth College of Business and Technology

Kwalifikacja ta odzwierciedla rolę osób, które mają starszych lub kierownicze obowiązki. Mogą one nadzorować pracę innych lub mają wyspecjalizowane role, gdzie nie nadzor ... [+]

Kwalifikacja ta odzwierciedla rolę osoby, które mają zastosowanie specjalistycznej wiedzy i umiejętności, a także doświadczenia w przywództwa i zarządzania, w wielu różnych kontekstach Przedsiębiorstw i Przemysłu. Osoby z tej inicjatywy i osądu poziom użycia zaplanować i wdrożyć szereg funkcji kierowniczych i zarządczych, z odpowiedzialności za osobistych i zespołowych wyników w szerokich parametrów. Wykorzystują umiejętności poznawczych i komunikacyjnych w celu identyfikacji, analizy i syntezy informacji z różnych źródeł i przenieść swoją wiedzę innym i kreatywnych lub koncepcyjnych umiejętności wyrażania idei i perspektyw lub odpowiedzi na złożone problemy.... [-]

Australia Perth
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Perth College of Business and Technology

Kwalifikacja ta miałaby zastosowanie do osób z różnych tytułów zawodowych, w tym kadry kierowniczej, konsultantów i koordynatorów programu programu. ... [+]

Kwalifikacja ta miałaby zastosowanie do osób z różnych tytułów zawodowych, w tym kadry kierowniczej, konsultantów i koordynatorów programu programu.

Osoby z tych ról może posiadać znaczne doświadczenie w zakresie ustawień, ale starają się rozwijać swoje umiejętności w szerokim zakresie funkcji biznesowych.

Z drugiej strony, może to mieć zastosowanie również do tych z małym lub żadnym doświadczeniem zawodowym, ale którzy posiadają dźwiękowe teoretycznych umiejętności biznesowych oraz wiedzy, które chcieliby rozwijać się w celu stworzenia dalszych możliwości kształcenia i zatrudnienia.

Informacje o kursie

Krajowy kod: BSB50215 CRICOS KOD: 087236E... [-]

Australia Perth
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom wyższego stopnia

Perth College of Business and Technology

Kwalifikacja ta odzwierciedla rolę osób pracujących jako dyrektorzy marketingu, strategów marketingowych oraz krajowych, regionalnych lub globalnych menedżerów marketingo ... [+]

Kwalifikacja ta odzwierciedla rolę osób pracujących jako dyrektorzy marketingu, strategów marketingowych oraz krajowych, regionalnych lub globalnych menedżerów marketingowych. Osoby na tych stanowiskach zapewnienia przywództwa i kierownictwa strategicznego w działaniach marketingowych organizacji. Analizują, projektowanie i wykonywanie orzeczeń korzystając z szerokiej kompetencji technicznych, twórcze, koncepcyjne i kierownicze. Ich baza wiedzy może być wysoce wyspecjalizowane i szeroka w dziedzinie marketingu. Osoby te są często odpowiedzialne za wyniki Grupy oraz za ogólną wydajność funkcji marketingowej organizacji.

Informacje o kursie

Krajowy kod: BSB60515 CRICOS KOD: 087573K... [-]

Australia Perth
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku