Perth College of Business and Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pasja, Przygotowanie, wydajność i Cel - Nasze cztery filary do sukcesu Perth College of Business & Technology (PCBT) jest jednym z skali kraju Odniesione i zarejestrowany Hospitality, zarządzania i biznesu świadczące usługi szkoleniowe, położony w samym sercu miasta Perth, stolicy i szybko rozwijające się miasto Australii Zachodniej.

Międzynarodowe i australijscy studenci mają możliwość być przeszkoleni i doświadczeni w prawdziwym Hospitality Industry rozmieszczania.

Przyjemne i żywe duże pomieszczenia informatyczne wyposażone w Perth Campus oraz Platinum Restaurant & Function Centrum State-of-the-art udogodnienia, znajduje się 13 km w górę na północ głównego kampusu w jednym z gwarnej strefie Westminster zapewnić studenci zdobywają bezcenne wiedza i doświadczenie.

historia

Szybko rozwijający się przemysł hotelarski Turystyka i nie mógł zaspokoić swoje zapotrzebowanie w 2008 roku, kiedy PCBT powstała w celu zapewnienia umiejętności pracowników; szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Zgłoszenia i Akredytacje

PCBT jest ofiara Multicultural College akredytowane kursy w ramach Australian Ram Kwalifikacji (AQF), A CRICOS zarejestrowana dostawcze (Kod 03051J), biuro Zarejestrowany treningowe (RTO 52014) pod australijskie Umiejętności Urzędu Jakości (ASQA) organ regulacyjny, a także aktywnym członkiem australijskiej Rady do Private Education & Training (ACPET).

Po zapisaniu się na Perth College of Business and Technology nie tylko przyłączyć się do rządu australijskiego uznane i zarejestrowane świadczący usługi szkoleniowe stajesz się częścią dynamicznej społeczności, która będzie wyzwaniem i wspierać Cię w swoim dążeniu, aby stać się silniejszym liderem. Szkoła jest zobowiązana do wspierania różnorodnych społeczności jeszcze integracyjnego, który zachęca wszystkich członków, aby osiągnąć swój pełny potencjał w drodze kształcenia, zaangażowania i poświęcenia.

Widzimy społeczności szkolnej, gdzie wszystkie osoby uścisku i wyprzedzeniem To ramy i przekonania. Wierzymy, że ten ideał jest w centrum wszystkiego, co robimy.

Na PCBT nigdy nie jesteś tylko imieniem na liście kontaktów. Dzięki małej liczebności klas zapewnić każdy student otrzymuje osobiste uwagi i uczestniczy w żywy, inspirującej dyskusji grupowych z rówieśnikami i wykładowców.

Uczniowie korzystają z silnego związku PCBT jest z lokalną społecznością biznesową, która pozwala im na tworzenie interaktywnych możliwość uczenia się z silnym naciskiem na ręce - on doświadczenia w rzeczywistym środowisku pracy.

Nasza wizja

Aby być najkorzystniejszy zarejestrowana organizacja szkoleniowa w Perth, który zapewnia wysokiej jakości kształcenie i szkolenie zawodowe dla studentów międzynarodowych i lokalnych

Nasza misja

Zapewnienie wysokiej jakości szkolenia w biznesie, zarządzania i gościnność dla studentów międzynarodowych i lokalnych poprzez rozwijanie umiejętności zatrudnienia oraz wiedzy poprzez prowadzenie skutecznych sesje klasie, realizacji działań ekspozycji i świadomości przemysłu oraz stwarzając możliwości umieszczania branżowych dla naszych uczestników, aby móc sprostać potrzebom przemysłu i standardy.

Witamy w PCBT Dlaczego warto studiować w PCBT Nasz zespół Udogodnienia Galeria Wydarzenia Promotions

Lokalizacje

Pert

Address
110 Brown Street, East Perth
6004 Pert, Zachodnia australia, Australia