Open Colleges

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Z ponad 100-letnim doświadczeniem i ponad 700.000 studentów wykształconych Open Colleges jest liderem w Australii w nauce online.

O Open Colleges

Jesteśmy specjalizuje się w dostarczaniu wyjątkowe doświadczenie edukacyjne dla studentów ze wszystkich dziedzin życia i pracy w celu usunięcia barier w edukacji, że wiele osób twarz, zapewniając dostępne, niedrogie i elastycznych ścieżek kształcenia.

Umieszczenie naszych studentów w centrum wszystkiego, co robimy, jesteśmy stale dostosowywać i rozwijać nasz unikalny model uczenia się online, aby zapewnić jesteśmy oferując każdemu studentowi, który zapisuje się u nas umiejętności i wsparcie, którego potrzebują, aby odnieść sukces.

Kursy

Oferujemy ponad 150 kursów, które mogą pomóc śledzić pasję, poprawić swoją karierę lub całkowicie zmienić kariery

Pierwsze kroki

Dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o pierwszych krokach na drodze do stworzenia zupełnie nowej przyszłości.

Jak mogę zacząć?

Dla większości kursów, wszystko, czego potrzebujesz to komputer, połączenie z internetem i niektóre podstawowe programy, które prawdopodobnie jesteś już zaznajomiony z, takich jak Microsoft Word, można rozpocząć studia. Niektóre kursy mogą obejmować inne programy lub sprzęt więc należy sprawdzić przewodnik przedmiotów żadnych dodatkowych wymagań.

Jak to działa

Nie do końca wiem, jak uczenie się w Internecie faktycznie działa? Nie martw się, z użyciem kampusu online w celu uzyskiwania dostępu całe wsparcie, czego potrzeba - będziemy rozmawiać Cię przez to - studia w Internecie.

Student Success

Studiowanie w Internecie naprawdę może być pierwszym krokiem do zmieniających swoje życie. Zobacz historie niektórych naszych studentów, którzy pracują na rzecz swoich marzeń z niewielką pomocą Otwartego Colleges.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online Certyfikaty » Widzieć Online Diplomas »

Kontakt
Adres lokalizacji
12/300 Elizabeth St,
Sydney

Australia Online, NSW 2000 AU