New York Film Academy Australia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nowojorska Akademia Filmowa została założona przez doświadczonego producenta Jerry'ego Sherlocka w 1992 roku, który wyprodukował takie klasyki jak "Polowanie na Czerwony Październik". Zachęcony przez przyjaciół tego, który chciał wysłać swoje dzieci do szkoły filmowej, ale uznał, że ceny są zbyt kosztowne, Sherlock zaprojektował szkołę, która była nie tylko przystępna cenowo, ale co ważniejsze, powstała na zasadzie uczenia się przez działanie.

Zainspirowany ideą, że aby nauczyć się tworzyć filmy, trzeba robić filmy. Sherlock i jego koledzy zaprojektowali naprawdę wyjątkowy program nauczania. Łącząc mieszankę tradycyjnego szkolnego nauczania filmowego z nowym podejściem, Akademia kładzie nacisk na zajęcia oparte na uczniach, którzy faktycznie wychodzą i kręcą filmy w ramach zajęć. Uczniowie piszą, produkują, reżyserują i edytują swoje własne oryginalne filmy, a jednocześnie służą jako członkowie załogi w swoich filmach kolegów z klasy, aby zdobyć rozległe doświadczenie na planie.

To zobowiązanie do uczenia się przez działanie odnosi się do wszystkich programów oferowanych obecnie przez Akademię, wraz ze studentami pracującymi ze standardowym wyposażeniem branżowym w światowej klasy obiektach. W Akademii uczniowie mogą wybierać spośród szerokiej gamy programów wizualnych i wykonawczych, w tym filmów, filmu aktorskiego i animacji 3D

Akademia Filmowa w Nowym Jorku rozszerza program nauczania, a także jego obecność na całym świecie, z pięcioma założonymi kampusami i wieloma programami docelowymi na całym świecie. W kampusach NYFA w Nowym Jorku i Gold Coast w Australii uczniowie zanurzają się w długofalowych i krótkoterminowych programach i warsztatach konserwatorskich, a kampusy w Los Angeles i South Beach w Miami również oferują stopnie naukowe.

NYFA zapewnia uczniom narzędzia i know-how, a oni faktycznie stosują to, czego uczą się w klasie w prawdziwym świecie, czyniąc edukację inną niż jakakolwiek inna.

Lokalizacje

Southport

Address
Lawson Street,5
4215 Southport, Queensland, Australia