Mercury Colleges

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w Mercury Colleges w Sydney, Australia.

Rtęć Kolegia został powitanie uczniów od ponad 50 lat. Kolegium ma długą historię w Australii, a na przestrzeni lat cieszy się znakomitą reputacją ze względu na jakość nauczania.

Na Merkury Colleges, staramy się korzystać interesów naszych uczniów poprzez wymiany edukacyjnej i kulturalnej w środowisku uczenia wyróżnieniem.

Misja

"Merkury Uczelnie zapewniają i przekracza wszelkie wymagania w zakresie dostarczania wysokiej jakości edukacji. Zapewniamy naszym studentom niezbędnych umiejętności potrzebnych na rynku pracy; pozostajemy w czołówce edukacji o wysokiej jakości i zapewniają wysoki poziom kształcenia, szkolenia i wyposażenie "

Nasi wykwalifikowani nauczyciele

Uczelnie Merkury studenci mogą korzystać z naszych wykwalifikowanych, pełnych entuzjazmu i przyjaznych nauczycieli. Nauczyciele mają na celu pomoc studentom w ich indywidualnych potrzeb językowych i osiągnięcia swoich celów w nauce języka angielskiego.

Nasze Klasy

Studentów, którzy pochodzą z różnych narodowości, nasze klasy mają przyjemny środowisko nauki dla studentów do zaangażowania i interakcji wygodnie i wydajnie, aby mogli doskonalić swoje umiejętności języka angielskiego szybciej.

Nasze obiekty

Na Merkurym Uczelnie kursy są zaprojektowane tak, aby zapewnić intensywne szkolenia dla sukcesu zawodowego w profesjonalnym środowisku uczenia się, który jest jednocześnie wyzwaniem i motywujące. Ogólne wyposażenie dla studentów obejmują komputery i bezpłatny dostęp do Internetu, bezprzewodowy dostęp do internetu, opiekę i poradnictwo, pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i obszary lunch.

Nasza lokalizacja

Uczelnie Merkury znajduje się w sercu miasta Sydney, blisko głównych atrakcji, takich jak Sydney Opera House, Harbour Bridge, Sydney Royal Botanic Gardens, Queen Victoria Building i wielu innych. Kampus jest łatwo dojechać środkami transportu publicznego. Jest to idealne miejsce dla studentów, którzy chcą przeżyć życie miasta w Sydney!

Lokalizacje

Sydnej

Address
Level 1 & 2 Anzac House, 245 Castlereagh St.
NSW 2000 Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia