Przeczytaj oficjalny opis

Jesteś jednym z wielu tysięcy studentów z wielu krajów, które przyjeżdżają MLC Jako pierwszy krok na drodze edukacyjnej. Czy jest Generalny angielski, University Preparation lub Przygotowanie do szkoły średniej, MLC Jest tutaj, zapewniając profesjonalną obsługę studentów i doradztwo, zarówno akademickie jak i osobiste.

MLCusługi studenckie nie mają sobie równych, aby pomóc Ci przybyć do nowego kraju. Jako student turystyki lub pracy wakacyjnej doświadczysz bogatej kultury Melbourne Ma ci zaoferować. Nasz Ogólny program w języku angielskim daje Ci pewność, że musisz być w stanie funkcjonować w nowym języku i daje Ci zdolność do pracy i zabawy z kompetencjami. Jako MLC Student, będziecie się uczyć w Melbourne Z wielu powodów, w tym z faktu, że w MLC Jesteśmy specjalistami w dziedzinie edukacji międzynarodowej i zrozumienia międzykulturowego. Twój wybór studiów jest najważniejszy, a naszym zadaniem jest pomóc Ci w jak najlepszym osiągnięciu pożądanego efektu.

Jeśli jesteś zainteresowany przyszłymi studiami akademickimi, oferujemy Ci zarówno angielski dla celów akademickich i Programy przygotowawcze do egzaminów IELTS, który przygotuje Cię do studiów uniwersyteckich. Jeśli jesteś wykwalifikowanym profesjonalistą na świecie, nasz Program English for Health Professionals (przygotowanie OET) jest dla Ciebie! Jeśli jesteś przyszłym uczniem szkoły średniej, będziemy gotowi do nas Program przygotowania do szkoły średniej Aby rozpocząć kolejny krok z ufnością, wiedząc, że masz umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu. MLC Ma 30-letnie doświadczenie w pracy z siecią prywatnych, niezależnych i rządowych szkół. Jesteśmy niezmiernie dumni z 400 000 uczniów przygotowujących się do High School Preparation, którzy rozpoczęli naukę z nami.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Melbourne Language Centre

Angielski dla celów akademickich ma na celu przygotowanie studentów międzynarodowych do kontynuowania studiów wyższych na poziomie Certificate, Diploma, Foundation Studie ... [+]

Angielski dla celów akademickich ma na celu przygotowanie studentów międzynarodowych do kontynuowania studiów wyższych na poziomie Certificate, Diploma, Foundation Studies, Undergraduate and Postgraduate.

Uczniowie uczą się umiejętności języka angielskiego, które umożliwią im osiągnięcie sukcesu w środowisku akademickim. Umiejętności związane z prezentacją, pisanie esejów i wszechstronne zadania związane ze słuchaniem dają studentom MLC największą zaletę, gdy uczęszczają na Australię.

Studenci są również narażeni na zaawansowaną znajomość gramatyki i języka, a także w dziedzinach akademickich, w tym koniunkturze akademickiej w dziedzinie pisania i pisania, sztuki perswazji i pisania długiego.... [-]

Australia Melbourne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Melbourne Language Centre

Kurs koncentruje się na poprawie umiejętności językowych uczniów (słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie), a także sub-umiejętności (wymowa, słownictwo, gramatyka, pisan ... [+]

Ten kurs ma na celu pomóc zagranicznym pracownikom służby zdrowia przygotować się do umiejętności językowych i komunikacyjnych potrzebnych w różnych kontekstach klinicznych.

Kurs koncentruje się na poprawie umiejętności językowych uczniów (słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie), a także sub-umiejętności (wymowa, słownictwo, gramatyka, pisanie konwencji i interpunkcja) w ich szczególnych sytuacjach zawodowych i zwiększanie ich szans na przechodzenie Test języka angielskiego w miejscu pracy (OET). Chociaż testy praktyczne są korzystne, nie wystarczy samemu przygotować uczniów do egzaminu; Dlatego kurs również:

Powtarza środowisko w pokoju egzaminacyjnym, aby pomóc studentom dostosować się do ustawienia testowego Pomaga uczniom przygotować się do pracy w Australii Uczy umiejętności egzaminacyjnych i wskazówek dla każdego z czterech egzaminów OET Zapewnia informacje zwrotne i indywidualny plan szkoleniowy od wyszkolonego nauczyciela OET Oferuje wiele materiałów do ćwiczeń ... [-]
Australia Melbourne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Melbourne Language Centre

W MLC nauczysz się angielskiego ogólnego w środowisku zabawy, relaksu i wielokulturowości. Szybko zdobędziesz podstawowe umiejętności językowe, aby ułatwić Ci życie w Aus ... [+]

W MLC nauczysz się angielskiego ogólnego w środowisku zabawy, relaksu i wielokulturowości. Szybko zdobędziesz podstawowe umiejętności językowe, aby ułatwić Ci życie w Australii i poradzić sobie z codziennymi sytuacjami.

Nasi uczniowie uczą się ważnych umiejętności komunikacji, w tym gramatyki, słuchania, czytania, pisowni, słownictwa i pisania. Nauczyciele MLC korzystają z szerokiego wachlarza materiałów dydaktycznych, takich jak film, Internet, czasopisma, gazety, radio i telewizja, aby interaktywne klasy.

Istnieją trzy bezpłatne zajęcia popołudniowe, które oferują dodatkowe wsparcie dla studentów z ich wymowy, gramatyki i słownictwa.

Ogólne angielski jest oferowane na poziomie przedpodpośrednim, średniozaawansowanym i wyższym i może służyć jako doskonały krok w kierunku nauki języka angielskiego w celach akademickich.... [-]

Australia Melbourne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku