Melbourne City Institute of Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Melbourne Institute of Education (MCIE) Jest to tętniące życiem i innowacyjny zarejestrowana organizacja szkoleniowa, która dostarcza uznanych w kraju kursy Melbourne, Jednym z najbardziej ceniony w branży dostawców szkoleń w Victorii, MCIE dostarcza światowej klasy, kariera skupia szkoleń, zaprojektowany przez profesjonalistów z branży. Wyposażamy uczącym się doskonałą mieszankę wiedzy i praktycznych umiejętności do Excela w wybranej ścieżki kariery.

Przemysł Uznany i nagradzanego Nasze szkolenia są przemysł znane ze swojej doskonałości. Nie wystarczy powiedzieć, że są niesamowite, jesteśmy uznawani za to.

Kariera Koncentruje Skupiamy się na zapewnieniu Ci osiągnąć swoje cele zawodowe i pomóc na każdym kroku sposób. Współpracujemy z partnerami z branży, aby pomóc naszym studentom zdobycia zatrudnienia.

Doświadczeni trenerzy Zatrudniamy doświadczoną kadrę szkoleniową, którzy wykazali duże doświadczenie w branży i którzy są zaangażowani w promowanie kultury uczenia się i osiągnięcia.

Krawędź tnąca sprzęt Na MCIE oferujemy stanu techniki obiektów szkoleniowych, takich jak symulacja nad Dziećmi / Aged szkolenia pielęgnacja i nowoczesnej kuchni szkoleniowej. Nasze obiekty daje narzędzia, aby być na szczycie swojej gry.

Dedykowane Wsparcie MCIE zapewnia wsparcie dla studentów na każdym kroku drogi z dedykowanym Student Welfare Koordynatora dostępny 24/7. Mamy szereg rządowych finansowanych kursy dostępne, dzięki czemu można rozpocząć studia bez konieczności zapisywania.

elastyczne Uczenie Na MCIE, jesteśmy z wami, aby osiągnąć swoje cele edukacyjne. Nasze elastyczne opcje dostawy umożliwić kształcenie dostosowane do Twojego stylu życia.

Lokalizacje

Melbourne

Melbourne City Institute of Education

Address
MCIE Head Office & Campus,
Level 2, 52-58 Chetwynd St

VIC 300 Melbourne, Wiktoria, Australia